FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
  Jakie mangi najczęściej czytacie i jakie anime oglądacie?
Wersja do druku
tilk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 24 Lip 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 17-01-2005, 23:56   

Mang niet. Z anime Crest / Banner of the Stars, Infinite Ryvius, Full Metal Panic, Vandread, Armitage. Telewizor? A komu potrzebny telewizor?
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1543661
Nomikyo Płeć:Kobieta


Dołączyła: 06 Sty 2005
Skąd: z lasu
Status: offline
PostWysłany: 18-01-2005, 10:47   

przepraszam was ze szlak trafił moja ankiete ^^'

_________________

"Nie oszukuj siebie i mnie. Nie oszukuj siebie, nie oszukuj mnie..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5744051
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 18-01-2005, 17:18   

Nomikyo z ankietami zawsze są problemy, na każdym forum.

Betix akurat z mangami nie ma większego problemu, większość jest (a co nie ma nietrudno kupić za pośrednictwem netu). Akurat to chobby jest dość popularne i dociera do większości dziur w Polsce. Niektóre tytuły (np. Inuyasha) sprawiają problemy. Nie widziałem też dalszych tomów Rammy.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
BetiiX Płeć:Kobieta
+Mala wiedźma+


Dołączyła: 26 Gru 2004
Skąd: Lublin village;)
Status: offline
PostWysłany: 19-01-2005, 08:27   

Cytat:
Akurat to chobby jest dość popularne

Hobby:P zaczyalm czepiac sie ortow

Cytat:
i dociera do większości dziur w Polsce. Niektóre tytuły (np. Inuyasha) sprawiają problemy. Nie widziałem też dalszych tomów Rammy.

oki, w Lbn w empiku wala sie po podlodze pierwszy tomik Ranmy,ale co z tego ze trzy miesiace po premierze-_-" no sorry bardzo.. a za posrednictwem netu.. ja dziekuje bardzo, do JPF musialam dzwonic 5 razy zeby sie dowiedziec co z moim 6 tomikiem chobitek.. i zajelo to ok 2 miesiace zanim mi go laskawie przyslani (i przez ten czas co dziwo dotarl do empikowej podlogi w lbn:D) i jakbym nauczki niedostala zamowilam dwa kolejne tomiki i eve i to samo, dzwonienie do tego ich olecka (wiekszej dziury od Lbn wg mnie :D) i otrzymanie po trudach mang:/ no nie, stalego iklienta tak traktowac... zreszta ostatnio nie mam na mangi kasy wiec czytam w empiku (dlatego zelezy mi na czasie i punktualnosci wydan :D)

_________________
::Love is like wind, you can't see it, but you feel it::
::galeryjka na DA-> www.shy4.deviantart.com ::
::ja wcale nie jestem taka wredna jak sie moze wydawac, to tylko pozory^^"::
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1595233
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 19-01-2005, 11:22   

Hmm, moja dziura jest mikroskopijna w porównaniu z twoją, a mimo to JPF-y zawsze przychodza na czas. Dziwne.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 19-01-2005, 14:48   

Moja dziura jest druga pod względem wielkość w Polsce... Co nie zmienia faktu, że mangi przychodzą w kratkę.

9 tomu Marsa nadal nie mam. Co z tego, że mam już dziesiąty... Mangi Egmontu przychodzą z tygodniowym opóźnieniem względem Warszawy. Megatokyo w Empiku znalazło się dopiero po dwóch tygodniach... Że nie wspomnę o mangach Waneko, które w Empiku znajdują się w znikomej ilości...

Co innego księgarnia "Komiks" - ot takie małe coś niedaleko Empiku. Tam mają większość wydawanych aktualnie mang (co nie zmienia faktu, że 9 tomu Marsa NIE mieli w ogóle ==')

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
g_v_s Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Kwi 2003
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 19-01-2005, 17:34   

Heh... mieszkam 20 minut od centrum Krakowa, czyli 3 wielkich księgarni z mangami i niezliczonej ilości małych, ale i tak zamawiam zazwyczaj mangi przez internet (vivat lenistwo :D). Tylko raz zdarzyło się, że coś nie doszło i była to wina naszej kochanej poczty, a jpf zaraz wysłał paczkę ponownie.

Ale wracając do tematu:
Z mang głownie sci-fi, cyberpunk czyli: Alita, Eden, Metropolis, Gitsy... Niektóre z tych tutułów mają odpowiedniki w anime, ale np. taka Alita to jedynie trailer tego co jest w mandze. Z resztą to zależnie od funduszy - Kenshin, Miecz Nieśmiertelnego, Ranma, OMG, Hiroszima...

Anime w telewizorni nie oglądam, bo:
-nie ma tam nic dobrego (nie ma Hypera)
-jeśli już jest, to zepsute - lektorem, reklamami lub w inny sposób
-lubię sam decydować kiedy mam coś obejrzeć, a nie dopasowywać się do określonej godziny lub bawić się w nagrywanie.

_________________
Multiworld Project
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Aori Takera Płeć:Kobieta
Shonenai maniac^^


Dołączyła: 06 Paź 2004
Skąd: Z samego serca chaosu- czyli Warszawy..
Status: offline
PostWysłany: 19-01-2005, 19:53   

Cytat:
9 tomu Marsa nadal nie mam. Co z tego, że mam już dziesiąty...


Ja tak samo..

Cytat:
Tam mają większość wydawanych aktualnie mang (co nie zmienia faktu, że 9 tomu Marsa NIE mieli w ogóle ==')


Dokładnie .__. Kompletnie nie wiem co isę z Marsem dzieje, nie mają nigdzie 9== A mnie w szkole już koleżanki zaczynają molestować, żebym kupiuła:P< tya.. Aori udaje bibliotekę:P>

Apropo.. wie ktoś może, co z ,,Brzoskwinią"?^^"" Był 5 tom, i po dalszych ani widu, ani słychu.. .__."

_________________
Nigdy nie poddawaj się przeznaczeniu,
nawet wśród płaczu i złości
jest cos tak potężnego, że nie zdołasz sie oprzeć.
Takie jest prawo miłości.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3010037
BetiiX Płeć:Kobieta
+Mala wiedźma+


Dołączyła: 26 Gru 2004
Skąd: Lublin village;)
Status: offline
PostWysłany: 19-01-2005, 20:50   

5 byl?? w Lbn 2 i 3 lezy w empiku na podlodze:P heheheh uwielbiam to miasto XD

z jezeli idzie o kioski: ide do jednego, lezy VGA tom ktorys tam, to mowie: poprosze Videło gerl Ai tom np 8, a facet wyjmuje mi krecika wydanie na kasecie__+__"" no soorka.. tragedyjka z mangami w lbn i tyle.. chyba wielkosc miasta nie ma znaczneia ale spryt wydawnictw w dostarczaniu:P

_________________
::Love is like wind, you can't see it, but you feel it::
::galeryjka na DA-> www.shy4.deviantart.com ::
::ja wcale nie jestem taka wredna jak sie moze wydawac, to tylko pozory^^"::
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1595233
Lukisuzuki

Dołączył: 28 Gru 2003
Skąd: Z samego... piekła
Status: offline
PostWysłany: 10-02-2005, 17:06   

Najczęściej czytam i oglądam... cóżby innego jak nie One Piece??? Zawsze lubie wrócić do tych wspaniałych przygód czy pojedynków. :D

_________________
Zżeram waszą złośc!!!! Pycha!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Nomikyo Płeć:Kobieta


Dołączyła: 06 Sty 2005
Skąd: z lasu
Status: offline
PostWysłany: 11-02-2005, 16:52   

Ja i moja koleżanka ostatnio mamy nowe hobby-ściągamy tony skanów z mang a potem je rozpakowywujemy..... ale potem nareszcie można poczytać....

Wybaczcie za moje rozpisywanie się, ale grypa mózg mi wypala i zaczynam pleść głupoty XD.

Ostatnio znalazłam całkiem fajną mangę-Ayashi No Ceres ściągnełam sobie 8 tomików... a jak skończe to chyba pójde w ślady banana i zaczne ściągać naruto...

_________________

"Nie oszukuj siebie i mnie. Nie oszukuj siebie, nie oszukuj mnie..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5744051
Zegis Black Priest Płeć:Mężczyzna
Szary Wędrowiec


Dołączył: 04 Lut 2003
Skąd: z swoich opowiadań...
Status: offline
PostWysłany: 11-02-2005, 18:32   

Pragnę zauważyć że "Naruto" wydają w Polsce ^_-

_________________
Wróciłem, nie cieszycie się? :]

"Do not fear in the face of your enemies, speak the truth always, even if it leads to your death, save helpless and do no wrong..."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3314312
Faye Płeć:Kobieta
:p

Dołączyła: 06 Lut 2005
Skąd: Elblągowo :p
Status: offline
PostWysłany: 12-02-2005, 10:28   

Wiem, że u mnie w Empiku (bo tylko tam można kupić jakieś fajne mangi) jest <wylicza na paluszkach>: Naruto, Chobits, Slayers, Love Hina, Hellsing...
no i dziura w głowie... nie pamiętam, ale wiem, że nie ma Cowboya Bebopa i innych fajnych mang, które chciałabym kolekcjonować... :/ no trudno.

Z anime lubiłam oglądać (póki mnie nie pozbawiono Hypera i anime na tvn7): Gundam Wing, Escaflowne, Cowboy Bebop, Grobowiec Świetlików, Slayers, Dragon Ball... :/ Kurde znowu dziura :p

No dobra, nie zanudzam już.

Pozdroofki :* Faye

_________________
..::MiEj SwOjĄ PrZeStRzEń!::..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1154083
Qrczak Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Lut 2005
Status: offline
PostWysłany: 13-02-2005, 18:59   

z anime uwielbiam Naruto, GTO, Onegai Teacher, Onegai Twins, Chobits i wiele innych ^_^

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2243727
Bezimienny Płeć:Mężczyzna
Najmniejszy pomiot chaosu


Dołączył: 05 Sty 2005
Skąd: Z otchłani wieków dawno zapomnianych.
Status: offline
PostWysłany: 01-03-2005, 23:26   

Mangi: z obecnie wychodzących w Polsce najbardziej to chyba Hellsing, a dalej GTO, Naruto, Island

Inne: Angel Sanctuary, Berserk, Hikaru no Go, Bleach, Tokyo Crazy Paradise (+ jeszcze sporo innych, w bardzo różnych kategoriach)

Anime - ogólnie: Full Metal Panic, Hellsing, Gundam Seed, Hikaru no Go (znów - trudno się zdecydować, nie mógłbym wskazać jednej, najlepszej pozycji)

ostatnio obejrzane: Elfen Lied, Irresponsible Captain Tylor, Bleach, Appleseed 2004

_________________
We are rock stars in a freak show
loaded with steel.
We are riders, the fighters,
the renegades on wheels.

The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group