FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
  Anime, które wypada zobaczyć
Wersja do druku
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 05-05-2006, 15:00   

bobon4 napisał/a:
naruto, tenjou tenge, gto.


A dlaczego twoim zdaniem nie warto pokazywać się na rzadnym spotkaniu fanów M&A bez znajomości tych serii?

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Yumegari Płeć:Kobieta
Feministka szowiniska


Dołączyła: 05 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 05-05-2006, 16:09   

Zegarmistrz napisał/a:
A dlaczego twoim zdaniem nie warto pokazywać się na rzadnym spotkaniu fanów M&A bez znajomości tych serii?

Przepraszam bardzo, ale to pytanie wydaje mi się bez sensu (pomijam jakich serii dotyczy). Czy w ogóle istnieje jakiekolwiek anime, którego jeżeli nie znasz, to jesteś skazany na fandomową banicję? Albo ja tu czegoś nie rozumiem...

_________________
Behind every great woman is a man checking out her ass
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
2513810
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 05-05-2006, 16:55   

Yumegari napisał/a:
Czy w ogóle istnieje jakiekolwiek anime, którego jeżeli nie znasz, to jesteś skazany na fandomową banicję?


Tak. Serie, które posiadają wielu oddanych, wiernych fanów, lub uważane za kultowe. Bez znajomości ich można pojawiać się na różnych spotkaniach, lecz ogranicza to dostępne tematy.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Smoczek Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 17 Kwi 2006
Status: offline
PostWysłany: 05-05-2006, 17:05   

To wtedy można pogadać o innych seriach, no problem.
Ale tak naprawdę to znajomość każdej serii może dać powód do rozmowy... nawet tych mniej znanych. Wiem jakie intencje przyświęcały osobie zakładającej topic... jednak mimo wszystko jest to pytanie trochę przesadzone...
...
...
[po chwili zastanowienia]
W sumie to Zegarmistrz ma jednak rację, więc może któryś moderator podzieli temat aby zostały tu tylko posty zaliczające siędo "WYPADAŁOBY"...
...
...
[po jeszcze jednej chwili zastanowienia]
Ale jeżeli chodzi o serie które wypada znać, to może lepiej byłoby stworszyć po prostu listę, bo to nie zależy przecież od gustu tylko od tego ile osób to ogląda, w sumie to jednak ten temat traci sens istnienia ^^' (przynajmniej w tej formie).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3256390
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 05-05-2006, 17:46   

Jako moderatorka stwierdzam, że pół godziny babrania się w postach i próba domyślenia się, czy to jeszcze pod wypadałoby czy to już pod wartoby jest czystym masochizmem...

A ja mam dziwne wrażenie, że do listy należy dopisać Inuyashę i Full Metal Panic. Przynajmniej jeśli rozmawia się o mandze na lamerykańskich boardach... Oba anime lecą na jakimś ogólno dostępnym kanale i mają rzeszę szalonych fangirlsów. Co powoduje, że Maieczka spragniona mało wymagającej rozmówki o Magic Knight Rayearth zostaje zaszczuta, że jak to nie widziałaś Inuyashy!?

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
..:::GHOST:::.. Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Kwi 2006
Skąd: Ciemna strona pomidora :P
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 05-05-2006, 18:46   

bobon4 napisał/a:
moim zdaniem anime które warto zobaczyć to naruto, tenjou tenge, gto.
Też lubię naruto bobonie4, lecz w tym temacie nie chodzi o to żeby wymieniać tytuły, które są w jakiejś mierze popularne lecz takie które uzyskały powszechne uznanie światka anime. Ja naprzykład nie poleciłbym gto komuś(bo leciało w telewizji), czy tenjou tenge(bo bohaterka ma fajne cycki), który nie jest ani ambitny ani popularny. Wracając do Naruto to musze ci powiedzieć ze ten tytuł też ma wielu przeciwników(nie zaliczam się do nich :D), którzy widzą w nim tylko nawalankę...

Moje typy:
- Gits,
- Wolf's Rain,
- FMA,
- Elfen Leid*,
- Oh My Goddess,
- Spirited Away,
- Neon Genesis Evangelion.

*żartowałem :P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
6241815
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 05-05-2006, 18:59   

Cytat:
- Elfen Leid*,


..:::GHOST:::.. napisał/a:
*żartowałem :P


Niepotrzebnie. Akura EL ma całą masę szalonych lub tylko na pół obłąkanych fanów... Wypadałoby więc je obejrzeć choćby tylko po to, by móc krytykować.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Rogas Płeć:Mężczyzna
Lewa !!!!


Dołączył: 25 Kwi 2006
Skąd: ROKE
Status: offline
PostWysłany: 05-05-2006, 19:35   

taaa widzialem pierwszy odcinek EL...szczerze to myslalem ze... kurna to gorsze niz najgorszy horror... pierwszy raz widzialem taka ilosc krwi w anime...nawet w Kill bilu tyle nie bylo hmm ;>...pomimo tego bede musial chyba to pozyczyc od kumpla i odgladnac

moj nowy typ to MUSHISHI...normalnie od samego poczatku spodobala mi sie postac Mushishi Ginko...naprawde odlot...a w kresca po prostu mozna sie zakochac :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6108214
Grabarz Płeć:Mężczyzna
*Crossfire*


Dołączył: 30 Lip 2005
Skąd: Kraków
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Lisia Federacja
PostWysłany: 06-05-2006, 20:31   

Ze swojej strony polecam Hellsinga i School Rumble, no i oczywiśćie Final FantasyVII:Advent Children, Final Fantasy VII: Last Order

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 06-05-2006, 20:45   

Cytat:
Ze swojej strony polecam Hellsinga i School Rumble, no i oczywiśćie Final FantasyVII:Advent Children, Final Fantasy VII: Last Order


A dlaczego?

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Smoczek Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 17 Kwi 2006
Status: offline
PostWysłany: 06-05-2006, 21:16   

Co do FF:AC to może ja się wypowiem jeszcze xD:
Fabularnie nawet znośne, przynajmniej główny bohater nie ma na starcie, za zadanie uratować świat xD... no tak i co w tym ciekawe, ano zapewne nic... ale już sam fakt, że jest to FF kusi. Dochodzi do tego naprawdę przyzwoicie zrobiona grafika (jakby kto nie wiedział - komputerowa ^_-) i takiż sam dźwięk. Fabuła koncentruje się na pewnej chorobie która zaczyna opanowywać ludzkość, a także... ale to sobię obejrzyjcie.
A co świadczy o tym że ten tytuł WYPADA znać?
Chociażby fakt, że z pewnością bardzo wiele osób go oglądało (jak już wspomniałem, tytuł przyciąga xD) i można o tym podyskutować. Ma zapewne wielu fanów jak i przeciwników ^^'...
Co więcej można napisać?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3256390
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 09-05-2006, 16:27   

Jak ktos nie grał nigdy w Finale, to lepiej sobie odpusci filmy, bo i tak z nich nie zakapuje, poniewaz są skupione na fanach. Nie ma tam za duzo przedstawienia postaci. A dla fana to perełki z mnóstwem szczegółów :>

Na początek polecam starszemu widzowi Cowboy Bebop, Evangelion. Młodszemu Inuyasha, coś z Clampa jak Card Captor Sakura. A w kazym wieku koniecznie filmy Miyazakiego!

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 03-06-2006, 14:50   

Teraz poleciałabym Bezerka. Z bardzo prostgo powodu: Zobaczcie ludki jak można być wdzięcznym za cenzurę.
Niech dobie istotka obejrzy anime, a potem sięgnie po mangę i zoabczymy czy nie edzie łogoslawić cenzurże.
A poza tym seria ma ładną kreske, znoscną muzę, dość przyjemną fabułe i dających się polubić bochaterów. Czegóż ięcej chcieć?

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
e_g
Gość
PostWysłany: 03-06-2006, 15:24   

A ja miałbym prośbę do innych - kto by polecił wartą do obejrzenia komedie anime?Preferuje absurdalny humor Azumangi Daioh (moje ulubione anime xD)...na waszej stronie wychaczyłęm pare tytułów,School Rumble (pierwsze 2 epy obejrzałem,reszty nei moge wychaczyć,ale za to jest caały drugi sezon ;s) i Pita Ten (osobiście mi sie nie spodobało,za dużo słodkości ;S) Any ideas?
Powrót do góry
Silent Angel Płeć:Kobieta
*Hermit*


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 03-06-2006, 16:52   

Na dzień dziśejszy to polecałabym anime pt. "Higurashi no Naku Koro ni", chociaż jest to seria jeszcze nie dokończona, ale wciąga. Z gatunku to anime można zaliczyć do drama i mystery. Może kreska nie jest ciekawa i jak do tego tytułu jakby nie pasuje, ze względu na dość chorą tematykę i sam sposób jej ukazywania (tutaj autorzy się o to mocno postarali). Statystycznie anime to dostaje ocenę 9/10 nie bez przyczyny, bo naprawdę wciąga widza, chociaż jest "lekko" drastyczne wbrew wszelakim pozorom.

_________________
At night, the town is quiet like the bottom of the ocean
I continue down the road by myself
Guided by the distant voice
I keep searching for the soft blue light

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
8822302
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 6 z 10 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group