FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 70, 71, 72  Następny
  Ocena najnowszych rozdziałów mang [SPOILERY]
Wersja do druku
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 01-09-2007, 17:36   

Co do Nell (Bleach 289):

Spoiler: pokaż / ukryj
Nie czytam Blicza od paru(nastu?) tygodni, ale informacje na temat aktualnych wydarzeń napływają do mnie na bieżąco. Nie byłam zaskoczona tym, że Nell okazała się być silną postacią. Już wcześniej podczas którejś walki (hm, czy to było podczas bitwy z Ulqui-chanem?) wyemitowała coś promienio-podobnego i zaskoczyła Ichigo. Wówczas było dla mnie jasne, że coś jest z nią nie tak...
Chociaż fakt, nie podejrzewałam, że może być byłą Espadą. Stawiamy, że miała numer 1?...


Naruto 368
Ah, Kishi... po raz kolejny pozytywnie mnie zaskakujesz. Od dawna nie byłam tyle razy pod rząd usatysfakcjonowana rozdziałami jednej mangi.

Spoiler: pokaż / ukryj
ghostface - świetnie scharakteryzowałaś Paina! Mam identyczne podejrzenia. Od chwili gdy pokazano jego twarz wydał mi się... inny niż reszta członków Akatsuki. Nie miał tej aury, która zazwyczaj pojawia się przy przedstawianiu 'wymiatających antagonistów' (aura pt. "BÓJCIE SIĘ MNIE WSZYSCY, UHA HA HA haaa..."). Z pewnością nie jest tak impulsywny, nieostrożny i porywczy jak reszta jego kolegów. Jest raczej... spokojny jak do tej pory.
A zresztą wystarczy spojrzeć na Wioskę Deszczu. Ona stoi na zupełnie innym stopniu zaawansowania niż reszta 'świata'! Podejrzewam, że to w dużej części również jego zasługa (w tym chapterze tych dwóch mieszkańców wioski wspominało o Painie raczej z szacunkiem, a nawet lekkim podziwem). Chyba pomarańczowłosy rzeczywiście kieruje się innymi wartościami.

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
cintra Płeć:Kobieta


Dołączyła: 04 Cze 2007
Status: offline
PostWysłany: 01-09-2007, 18:35   

Naruto 368

Spoiler: pokaż / ukryj
Z rozdziału na rozdział zoraz bardziej szanuję Jiraya'ę... Jego techniki są imponująco... dowcipne, a przy tym skuteczne i pokazowe. ;) Co do Paina to dokładnie zgadzam się z tym, co zostało o nim już napisane. Ciekawam tylko, czy z tej różnicy między "nim" a "nimi" zdają sobie sprawę członkowie Akatsuki. Tzn. mam na myśli to, że ta różnica może doprowadzić do wewnętrznego konfliktu w szeregach organizacji.


Bleach 289

Spoiler: pokaż / ukryj
A ja tą Nell nie byłam jakoś specjalnie zaskoczona... choć nie znaczy to, że się tego spodziewałam. Poza tym czekam na odsiecz ojców rodziny (ale chyba naiwna jestem).... fajnie byłoby zobaczyć tatuśków w akcji. ;P
Poza tym, niech już się kończy walka Ishidy i Renjiego! Wlecze się to i wlecze aż przykro....
Crofesima napisał/a:
Stawiamy, że miała numer 1?...
nie byłabym tym zdziwona ;)


Tsubasa RC - 41 (dopiero, ale szybko nadrabiam;))

Spoiler: pokaż / ukryj
Przepraszam Cię Renji, ale zdradzam Cię z Kurogane... ;) Matuś, on jest genialny. Tak po prostu. Nie będę tu pisać peanów na jego temat, po prostu - kalos kagathos. ^^ Fay też jest fajny... ale z tego co czytałam na spoilerach (argh... no nie mogłam się powstrzymać, nie mogłam ;P), to tam sprawa się nakomplikuje jeszcze, że ho ho, więc moge na razie tylko mówić o moim "obecnym" Fayu... Bo to że Kuro jest i będzie cudny, to wiem na pewno. ^^' Ale nie mogę się przekonać do ich pairingu, po prostu nie mogę. ^^'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
radgers Płeć:Mężczyzna
Merill J. Fernando


Dołączył: 08 Sie 2007
Skąd: Leszno/Sfery
Status: offline
PostWysłany: 01-09-2007, 23:28   

Naruto 368

Spoiler: pokaż / ukryj
cintra napisał/a:
Tzn. mam na myśli to, że ta różnica może doprowadzić do wewnętrznego konfliktu w szeregach organizacji.

Hmm nie powiem byłoby to interesujące^^ Wydaje mi się, że zdawać zdają sobie sprawę ale nie chcą robić sobie z niego przeciwnika bo się go boją. Albo jest takim zręcznym manipulatorem. Ale z pewnością nie jest taki jak reszta jego... kompanów.
A co do Jirayi... ja go szanuję już od dawna. A co do jego technik to nie można im zarzucić nieoryginalności :) Ciekawe jakie jeszcze jutsu ma do zaoferowania w starciu z naprawdę wymagającym przeciwnikiem. Z chęcią dowiedział bym się jakim sposobem powstrzymał 4-ogonowego Naruto z którym Orochimaru miał problemy. A co Konana... kojarzy mi się z Conanem Barbarzyńcą^^

_________________
Duk said (czy coś takiego) - spróbuj i Ty xD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8123446
Hanus Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 08-09-2007, 00:16   

Bleach 290... nel

Spoiler: pokaż / ukryj
Nel po transformacji zostaje niezla laska ;) na oko juz widac ze to numer 1 albo 2 :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7085766
Tsunami Płeć:Kobieta


Dołączyła: 18 Sty 2006
Skąd: z wybrzeża
Status: offline
PostWysłany: 08-09-2007, 10:37   

Bleach 290

Spoiler: pokaż / ukryj

Idea zrobienia z Nel byłej Espady nabrała dla mnie sensu i spodobała mi się. Muszę przyznać, że jestem ciekawa, co było w niej takiego irytującego i wyprowadzającego Noitorę z równowagi, że obszedł się z nią w taki a nie inny sposób. Oby Kubo nie skopał tego wątku. Ale dla samej jego kreski mogę czytać tę mangę, niesamowicie spodobała mi się dorosła wersja pani Nel, jak i mina Noitory, gdy zobaczył, że się przemieniła.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
7189608
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 08-09-2007, 13:15   

xxxHOLiC 144 nadal pozostawia górę lodową nieodpowiedzianych pytań i wprawia w totalne "o co w ogóle biega". Ale kroczek do przodu jest :)

Spoiler: pokaż / ukryj
Zaskoczona Yuuko, gdy Watanuki mówi, ze z całych swoich sił spróbuje spełnic jej życzenie, jesli jakoweś ma... Bezcenna ^^ Poza tym tego rozgraniczenie snu podczas spania/snu podczas nie-spania/życie codzienne juz totalnie nie pojmuje. Byc moze ten sen podczas nie-spania = życie codzienne? Motyw życia-snu albo coś. I te powiązania Watanuka ze Syaoranem... o___O I znikanie, tracenie wspomnien.


Tsubasa Reservoir Chronicle 165 jakby koniec Celes, a jednak jeszcze nie. Wciąż mi to działa na nerwy.

Spoiler: pokaż / ukryj
Wreszcie Ashura wydał ostatnie tchnienie! Był i tak doomed. Oczywiscie trzeba go było jeszcze pod sam koniec obrócic jako "tego dobrego", który troszczył się o Faya. Fai/Yuui tez srednio zaczaiłam, juz sama nie wiem który jest który, ale to nevermind. Namieszały, że hej. Aktywacja drugiej klątwy działa mi na nerwy i to silnie. Ile jeszcze mozna wlać angstu do postaci Faia?


Naturo 369 Jiraya i jego techniki są przerazające... ;)

Spoiler: pokaż / ukryj
I jak dobrze działają! Od razu gość wyśpiewał wszystko. Wystarczyła tylko groźba zamienienia w żabę. Ale ten Pain juz mnie denerwuje :)

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Lain Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Maj 2003
Status: offline
PostWysłany: 08-09-2007, 15:29   

Nanami napisał/a:
Tsubasa Reservoir Chronicle 165 jakby koniec Celes, a jednak jeszcze nie. Wciąż mi to działa na nerwy.


A mi się tam Celes arc podobał, miał w końcu swoje plusy:
- dużo Fay/Yuui :)
- mało Sakury :)
Z angstem może ciut przesadzili, ale mogę to wybaczyć.

Co do rozdziału

Spoiler: pokaż / ukryj
Teraz kiedy Ashura zginą, a Fay zamienił się w proch Kurogane będzie musiał jakoś pocieszyć swojego chło... eee przyjaciela?
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 08-09-2007, 16:05   

Lain w następnym chapterze bedzie jeszcze wiecej angstu...


Spoiler: pokaż / ukryj
Kuro sobie odetnie lewe ramie, zeby uratowac Yuui'a z pułapki, która stworzyła druga klątwa, o ile spoilery sie nie myla XD Cóż za pocieszenie.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Lain Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Maj 2003
Status: offline
PostWysłany: 08-09-2007, 16:30   

Nanami napisał/a:
Lain w następnym chapterze bedzie jeszcze wiecej angstu...


Spoiler: pokaż / ukryj
Kuro sobie odetnie lewe ramie, zeby uratowac Yuui'a z pułapki, która stworzyła druga klątwa, o ile spoilery sie nie myla XD Cóż za pocieszenie.


O cholera o_0
Spoiler: pokaż / ukryj
Ależ kuro sie musi się poświęcić dla Yuui. Przyznaję że tym razem Clampetki przegięły.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
cintra Płeć:Kobieta


Dołączyła: 04 Cze 2007
Status: offline
PostWysłany: 08-09-2007, 17:57   

Tsubasa Reservoir Chronicle 165 (nadrobiłam, nadrobiłam! ;))

Nanami napisał/a:
Lain w następnym chapterze bedzie jeszcze wiecej angstu...




Spoiler: pokaż / ukryj
Kuro sobie odetnie lewe ramie, zeby uratowac Yuui'a z pułapki, która stworzyła druga klątwa, o ile spoilery sie nie myla XD Cóż za pocieszenie.


Niee.... przepraszam bardzo, ale to już by chyba przegięcie było. Kuro z tatusia stałby się siostrą miłosierdzia. ^^'
Jeszcze trochę tragicznej przeszłości Yuui i Fai'a, a moje biedne serce by tego nie wytrzymało. ;P Oj, ten wątek został poprowadzony na granicy mojej wytrzymałości i jakoś bardzo mnie nie poruszył (co za dużo mroku to niezdrowo dla cery, oj nie! ;))
.... a Kurogane jak zwykle ratował ekipę (że też nie ma on tego dosyć).

A i czytam xxxHolic - świetne. ^^ Dzisiaj pewnie dojdę do aktualnego rozdziału. :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 08-09-2007, 19:53   

CLA~AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAMP.

Argh!
Tsubasa Reservoir Chronicle (najnowsza i ciut dalej [czyt.spoilery])

Spoiler: pokaż / ukryj
Jak... jak...mogły to zrobić Kuro?! Grr! Wściekła jestem.
Przynajmniej ta druga klątwa nie okazała się być wyjątkowo angstowa.

Mimo wszystko... już od dawna jasne było, że to Kuro będzie 'następny'. Ale żeby rękę od razu?! I jakie to poświęcenie z jego strony! Przecież on zazwyczaj używa oburęcznych mieczy... jejkuś, Kuro, ileż Ty jesteś w stanie zrobić dla swojego chł-... erm, przyjaciela!

Ale, jak ktoś stwierdził - liczmy na to, że w następnym świecie pojawi się PEWIEN POSZUKIWACZ SKARBÓW, który będzie miał akurat jakąś rękę na zbyciu...

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
cintra Płeć:Kobieta


Dołączyła: 04 Cze 2007
Status: offline
PostWysłany: 09-09-2007, 12:36   

Tsubasa Reservoir Chronicle - spoilery 166

Spoiler: pokaż / ukryj
Jak usłyszałam o odcinaniu ręki, to od razu miałam przed oczami scenę z Claymore'a ^^'. Clamp chyba lubi Kuro, że się tak nad nim znęca. Może w końcu reszta drużyny też by się popoświęcała w imię powodzenia misji? Kuruś i tak jest już słabszy, przecież zabił Ashurę, tak? Życie jest nie fair - katują mojego ukochanego bohatera....


xxxHolic 144

Spoiler: pokaż / ukryj

Nanami napisał/a:
Poza tym tego rozgraniczenie snu podczas spania/snu podczas nie-spania/życie codzienne juz totalnie nie pojmuje. Byc moze ten sen podczas nie-spania = życie codzienne? Motyw życia-snu albo coś.

Tak, myślę, że mniej więcej o to właśnie chodzi. Yuuko chce chyba uświadomić Watanukiemu, że " realna rzeczywistość" (masło maślane swoją drogą ;P) zależy od niego, od tego którą uzna za realną. Tak samo rzeczywisty może być świat realny jak i senny. Tak to czuję. A reakcja Yuuko na słowa Watanukiego bezcenna, faktycznie. Ciekawa jestem czy mu wyjawi swoje życzenie.


Bleach 290

Spoiler: pokaż / ukryj
Jak te dzieci szybko dorastają. Ani się obejrzeliśmy a nasza malutka Nel wyrosła na dorodną pannicę. Jeszcze Espadę żeby było ciekawiej. I w tym momencie Inoue przybyła kolejna rywalka o serce Ichiga (uśmiałabym się jakby tak wyszło ^^).


Naruto 369 - oj tak, Jiraya potrafi doprowadzić przeciwników do... rechotania. ;P

Spoiler: pokaż / ukryj
Oj, Pain nam tu wyrasta na człowieka z kompleksem Boga (Death Note, anyone?;)). Może być wesoło.


A, i jeszcze jedno pytanie - kiedy mają się ukazać kolejne rozdziały xxxHolic i TRC? Coś czytałam, że podobno mają być dopiero za dwa tygodnie( oby nie :/). Niektórzy mówią, że obie pozycje, a niektórzy wymieniają tylko jedną....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
juUnior Płeć:Mężczyzna
Quincy

Dołączył: 05 Mar 2007
Status: offline
PostWysłany: 11-09-2007, 23:47   

Naruto Chapter 369


Spoiler: pokaż / ukryj
Okładka jest zarąbista. No i przedstawia Lidera Aka - Pein'a xD Fajnie została jego poza przedstawiona, tak niby prosto i wogole na tle (troszku) budynków z Wiochy Deszczu, a w sumie elegancko. Bardzo podoba mi sie okładka.
Strona 3: Jiraiya fajnie gada, że zamieni tych shinobi w żaby, a oni zero reakcji, i bezcenna mina Jirayi, ktory powtarza, że zamieni ich w żaby - kultowe xD
http://img234.imageshack.us/img234/3683/95782866qp4.jpg
Strona 5: Dolny panel i mina Jiraiyi mówiącego: "teraz twoja kolej" xD
http://img234.imageshack.us/img234/3630/55987848vk7.jpg
hmm Pein pochodzi z klanu Fuuma, czyli na dobrą sprawę zwie się: Fuuma Pein ;> ? :x No i jak można się było spodziewać po ostatnim chapie, gdzie zatrzymał deszcz jak jakiś bóg - jego "wyznawcy" uważają go za boga hyhy ^^
Strona 8: Fajnie, że kishi zapodał nam taki "obrazeczek" z shinobi z deszczu, którzy mają ubiór podobny do tego, kory widzieliśmy w part 1 podczas chuunin examu xD No i ten gościu mówił podczas tego obrazka o starej frakcji, ktora walczyła z tą od Pein'a, wieć wszystko nawet pasuje: Hanzou=ma maskę, tutaj poakzani goście w maskach jako stara frakcja ^^
Salamander Hanzou - gościu miał ciekawą ksywę xD Na to wygląda, że ci od niego w większości mieli maski tlenowe :x
Retrospekcja Jiraiyi o Hanzou i młodzi sannin'i xD Czyli gościu ich oszczędził, ale co ważniejsze, nadał im przydomek Sannin'i z wioski Konoha, czyli dostaliśmy odpowiedź na to, skąd się wogole wzięło to pojęcie "Sannin" xD Nice ^^
Te panele są fajniusie *x* :


Gadka o tym, jaki to Pein jest stuprocentowym shinobi była ekstra. Podoba mi się, jak kishi zbudował już nam jego wizerunek. Przyznam szczerze, że gościu wywarł na mnie (z tej opowieści) chyba wieksze wrażenie niż kiedy czytałem o Gaarze lub Itachim.. właściwie moge śmiało stwierdzić, że Itachi przy Pein'ie to mały orzeszek.. poważnie, Pein nie dość że wykończył Hanzou, to jeszcze unicestwił wszystko, co było powiązane z jego osobą. Prze-skurczybyk. Gościu mi się podoba jako postać xD
No i jego otwarcie "dziury" w ścianie = kolejny argument, że to bóg muahaha xD
http://img116.imageshack.us/img116/1836/14sj2.jpg
Ostatnia podwójna strona jest zarąbistym cliffhangerem xD No i wkońcu Pein gada, że czas zapolować na intruza, więc coraz bliżej święta.. tfu, coraz bliżej starcia z udziałem Jirayi xD


Bleach ch.290

Nudą wieje już od parunastu chapterów.. i co z tego, że są walki.. jak są jak dla mnie nudne, i z pewnością nie trzymają poziomu tych z sagi SS lub choćby Ikkaku vs Eduardo ^^" Nuuuda, choć
Spoiler: pokaż / ukryj
Nel wygląda sexi po metamorfozie


TRC 166

Podobał mi się niesamowicie poprzedni chapter, walka

Spoiler: pokaż / ukryj
wszystkich vs Ashura była niezła xD Ostatni chapter jakoś tak mniej mi się podobał, ale .. ale znów Fei Wang :x Nie narzekam, bo Fai rlz ;p;p


Przypominam, iż zgodnie z Konstytucja Forum, zamieszczanie odnośników do nielegalnych materiałów jest zabronione.
Proszę je usunąć w trybie natychmiastowym.

Miłego dnia
IKa

_________________
..:: I LoVe I's ::..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 12-09-2007, 17:01   

Tsubasa Reservoir Chronicle 166 OMG, trzymajcie mnie! Whaaa.


Spoiler: pokaż / ukryj
Splash jest... przecudny. Miodzio. A potem... ON naprawde to zrobił. Kuro uciał sobie reke wraz z ramieniem. A wczesniejsza rana jakos dziwnie znikneła. LOL. I on jeszcze zyje! I pewnie przezyje! Aaaa ~~ To za duzo jak na mnie.

...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Kogut Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2007
Status: offline
PostWysłany: 13-09-2007, 01:48   

jak wstawic te okienka ze spojlerem?

_________________
hentai.xxx
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 7 z 72 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 70, 71, 72  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group