FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
  Rika i Yuki
Wersja do druku
zgadnij kto
Gość
PostWysłany: 13-05-2006, 08:29   

Ale 2 dziewczyny, które postanowiły wykorzystać ojca w czasie snu, żeby zajść w ciążę chyba się kfalfikują?
Skończmy już ten temat zwłaszcza, će olądam to offtop totalny.
Jak ktoś chce to niech założy temat: Biblia w formie komiksu.
A linka do klocków lego niestety nie mam.
Przejdź na dół
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 13-05-2006, 09:35   

A ile można się rozwodzic nad tym ze Telewizja Polska jest beee?
A tego nie pamiętam... w której bylo księdze?

A swoją droga w tej kategorii to by się wartościowo przedstawiała historia o dziewczynie którą zgwałcił jakiś ksiaże a jak gwałcil to się zakochał i poszedł do jej braci w celu poslubienia jej. A oni na weselu "obrzezali" wszystkich i zabili. Ja bym zostawial sprawę jak jest skoro dziewczatko już zuzyte...

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
Nie zgadniesz kto!
Gość
PostWysłany: 13-05-2006, 11:39   

Nie pamiętam, bo to było wtedy kiedy wyrywkowo czytałem Biblię używając wyszukiwarki w jakiejś internetowej Bibli w celu znalezienia fragmentu rozwaleniu Sodomy i Gomory.

A telewizja Polska i tak jest lepsza od Poslatu, który rano wyświetla Shaman King przez co zniechęca ludzi wstających rano do oglądania anime bardziej niż ,,Detektywi".

Ja np: po oglądnięciu jednego odcinka chciałem popełnić Seppuku nożem kuchennym mając nadzieję, że w piekle tego nie emitują.

PS:Może by się zarejestrować.
Powrót do góry
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 13-05-2006, 12:21   

Noo... Miło by było nie?

W piekle puszczają niecenzurowane hentaye z oryginalną ścieżką dzwiekową. I niepokrojone anime w przystępnych wresjach napisowych. I do tego rozdają niezdrowe żarcie i napoje. W wszystkiemu patronuje Asmodheus który nigdy nie zanegował faku ze ma słabość do Exel Sagi. No.

A jeśli chodzi o shaman kinga to Yu-Gi-Oh było gorsze.
A wogule dubingowanie kreskówej to ZŁooooooooooooo

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 13-05-2006, 12:37   

Kochanie, w piekle puszczają Pokemona z Węgierskim dubingiem i story of the first kiss. Hentaje ogląda Szatan i jego kumple.
Powrót do góry
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 13-05-2006, 12:49   

Trafiłeś do chrześcijańskiego piekla chyba...

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 13-05-2006, 12:50   

IT. napisał/a:
Trafiłeś do chrześcijańskiego piekla chyba...

Moja droga, w piekle się ludzi męczy a nie uszczęśliwia...
Powrót do góry
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 13-05-2006, 20:06   

Do dzskusji o piekle znajdźcie sobie inny temat.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 30-08-2006, 18:02   samobójstwo gotyckiej nastolatki strikes back!

I na to musiało trafić.... oddział W11 w akcji: tym razem na tropie 'Rika i Yuki'.
Mało się nie zaplułam ze śmiechu jak zdałam sobie sprawę o czym traktuje ten odcinek.

Pytanie ile czasu zajmie fandomowi doprowadzenie się do stanu wrzenia po tym programie. Mnie samej to wisi, delikatnie mówiąc, ale fakt faktem 'klub mangi i anime' został przedstawiony jako zbieranina dzieci-kwiatów i dresiarzy.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Doreen Płeć:Kobieta
Little Lotte


Dołączyła: 02 Maj 2005
Status: offline
PostWysłany: 30-08-2006, 18:06   

Gonik, toż to stare dzieje... na powtórkę W11 chyba trafiłaś ^^
Gdzieś był o tym cały obszerny temat, ale albo poleciał, albo spadł na jakąś 5 stronę.
Swoją drogą, jak rysunki tej dziewczyny były niby taaaakie genialne, to ja jestem brytyjską królową.

EDIT: O tu. MODEDIT: scalono :>
-Tyrański Maderator

_________________
"The tiny spark you give,
Also set my heart aflame...
That all the songs you hear me sing,
Are echoes of your name."

Ikonka stąd
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3149200
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 30-08-2006, 19:17   

Cytat:
A gdyby tak wtdać biblię iluztrowaną mangowo i przekonać do niej Radio Co Ma Ryja? Co wy na to?


Na jednej stronie widziałem okładkę doujina, który był fusion Biblii i Slayers. Valgaav "grał" oczywiście Jezusa. Nie mam pojęcia kto grał Judasza, ale stawiam na Xellosa. Jakkolwiek wątpię, by Rydzyk znał Slayers, to chyba wystarczyłoby, by krew go zalała.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Zegis Black Priest Płeć:Mężczyzna
Szary Wędrowiec


Dołączył: 04 Lut 2003
Skąd: z swoich opowiadań...
Status: offline
PostWysłany: 30-08-2006, 21:11   

specjalnie dla IT. biblia w komiksie...
I... jest GENIALNA :3

_________________
Wróciłem, nie cieszycie się? :]

"Do not fear in the face of your enemies, speak the truth always, even if it leads to your death, save helpless and do no wrong..."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3314312
Oshii Rion Płeć:Kobieta
wtf?


Dołączyła: 24 Lip 2006
Status: offline
PostWysłany: 31-08-2006, 20:23   

Ta rzekoma "manga" mangą nie była (ale to zrozumiałe, zeby nie robić "reklamy" lub... "antyreklamy") bo była doujinshi (do tego yuri lub shoujo-ai), a pomysł zaś był (jak dla mnie) niesmaczny.
Mimo wszystko podobało mi się dochodzenie w "Klubie Mangi". Co dziwne widzieliśmy tam połowę osób w dredach, a na ich wygląd koszulek miałam ochotę krzyknąć "peace and love" (co nie jest prawdą, bo np. ja ich nie mam xD), ale godna uwagi była "naprawiająca wszystko" wypowiedź jednego fana, w której mówi, że nie ma różnicy między mangą, grą a filmem, jeśli ktoś źle odbiera przekazy innych źródeł, to równie dobrze będzie chciał sobie strzelić z pistoletu w kogoś tak jak w grze się to robi.
Zabił mnie ten jeden detektyw. Włazi do pomieszczenia gdzie fani malują obrazki i ni z gruszki, ni z pietruszki wystrzeliwuje "MANGA JEST BRUTALNA, PRAWDA?". _^_
Jak dla mnie, to TVN chce rozgłosu awanturami, bo to przecież sami wiemy że nie jest to pierwszy raz... (ach ta goła pupa Bulmy...)

bosh... ==

_________________
Ones who are born at dawn...
Don't ever lose sight...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1747706
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 01-09-2006, 10:58   

Wy się śmiejcie, ale na panelu o fanfikach na PierniConie SE słyszałem (Maya potwierdzi) o fanfikach jaoi z Bilblii...
Powrót do góry
Udai Płeć:Mężczyzna
[N]atural [B]orn [E]goist


Dołączył: 26 Mar 2006
Skąd: Częstochowa
Status: offline
PostWysłany: 03-09-2006, 11:08   

Jak dla mnie negatywne opinie o M&A - traktowane jako jakiś rodzaj toksycznej, odmóżdzonej i odczłowieczającej rozrywki jest dla mnie koronnym, przykładem paru ciekawych zjawisk jakich można zauważyć w zjawisku jakim jest polska TV :

- klasyczny polski dziennikarz wypowidajacy sie w tym temacie nie ma o M&A zielonego pojęcia - a to co widzimy na ekranach naszych telewizowrów jest przykładem prymitywnej wulgaryzacji (którą interpretuję jako tworzenie niepodażalnych i ostatecznych opiniotwórczych wypowiedzi na temat zjawisk których się niezna - które staną się potem formą dogmatu dla reszty naszego społeczeństwa - któremu już napewno nie będzie sie chciało dowiedzieć czym jest M&A o którym się tak nie pochlebnie wypowiadają.

- następnym ciekawym zjawiskiem którą zaobserwowałem jest niska jakość polskiego dziennikarza (szczególności tego telewizyjnego pracującego ogólno dostępnej TV - który bardziej chce niż realnie potrafii i niestety w przy tym założeniu musi gonić za tanią sensacją - i przysypiał najpradpodobniej na zajęciach z zakresu teorii dziennikarstwa i prawa prasowego i niestety nie dowiedział sie na czym polega jego misja i czym jest chociarz by wymóg szczególnej rzetelności - i najczęsciej jest tez kimś kto nie ma świadomości misji której pełni że nie jest murarzem (oczywiście nic do nich nie mam) tylko kimś kto ma nieść info, tłumaczyć, objaśniać słowem służyć społeczeństwu a nie gonić jedynie za jak najszybszym awansem społecznym i zawodowym

- jeszcze jedno chyba Ci ludzie(dzienniakrze) negatywnie oceniaja M&A tracą chyba kontakt z tym że jest to przedewszystkim forma rozrywki ... i że przejawy kultury były od zawsze kontrowersyjne - przynajmniej od renesansu :)

- widzą M&A jako coś co ma swoich odbiorców głównie wśród dzieci - wrzucając wszysko co animowane do wspólnego kosza z dziełami pokroju filmów Disneya i Dream Works itd.

_________________
"It is a good viewpoint to see the world as a dream. When you have something like a nightmare, you will wake up and tell yourself that it was only a dream. It is said that the world we live in is not a bit different from this."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6346233
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 5 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group