FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 52, 53, 54 ... 70, 71, 72  Następny
  Ocena najnowszych rozdziałów mang [SPOILERY]
Wersja do druku
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 10-10-2012, 16:50   

Kuroko no Basket 185

No... to teraz chyba trzeba poczekać, aż się Kise rozładuje, bo
Spoiler: pokaż / ukryj
kopiowanie technik wszystkich kolegów z Pokolenia Cudów trochę (chyba) kosztuje.
Oby jak naszybciej, bo nie chcę, żeby drużyna Kuroko przegrała, zwłaszcza że potem może już zabraknąć Kiyoshiego. Grunt, że Kurok się nie załamał. No, dobra Słoneczka, to teraz pokażcie coś, czego jeszcze nie widzieliśmy i rozgromcie Kaijou...

Skip Beat! 193

Jak długo autorka zamierza jeszcze pogrywać z czytelnikami i cały czas zaprzęgać Kyouko i Rena do "grania" rodzeństwa? Ok, mroczna przeszłość jest mroczna... Ale to się ciąąąąąąąąąąąąągnie i ciąąąąąąąąąąąągnie. I nic.

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 19-10-2012, 15:13   

Magi 149 - LOL. Ta scena była epicka. Sphintus niepotrzebnie się obawiał...

Spoiler: pokaż / ukryj
Alladyn praktycznie skopał sytuację tak mocno jak tylko się dało. Co bardzo zabawne zrobił to bardzo w swoim stylu. Człowiek się zastanawia, czy on jest taki niewinny i naiwny, czy też to wyrachowany geniusz. Co sprawi, że opowieść będzie ciekawsza. Z drugiej strony postać zwana Titus faktycznie mocno metro. Ale i tak cudownie rozegranie.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 19-10-2012, 19:36   

Kuroshitsuji - 74

I tym razem mamy rozdział poświęcony rozgrywkom quidditcha... to znaczy krykieta, przepraszam. W każdym bądź razie Ciel tym razem zostaje stuprocentowym Potterem, ma nawet Hedwisię na ramieniu...

Ciekawią mnie reakcje Violet na Sebastiana. Przedtem ten jego rysunek Ciela z Jabberwockym, teraz jego reakcja na piekielny ogień. Jako prefekt Nawiedzonego Domu może ma jakies moce, pff.

Okej, marudzę sobie i marudzę, ale bezsens tego łuku został mi wynagrodzony przez 3 kolorowe ilustracje do tego rozdziału (boże drogi, nie mogę się doczekać, kiedy ten tom wyjdzie w Polsce, ja chcę, nie - PRAGNĘ okładki tomiku przedstawiającej Sebastiana jako profesora w todze i z palcatem w ręku) oraz czarno-biała okładka rozdzialu 74. wstfgl.

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.


Ostatnio zmieniony przez Easnadh dnia 20-10-2012, 00:55, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 19-10-2012, 20:07   

Easnadh napisał/a:
I tym razem mamy rozdział poświęcony rozgrywkom quidditcha... to znaczy krykieta, przepraszam. W każdym bądź razie Ciel tym razem zostaje stuprocentowym Potterem, ma nawet Hedwisię na ramieniu...

I Czara Ognia! Prawie spadłam z krzesła ze śmiechu jak kolejne domy miały wielkie wejścia, a na koniec była oczywiście Czara Ognia. Autorka chyba się ostatnio za dużo naczytała Pottera....

Magi do 149
Dobrze, że te rozdziały tak szybko wychodzą ostatnio, bo bym nie wytrzymała napięcia. Praktycznie co rozdział mam wrażenie, że zaraz coś złego się stanie. Najpierw przy Alibabie poważnie się bałam, że w trakcie walki zaraz
Spoiler: pokaż / ukryj
mu się czarny Rukh zamanifestuje...

Odgłos kamienia spadającego mi z serca można było usłyszeć chyba w całej okolicy.
Podobnie zresztą z Zuko (przepraszam Hakuryuu ale masz za długie i trudne imię, dlatego na wsze czasy będziesz dla mnie Zuko), przez cały fragment opisujący jego przygody w domu siedziałam na skraju krzesła.

Spoiler: pokaż / ukryj
Młody Ozai (przepraszam Kouen, ale za mało postaci mówi do ciebie po imieniu, nigdy nie mogę go zapamiętać) okazał się być całkiem w porządku. Żadnego buahahaha! czy innych wygupów. Ot, całkiem rozsądny książę. I wreszcie widzimy naczelnego mastermainda rodziny Ren w akcji. Suka jedna. Zuko kończy z jeszcze większą traumą. I obietnicą otrzymania pomocnej dłoni "jeśli tylko przeklnie swoje przeznaczenie..."

Oj, czuję, że to się bardzo źle skończy...

Przygody Alladyna za to są jak zwykle urocze i epickie. Dobrze, że zniwelowały trochę to napięcie dotyczące wątku imperium Kou. I tak, TEŻ się nad tym zastanawiała! Dziękuję, że rozwiałeś wątpliwości Alladynie.

Sengoku Youko 43
Szogun jest jak najbardziej najbardziej epickim mortalem w całej serii. Reszta może się schować. Aż Shinsuke się wstyd zrobiło, że sam na to nie wpadł.

Silver Spoon 55
Znowu cliffhanger... Om, cały ten łuk z festiwalem jest zły. Cliffhanger za cliffhangerem i wciąż nikt nie przytulił Hachikena... Ktoś naprawdę powinien go przytulić lub coś, bo biedak ledwo ciągnie.

Katekyo Hitman Reborn 406
Ta manga się nie skończyła? o_O Znaczy dziwił mnie brak zapowiedzi, że to już koniec, ale serio, wszystkie wątki zostały wyjaśnione. Co niby chcą jeszcze pokazać? Przygody Hibariego z jego nową hodowlą? (Kiedy u licha namnożyło mu się tyle maskotek?)

Beelzebub 177
Let the ship wars commence!

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ravel Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lis 2008
Status: offline
PostWysłany: 19-10-2012, 21:00   

Tren napisał/a:
Co niby chcą jeszcze pokazać?


Zawsze się może zdarzyć, że z tego nie tak już bardzo pilnowanego przez Vendice więzienia, ktoś ucieknie. No i może być coś jeszcze z tymi hell ringami. Na razie był tylko jeden, a skoro nie są kompatybilne z trinisette, to kto wie skąd się wzięły.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 19-10-2012, 21:23   

Ravel napisał/a:
Tren napisał/a:
Co niby chcą jeszcze pokazać?


Zawsze się może zdarzyć, że z tego nie tak już bardzo pilnowanego przez Vendice więzienia, ktoś ucieknie. No i może być coś jeszcze z tymi hell ringami. Na razie był tylko jeden, a skoro nie są kompatybilne z trinisette, to kto wie skąd się wzięły.

Właśnie chodziło mi o to, że wszystkie ważne punkty fabularne zostały już wykorzystane. Poza tym cała kwestia Arcobolenco wyglądała jakby miała być materiałem na finał. Boję się, że teraz się zacznie odgrzewanie kotleta...

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 21-10-2012, 23:17   

Od bardzo dawna żadna manga mnie nie zainteresowała, ale w 3 dni przeczytałem wszystkie dostępne chaptery Magi, aka Avatar Magi: Legend of Alladin:


Spoiler: pokaż / ukryj
Fajne! Drażnią powtarzane kwestie w dialogach, ale bardzo fajne! Cała czwórka głównych bohaterów jest sympatyczna, Alladin nie jest idiotą w przeciwieństwie do zbyt wielu bohaterów shonenów, Alibaba jest rozbrajający czasem, choć drażni jego zbytnia messiahowatość, Morgana jest epicka i świetna, a moim faworytem jest Ren Hakuryuu aka klon Zuko, i również mam złe przeczucia odnośnie jego przyszłości. Swoją drogą bardzo odświeżające, że bohater nie mści się za zmarłą matkę, tylko mści się NA matce! Prawdziwa awangarda fabularna. Pojawia się też coraz wiecej nowych intrygujących postaci: głównie Sheherezada i En (nie pamietam imienia), ten przyszły Cesarz. Swoją drogą, lets speculations begin: co ma na myśli Titus na ostatniej stronie chaptera 151? Raczej wątpię by był tym trzecim, wędrującym Magi, ale może go zna? Czy po prostu ten przedmiot ma też inne zastosowanie, niż tylko ukrywania prezencji Magi?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 22-10-2012, 00:02   

Asthariel, co do tajemnicy Titusa to przeglądałam rawy późniejszych rozdziałów i o ile nie znam japońskiego, więc nie zrozumiałam nic z jego wyjaśnień tak z obrazków wyglądało
Spoiler: pokaż / ukryj
że chyba ma coś wspólnego z Sheherezade. Osobiście obstawiam, że jest jej agentem.


Zresztą patrząc na te rawy to najbardziej czekam aż przetłumaczą więcej kwestii miejscowego Dumbledora, bo ciekawi mnie jakie są jego cele i poglądy.

EDIT. Magi 152-3
O, dobrze zgadłam.

A radosne przygody w Hogwarcie właśnie zostały wzbogacone o wątek nierówności społecznej i hinty co do mrocznej tajemnicy. Hihi.

W następnych rozdziałach: Trzech Huncwotów!

Silver Spoon 56
Przytulenia, nie było, ale Hachiken dostał solidną rozmowę. Mikage jest ołsom i powoli zaczynam się nawet przekonywać do idei tego pairingu.

Poza tym ziemniaki.

Seksowny ziemniak....

Kosmate myśli synów rolników FTW...

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"


Ostatnio zmieniony przez Tren dnia 30-10-2012, 20:49, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 30-10-2012, 20:48   

Doublepost, ale to wymagało komentarza.

Bleach 514
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA! Hahahahahahahahahahahahaha. Kuahahahahaahahaha. Hiahihahiahiahiahiahiahia. Hehehehehehehe. Huehuehuehue.

Pffffff.

To jest takie głupie, że ja nie mogę.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
shugohakke Płeć:Mężczyzna
Najstarszy Grzyb

Dołączył: 15 Gru 2011
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 30-10-2012, 20:51   

Indeed. Kubo przebił dzisiejszy artykuł w rp.

_________________
I crossed the mountain and I climbed the river...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 31-10-2012, 07:49   

Jasny gwint... a myślałem, że tej serii bardziej skopać się nie da. Jak dla mnie zresztą powinien zwinąć ten biznes z Bleachem z 3 lata temu. Kubo, stop drinking Bleach!

Magi 160 - pojechali Hitlerem. Było spodziewane. I tak nie zmienia to faktu, że zapowiada się to ciekawie.

Vinland Saga 87 - wszystko wskazuje na to, że pod koniec roku lub z początku kolejnego skończy się Saga Rolnicza i dostaniemy trochę krwi i flaków (albo jakiś fajny fabularny zakręt). Thorfinn mnie trochę irytuje tym swoim nowym pacyfistycznym podejściem do życia. Oby życie dało mu ostro po tyłku i wybiło mu tego typu głupoty z głowy.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 31-10-2012, 11:43   

Tren napisał/a:


Bleach 514
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA! Hahahahahahahahahahahahaha. Kuahahahahaahahaha. Hiahihahiahiahiahiahiahia. Hehehehehehehe. Huehuehuehue.

Pffffff.

To jest takie głupie, że ja nie mogę.


Okay, ostatniej strony się niespodziewałem. Still, what she said.

He..

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ravel Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lis 2008
Status: offline
PostWysłany: 07-11-2012, 18:47   

Reborn! 409 – END
Lol. Czyli jednak się skończyło. W sumie dobrze, bo to idealny moment na koniec, a jak widać na niektórych przykładach (ehm.. Bleach), przegapienie takiego momentu mogło by się źle skończyć. Co prawda Tsuna dalej jest jaki był i jego problemy daleko są od rozwiązania, no ale to Reborn był tu tytułowym bohaterem, a jego sprawy zostały ładnie zamknięte.

Ogólnie 8/10 za całość.

Bleach 515 – Blech 515
Zaskakująco odbyło się bez żadnych nowych rewelacji.

Soul Eater 103
W końcu Kishin się obudził i szykuje się nam finałowe starcie. Nawet kilka, a na pierwszy rzut idzie Crona. Najbardziej ciekawi mnie jak będzie wyglądała walka Black Stara. Wydaje się dość mocno przepakowany i ciekawi mnie czy faktycznie będzie w stanie coś sam zdziałać.
Dodatkowo ujawniono kto tak naprawdę jest głównym mastermindem serii, a jest to nie kto inny jak
Spoiler: pokaż / ukryj
Excalibur.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 07-11-2012, 19:19   

Katekyo Hitman Reborn! 409 [END]
Kolejny dowód na to, że rok 2012 jest Rokiem Kończących się Tasiemców(TM).

One Piece 688
Czas skopać pewien gazowy tyłek. I to porządnie. To jak Chopper pocieszał Mochę mówiąc jej, że Luffy jest bardziej było urocze.

A Certain Scientific Railgun 58
Ville? Okej, ciekawe kto robi za trzecią (czwartą?) frakcję w tym chaosie.

Soul Eater 103
I'd better get my 4-way battle. Or at least 3-way.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 08-11-2012, 10:17   

Co do kończenia tasiemców, to powiem tylko tyle, że w Gunmie znowu coś pokiełbasili (112-113) z "przeszłością". Najnowsze przetłumaczone rozdziały opowiadają o spotkaniu Figure Foura z niedobitkami tuned klonów Ality w tym Sechs-a. czyli zamierzchła przeszłość jeszcze przed początkiem Last Order. Tak więc ten tasiemiec prawie się skończył z końcem tournamentu ale będzie się toczyć chwilowo dalej. Zapowiada się ciekawy łuk.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 53 z 72 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 52, 53, 54 ... 70, 71, 72  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group