FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
  Najbardziej odpychający typ Kawaii Panienki

Jaki typ bohaterki jest najbardziej odpychający?
Kawaii Panienka cierpiąca na Kawaii Choroby:
10%
 10%  [ 10 ]
Typowa Bohaterka
13%
 13%  [ 12 ]
Bardzo Kawaii Dziecinna Dziewczyna:
24%
 24%  [ 22 ]
UberSprzątaczka
10%
 10%  [ 10 ]
Typ Autystyczny
4%
 4%  [ 4 ]
Typowa japonka
3%
 3%  [ 3 ]
Dziewczyna - Szczeniak
16%
 16%  [ 15 ]
Jak śmiesz obrażać moje wymażone kobiety ty fanie Dragonballa i Pokemonów
16%
 16%  [ 15 ]
Głosowań: 91
Wszystkich Głosów: 91

Wersja do druku
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 24-06-2006, 19:05   

J.K.Tank napisał/a:
PS:A gdzie się podziały mroczne nastolatki z Traumatyczną Przeszłością (TM)?

To inna kategoria i raczej średnio tu pasuje, nie zauważyłeś powiązań między podanymi w ankiecie typami?

To ja może trochę o wszystkim. Mój typ to BKDD <bo nie było jeszcze opcji D-S>

Kawaii Panienka cierpiąca na Kawaii Choroby: są denerwujace o tyle, o ile zazwyczaj na końcu zdychają i wszyscy wokół są szczęśliwi... i są taakie nieszczęśliwe... i taakie mentaly retarded. Poza tym staram się nie oglądać, a do tej pory nie zniesmaczyła mnie tylko bohaterka Hanbun no Tsuki ga Noboru Sora.
Typowa Bohaterka: Zgadzam się że do tego typu bardziej mi pasuje Miaka niż taka Usako. Use dało się czasem lubić, Miaki za cholerę.
Bardzo Kawaii Dziecinna Dziewczyna: na to mam alergię, przyznaję się. Ostatnio widziałam coś takiego w jakimś hentaju... w dodatku ciężko sepleniło... szczyt, wierzcie mi >.<''
UberSprzątaczka: nie oglądam, od Hand Maid May odpadłam po paru odcinkach <jakby ona jeszcze miała normalne rozmiary... ale nie: bardziej kawaii-fanserwiśnie było kiedy tymi swoimi małymi rączkami tą wielką szmatę trzymała... litości>
Typ Autystyczny: Patrz Zeguś, też jestem na etapie Erementar Gerad...
Typowa japonka: hentaiable. nic dodać nic ująć.
Dziewczyna - Szczeniak: yay! sikjące pod siebie pralki z dużym biustem są sexy! Autorów z miejsca na leczenie. Chii przerobić na mielone, Nyuu na siekane kotlety.

Ostatniego nie skomentuję. Nieładnie tak drwić z niemogących się obronić :PP

_________________
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 24-06-2006, 19:30   

Wow... Ktoś wreszcie zauważył że chce być następcą Anfana... To moje zyciowe motto. A on jest moim GuRu... Niedościgniony wzór. Ideał...

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 24-06-2006, 19:32   

Dziewczyna-szczeniak doszła jakoś później, jak głosowałam to jej nie było jeszcze >.> W związku z tym mój typ padł na Bardzo Kawaii Dziecinną Dziewczynkę, acz wahałam się między tym a Ultra-sprzątaczką. Podobnie jak Gonik kilka słów ode mnie...

Kawaii Panienka cierpiąca na Kawaii Choroby: W zasadzie niegroźna. Od bidy nawet można je lubić, o ile Cierpienie przeważa nad Kawaiiowością.

Typowa Bohaterka: Hm... O ile jako zjawisko mi nie przeszkadzają, to faktycznie bywają denerwujące jako jednostki >.> Ale to też zależy od stopnia przesłodzenia.

Bardzo Kawaii Dziecinna Dziewczyna: NA STOS! Natychmiast i bez okoliczności łagodzących!

UberSprzątaczka: Jak wyżej. Nie dość że słodkie toto przeraźliwie, to jeszcze krew się w Maieczce burzy, jak można tak pozwalać na pomiatanie sobą. Zastanawiałam się, czy nie zaznaczyć tegoż zamiast BKDD...

Typ Autystyczny: Uwierzycie, że jeszcze się nie spotkałam?

Typowa japonka: Bywa niegroźny. Sakurę z Sakura Taisen lubiłam, nie była przesłodzona na tyle, żeby mi zęby zgrzytały >.>

Dziewczyna - Szczeniak: Dobić, niech się dziecko nie męczy...

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 24-06-2006, 19:51   

Mai_chan napisał/a:
Sakurę z Sakura Taisen lubiłam, nie była przesłodzona na tyle, żeby mi zęby zgrzytały >.>


Zwłaszcza, że

Cytat:
potem, jak złamała ten swoj miecz pojechała do domu go naprawiać. Po rozmowie z rodziną i paru shintoistycznych rytuałach objawił jej się duch tatusia, który powiedział coś w stylu "Córka, nie tego cię uczyłem! Co ty odstawiasz! Idź (cenzura) tych (cenzura)" i charakter jej się poprawił.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Roth-chan Płeć:Kobieta


Dołączyła: 03 Maj 2006
Skąd: Jestem kaczuszką z krainy grzybków
Status: offline
PostWysłany: 25-06-2006, 08:47   

Ja najbardziej nie lubię tych panienek w typie "jestem uroczą prymuską z okularami". Takie dziewczątka najczęsciej mają słaby charakter, są płaczliwe i delikatne, mają warkoczyki i często też zielone włosy i oczy... -_-' Przykłady: Ayano (Girl's High), Retasu (Tokyo Mew Mew).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 25-06-2006, 08:51   

Kawaii Panienka cierpiąca na Kawaii Choroby: a to zależy... jak by nie było, pochodzę z lekarskiego domu, jako dzieciak sporo chorowałem (z długimi pobytami w szpitalu włącznie), więc mam pewne doświadczenie, także z żywymi okazami. Zdziwilibyście się na CO ten typ może wyrosnąć :3 A pseudomedyczną lipę wyczuwam instynktownie na kilometr.

UberSprzątaczka: o.o fakt, marzenie każdej PANI domu _^_

Typ Autystyczny: hmmm. Traktuje się jak dekorację sceniczną, czemu miałaby budzić żywsze emocje?

Typowa japonka: eee... ciekawostka przyrodnicza. Nie wierzę by występowała w naturze.

Dziewczyna - Szczeniak: umysł odrzuca możliwość istnienia czegoś takiego, przerzucając się w tryb analizy: rozpiąć szpilkami pod mikroskopem wraz z całą resztą i spróbować dojść o co z tym naprawdę chodzi...

Bardzo Kawaii Dziecinna Dziewczyna: Denerwująca, ale... coż, zależy na ile da się toto podciągnąć pod prawdziwe dziecko. Im bardziej udawane, tym gorzej.

Typowa Bohaterka: HERE GOES MY VOTE. Grrr. Okropność.
W przeciwieństwie do BKDD zazwyczaj nie da się o tym powiedzieć że "pięciolatkom się zdarza, głupi rodzice, trzeba poddać przyspieszonej, korekcyjnej procedurze wychowawczej i wróci do normy".

Jak śmiesz obrażać moje wymarzone kobiety ty fanie Dragonballa i Pokemonów: rofl, ale anfana zbanowaliśmy? Eltanin: <chomp>! Poproszę keczup...

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 25-06-2006, 09:03   

wa-totem napisał/a:
Zdziwilibyście się na CO ten typ może wyrosnąć :3


Jednym z kumpli mojego dziadka (tego prawdziwego, który zwiewał przed Ukraińcami krzycząc "Nie strzelajcie, to ja Zdzisek" a nie tego zmyślonego, co wysadzał pociągi) był facet, któremu lekarze przepowiedzieli, że nie dożyje późnej starości, bo w wieku 17 lat umże na serce. Facet późnej starości nie dożył, bo w wieku lat 50 paru po pijaku wpadł do Sanu (lub pod ciężarówkę... mały byłem, nie pamiętam, a ludzie różnie mówią). Wszyscy się cieszyli, bo to straszny żul i bandyta był.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
coyote Płeć:Kobieta
prof. zombie killer


Dołączyła: 16 Kwi 2003
Skąd: the milky way
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 25-06-2006, 11:34   

Zgadzam się, ubersprzątaczka to marzenie pani domu XD zaproszę chętnie do siebie i będę mogła sobie bimbać caaały czas :P

Typowa bohaterka - cóż... nie lubię. Typowe bohaterki is a no-no. ALE! Takie typu Miaka, nie Usagi. Usagi bywała drażniąca, ale dawała się i lubić i wcale nie była imo typowa...

Typ autystyczny - ble ble bleee ><

Bardzo Kawaii Dziecinna Dziewczyna - bosh, od razu mi stanęła przed oczami Tessa z FMP _-_ *kill kill kill*

But my vote goes for... Dziewczyna-Szczeniak. That's sick, folks. >_>

_________________
I used to rule the world
Seas would rise when I gave the word
Now in the morning I sweep alone
Sweep the streets I used to own
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1918937
Eltanin Płeć:Mężczyzna
?????


Dołączył: 17 Lis 2004
Skąd: Ciemna strona słońca
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 25-06-2006, 12:46   

Typowa Bohaterka - Bogowie, brońcie mnie przed idiotkami....

_________________
Hubba Hubba Zoot Zoot
Deba Uba Zat Zat A-num Num
A-hoorepa Hoorepa A-huh-hoorepa A-num Num.


Be kind to dragons, for thou art crunchy and taste good with ketchup.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1777110
Sarty Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 14 Cze 2006
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 25-06-2006, 15:20   

Zapomnieliście o typie gadatliwym/hiperaktywnym, który zawsze wie najlepiej i prowadzi długie monologi. Zwykle nie grzeszy rozumem ;)

_________________
Jedyne, co może uratować śmiertelnie rannego kota - odezwał się kot - to maleńki łyczek benzyny - i, wykorzystując zamieszanie, przypiął się do okrągłego otworu w prymusie i napił się benzyny.


Ostatnio zmieniony przez Sarty dnia 25-06-2006, 15:25, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Irin Płeć:Kobieta

Dołączyła: 09 Kwi 2005
Status: offline

Grupy:
House of Joy
WIP
PostWysłany: 25-06-2006, 15:22   

Typowa bohaterka - płaczliwe, żrące co popadnie, a jakoś nie tyjące (bo jakby to wyglądało) utrapienie nauczycieli, myślące początkowo kategoriami "Żracie/Chłopak/Koleżanki/Zabić Szkołę". A później nagle robiące się Wielce Odpowiedzialne i Poważne. To ja podziękuję.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Erii Płeć:Kobieta


Dołączyła: 24 Cze 2006
Skąd: Mysłowice
Status: offline
PostWysłany: 25-06-2006, 19:45   

Czyż to nie jakaś ironia? Mój chory umysł każe mi wnioskować, iż te słit szczeniaczki są niezwykle we wszelakich produkcjach popularne... a to niezaprzeczalnie oznacza, iż rzeszę swych wiernych fanów posiadają.
(po namyśle, zrezygnowałam z próby opisu typowego fana.)

A może widzimy je tak często dlatego właśnie,aby nas irytowały? Może to jakaś wielka zmowa ergo teoria spiskowa? No bo, gdy człek się denerwuje... to wrzody i te sprawy...tak, tu bez wątpienia maczał ręce jakiś koncern farmaceutyczny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
7185747
Oshii Rion Płeć:Kobieta
wtf?


Dołączyła: 24 Lip 2006
Status: offline
PostWysłany: 01-09-2006, 19:32   

Typowa bohaterka. To już nudne. == Wszystko zaczęło się od Usagi, a potem pamiętam to w m.in. "Ojamajo Doremi" (czasem na RTL2).
Masakra.

_________________
Ones who are born at dawn...
Don't ever lose sight...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1747706
Arashino Shiro Płeć:Kobieta
władająca czasem...


Dołączyła: 28 Mar 2006
Skąd: Poznań
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Lisia Federacja
PostWysłany: 06-10-2006, 16:08   

Każda..wszystkie wywołują u mnie taki efekt wsteczny, że nie wiem która jest najgorsza ...więc wybieram wszystkie....
i z logicznego punktu widzenia, i z estetycznego..

_________________
Żyj póki możesz, bo każdy twój dzień może być twoim ostatnim...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
następne+pytanie...
LunarBird Płeć:Mężczyzna
Chaos Master & WSZ


Dołączył: 30 Maj 2005
Skąd: Hellzone
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
PostWysłany: 12-10-2006, 11:45   

Typowa Bohaterka
Koszmar!
Nie znosze zarowno nieudacznikow i nieudaczniczek jak i idiotow i idiotek. Usagi na ten przyklad swoim idiotyzmem niepomiernie dziala mi na nerwy a usprawiedliwia ja tylko naprawde dobre serce i te nieliczne momenty kiedy mowila rzeczy naprawde warte zapamietania.

Ysen, z Elfen Lied jest Nyu/Lucy (ma rozdwojenie jazni). W tym konkretnym przypadku chodzi o Nyu. Lucy zalicza sie wlasnie do mrocznych nastolatek z traumatyczna przeszloscia czyli niewymienionego w tescie.

Zapomniales tez o jeszcze innym typie bohaterki. Tym do ktorego zaliczaja sie Rei Hino(smoon), Umi Riyazaku (MKR) oraz Himeno (Prétear). Dziewczyna z zapedami sadystycznymi nalogowo znecajaca sie nad otoczeniem. :) Zdaje sie ze Naru z "Love Hina" tez sie zalicza ale nie wiem bo nie ogladalem. Pewna wariacja na temat jest tez Urd z OMG.

_________________
Cytat:
- Mulder... To jest... to chyba żółć...
- Powiesz mi jak to z siebie zdjąć zanim stracę kamienną twarz?
"The X-Files", #4 "Squeeze"


Autor posta: rip LunarBird CLH
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5146592
 
Numer ICQ
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 5 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group