FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 70, 71, 72  Następny
  Ocena najnowszych rozdziałów mang [SPOILERY]
Wersja do druku
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 13-04-2008, 17:02   

Aria - Navigation 60
Tak, to już definitywny koniec... i z tej okazji manga zatoczyła koło.
Wszyscy fani, zwłaszcza anime, mieli nadzieje na takie właśnie zakończenie, i spełniły się one! Poniżej wieszam specjalny screen zawierający dwa panele z Aquy 1 (czyli samego początku mangi; na górze) oraz dwa ostatnie panele z Arii 60 (na dole).
Ostrzegam, spoiler, nawet jeśli przewidywalny.
http://img107.imageshack.us/img107/9439/ariaaliciaakariainw5.jpg

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
viesiu Płeć:Mężczyzna
Ten tam taki jeden.


Dołączył: 22 Mar 2008
Status: offline
PostWysłany: 16-04-2008, 16:08   

Fullmetal Alchemist 82
Kolejna świetna część, naprawdę szkoda że wychodzą co miesiąc. Na początku naprawdę zabawna ucieczka.
Spoiler: pokaż / ukryj
Ale co najważniejsze to fakt, że Lin odzyskał kontrolę nad ciałem :)
Na to przynajmniej wyglądało. A teraz znowu miesiąc czekania :/

_________________
"Go beyond impossible and kick the reason to the curb! That's the way of Gurren-dan!"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1223942
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 18-04-2008, 15:23   

Bleach 319


Spoiler: pokaż / ukryj
Urahara składa propozycję Mayuriemu. Młody, sfrustrowany Byakuya - bezcenne. No i bedzie przeszłośc Gina.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ishamael Płeć:Mężczyzna
Tkacz Sieci


Dołączył: 24 Kwi 2008
Skąd: Shayol Ghul, więzienie dla potępionych
Status: offline
PostWysłany: 26-04-2008, 15:55   

Eden 15

Jestem świeżo po lekturze i z radością stwierdzam, że nadal jast to IMHO najciekawsza manga na rynku. Po kolei...


Spoiler: pokaż / ukryj
Eliah i spółka wreszcie odnajdują Manę, zabójcy Propatrii zostają z tyłu. Nie na długo, gdyż Sophia wpada w ręce Jasona Li i chcąc nie chcąc zdradza miejsce ukrycia siostry Eliaha. Na miejsce wyrusza sama szefowa wywiadu Propatrii, dla której to akcja ostatniej szansy.
Tymczasem przewodniczący Azebedo powraca na stanowisko z "gościny" u Ennoi i rozpoczyna zakrojoną na skalę globalną operację mającą na celu zapobieżenie katastrofalnym skutkom zmian w klimacie. Równocześnie wyścig o rozciągnięcie władzy Federacji na całą Ziemię wchodzi w fazę finałową.
Nareszcie dochodzi do spotkania Mayi z Letią. Co za tym idzie koloid przekształca się by przetrwać potężne trzęsienia ziemii i uderzenia fal tsunami na całym świecie oraz zwiększyć swoją strefę wpływów.
Na koniec...Mana dołącza do koloidu! Jak? Przeczytajcie...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 27-04-2008, 21:21   

Ouran High School Host Club 61
Ktoś to w ogóle czyta? Ale jako, że wcześniej pojawiała się Nana, to Ouran chyba też może się tu załapac choć schonenem nie jest.

Spoiler: pokaż / ukryj
Bardzo, ale to bardzo wkurzyłam się na Hikaru. Jak on mógł coś takiego powiedzieć Tamakiemu? "Nie jedź z nami", samolubny idiota, dobrze, że chociaż potem zdał sobie z tego sprawę. Wyznał Haruhi, że ją lubi i zapytał ją o chodzenie - tak mnie tym zaskoczył jak mało co! No ogólnie doszedł do jakiegoś ładu ze sobą i postąpił fair, więc trochę mu wybaczyłam wcześniejszy wybryk. Teraz ciekawa jestem co na to Haruhi i Tamaki, gdy do nich dojedzie. Ostatnio bardzo shojowato się zrobiło, no ale bohaterowie nie mogli wiecznie tacy rozdarci siedzieć. No i akcja Tamakiego i Antoniete. Boska;D

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 10-05-2008, 15:12   

Tsubasa Tokyo Revelations 189 raaany, już mnie chyba nic nie zaskoczy. Ciekawe przez ile chapterów beda teraz tłumaczyć co i jak? I co do tego ma Fei Wong?

Spoiler: pokaż / ukryj
Ale przynajmniej wiemy już jakie jest bezpośrednie połączenie mangi Card Captor Sakura i Tsubasy. Ale żeby zrobić tamtych Syaorana i Sakure rodzicami Syaorana z tej mangi? Eee, to tylku u Clamp.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
viesiu Płeć:Mężczyzna
Ten tam taki jeden.


Dołączył: 22 Mar 2008
Status: offline
PostWysłany: 15-05-2008, 13:53   

Fullmetal Alchemist 83 Tym razem baaardzo dużo się wydarzyło. Po kolei:

Spoiler: pokaż / ukryj
Widać i czuć, że powoli zbliża się punkt kulminacyjny. Było sporo o "the promised day" (dzień, w którym homunculusy wykonają swój plan) łącznie z konkretną datą. Greed znowu przejął kontrolę nad ciałem Lina, ale! Przyłączył się do Eda, a raczej wziął go na podwładnego :p Olivia skopała tyłek Alexa (btw. zdaje się, że ich rodziców i siostrę wzięto z anime), przejęła dom i wysłała rodziców na wakacje :p


I na koniec, GENIALNY tekst Eda: "I'm not short! I just live in a big world, goddamit!" Tarzałem się po ziemi jak to przeczytałem XD

_________________
"Go beyond impossible and kick the reason to the curb! That's the way of Gurren-dan!"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1223942
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 17-05-2008, 20:51   

Bleach -102


Spoiler: pokaż / ukryj
Wow, nie spodziewałem się TAKIEGO kapitana Kido Corps. Przyszli Vaizardzi zostali wysłani. I co sie teraz stanie? Zostaną zhollowizowani, a SS ich wygna bez żadnej próby pomocy? W końcu za coś musza nienawidzić Shinihami. I kiedy pojawi się Isshin?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 19-05-2008, 02:34   

Mx0 99 - Co to do ciężkiej... ma być?! Rozdział wcześniej sądziłem, że znajduję się na półmetku historii i trochę narzekałem, że znowu wpakowałem się w niedokończoną mangę, lecz tak naprawdę czekałem jak się rozwinie fabuła. A tu nagle Koniec. Takie zderzenia ze ścianą to do tej pory przeżywałem co najwyżej w niektórych seriach anime.

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ferret Płeć:Mężczyzna
Kawaii desu~


Dołączył: 13 Maj 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 19-05-2008, 08:01   

.hack//Link 1-2


Ciężko mi byłoby przegapić ten tytuł - chyba wszystko co ma logo .hacka i co jest dostępne po angielsku - widziałem (to co po polsku rzecz jasna też, sęk w tym, że mało tego ^^"), w dodatku .hack//G.U. jest moją pierwszą mangą, którą kupiłem w języku innym niż polski (i bardzo się z tego cieszę xD!).
Co do samej mangi - zapowiada się ciekawie ^^.

Spoiler: pokaż / ukryj
Mamy rok 2020, 3 lata po wydarzeniach, które miały miejsce w .hack//G.U. Nowa wersja The World zostaje wypuszczona w świat (tak, tak... to już trzeci raz, znowu będą problemy. Bohaterem znowu jest młodziak, w wieku (bodajże) 14 lat. W dziwny sposób trafia do The World (tak, trafia - w całości - nie ma w ręku kontrolera, etc.), a tam pierwsza postać jaką napotyka to... Kite z pierwszej gry w uniwersum .hacka o.o. Na razie fabuła wydaje się ostro zakręcona, ale niewątpliwie historia ta ma spory potencjał... są również elementy humorystyczne (raczej nie za wysokich lotów, ale i tak fajno, że są IMO xD)... cóż... muszę szczerze powiedzieć, że nie sądziłem, iż tak szybko pojawi się kolejna manga, ale w sumie jak się zastanowić, to nie powinno mnie to dziwić - w końcu to dochodowa seria xD.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2925549
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 29-05-2008, 20:10   

Vampire Knight 40

Jeżeli ktokolwiek kiedykolwiek sądził, że angst w tej mandze dotarł już na szczyt to nie czytał TEGO rozdziału.


Spoiler: pokaż / ukryj
Ichiru postanowił zemścić się na Ridou za swoją kochaną panią, ale jak to zwykle w takich przypadkach bywa przeliczył się ze swoimi możliwościami, a "ofiara" go porządnie poharatała. "Ostatkiem sił"no powiedzmy, bo w 39 rozdziale nie wyglądał jak umierający, dotarł do "klatki" Zero. Postrzelił go. Była krótka gadka. Ichiru słabnie, pada w objęcia brata i wtedy się zaczyna. "Zjedz mnie" moje oczy przez chwilę nie wierzyły, że coś takiego widzą. No dobra. "Zjedz mnie, a odzyskasz ostatni "fragment" mocy, którą ci ukradłem jeszcze przed urodzeniem i staniemy się wreszcie jednością." Eeeeee yyyyym i coś w tym guście. Padłam i nie byłam się w stanie podnieść. I chwila oporu, "czułe" słówka na pożegnanie i...obiadek. W tym czasie Kaname zdążył wrócić po Yuuki i w 41 rozdziale będą chcieli wyruszyć w "podróż". Ale czy przypadkiem Zero ich nie zatrzyma? Na ostatnim kadrze zamienia się w bestię i...
Przekonamy się za miesiąc. Wygląda na to, że manga już niedługo się skończy, bo największa tajemnica została właśnie odkryta, a punkt kulminacyjny niedługo nastąpi. Pani Hino przegięła i to bardzo. Jak to oceniać? Ciężko, dziwne to po prostu...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ishamael Płeć:Mężczyzna
Tkacz Sieci


Dołączył: 24 Kwi 2008
Skąd: Shayol Ghul, więzienie dla potępionych
Status: offline
PostWysłany: 30-05-2008, 15:13   

Duds Hunt

Ktoś to czytał? I czemu jeszcze nie?;)

Uwielbiam takie historie. Zakręcone, ze świetnym pomysłem.:)


Spoiler: pokaż / ukryj
Głównym bohaterem tej jednotomowej mangi jest niejaki Nakanishi, akwizytor sprzedający ubezpieczenia emerytalne, a przy okazji były członek gangu młodzieżowego i rezydent poprawczaka. Nakanishi stara się uczciwie pracować, ale gołym okiem widać, że grozi mu śmierć z przepracowania, jeśli wierzyć doniesieniom prasowym rzecz dość powszechna w Japonii. Na dodatek jego szef to gnój pierwszej wody - "Nakanishi, mam w dupie twoje przepraszam! Pracuj tak ciężko, aż zdechniesz!" Znacie takich?
Otóż Nakanishi dla rozładowania stresu spędza sporo czasu w necie i spotyka tam niejakiego Eksama, który zaprasza go do udziału w grze na żywo zwanej Duds Hunt. Uczestnicy tej gry polują na siebie na ulicach Tokio w zamian za spore pieniądze - 100 tysięcy jenów za łepka.
Nasz bohater szybko daje się wciągnąć, tym bardziej, że ten nieletni zadymiarz, który niegdyś skopał niemal na śmierć pewnego pracownika korporacji i ojca rodziny nadal w nim żyje. Farbuje włosy, udrażnia dziury na kolczyki, regularnie trenuje fizyczną formę i jak za dawnych czasów nie rozstaje się ze swoją ulubioną zabawką - policyjną pałką keibo przy pomocy której zarabia na życie.
Nie trzeba długo czekać, żeby spotkał się ze swoim dawnym przełożonym. Co więcej pomysłodawcą i głównym organizatorem gry okazuje się...nie, nie, nie powiem. To trzeba odkryć samemu, tym bardziej, że dawno już nie widziałem tak pięknie zbudowanego motywu zemsty. Nie wspominając o tym, że plan stojący za Duds Hunt jest jedyny w swoim rodzaju.
Osobną perełką jest dodana pod koniec tomu nowela Wielopoziomowe sny. Powiem tyle, że choćby dla tych kilkunastu stron warto kupić tą mangę. W odróżnieniu od reszty tomu nowelka jest narysowana w kolorze. Co więcej jest narysowana kilkoma różnymi stylami oddzielnie dla każdego "bohatera" tej historii.
Podsumowując nowelę, Fko Iwakura i jej rodzeństwo są niesamowici, a zakończenie w wykonaniu Anonima powala na kolana. Piękne. Jeśli ktoś jeszcze nie czytał tej mangi (czy choćby nowelki o zgranej i pobudzającej wyobraźnię grupie morderców) to gorąco polecam.:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CainSerafin
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 07-06-2008, 08:30   

Claymore chapter 80 !!! (hot)
Jak tylko to przeczytałem musiałem napisać tego posta.

Po kolei
- Zakończenie opowieści Mirii- cala opowieść była naprawdę zaskakująca i pokazała, że autorzy czasem przypominają sobie o fabule :P

- Popijawa (!?) w tawernie.

Spoiler: pokaż / ukryj
Helen sie opiła XD. Clare wypytuje o Rakiego. Okazuje sie, że on wciąż żyje i podróżuje z jakąś przygarniętą dziewczynką szukając jej. Już słyszę okrzyki wściekłych fanów, ale...


- Ostatnie sceny chaptera.

Spoiler: pokaż / ukryj
Dwie tajemnicze ;P osoby przybywają do wioski nękanej przez Jomę. Dziewczynka wskazuje mieszkańca, który jest Jomą, a mężczyzna rozpoczyna walkę. Zwyciężając odrzuca opończe i naszym oczom ukazuje sie... Raki-bishunen. Aaaaaaaa...XD


Mialem przeczucie, że gdy Raki dorośnie to doczekam sie czegoś takiego. Chapter koniecznie do przeczytanie właśnie ze względu na niego.

ps. Moderatorko IKa, melduje wykonanie zadania.
ps.2 Nie jestem żądnym słoneczkiem O_o.


Ostatnio zmieniony przez Ishamael dnia 07-06-2008, 16:57, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Góral Płeć:Mężczyzna
Firefly/Serenity fanatic


Dołączył: 05 Sty 2007
Status: offline
PostWysłany: 07-06-2008, 09:10   

Claymore 80

Spoiler: pokaż / ukryj
Co do dziewczynki na ramieniu Rakiego, szczerze wątpię w to by była to Priscilla czy AB, prędzej druga Miata albo adept szkoły organizacji (czyt. "świeżo upieczony claymore"). Zastanowiło mnie również to, że dziewczynka wskazała palcem i Raki wiedział kogo zaatakować. Czyżby Raki nie miał za grosz szacunku dla ludzkiego życia? Skąd wiedział, że chodziło właśnie o kolesia którego ciachnął, mógł przecież łatwo się pomylić i źle odczytać wskazania partnerki w tym tłumie ludzi. Nie mówiąc już o takim detalu jak błąd paralaksy ;). Gdyby jego kompan był potężny mógłby załatwić youmę sam. Poza tym gdyby "wskaźnik" Rakiego był nadczłowiekiem po co byłby przez niego noszony? Przecież i tak byłby silniejszy fizycznie, więc to Raki miałby problem z dotrzymaniem kroku. Ew. możliwe byłoby, że dziewczynka dałaby rozprawić się Rakiemu z płotkami, tak by podtrenować go trochę.
Jak się tak zastanowić, Cid musiał widzieć twarz kompana Rakiego, inaczej nie mógłby stwierdzić jego płci (no chyba, że Raki by się wygadał, ale sądząc po jego reakcji na pytanie Cid'a czy to jego dziecko, raczej nie był wylewny w tej materii), tym samym musiał widzieć jej oczy. Claymorem więc nie jest, przebudzoną również nie, bo Galatea by ją wyczuła (z pewnością nie była to tym samym Priscilla, ponieważ Galatea potrafiła wyczuć youki Clarice na supresantach, więc tym bardziej Priscilli).

_________________
9 na 10 otaku zaleca oglądanie Kemono no Souja Erin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 07-06-2008, 11:12   

Słonka...

W temacie JEST napisane [SPOILERY] więc nie wiem po co maskować CAŁY post, zamiast najważniejszych informacji - a wierzcie mi DA się tak pisać, żeby maskować tylko najważniejsze spoilery.

Macie 24 godziny czasu, żeby zamienić te białe bloki na normalny post, zawierający tekst ze spoilerami.

IKa
Zua Biurokratka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 13 z 72 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 70, 71, 72  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group