FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 62, 63, 64 ... 70, 71, 72  Następny
  Ocena najnowszych rozdziałów mang [SPOILERY]
Wersja do druku
Luksor45 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 19 Lis 2013
Status: offline
PostWysłany: 20-11-2013, 09:02   

Podobno w którymś wywiadzie Kubo powiedział, że akcja ma toczyć się przez 2-3 lata. Nie powiem czy na pewno tak jest bo nie pamiętam a nie chce skłamać, jednakże, zakładając, że tak jest, to możemy liczyć spokojnie na 50-100 chapterów. Akcja i tak jest bardzo dobra, wątek z tą wojną, więc jak dla mnie może trwać jak najdłużej ;d
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 20-11-2013, 20:09   

One Piece 729
Nie. Nie. Nie. Ne. Non. Nein. Niet. No. No. No. NO. NOOOOOOOOOOOOO.




Autorze nie zrobisz nam takiego świństwa, prawda?

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 20-11-2013, 20:26   

Tren napisał/a:
Autorze nie zrobisz nam takiego świństwa, prawda?



TEŻ mam taką nadzieję, bo to byłoby zbyt wredne, dlatego trzymam kciuki, że długa przerwa jaka nam się teraz szykuje to tylko podpucha...

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Raelam Płeć:Kobieta


Dołączyła: 30 Lis 2013
Status: offline
PostWysłany: 30-11-2013, 18:42   

Cóż, akcja jest całkiem spoko, ale moim zdaniem to trochę ciągnięcie już tego wszystkiego na siłę. Jak dla mnie mogłoby się skończyć szybko, ale z jakimś sensownym zakończeniem, bo wydłużanie może tylko zniszczyć efekt. Śmiem twierdzić, że na 99% Ichigo wszystkich uratuje. Ale to tylko moje spekulacje. Osobiście nie obraziłabym się, gdyby zakończył to w nieco bardziej przykry sposób, przynajmniej nie powtarzałby się schemat ;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Luksor45 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 19 Lis 2013
Status: offline
PostWysłany: 02-12-2013, 08:36   

Też bym wcale się nie obraził. MOże wszystkich nie uratuje ale większość na pewno. Ciekawe co nowego pokaże Renji z Rukia :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 03-12-2013, 19:21   

One Piece 730

Ale burdel! W życiu się nie spodziewałam, że Law będzie robił za
Spoiler: pokaż / ukryj
damę w opałach.
Kwik, czyżby walka miała się toczyć na kolejny front? Panie Oda... Co pan planuje zrobić ze Słomkowymi, Donflamingo, Admirałem,
Spoiler: pokaż / ukryj
półmartwym Lawem i Wielką Mamusią
na tej jednej małej, niewinnej wysepce?

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 03-12-2013, 19:39   

Taaak, też się nie spodziewałam, że Law będzie się spełniał w tej roli.

Enevi napisał/a:
na tej jednej małej, niewinnej wysepce?

I skrzaty, nie zapominajmy o skrzatach! I bandzie bardzo wkurzonych elementów społecznych w koloseum...

Jak ta wyspa to przetrwa to to będzie cud.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 05-12-2013, 21:04   

Usunięto spam z gołą oceną rozdziałów sprzed 6 lat...

Protip. Temat dotyczy najnowszych rozdziałów. A gołe wystawianie ocen, bez uzasadnienia kwalifikuje się jako spam.

Tren

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 07-12-2013, 20:25   

Obecnie delektuje się nowymi gwiazdami komiksów komediowych:
Haruhara Robinson - Senyuu. Manga z odcinka na odcinek jest jeszcze bardziej głupia. Co przy poziomie produkcji jest prawdę zatrważające. W każdym razie ekranizacja zasłużona. Dalej jest równie dobrze.
One - Mob Psycho 100 - Prawdę powiedziawszy One jest geniuszem. Wszystko co wychodzi spod jego pióra jest brzydkie jak cholera i jednocześnie wszyscy mają świadomość, ze to takie miało być. Ale to nie jest istotne. Wszystko to śmieszy. A to u Japończyków rzadkość. MP100 jest kolejną mangą, w której autor wrzuca do wora morze czarnego humoru, w którym taplam się z przyjemnością.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 12-12-2013, 11:44   

One Piece 731
HA! WIEDZIAŁAM!

Spoiler: pokaż / ukryj
Wiedziałam, że on żyje! Luffy aż popłakał się ze szczęścia. :D Ta scena śmierci była tak oczywiście ustawiona, że od tamtego czasu tylko czekałam kiedy trzeci braciszek "wypłynie" by wziąć udział w wydarzeniach.


I tak przy okazji okazało się, że ktoś jeszcze postanowił się przyłączyć do imprezy na Dressarosie.

Spoiler: pokaż / ukryj
Zaiste, tylko rewolucjonistów nam tu brakowało.... Poza tym okazuje się, że mam zagwarantowane zamieszki tłumu jeśli plan bohaterów się uda.


Już widzę te szczęśliwe miny rządu gdy ten burdel na Dressarosie naprawdę się rozpocznie, bo zapowiada się największa impreza od czasu wielkiej bitwy w Marineford.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Melmothia Płeć:Kobieta
Sexy Chain Smoker


Dołączyła: 09 Lut 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 12-12-2013, 18:13   

One Piece 731

Tren napisał/a:
HA! WIEDZIAŁAM!


Wszystkie znaki na niebie i ziemi na to wskazywały, ale ja cały czas miałam nadzieję, że jednak nie...


Spoiler: pokaż / ukryj
Nie podoba mi się to. Wolałabym chyba jakiegoś gigantycznego trolla zamiast Sabo, ale to już raczej niemożliwe. Teraz będę musiała jakoś przełknąć irytację, że Sabo nie dał im znaku życia, jak tylko doszedł do siebie, że Ace umarł wierząc, że Sabo zginął wtedy, że nie przybył na egzekucję... Koala się go pytała: "Even if you were there, would it have made a difference?". Tak! Zrobiłoby różnicę! Mi przynajmniej... Heh... Nie dziwię się mu, iż myślał, że mu Luffy przysoli. Mam nadzieję, że Oda da mu mocne wytłumaczenie.

Ale, ale! Pojawia się jeszcze jedna stara postać - wraca cała i zdrowa Koala, do tego walcząca po stronie rewolucjonistów! Tak naprawdę to największe zaskoczenie z tego rozdziału. Cieszę się, że Oda dał jej taką rolę, szczególnie po tym, co musiała przeżyć w niewoli, będąc zastraszonym do granic możliwości dzieckiem. I wygląda na to, że kiedy Robin trenowała przez dwa lata u rewolucjonistów, to poznała Koalę.

_________________
"Słowo ludzkie jest jak pęknięty kocioł, na którym
Wygrywamy melodie godne tańczącego niedźwiedzia,
Podczas gdy chcielibyśmy wzruszyć gwiazdy"
G.F.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 12-12-2013, 22:57   

Ja akurat się już dawno pogodziłam, że ten wątek głupio wyjdzie w związku z tym faktem, więc teraz podchodzę do tego ze spokojem.

Spoiler: pokaż / ukryj
Też sądzę, że to idiotyczne, że nie skontaktował się z żadnym z nich. Obaj byliby znacznie szczęśliwsi wiedząc, że przeżył, a wysłanie liściku jakąś tajną drogą raczej nie przekracza możliwości Rewolucjonistów. >_> Więc tak, to jest gupie.

Rozumiem za to, że Rewolucjoniści mogli mu nie pozwolić pójść na egzekucję Ace'a stwierdzając, że jeszcze zrobi coś głupiego. Tudzież akurat mógł utknąć z jakąś misją na drugim końcu świata i dowiedzieć się o imprezie gdy już nie było czasu, by tam dopłynął. Mam problem wyobrazić sobie, że nie poszedłby wiedząc co się będzie działo. Jeśli naprawdę nie będzie miał wyjaśnienia co do tego to będę zawiedziona.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
shugohakke Płeć:Mężczyzna
Najstarszy Grzyb

Dołączył: 15 Gru 2011
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 15-12-2013, 14:37   

Gin no Saji 86-92
Trochę nadrabiałem zaległości, ale to w sumie nadal dosyć "najnowsze" rozdziały.
Alexandra jest mistrzem wszystkiego, a odpowiedź na pytanie o niespecjalnie zarabiającego męża była po prostu epicka, a przy tym pokazywała ładną różnicę kulturową.
Also Borszcz!
A później klasyki klasyków. Trochę o biznesie i powrót Komby. Generalnie wszystko gra.

_________________
I crossed the mountain and I climbed the river...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 15-12-2013, 16:49   

Twoja ulubiona niszowa manga nie ma zajefajnych promo-video:
http://www.youtube.com/watch?v=ief4qbFapZI&list=UUZb6m7S1sxqRwrB2D_xaxuA
Mob Psycho 100 13 - dostajemy kolejnego irytującego oponenta. Ciekawe jak Mob sobie poradzi. Dojdzie do konfrontacji? Trudno powiedzieć.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 22-12-2013, 14:30   

Otoyomegatari 35

Autorka ma ostatnimi czasy tendencję do krótkich rozdziałów... No... Ale przynajmniej wszystko się w miarę wyklarowało i chyba(?) powoli zbliżamy się do końca(?). Poważniejszy kryzys zażegnany, ale co dalej?
Spoiler: pokaż / ukryj
Babcia na koźle ustrzeliła ojca idiote, więc Amir już nie ma się co martwić, że ktoś będzie próbował ją porwać. Dobrze, że jej brat w porę się zreflektował i żyje. Tylko co teraz z nim zrobią? Ale scena pod koniec rozdziału była ładna. Ale Amir mogłaby dorosnąć...


Skip Beat 207

........................................
.............................................
I w momencie, gdy człowiek ma nadzieję, że fabuła ruszy do przodu, autorka robi z bohaterki jeszcze bardziej upośledzoną i niedomyślną dziewoję niż przedtem. Da się? Pewnie, że się da... Ta cała rozmowa była tak żałosna, że aż szkoda gadać. Kończ waszmościno i wstydu oszczędź (sobie)...

Orange Marmalade 118

No... zobaczymy jak to wyjdzie. Było już bardzo poważnie i po części nie dziwię się Ma-Ri, że w chwili słabości podjęła taką, a nie inną decyzję. Na szczęście jednak są inni, którzy myślą trzeźwo. Teraz żeby tylko autor rozegrał to w miarę realistycznie i będzie fajnie. Pytanie, co z rudą i jej byłym?

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 63 z 72 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 62, 63, 64 ... 70, 71, 72  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group