FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 20, 21, 22  Następny
  Czego najbardziej nie lubisz w anime?

Czego najbardziej nie lubisz w anime?
Pokemokony - czemu Japończyki nie potrafią rysować zwierząt?
16%
 16%  [ 60 ]
Bizony - zwiewne, piękne, seksowne... samce
9%
 9%  [ 34 ]
Kawaii Panienki - Kenji-kun hiiidooiii desuuu>.<!!! Nyu T.T...
10%
 10%  [ 36 ]
Engrish - All your base are belong to us!
7%
 7%  [ 28 ]
Wpływy Zachodu - Engiru kakkoi desu*___*!!! Zwłaszcza jak się pierzą!
5%
 5%  [ 19 ]
Gotikku - Mamo, nie umieraj! Ojcze, nie odchodź! Siostro, nie zostawiaj mnie! Fuma, łapy przy sobie!
19%
 19%  [ 69 ]
Haremówki - Uff, skończyłem. Pora iść do onsenu, dziewczyny na pewno jeszcze długo nie wrócą...
15%
 15%  [ 55 ]
Yaoi/yuri fanserwis - "Kończa waść, wstydu oszczędź" powiedział Kimicic, lekko się rumieniąc...
15%
 15%  [ 54 ]
Głosowań: 162
Wszystkich Głosów: 355

Wersja do druku
FranzKafka Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Kwi 2006
Status: offline
PostWysłany: 15-01-2007, 13:25   

wszystkiego, co podobne do 2x2=shinobuden. Krótko mówiąc komedii, które w ogóle nie są komediami, ale czymś żałośnie prubującym przypominać ten gatunek "rozrywki".

_________________
- Wiesz, mój znajomy kiedyś oglądał anime...
- I co z tego?
- Teraz spoczywa na Powązkach...
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
herok Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 14 Sty 2007
Skąd: z Guild Wars
Status: offline
PostWysłany: 15-01-2007, 16:22   

Polskiego dubbingu no commnets BLEE :P i wycinania fragmentow bo krwi za duzo. Tego nie bylo a chetnie bym na to zaglosowal XD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8940630
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 15-01-2007, 16:53   

herok napisał/a:
Polskiego dubbingu no commnets BLEE :P

O, naprawdę? To polski dubbing do Miyazayek jest zły??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
herok Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 14 Sty 2007
Skąd: z Guild Wars
Status: offline
PostWysłany: 15-01-2007, 16:57   

IKa napisał/a:
herok napisał/a:
Polskiego dubbingu no commnets BLEE :P

O, naprawdę? To polski dubbing do Miyazayek jest zły??


Aj tam czepiasz sie szczegolow :P....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8940630
Momoko Płeć:Kobieta
wiosna jest miau


Dołączyła: 04 Sty 2007
Skąd: z Cudzysłowa
Status: offline

Grupy:
House of Joy
Lisia Federacja
WIP
PostWysłany: 15-01-2007, 19:02   

W anime też najbardziej mnie wnerwiają dubbingi, nawet w filmach Miyazakiego zawsze coś mi nie pasuje, no ale ja jestem znana z tego, że dźwięk o ćwierć tonu wyżej mnie irytuje_^_
Wycinanie krwawych fragmentów momentami doprowadza mnie do szału, zwłaszcza jeśli wiąże się to z obniżaniem progu wiekowego na siłę tak, by zmieściło się w głównym nurcie.

_________________
Pray tomorrow takes me higher higher high
Pressure on people
People on streets

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
dusia Płeć:Kobieta

Dołączyła: 25 Gru 2006
Status: offline
PostWysłany: 15-01-2007, 19:49   

momoko napisał/a:
najbardziej mnie wnerwiają dubbingi

mnie denerwują dubbingi... tak, niestety. Japoński chyba najbardziej pasuje do anime :-/
herok napisał/a:
Polskiego dubbingu no commnets BLEE

spotkałam się z mnóstwem dubbingów (angielski, polski, francuski, włoski) i wszystkie są BLEE
chociaż niektóre pozycje Miyazakiego są nawet nawet jadalne;)
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2505311
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 16-01-2007, 20:16   

Mi sięna przykład polski dubbing Spirited Away nie podobał. W szczególności tego chłopca głównego-bohatera-półtoraplanowego no i główna bohaterka też mi jakoś nie podpasowała dubbingiem. A Hauru i Mononoke widziałem nie po naszemu (tzn z napisami) więc nie wiem jak tam z dubbingiem.

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 16-01-2007, 21:05   

Czystą nienawiścią na ten czas nienawidzę sieczki fabularnej. Nie lubię kiedy nagle się okazuje że ja właściwie nie bardzo wiem o co tu chodzi,,, chyba o to że skoro on jest dobry, a on zły to moze jednak o to... Nienawidzę wlepiać gał w monitor z wielkim znakiem zapytania w oczkach.

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 17-01-2007, 09:39   

Mnie zaś ostatnio zirytował brak sensownej fabuły na przykładzie Otome Wa Boku... Niby fajny pomysł, seria krótka (12 epów). Pierwsze odcinki traktuje się rzecz jasna jak wprowadzenie w świat, pokazanie bohaterów...jasne, tylko gdy dochodzimy do 9 odcinka a w fabule zasadniczo nadal nic sie nie ruszyło, to robi się dziwnie. Ruszać się zaczyna w 10, rozpędza się w 11 i kończy na 12. Dziwne nieco, nieprawdaż?
Powrót do góry
pampuka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 20 Sty 2007
Skąd: Lublin
Status: offline
PostWysłany: 21-01-2007, 18:14   

hehe, Gotikku jest do bani i wogle zbyt raniące dla wszystkich wrażliwców wchodzących w fabułę.....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Thirteen Płeć:Kobieta


Dołączyła: 01 Mar 2010
Status: offline
PostWysłany: 01-03-2010, 19:55   

Kawaii panienek. Przypominają mi kilka moich znajomych (o zgrozo), a nawet gorzej. Oczywiście nie zawsze, w Higurashi np. denerwowały mnie na początku, ale kto oglądał całość, to wie, ze można się przyzwyczaić. I z opcji w ankiecie chyba tylko to, reszta mnie nie rusza. Czasem denerwują mnie podteksty yuri czy yaoi, ale miałam z nimi do czynienia bardzo rzadko i z reguły miały być tylko żartami, więc nie zdążyłam się jeszcze zrazić do końca.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kurt Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 27 Sty 2010
Status: offline
PostWysłany: 02-03-2010, 14:25   

Denerwują mnie nastoletnie panienki z potężnym biustem, nieraz wyglądają jak jakieś monstra, wybryki natury, z resztą ich nietuzinkowych rozmiarów piersi niezwykle rzadko poddają się prawom fizyki ;) Poza tym wkurza mnie humor , który nie śmieszy, patetyczne przemowy niektórych bohaterów (szczególnie częste w shonenach) , czy też przekombinowany dramatyzm .

Nie lubię też, kiedy potencjalnie ciekawy pomysł czy wręcz dobrze zapowiadające się anime zastaje zmarnowane i zupełnie bez sensu zapchane na siłę schematami i przeciętnością (zazwyczaj w złudnym przeświadczeniu że lepiej się sprzeda ).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Vivian Płeć:Kobieta
La Fleur du mal


Dołączyła: 27 Lip 2009
Skąd: from Darkness
Status: offline
PostWysłany: 02-03-2010, 20:54   

Kawaii panienki są irytujące, ale osobną kategorię stworzyłabym dla" shoujo heroine" - nie raz zastanawiałam się, w jaki sposób dziewcze może być zarówno: nieśmiałe i odważne, wstydliwe i zmysłowe, kochające bruneta, blondyna i całą resztę, albo też wzdychające do nadętego bufona o wielkim Ego, który odznacza się wrażliwością papieru ściernego. Tak i jeszcze Bishouneni o niemalże niewieścich twarzach, którzy to stanowią gwarancję sukcesu absolutnie każdej mangi shoujo czy anime romance, w pewnej recenzji niezwykle popularnego romansu autorka po wymienieniu każdego bohatera płci męskiej, dodawała (but he is hot!!), następnie kolejny bohater i "walor" jego osobowości, po czym następuje "soo hottie!!!"

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Blake. Płeć:Mężczyzna
J'm boy.


Dołączył: 03 Mar 2010
Skąd: Białystok
Status: offline
PostWysłany: 03-03-2010, 20:49   

Ogólnie to lubię anime tylko w anime są najgorsze zakończenia zazwyczaj zakończenia są tak żałosne że nie da się tego opisać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
leonjr Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 04 Mar 2010
Status: offline
PostWysłany: 04-03-2010, 09:04   

Ech, w anime - przede wszystkim w tych nowszych produkcjach - denerwuje mnie szereg rzeczy. Przede wszystkim wkurzają mnie coraz gorsze fabuły... Połowa (co najmniej) mang/anime kręci się wokół kilku bohaterów którzy bardzo często po prostu nic nie robią. Tak tylko siedzą i rozmawiają (vide Lucky Star). Jest to o tyle denerwujące, że dialogi (według mnie) leżą na całej linii... To ja już wolę "monster of the week".
Kolejną wielce irytującą rzeczą są właśnie (skoro już wymieniłem LS) słitaśne panienki które są tworzone po to tylko aby zadowolić jak największą grupę fetyszystów. Pamiętam, jak kiedyś zachęcony recenzjami usiadłem do mangi Elfen Lied... Najlepszym motywem była dziewczyna, której udział w fabule był praktycznie zerowy i której głównym zadaniem było nosić widoczne pieluchy...
No i są też idiotyzmy fabularne. Głównie chodzi mi takie sytuacje: główny bohater ściga przestępcę, który raz po raz morduje ludzi. Po wielu perypetiach w końcu go znajduje, wymierza pistolet... I chyba w końcu orientuje się, że to dopiero dziesiąty odcinek serii i nie strzela. Tak na serio: według scenarzystów główny bohater jest porażony nieszczęściem maniakalnego mordercy i daruje mu życie, aby ten mógł dalej iść i zabijać...
No i najbardziej wkurzająca rzecz: kiedy jedno anime/jedna manga jest z początku bardzo fajna a potem rozmienia się na drobne.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 21 z 22 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 20, 21, 22  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group