FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 19, 20, 21, 22  Następny
  Czego najbardziej nie lubisz w anime?

Czego najbardziej nie lubisz w anime?
Pokemokony - czemu Japończyki nie potrafią rysować zwierząt?
16%
 16%  [ 60 ]
Bizony - zwiewne, piękne, seksowne... samce
9%
 9%  [ 34 ]
Kawaii Panienki - Kenji-kun hiiidooiii desuuu>.<!!! Nyu T.T...
10%
 10%  [ 36 ]
Engrish - All your base are belong to us!
7%
 7%  [ 28 ]
Wpływy Zachodu - Engiru kakkoi desu*___*!!! Zwłaszcza jak się pierzą!
5%
 5%  [ 19 ]
Gotikku - Mamo, nie umieraj! Ojcze, nie odchodź! Siostro, nie zostawiaj mnie! Fuma, łapy przy sobie!
19%
 19%  [ 69 ]
Haremówki - Uff, skończyłem. Pora iść do onsenu, dziewczyny na pewno jeszcze długo nie wrócą...
15%
 15%  [ 55 ]
Yaoi/yuri fanserwis - "Kończa waść, wstydu oszczędź" powiedział Kimicic, lekko się rumieniąc...
15%
 15%  [ 54 ]
Głosowań: 162
Wszystkich Głosów: 355

Wersja do druku
shell_ghost Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 01 Kwi 2006
Status: offline
PostWysłany: 11-09-2006, 20:23   

Do najbardziej męczących i dręczących rzeczy w anime zaliczam z pewnością te, które mają na celu coś, lecz tak CZĘSTO i DOBITNIE są powtarzane, iż po 5 odcinku zniechęcają do oglądania całej serii.
Prostu przykład : Naru Narusegawa z Love Hina oraz jej cięęęęęężka rączka. Ona nawet psuje klimat typu "gag" tego anime. A szkoda, bo ta farca ogląda się całkiem przyjemnie pomijając loty w kosmos głównego bohatera. Nawet Moliere nie kopał swoich postaci więcej niż parę razy w jednej sztuce.


Syrad napisał/a:
Ja dodam od siebie, że nie lubie jak japończycy wymyslają rzeczy absurdalne typu"macie wirus jakiś tam i przez to wysadziło wam w powietrze komputery jak i całe piętro budynku"
Jak ktoś mi powie jak takie coś można zrobić, albo jaki element komputera jest łatwo wybuchowy tak żeby wysadzić chociaż obudowe=,= bo ja nie wiem.


No to trzymaj się dobrze. Sprawdzone w realnym życiu na podstawie akcji gaśniczej u kolegi ====> ZASILACZ :) Zapalił się po trzech latach użytkowania. Tak naprawdę to zapalił się w nim tłusty kurz po spięciu, lecz gdyby nas nie było wtedy w pokoju no to strażacy mieliby robotę myślę.

Pozdrawiam
Bez poważania Błękitny duszek
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fistaszek Płeć:Mężczyzna
Bałnto xD


Dołączył: 11 Wrz 2006
Skąd: z Fistaszkowa (Kamienna Góra)
Status: offline
PostWysłany: 12-09-2006, 06:47   

No to ja napisze (ujmę) to tak.
Zagłosowałem na bizony, zwiewne, piękne, seksowne... samce. Dlaczego spytacie?
Już mówię. Ej no kurcze, ale ja nie chce, żeby ze wspaniałego anime zrobiło się ciaociao dla pedałów -_-'. sorki, ale patrząc na bizony chce widzieć silne, barczaste, wielkie potwory. A nie kociaki a'la Pikachu xD

Musze jednak, przyznać, że autorka/autor tego tematu trafił w samo sedno i gratuluje mu. Większość rzeczy z wyżej wymienionych mi się nie podoba...

Pozdrawiam.

_________________
http://dbtte.voo.pl
------- Zapraszamy -------
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4940557
chise Płeć:Kobieta
tyhmä tyttö


Dołączyła: 05 Gru 2005
Skąd: pimeästä
Status: offline
PostWysłany: 17-09-2006, 18:40   

Do wszystkiego można się przyzwyczaić. Przy odrobinie dobrej woli można sobie wmówić, że to, co mamy pod ręką jest właśnie dokładnie idealnie tym, o co nam chodziło, a co za tym idzie polubić to i zaakceptować. Czyż nie tak funkcjonował jeszcze jakiś czas temu fandom w naszym kraju, kiedy mniej niż CO było, liczyło się, że było i że było japońskie. Świeżo upieczeni fani nadal mają w zwyczaju hołubienie wszystkiego, co zahacza o uwielbianą kulturę... sama za mrocznych początków radowałam się wielce z braku alternatywy z seansów Pokemonów na Polsacie... chociaż na szczęście w moim przypadku ślepe uwielbienie nie trwało zbyt długo;)
Dopiero z czasem, keidy wykształca się gust, kiedy pojawia się możliwość wyboru tworzą się konkretne preferencje. Dzisiaj anime spod pewnego znaku chronicznie nie cierpię i w miarę możliwości- omijam. Z daleka.
Kawaii panienki. Matko jedyna, toz to straszne, różowe, piskliwe i tak słiitaśne, że zęby bolą na samą niemal myśl. Dżwięk, które podobne osobniczni wydają w momencie keidy są czymś zachwycone, coś pomiędzy "jaa" a "ach", przy obowiązkowych odjazdach kamery, fruwających wokół gwiazdeczkach i oczach, których nie powstydziłby się kot ze Shreka sprawa, że włosy stają mi dęba. Fabuła anime, w których występują, przeważnie jest równie głęboka i mroczna inaczej jak same bohaterki, co skutecznie odstręcza od oglądania.
Nie znoszę anime, w których głównym celem istnienia bohaterek płci żeńskiej jest wyglądać- w związku z czym komedia z wyraźnym nadmiarem takowych musi być *naprawdę* śmieszna... a jak zauwazył ktoś wyżej, męski bohater dostający od żeńskiego cuda w pysk przestaje taki być po kilku odcinkach.
Koszmar fana, powiedziałabym. :>

_________________
can't believe how strange is to be anything - at all
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bilek Płeć:Mężczyzna
Ten zły^_^


Dołączył: 16 Wrz 2006
Status: offline
PostWysłany: 17-09-2006, 21:01   

Mnie wkurzj te zryte potworki a'la pokemon!
Troche to klimat psuje ale jak główny bohater rozmawia z pika podobnym niby zwieżątkiem to troche głupio jest;P
Nie jak w mandze Hellsinga:
Gdzie bohaterom śnią sie ich splówy które do nich mówią:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Petit Płeć:Kobieta
*KAWAII*


Dołączyła: 04 Paź 2006
Status: offline
PostWysłany: 04-10-2006, 15:33   

nienawidze HAREMOWCÓW, kawaii panienek (golasy takie...tfu!) i fanserwisów.

Ale najbardziej haremów...

_________________
.:KAWAII boys love:.
Janek z Jankiem
*PTI*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Misuzu Płeć:Kobieta


Dołączyła: 12 Paź 2006
Skąd: Bledzianów
Status: offline
PostWysłany: 03-11-2006, 16:06   

ja nie nawidze POKEMONÓW!!!!!!!!!!!!1

_________________
zapraszam na moje forum http://misuzu.mojeforum.net/index.php
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4925728
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 15-12-2006, 18:29   

Czego nie lubię w anime ?

Najbardziej na świecie walenie po pysku osobników męskich, w stopniu urągającym wszelkim normom, przez osobniki żeńskie tak naprawdę szelńczo w tychże męskich zakochane. Vide Naru z Love Hiny. Ja miałam dosyć po 3 odcinkach. Aż się sama podziwiam za to, że dobrnęłam do 16 odcinka, potem tej szmiry już nie mogłam... Może ja nienormalna jestem, albo mam nadmierne poczucie sprawiedliwości ( raczej to drugie, co mi sprawia naprawdę spore problemy przy czerpaniu radości z oglądania anime ) ale dla mnie to co robiła Naru ( i de facto wszystkie dziewczyny z Love Hiny, czy istniała tam chociaż jedna od której nie oberwał ? ), to co wyprawiała Kagome w stosunku do Inuyashy ( cholerne osuwari, które mnie po około 60 epku zaczęło całkiem nieźle wkurzać ), to co robiła Lina z Gourrym, w pewnym momencie przestawało być śmieszne i aż miałam ochotę rzucić czymś ciężkim w monitor. Jedyna osoba której mordobicie wybaczam to Sango. Rekordy dla mnie bije ( dosłownie, niestety dosłownie ) Narusegawa która wywoływała u mnie bez mała wysypkę. Ona nigdy nie czekała na nic, zawsze waliła od razu bez ostrzeżenia i z jak największym hukiem... A co robił Keitaro ...? Grzeczniutki i potulny nigdy słowa nie powiedział ! Uch ... !

Jest jeszcze trochę innych rzeczy które mnie naprawdę denerwują, ale Love Hina doprowadzała mnie do wrzenia i jeśli coś mnie denerwuje to haremówki właśnie typu Love Hina... Brr

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 16-12-2006, 11:59   

Bo dla twojej płci powstają haremówki typu Fushigi Yuugi;p.

Zaczyna mi brakować lazy animation w nowych produkcjach. Serio. Dawniej twórcy bawili się w ciekawe triki, mające zakryć niedobór środków. Dziś próbują "normalnej" animacji i... Jak dla mnie średnio im wychodzi-____-. Należę, obawiam się, do osób, których grafika np. Last Exile specjalnie nie zachwyciła, bo straciła mnóstwo dynamiki, przez wycięcie choćby ciemnych teł z błyskami ostrzy. Technika sprawia, że filmowcy idą na łatwiznę==. I chyba już wiem, czemu między innymi Ouran mi się tak spodobał.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 16-12-2006, 15:23   

Ysengrinn napisał/a:
Należę, obawiam się, do osób, których grafika np. Last Exile specjalnie nie zachwyciła, bo straciła mnóstwo dynamiki, przez wycięcie choćby ciemnych teł z błyskami ostrzy.

A wiesz... Cos w tym jest. Mnie wbrew wszelkiej logice brakuje takiś śmiesznych zbliżeń na oczy głównych złych i dobrych bochaterów jak się spotkają.

Na tę chwilę wkuża mnie kręcenie i główni bochaterowie których mózgi potrzebują przewietrzenia i ktorzy chyba nosza za ciase ubrania [wnioskując z zachowania].

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 16-12-2006, 16:01   

Czy ja wiem, czy wbrew wszelkiej logice? W końcu ten styl animacji był charakterystyczny dla anime i jak dla mnie właśnie on przyciągnął wiele osób. Natomiast obecnie styl anime zbliża się do klasycznego stylu zachodniego, a żeby było śmieszniej - zachodni styl "nowej fali" pożycza od anime aż miło. Globalizm chwilami mnie przeraża...

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 16-12-2006, 16:15   

Ysengrinn napisał/a:
Natomiast obecnie styl anime zbliża się do klasycznego stylu zachodniego

Wiesz Ys... jeśli ktoś jest do tego zdolny to ty... Ale powiedz mi jakie widzisz podobieństwa między Ergo Proxy i atomówkami?
Albo dobra, nie, nie koniecznie musiałeś widzieć Ergo... Ale między dowolnym nowym anime i dowolną kreskówką Amerykańską? Poza bazowymi funkcami fabuły wcale nie jest tegowiele...
Z resztą nawet jak zachodnia animacja przejmuje coś z anime to jest to grafika. Jeszcze chyba nie widziałam dobrej kreskówki dla doroslych z jakąś ludzką fabułą którje niczego nie trzeba "wybaczać".

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 16-12-2006, 16:20   

Kropko, ale ja przecież mówię tylko o grafice...

Cytat:
Ale powiedz mi jakie widzisz podobieństwa między Ergo Proxy i atomówkami?


Primo nie wiem, bo nie oglądałem Ergo Proxy. Duo Atomówki to właśnie nowa fala, nie klasyczny. Think Disney.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 16-12-2006, 16:34   

Wybacz Wilczku...

Tego... Jesli Atomówki sa nową falą to własciwie jeszcze nie ma o czym mowić. A co do Disneya... Ma ktoś coś do takiej kreski, nimacji i schematów fabularnych? Ja nie.

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 16-12-2006, 20:40   

Przede wszystkim pokemony, do końca życia nie zapomnę jak mój brat katował mnie tym przeklętym Pikachu.
Kawaii panienki, od nadmiaru słodyczy aż się niedobrze robi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
VampirLord
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 14-01-2007, 13:18   

zdecydowanie cos w stylu love hina czyl opowiesci szkole z slodkimi idotkami wyplewic to prosze :P
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 20 z 22 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 19, 20, 21, 22  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group