FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 70, 71, 72  Następny
  Ocena najnowszych rozdziałów mang [SPOILERY]
Wersja do druku
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 01-04-2010, 18:11   

Kimi ni Todoke 40

W-R-E-S-Z-C-I-E. Wreszcie. Wreszcie. Wreszcie. Wreszcie.
Dobra, starczy.


Spoiler: pokaż / ukryj
Jeny, wreszcie. Jeeeeeej, jaki to był ładny chapter. Taki radosny. Pełen "wreszcie". Wreszcie ktoś powiedział Joe'mu, żeby się zamknął i nie wtryniał do rozmowy prowadzonej przez innych (ja się dziwię, że do tej pory nikt mu na to nie zwrócił uwagi, ten chłopak jest debilem). Wreszcie Sawako klarownie i jednoznacznie wyznała swoje uczucia. Wreszcie pojawiło się u niej coś, co nazwałabym pewnością siebie, to zdanie: "Obserwuj mnie! Będę się starać z całych sił, dla ciebie!", to było takie... pięknie bezpośrednie. A potem ten okrzyk Kazehayi: "Kuronuma! Kocham cię!" i miny ludzików, bardzo mnie to ucieszyło. Ciekawi mnie reakcja Kurumi, jakoś zapomnieli dziewczynę pokazać, a szkoda.


I jaką Chizu miała fajną, pasującą do niej fryzurkę. Yano też, z tym kwiatem we włosach. A Sawako i Kazehaya... Jakby Kaze zmienić trochę fryzurę, to ładnie by wyglądali oboje w jakiejś historii o samurajach.

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 01-04-2010, 19:47   

vries napisał/a:
Bleach - akurat ten chapter mi się podobał. Tatko jest fajny. W końcu dostajemy więcej Gina, który według mnie jest obecnie najbardziej tajemniczą postacią w mandze.

Naruto - tu dla odmiany jest tak sobie. Do tego pewnie niektóre osoby nie będą zadowolone z ponownego pojawienia się Harrego Pottera.


Spojleruj sam wiesz co. Inni mogą niewiedzieć jeszcze.
Wytrwałem przy Wybielaczu w chwilach jego słabości. I widzę szansę na fajne zakończenie serii.
Takoż, ciekawe kto kogo zdradzi w następnych chapterach.

I czy
Spoiler: pokaż / ukryj
moje przewidywania co do trzeciej siły się potwierdzą.
Powrót do góry
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 01-04-2010, 19:53   

Cytat:

Spoiler: pokaż / ukryj
moje przewidywania co do trzeciej siły się potwierdzą.



Spoiler: pokaż / ukryj
Masz na myśli Gwardię Królewską? Ja nie wyobrażam sobie następnych chapterów, jeśli NIE wkroczą do akcji. Przy czym nie będą trzecią siłą, a raczej sojusznikami Aizena - a przyjemniej część z nich. W końcu na kimś muszą zademonstrować bankaie Ukitake, Kyoraku i Vaizardzi.
No i ja nie widze szansy na fajne zakończenie serii - nie w ciągu najbliżzych 150 chapterów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 01-04-2010, 20:25   

Niezupełnie. Miałem na myśli
Spoiler: pokaż / ukryj
Uraharę i spółkę. Raczej wątpię by Aizen miał kreta w strukturach SS. Nie pasuje do niego, chociaż...Just as planned może się zdarzyć.
Powrót do góry
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 02-04-2010, 20:34   

Calymore 102 - Nie wiem dlaczego, ale ta seria przestaje mi się podobać. Gdy nagle postaci wypakowuje się ponad miarę, wszystko zaczyna tracić sens. No i ciągle mamy tą samą walkę i znów cliffhanger na końcu. Prawie jak w Bleachu...

Vinland Saga - nasi bohaterowi doszli do wniosku, ze przydałby im się konik do usuwania korzeni drzew. Ogólnie zastanawiam się, co z tego w końcu wyjdzie. Ale interakcje pomiędzy Einarem i Thorfinnem są bardzo fajne. Mam nadzieję, że Einara mi gdzieś nie uśmiercą po drodze.


Meguru 19-20 - manga doczeka się recenzji w Arigatou. W sumie dobrze, bo Endo bardzo dobrze prowadzi w niej akcję.

Spoiler: pokaż / ukryj

Makie przegrała walkę. Widok biedaczki z niedojedzonym bananem - bezcenny. Jej przeciwniczka zaliczyła podryw i ostrzeżenie trenera: "Nie rozmawiaj z nim, on samym dotykiem zapładnia dziewczyny!" LOL.
W drugim chapterze do gry wchodzi Takashi. Nie oberwał tylko dlatego, że uratowały go przepisy. Kolejne epizody wyglądają ciekawie.

Ogólnie manga wymiata i warto zabrać się za nią o ile ktoś jeszcze nie czytał niczego sportowego. Do tego niezłe wstawki komediowe.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Góral Płeć:Mężczyzna
Firefly/Serenity fanatic


Dołączył: 05 Sty 2007
Status: offline
PostWysłany: 03-04-2010, 17:27   

Claymore 102

Zgadzam się. Tak naprawdę od 13 tomu seria coraz bardziej się stacza. Miała co prawda momenty przebłysku, ale koniec końców stała mi się ona dość obojętna i wywaliłem ja z ulubionych na MAL-u. W tym rozdziale nic nie trzymało się kupy.
Spoiler: pokaż / ukryj
Począwszy od sprowadzenia ZACS-ów przez Dee (Zombie Amazon Claymore Strippers - żargon animesuki, czasem zwane AE albo AF, czyli Abyss Eaters/Feeders), aż do wystąpienia Duffa. Po pierwsze czemu zombiaczki nie podążyły za Duffem, ale za kawałkiem materiału (który szczęśliwie znalazła Dee)? To Duff trzymał Riful, która "pachniała" raczej intensywniej niż kawałek materiału, stanowiący niegdyś część jej ubioru. Po drugie, czemu nie zaatakowały Dietrich, w końcu reagowały na gwałtowny ruch (bieg można takim nazwać), a nie sądzę żeby się tam czołgała (jeśli tak to jakim cudem zdążyła na czas by pomóc Yumie?). Jeśli chodzi o Duffa, niepojęte jest dla mnie, że zdołał dogonić Pryszczatą (tak samo jak to, że Pryszczata nie zdołała w kilka sekund dogonić H&D, w końcu była szybsza od abyssali i potrafiła się wręcz teleportować, tak więc nawet nie powinno dojść do naszpikowania jej palikotami), a tym bardziej, że go nie zauważyła (chwilę wcześniej potrafiła wyróżnić youki Clare w tłumie innych, a teraz miałaby nie zauważyć w porę youki przebudzonego #3?) czy nawet usłyszała. Naciagane było również to, że Duff potrafił ją przygwoździć JEDNĄ ręką i była zmuszona wrócić do przebudzonej formy. No i największa głupota - H&D zamiast uciekać gapiły się jak Priscilla dostaje łomot, jakby nie wiedziały jak to się za chwilę skończy. Nagrody Darwina powinny dostać.
Porównanie z Bleachem jest trafne, czytam bo chciałbym dowiedzieć się jednak jak całą historię zakończy Yagi, ale coś czuję, że nie będę usatysfakcjonowany.


Vinland Saga 63

Też mam nadzieję, że Einar nie zostanie wybity, ale coraz więcej na to wskazuje. Mógłby to być bodziec, który wybudziłby Thorfinna ze stanu obojętności i zmusił go do przystąpienia do akcji.

_________________
9 na 10 otaku zaleca oglądanie Kemono no Souja Erin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Lain Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Maj 2003
Status: offline
PostWysłany: 04-04-2010, 19:43   

Skip Beat! 155

Moment, w którym Ren proponuje Kyoko, żeby we dwójkę spali w jednym łóżku – Bezcenny.

Spoiler: pokaż / ukryj

Szkoda, że pracownicy połapali się, że popełnili błąd, mogli chociaż poczekać jeden dzień…ee noc ;P, a tak wszystko zepsuli. Lory mógłby być bardziej perfidny. Well przynajmniej Kyoko i Ren będą mieszkać razem.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
s3shir0 Płeć:Mężczyzna
Dobrze wychowany


Dołączył: 27 Gru 2009
Skąd: Zabrze
Status: offline
PostWysłany: 08-04-2010, 09:00   

Bleach 399 - jakoś zbytnio mnie nie zdziwił ten ban od Ichimaru, chapek nie najgorszy :)

_________________
Kłamstwo bywa wszak marzeniem złapanym na gorącym uczynku.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3378917
Lila Płeć:Kobieta
BAKA Ranger


Dołączyła: 19 Wrz 2006
Skąd: [CENSORED]
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Lisia Federacja
Omertà
PostWysłany: 08-04-2010, 10:52   

Bleach 399 - Nie podoba mi się... Zastanawiam się, nad rzuceniem do wakacji i wrócić jak będzie trochę uzbierane, bo aktualnie to nie ma sensu, jeśli kolejne osoby po prostu będą pokazywały...
Spoiler: pokaż / ukryj
...jaki długi mają Bankai xD I Gdzie jest SS i cała ekipa ze Sklepu??

_________________
" Twas brillig, and the slithy toves, did gyre and gimble in the wabe;
All mimsy were the borogoves, and the mome raths outgrabe.~ "

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 08-04-2010, 10:56   

Lila napisał/a:
[b]Bleach 399[/b
Spoiler: pokaż / ukryj
...jaki długi mają Bankai xD I Gdzie jest SS i cała ekipa ze Sklepu??


Ja to pytanie od roku zadaję sobie..
Powrót do góry
Kaltresos Płeć:Mężczyzna
Wygnany Admin


Dołączył: 04 Kwi 2010
Skąd: Z oddali
Status: offline
PostWysłany: 08-04-2010, 14:16   

Bleach 399

Jedyne warte uwagi kadry na ostatnich i pierwszych stronach, w środkowych rozmowa dwóch walczących panów nie należała do najciekawszych ani najbardziej odkrywczych...


Spoiler: pokaż / ukryj
Myślałem, ze Bankai Gina będzie czymś bardziej wymyślnym. No cóż, może jeszcze coś ciekawego pokaże.


Naruto 490

Zapowiada się ciekawie. Oraz plus za pojawienie się Killer Bee :)


Spoiler: pokaż / ukryj
Co mogło być w tym sarkofagu?
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 08-04-2010, 17:15   

Bleach 399 - mój miecz jest dłuższy od twojego... (w sumie tyle na temat)

Naruto 490 - nie może być, ta manga skutecznie udaje, że coś się w niej dzieje

Spoiler: pokaż / ukryj
Harry zaszpanował i zsumonował kogoś... zapewne prawdziwego Madarę. Co potwierdza oczywisty fakt fakt, że każda profesja jest fajna, ale nekromanta jest najfajniejszy. Tylko na ile ta armia zombie będzie skuteczna...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Yoshik Płeć:Mężczyzna
Sabishii


Dołączył: 07 Kwi 2010
Skąd: PL/IE
Status: offline
PostWysłany: 09-04-2010, 02:18   

vries napisał/a:
Bleach 399 - mój miecz jest dłuższy od twojego... (w sumie tyle na temat)

Takie to trochę "męskie" zachowanie. Mam "większego". Nie licząc tego ot troszkę dziwnego elementu, na dobrą sprawe nic ciekawego nie było.
Cytat:
Naruto 490 - nie może być, ta manga skutecznie udaje, że coś się w niej dzieje

Spoiler: pokaż / ukryj
Harry zaszpanował i zsumonował kogoś... zapewne prawdziwego Madarę. Co potwierdza oczywisty fakt fakt, że każda profesja jest fajna, ale nekromanta jest najfajniejszy. Tylko na ile ta armia zombie będzie skuteczna...

Jak dla mnie wcale tak źle nie jest,chociaż fakt czasem przydało by się troszkę szybsze tempo.

Spoiler: pokaż / ukryj
Mnie Kabuto lekko zaskoczył, chłopak ma potencjał. Tylko po kiego mu Sasuke? Lekko już się gubie w tym.
Jeżeli to był Madara to zapowiada się kolejny niespodziewany obrót sytuacji.

_________________
Szalony jestem bo więcej
we mnie bólu niż mogę znieść
Z wiatrem przemijają Marzenia /
Z wiatrem spada ostatni jesienny liść
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8430143
Lila Płeć:Kobieta
BAKA Ranger


Dołączyła: 19 Wrz 2006
Skąd: [CENSORED]
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Lisia Federacja
Omertà
PostWysłany: 09-04-2010, 03:02   

Naruto 490:
*ohohoho* - Zobacz jakie mam ładne zabawki...

Spoiler: pokaż / ukryj
Co do Harrego i jego Sarkofagów, to ludzie dawno podejrzewali, że Madara to nie Madara tylko Obito i ja nadal również tak uważam. Oczko się zgadza itp. ale jak zawsze wiadomo: Co by się miało zacząć kończyć, to to się dopiero zacznie. Potter specjalnie przyprowadził Wioskę Liścia za sobą do kryjówki Tobiego, żeby zwabić jak najszybciej Naruto - Moim zdaniem logiczne.

A po kiego mu Sasuke? Bo ma drugą połowę mocy Oru, którą Kabuto chciał od zawsze.

_________________
" Twas brillig, and the slithy toves, did gyre and gimble in the wabe;
All mimsy were the borogoves, and the mome raths outgrabe.~ "

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kaltresos Płeć:Mężczyzna
Wygnany Admin


Dołączył: 04 Kwi 2010
Skąd: Z oddali
Status: offline
PostWysłany: 15-04-2010, 09:06   

Bleach 400:

Kolejny chapter w stylu: "W następnym pokażę ci coś więcej". Cała strona poświęcona temu, jak pewna postać wyłania się z mgły >.<
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 31 z 72 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 70, 71, 72  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group