FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
  Najbardziej zchizniete anime;)))
Wersja do druku
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 26-08-2007, 21:09   

Ta Enda ogladalam. Za pierwszym razem gdy z ostatnich zdan zaczelam wylapywac jakis sens to nogle zrobil sie koniec z ta scena nad morzem. Ale po zdaje sie 3 latach obejrzalam i serie i film jeszcze raz. Po filmie obejrzalam jeszcze raz ostatnie 2 odcinki i z duma stwierdzilam, ze wszystko zlozylo sie w calosc, ktora zrozumialam;D.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 26-08-2007, 21:28   

Mind game, Flcl, lain, evangelion. Te tytuły bez wątpienią pomylone na maxa.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Sayak Płeć:Mężczyzna
KKAT Leader


Dołączył: 01 Wrz 2006
Skąd: Szczecin
Status: offline
PostWysłany: 26-08-2007, 22:55   

Więc tak...
Zeshizowane napewno bedzie Furi Kuri .... każdy wie dlaczego.
Następnie Nurse Wich Komugi-chan Magikarte...to anime gwarantuje zrezanie umysłu na jakis czas ^^ (najlepiej obejżec po soul takerze)
Evangelion ale nie sama seria a tylko End of Evangelion ...taa to powoduje nieodwracalne zmiany w psychice...
Earth Defender Mao-chan... gwarantuje czasowy spadek poziomu inteligencji conajmniej o 20%
hmmm no i Ouran bo tak : )

_________________
Call Me Sayak
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2449772
Kantor Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2007
Skąd: Ultima Thule
Status: offline
PostWysłany: 30-08-2007, 21:30   

Ha! a widzieliście może OAV-ki Violence Jack?
Czy schizowym nazwać można motyw:
Do ciała ukochanej - zabitej w trakcie próby lesbijskiego gwałtu - podchodzi zdeformowany jednooki psychol, chwilę płacze po czym pożera trupa i natychmiast po spożyciu zmienia się we fioletowego żabiego gula - cała ta akcja nie ma żadnej logicznej (podpartej fabularnie) podstawy.
Seria ta pełna jest podobnych scenek.

Polecić Violence Jack z czystym sumieniem nie mogę.

_________________
Death has come to your little town, Sheriff...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
radgers Płeć:Mężczyzna
Merill J. Fernando


Dołączył: 08 Sie 2007
Skąd: Leszno/Sfery
Status: offline
PostWysłany: 30-08-2007, 21:43   

DiziXagi napisał/a:
a do mnie leci już 7 tomów z JPFu :D

To Gatts i wesoła gromadka są już wydawani w Polsce? Rany julek jaki ja jestem niedoinformowany^^

_________________
Duk said (czy coś takiego) - spróbuj i Ty xD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8123446
kondzior
Gość
PostWysłany: 28-07-2008, 20:00   

Gantz zdecydowanie schizowy ,wie ktoś możę gdzie można kupić mangę gantz albo ile kosztuje jeden tom ,bo pokusił bym się na zakup całości ,zdecydowanie warto w to zainwestować trochę grosza i ciekawią mnie wątki nierozwinięte w anime ,pewnie manga ma do zaoferowania znacznie więcej .
Powrót do góry
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 28-07-2008, 21:37   

moja prywatna kolekcja schizowatych komedii anime/manga to :P :
1. Dragon half - anime jest boskie manga była by gdybym dorwał to przetłumaczone do końca ale manga jest trochę bardziej poukładana i bardziej nastawiona na opowieść nie na schizy
2. flcl - niebieski maluch z bazooką w szyberdachu roboty wyrastające z guza i wielkie żelazko bez wejścia ... każdy by chciał żyć w takim świecie :P
3. Ghost Stories - oczywiście bardziej scizowata jest wersja adv films :P klasyka schrzanionego dubbingu mozna by powiedzieć ekipa paniponi dash po kilku głębszych wyżyła się na i tak kiepskim anime
4. Hare + Guu - tutaj nie ma już nic do dodania głównym schizem jest Guu to trzeba zobaczyć, pokochać lub znienawidzić
5. Karin - wampiry na słodko straszni łowcy potworów i Usli
6. Nuku Nuku - mój ulubiony robot z kocim mózgiem tekst "i will never forgive you" z wersji dubbingowej i asteroid większy od jowisza ogólnie cała firma mishima z wersji tv i ich genialne bojowe agd :]
7. Paniponi Dash! - gdy nauczycielka jest o połowę młodsza od swoich uczniów takie rzeczy się zdążają zwłaszcza gdy bóg żyje w automacie z napojami :p
8. Ranma 1/2 - jedziemy do przeklętych źródeł :] oczywiście manga jest o wiele lepsza od anime i dłuższa ale o dziwo obejrzenie anime zajęło mi więcej czasy niż przeczytanie mangi :P
9. Tsukuyomi: Moon Phase - kolejna bardzo ciekawa opowieść o wampirach zrealizowana tym razem w kontekście "z poza kadry sitcomu" spadające czasami czające się wiadra i garnki i ten "pół dom"
10. i ostatni tytuł Yamato Nadeshiko Shichi Henge lub jak kto woli Wallflower - gdyby nie haradesign głównych postaci męskich w anime schizy z tego straszyły by pokolenia i sam musiał bym potłuc wszystkie lustra w domu :P
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Doktor J Płeć:Mężczyzna
The Mad Scientist


Dołączył: 02 Lip 2008
Skąd: Poznań
Status: offline
PostWysłany: 28-07-2008, 22:12   

Jestem w trakcie oglądania, ale dorzucę do tego Galaxy Angel: Forte Stollen biegająca z bombą i krzycząca "wysadźmy się w powietrze", Normad - procesor SI z bomby o niebywałej inteligencji (i niebywale długiej nazwie kodowej) umieszczony w dziwnym pluszaku, Vanilla katująca tego pluszaka, Millfuelle Sakuraba - dziewczynka o wielkim szczęściu, Mint - dziewczynka o fetyszu na ubiory do cosplayu które przechowuje w gigantycznym sejfie... długo by wymieniać.

Dziwi mnie trochę dlaczego dorzucacie tu Evangeliona - dla mnie to całkiem poważne anime. No może poza dwoma ostatnimi odcinkami, ktyóre jednak IMHO zawierają głębszą myśl, a nie tylko braki w budżecie ;)

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3731772
jo
Gość
PostWysłany: 29-07-2008, 07:18   

Nieprawda jpf nie wydaje gantz ,po co siejecie ploty (żadne wydawnictwo w Polsce tego jeszcze nie wydaje)
Powrót do góry
Zyll666 Płeć:Mężczyzna
Ktoś tam


Dołączył: 01 Mar 2008
Skąd: Gdańsk
Status: offline
PostWysłany: 29-07-2008, 09:30   

Hmm,jedyne anime,które jak na razie uznałem za schizowe to Bobobo-bo Bo-bobo :P
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Muhomorniczy Płeć:Mężczyzna
..


Dołączył: 01 Mar 2008
Skąd: kraków
Status: offline
PostWysłany: 29-07-2008, 11:11   

Angel's Egg ale też równie głupie.Ergo Proxy,Elfen lied,Mushishi,Kino's Journey,Texhnolyze, Ouran High School Host Club,Darker than BLACK

wybieram:Ouran High School Host Club

Nominowałem do tej kategorii produkcje które zawierały jakieś elementy świata mi obcego programowo, bo takie flcele cyber panki to jest moje naturalne środowisko, spostrzegam to mniej schizowato niz byle jakie inne anime.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zyll666 Płeć:Mężczyzna
Ktoś tam


Dołączył: 01 Mar 2008
Skąd: Gdańsk
Status: offline
PostWysłany: 02-08-2008, 09:03   

No,wreszcie obejrzałem słynne FLCL! :D (chociaż Furi Kuri to moim zdaniem lepszy tytuł :P)Genialne! :D Schizniętę! :) Ale jak często rzeczy schiznięte są albo odrażające albo głupie,tak ta produkcja ma NIESAMOWITY urok!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
de99ial Płeć:Mężczyzna
Big Bad Wolf


Dołączył: 01 Lip 2008
Skąd: Lublin
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 02-08-2008, 14:12   

Puni Puni Poemi - niesamowita anime. Pastisz na Sailorki i inne tego rodzaju anime.

A z bardziej poważnych - BogieBoP Phantom - daje radę.

_________________
http://www.defectivebydesign.org/
Nienawidzę politycznej poprawności.
I feminizmu.
http://www.rebel.pl/x.php/193/Rebel-Times.html
http://de99ial.polter.pl/,blog.html?8301 - co myślę o DRMach
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Annemon Płeć:Kobieta
żeńska forma Youkai


Dołączyła: 01 Sie 2008
Skąd: okolice Torunia
Status: offline
PostWysłany: 02-08-2008, 16:57   

Z tego, co do tej pory widziałam:

End of Eva - masakra, chodziłam nieprzytomna dwa dni, bo cały czas miałam jakiś "myślotok" XD i próbowałam sobie tłumaczyć na różne sposoby przesłanie itd.

Elfen Lied - zaczęłam od mangi, która straszy kreską (mnie przynajmniej), potem anime. Okropnie dołujące.

Black Cat - też mi jakoś poryło na pewien czas. Ale ostrzegam, że liczy się tylko manga, anime jest słabe.

Z zeschizowanych w zabawny sposób, to:

Ranma 1/2 XD Czym oni tam NIE walczą? I ile razy dziennie ktoś kogoś pierze? XD Plus sam Happosai to podręcznikowy przykład psychola.

Mahou Sensei Negima - przestałam to oglądać po kilkunastu odcinkach, mangi też nie przeczytałam całej - za dużo się gubiłam w tym i odpuściłam, bo tak fenomenalne nie było, żeby za wszelką cenę chcieć zrozumieć wszystko. Za dużo tych dziewcząt, a sam Negi - czarodziej ciężkostrawny jak dla mnie.

Fushigi Yuugi - jak już wyżej wspomniano: "Ah! Miaka ! Ah! Tamahome!" I Noriko... Nim ja się dogrzebałam gdzieś, co z nim/nią naprawdę było, to zdążyłam naprawdę zwątpić XD

Yattaman i Gigi - jedno lepsze od drugiego XD Dosłownie XD

Jak sobie przypomnę coś jeszcze, to dopiszę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kronos
Gość
PostWysłany: 03-08-2008, 18:21   

jak mozna nie wspomnieć o królu schizy ,lordzie odjazdu mentalnego,prekursorze wszystkich cyber odpałów-Akirze ,toż to odjazd w czystej postaci
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 5 z 9 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group