FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
  Najbardziej zchizniete anime;)))
Wersja do druku
Mao Płeć:Kobieta
Your Kitty :*


Dołączyła: 22 Sty 2006
Skąd: Garwolin/Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 04-05-2006, 19:11   

Jak dla mnie porąbane, schiźnięte, głupie, chore itp. itd. jest 2x2=Shinobuden....z ledwością wytrwałam do końca -_-"

_________________
Tomedonai negai kara hitotsu dake kanau no nara
Dare ni mo yuzuritaku wa nai yume wo tsukamitai to omou yo...

Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4462798
Sozo Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Maj 2006
Status: offline
PostWysłany: 05-05-2006, 07:40   

dla mnie najbardziej poschizowane jest "Ah! My Goodess"(jakos tak sie pisalo :P), zawsze jak to ogladam to mam pozniej tak doglebnie wyczyszczony mozg ze nie wiem jak sie nazywam i gdzie jestem :P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Roth-chan Płeć:Kobieta


Dołączyła: 03 Maj 2006
Skąd: Jestem kaczuszką z krainy grzybków
Status: offline
PostWysłany: 05-05-2006, 18:17   

Schizniete anime hm...

- Jungle wa itsumo hale nochi guu!!! POKUTE WYMIATA!!! :)
- EXCEL SAGA EXCEL SAGA EXCEL SAGA!!! Ja i moje przyjaciolki uwielbiamy to anime!! Bylysmy nawet przebrane na cosplayu za excel hyatt i il parazza i spiewalismy piosenki z openingu i endingu ^^ Ojej... chyba wychodze poza temat... Sorx ^^'
- Ale i tak uwazam ze kazda osoba ktora ukonczyla juz okolo 15 lat i obejzala anime ktore zwie sie TOKYO MEW MEW, zrypie sobie na zawsze psyche!!!!! Dlatego wedlug mnie... to anime jest bardzo schizniete i... niebezpieczne dla starszych widzow, gdyz moze wywolac trwale urazy mozgu i nie tylko....... A przykladem jestem ja!!!!!!! Kyaaaaaa! :3
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grabarz Płeć:Mężczyzna
*Crossfire*


Dołączył: 30 Lip 2005
Skąd: Kraków
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Lisia Federacja
PostWysłany: 06-05-2006, 19:36   

Hmm schizowe anime, każde jest troche zeschizowane. Jedyne anime które mi przychodzi do głowy to Elfen Lied, a inne to Neon Geniesis Evangelion a szczególnie ostatni odcinek.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 09-05-2006, 15:30   

No to do schiznietych, ale worka pt. "psychologiczne" mozna wrzucic RahXephona. Tez w sumie nie do konca wiadomo o co tyle krzyku? :>

A z schiznietych "porytych" to na pewno Di Gi Charat.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 10-05-2006, 09:58   

Sozo napisał/a:
"Ah! My Goodess"(jakos tak sie pisalo :P)

Lol... mam do tego sentyment, to moja pierwsza manga. Co nie zmienia faktu, że coś co od kilkunastu lat przedstawia "związek" w którym ABSOLUTNIE NIC się nie dzieje przez ładnych parę lat fabuły, MUSI być "schiznięte" _^_
Wciąż nie dotarłem nawet do połowy drugiego oglądania Elfen Lied, ale sądząc z natężenia ataków śmiechawki, to dziś uznałbym że to jest komedia guro... _^_

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Yumiko Płeć:Kobieta
Child Prey


Dołączyła: 08 Maj 2006
Skąd: Crystal Ship
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Lisia Federacja
PostWysłany: 13-05-2006, 09:26   

Hmmmm....moze..."Tokio Mew Mew"? ;p
O nie! Ufo atakuje ziemie!
Z tym ufo to przesada =='.
slodkie ale mi sie juz te "ufo" przejadlo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1496242
Elric16 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 12 Paź 2006
Status: offline
PostWysłany: 14-03-2007, 10:30   

Jak dla mnie to są to anime Puca Puca, Ah! My Goddess (ludzie, jakie to nudne) i jeszcze Duel Masters!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 14-03-2007, 11:05   

Elric16 napisał/a:
Ah! My Goddess (ludzie, jakie to nudne)
Pamiętaj że ani anime, ani manga raczej nie powstała dla takich widzów jak ty.
Oryginalna manga wychodzi od ...wow. Od DZIEWIĘTNASTU lat. Dokładnie, od wrześniowego numeru Kodanshowego magazynu Afternoon. Więc normalnie czytelnik dostaje jeden rozdzialik takiego uspokajacza na miesiąc... długowieczność mangi i brak postępów wyraźnie pokazuje że adresowana jest do starszych czytelników, archetypicznych salary[wo]menów z nostalgią wspominających studenckie czasy w czasie długich dojazdów do pracy... Próba 'zmaratonowania' mangi/anime musi skończyć się rozstrojem nerwowym bądź zanudzeniem. Ale takich produkcji jest sporo - Aria (obie serie), Yokohama Kaidashi Kikou (nie doczekała się przyzwoitego anime)... je też w tej sytuacji, wraz z widzami, należy podciągnąć pod 'shiznięte'.

Jedno mnie pociesza - wiem że za jakiś czas sami po nie sięgniecie... :P

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 14-03-2007, 13:25   

wa-totem napisał/a:
Próba 'zmaratonowania' mangi/anime musi skończyć się rozstrojem nerwowym bądź zanudzeniem.

Przesadzasz totem, parę razy zrobiłem sobie maraton mangi O!MG i za każdym razem czytało mi się ją bardzo przyjemnie ~~
Możliwe, że wpływ na to ma fakt, iż jest to moja pierwsza manga (tom 1 kupiłem jeszcze w podstawówce, to były czasy ;)

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Col. Frost Płeć:Mężczyzna
Samotny Wojownik


Dołączył: 17 Sty 2007
Status: offline
PostWysłany: 14-03-2007, 16:54   

U mnie o to miano rywalizują dwie serie. Excel Saga i Furi Kuri (FLCL) z lekką przewagą na to pierwsze. Są po prostu powalone i za to je uwielbiam :-D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4038477
krad88 Płeć:Mężczyzna
Agemo Krad


Dołączył: 11 Kwi 2007
Skąd: Midgar na Śląsku ^_^
Status: offline
PostWysłany: 11-04-2007, 20:42   

Widzę , że trzebaby było zaliczyć Exel Saga ^^

Jeśli chodzi o mnie ,to owszem FLCL jest troszke pokręcone ,ale to dobrze , gdyby nie to to ta seria była by nudna jak flaki z olejem ...

Choić moim zdaniem jak narazie bardziej schizowate anime na czas aktualny to Dai Mahou Touge , może ktoś kojarzy , a jesli nie to zapraszam do obejrzenia - jest wciaż w produkcji , powstało chyba dopiero 8 epizodów (po 15 min @_@) ...

Cóż, nie ma to jak warzywa - jeśli wiecie co mam na myśli ^,^

_________________
Gdy spoglądasz w otchłań, ona również patrzy w Ciebie...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8757912
ByTheWay Płeć:Mężczyzna
???


Dołączył: 27 Mar 2007
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 11-04-2007, 21:34   

Hmmm może nie tyle schizowe co cokolwiek hmmm bo ja wiem, jakieś takie dziwne wrażenie miałem po ostatnim odcinku Gilgamesha... Szczególnie ostatnie momenty tego odcinka.

Oczywiście FLCL się tu zalicza:p

Ah! My Goddess manga raczej też, najpierw jak to ściągałem to mnie zatkało i musiałem spojrzeć jeszcze raz czy na pewno to co widzę to 1.6 GB w miejscu gdzie się podaje rozmiar pliku. Następnie padłem po paru tomach. Sorry ale to jak dla mnie przegięcie, żeby 34 tomy tego były:p Anime da się znieść, bo póki co jest dużo krótsze, chociaż i tak zaczyna mnie szlag trafiać jak widzę sytuacje gdzie ich związek w końcu się odrobinę rusza tylko po to, żeby autor zaraz o tym wydarzeniu zapomniał -.-
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9180270
Enkidu Płeć:Mężczyzna
I'll show you the Sky


Dołączył: 09 Kwi 2007
Skąd: Newport/Rzeszów
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
PostWysłany: 12-04-2007, 10:51   

Jak dla mnie zdecydowanie FLCL jest tak schizniete ze wiele zeczy z tego poprostu nie da sie zrozumiec albo to ja jestem ograniczony ale gdyby nie to nawet bym tego nie wlaczyl pewnie :D

A co do Ah! My Goddess to jesli wam sie nie podoba to nie ogladajcie wdlg mnie anime jest w pozadku faktem jest to ze moze byc nudne dla niektorych ale zeschizowane nie wydaje mi sie poza tym gdyby oni byli juz tak calkiem ze soba nie bylo by dalszych czesci a tu zanosi sie na nastepna :D

_________________
Hoping for the best but expecting the worst

Do the Kirby dance! <("<) <( " )> (>")>
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5401878
pestis Płeć:Kobieta
żuk w mrowisku


Dołączyła: 26 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 29-04-2007, 12:33   

Pomijając takie 'standardy' jak flcl, puni puni poemi, czy jungle wa itsumo hale nochi guu ostatnio miałąm okazje oglądać ping pong club - powiem tylko tyle - wytrzymywałąm średnio dwa odcinki i musiałam robić sobie jednodniową przerwę ; ]
....głupie,niesmaczne, dziwne.....zabawne ;]

_________________
SteamwillriseEsteemwillrise.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 9 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group