FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Następny
  Jakie anime was ostatnio zawiodło?
Wersja do druku
Szuki Płeć:Mężczyzna
placek z jagodami


Dołączył: 21 Sty 2008
Skąd: Koszalin
Status: offline
PostWysłany: 12-02-2008, 00:39   

Ostatnio.... Higurashi No Naku Koro Ni Kai. Bosz jakie to było miejscami naciągane. Bosz jak to mi się dłużyło. Bosz... Zdarzało mi się spoglądać na zegarek podczas seansu, a to bardzo zły znak. A najgorsze jest to, że pierwsze dwa odcinki zapowiadały naprawdę mocną rzecz. I kicha (czyt. 6/10). Na szczęście Cykady bardzo dobrze się bronią jak całość. Uff...

Mimo wszystko, Seirei no Moribito. Bardzo dobra seria. Niestety, tylko bardzo dobra. Takie 7/10. Z małym plusikiem. Miało być co najmniej 8 z solidnym plusem... eh.

_________________
"Chcę zjeść coś, co kiedyś oddychało, pasło się na łące i miało matkę..." xD
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tai Płeć:Kobieta
Gdzie moja CZEKOLADA??!!


Dołączyła: 22 Gru 2007
Skąd: Z nieba :D
Status: offline
PostWysłany: 06-03-2008, 16:44   

Ja? Cóż... Ja się zawiodłam na wielu anime. Jak na razie wygrywa u mnie Naruto Shippuden.
Później jest Bleach... Cóż. Jakoś przy nim zasypiam.
No i... Tsubasa Chronicles. Cóż. Jego typowe shojo sprawia że przysypiam.

_________________
Hippopotomonstrosesquippedaliophobia- Fear of long words.
No nie mogę... HAHAHAHAHA!!!! *tarza się po ziemi ze śmiechu*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
10536691
krew_na_scianie Płeć:Kobieta
kościsty seksapil


Dołączyła: 23 Gru 2007
Skąd: Bełchatów/Łódź
Status: offline

Grupy:
House of Joy
PostWysłany: 11-03-2008, 21:28   

Szuki napisał/a:
Ostatnio.... Higurashi No Naku Koro Ni Kai. Bosz jakie to było miejscami naciągane. Bosz jak to mi się dłużyło. Bosz... Zdarzało mi się spoglądać na zegarek podczas seansu, a to bardzo zły znak. A najgorsze jest to, że pierwsze dwa odcinki zapowiadały naprawdę mocną rzecz. I kicha (czyt. 6/10). Na szczęście Cykady bardzo dobrze się bronią jak całość. Uff...


Chyba przyłącze się do głosu Szukiego - niestety po 10 odcinku tego anime stwierdziłam, że nie ma sensu dalej zmuszać się do oglądania tej serii. Wiem, że pełniejszy obraz do krytki czy tez komplementowania miałabym po całości ale to już jest ponad moje siły! Nie bedę po raz drugi się rozwodzić jak te słodkie dziewki i ich przeuroczo - słodko głosiki doprowadzały mnie do niezłej złości i palpitacji - skupię się na całej reszcie :)

Może miałam zbyt duże oczekiwania, może zbyt wiele chciałam i miałam kompletnie inne wyobrażania o tej serii - miała to być góra strachu i mistrzowskiego operowania na uczuciach tychże podobnych na widzu i cóż..Mnie tak naprawdę łatwo przestraszyć - pomimo nicku panicznie boje się widoku krwi ale tutaj otrzymiliśmy coś w stylu - kompletne przesłodzenie by dojść do nagle czasami znikąd potwornych masek bohaterek
Spoiler: pokaż / ukryj
które zawsze zaczyna się tym iż stanowczo i za szybko zaprzeczają - o rany, zero weny i wysiłku by pokzać to bardziej twórczo, zawsze tak samo, założe się że podobnie jest w kolejnych odcinkach tej super tchrillelowej serii
I do końca odcinka nastają czasy gorszenia widza czy też straszenia, jak pewnie miało być - tylko czy to nie jest momentami schematyzm? Przyznaje, że 2 odcinek zrobił na mnie jakieś wrażenie, ale potem wszystko tak długo się obracało wokół tego święta w wiosce, że aż zapragnełam czegoś innego, skończyc odcinek i poczuć coś z wyższej pólki. Fakt, że forma w tym wszystkim nie powinna być najważniejsza - ale nie dość, że trzeba się z tym męczyć, to jeszcze okropna (i nie w sensie jakim chcieli osiągnąć twórcy) w kwestii fabuły. To co miało być mocnym atutem stało się irytacją, a że cierpliwością nie grzeszę - serio o Higurashi wybacz mi, jesteś po prostu męczącym przeżyciem.

Lubię poznawać oryginalne rzeczy, miałam szczerą chęć poznać tajemnicę tego anime ale cóż..Możliwe, że mylę się mimo wszystko do fabuły i jest gdzieś tam kiedyś w pewnym momencie wreszcie ciekawa czy intrygująca - ale ode mnie dostaje już buziaka na do widzenia!

_________________
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9343376
Muhomorniczy Płeć:Mężczyzna
..


Dołączył: 01 Mar 2008
Skąd: kraków
Status: offline
PostWysłany: 17-03-2008, 02:42   

7 odcinek Monster,
Spoiler: pokaż / ukryj
Dr Terma nie dzwoni na policje hoćby przez szpital coby sie skontaktował z tym śledczym co rusza palcami tylko dlatego że dwóch policjantów jest w to zamieszanych,bezsensu,już sie zawiodłem


Edit=Avellana: Poprawiono oznaczenie spoilera. Przypominam, żeby w tematach "ogólnych" pisać, o jakiej serii/mandze mowa w spoilerze...
odc.10
a im dalej tym gorzej,robi sie to coraz bardziej niedorzeczne,odbiega od głownego wątku w zupełnie nie zajmujące nic nie wnoszące 'przygody",takie nie dojrzałe podejście podkopuje moją wiare w anime,
w ogóle te powtórzenia ,nic nie wnoszące dialogi,potwierdzanie oczywistości słowami,jak np:to ja dałem życie temu potworowi,
oczywiście to jest wersja skrócona,w monsterze jak przystało na denne anime,dr terma wypowiada kwestia otym samym sensie ale rozbita na 3 zdania ,a wszystko poprzedzone ejst 15 minowymi powturkamiz poprzednich odcinków spełniajacymi role retrospekcji,

nastepna irytująca rzecz,-brak proporcji przy podkreślaniu pewnych rzeczy,jak np jego wartości jako lekarza,do wyzygania slinił sie do tych pacjentów a oni do niego,i nie widać temu końca,teraz znowu terroryste jakiegoś cut kogo obchodzącego ratował,no zonk,to wszystko jest takie typowo animowato denne,

Zmoderowano wulgaryzm.
Poza tym proszę się stosować do zasad pisowni języka polskiego, czyli zaczynać zdania wielką literą, kończyć kropką, oraz stawiać pauzę po znakach interpunkcyjnych.

IKa
Zua Biurokratka
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Enkidu Płeć:Mężczyzna
I'll show you the Sky


Dołączył: 09 Kwi 2007
Skąd: Newport/Rzeszów
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
PostWysłany: 18-03-2008, 09:54   

Całokształt Tenjou Tenge powiem tak to jest głupie do reszty odpadłem w momencie gdy
Spoiler: pokaż / ukryj
jak walczył jakiś mistrz z tym opętanym który wyrwał mu dłonie a ten sie zwiesił i głupio patrzył.
Jak dla mnie to troszkę szkoda zmarnowanego czasu mi na to ehh. Powinno sie ludziom płacić za oglądanie takich rzeczy.

_________________
Hoping for the best but expecting the worst

Do the Kirby dance! <("<) <( " )> (>")>
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5401878
Dante666 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 21 Mar 2008
Status: offline
PostWysłany: 22-03-2008, 11:06   

Nie moge sie zgodzic by FMA czy SR mnie zawiodło... Co do FMA, dobra ilosc epów, a film tylko dokonczyl dziela... SR nie zawiodlo mnie, ale pozostawilo pewien niedosyt, ale slyszalem ze juz pracuja nad 3 seria, a przed sama seria maja byc wypuszczone 2 ova, jeden 17 lipca, a druga w listopadzie....

Ale anime jakie mnie zawodlo to Tenjou Tenge... Tak jak mozna zepsuc dobrze zapowiadajace sie anime to malo kto potrafi... Ten kto to ogladal ten zrozumie, ova nic nie wnosi do serii, a wypuszczona kinowka to perfidne wyciaganie kasy za ogladniecie 2 razy tej samej rzeczy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sidorf
Gość
PostWysłany: 23-03-2008, 18:11   

Honey&Clover- 3 odcinki i padłem. Nie wiem dlaczego kilku studentów z miejsca zakochało się w małej przesłodzonej dziewczynce i szczerze mówiąc nie chcę wiedzieć.

Nagasarete Airantou- o ile pierwszy odcinek zaciekawił mnie to tyle dalszy rozwój fabuły
( a raczej jego brak) doprowadził mnie do szału. Pomijając mało oryginalną fabułę
Spoiler: pokaż / ukryj
Chłopak otoczony stadem dziewczyn które uczepiły się go od pierwszego odcinka
oraz mało śmieszne, zboczone, żarty, więcej minusów nie ma. Co nie oznacza że jest ich mało. :]

Co do wspomnianego CG to mogę tylko powiedzieć że nie zauważyłem kiedy się skończył
( co znaczy że jest dobry ;] ) i czekam na drugą serie, która wychodzi ( już wyszła?) w kwietniu. ( tak słyszałem )
Powrót do góry
Elof Płeć:Mężczyzna
Kowal


Dołączył: 12 Paź 2007
Skąd: Chmmm... dobre pytanie...
Status: offline
PostWysłany: 28-03-2008, 12:40   

Higurashi No Naku Koro Ni - fabuła ciągle skręca i nic ponad to. Pierwsze 2 odcinki naprawdę super, ale później lekko ziewałem z nudów. Nie powiem, że totalnie nudne anime ale spodziewałem się po tylu pozytywnych opiniach zdecydowanie więcej. 6,5/10.

Armitage III - niby klasyka, ale mnie nie przypadła do gustu. Liczyłem na sporą dawkę klimatycznej akcji, a dostałem coś bezpłciowego. Takie tam, bardzo przeciętne kino akcji. 5,5/10.

Fruits Basket - chmm... no i tutaj mam problem. Bardzo przyjemna seria, oglądało mi się to anime całkiem dobrze, ale były momenty kiedy lekko poirytowany patrzyłem na zegarek. Po tylu pozytywnych opiniach i ogromnej popularności tej serii, liczyłem na dzieło wysoko ponad przeciętną. Tymczasem, jak dla mnie jest zwyczajnie dobra i nic ponad to. Być może liczyłem na zbyt wiele. 7,5/10.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Muhomorniczy Płeć:Mężczyzna
..


Dołączył: 01 Mar 2008
Skąd: kraków
Status: offline
PostWysłany: 23-04-2008, 01:28   

angel's egg,bo brakuje mu najwazneijszej rzeczy,głębi ,istoty rzeczy,atak pozatym to wszystko z nim jest super,ale jaką ocene można za coś takiego dać,ile od pełnej skali punktowej nalerzy odjąc za brak najwazniejszego,wszytsko,połowe,3,
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 23-04-2008, 13:55   

Muhomorniczy napisał/a:
angel's egg,bo brakuje mu najwazneijszej rzeczy,głębi ,istoty rzeczy,atak pozatym to wszystko z nim jest super,ale jaką ocene można za coś takiego dać,ile od pełnej skali punktowej nalerzy odjąc za brak najwazniejszego,wszytsko,połowe,3,

?????
Sic transit gloria mundi...
Powrót do góry
Ari Płeć:Mężczyzna
Livin' la Vida Loca


Dołączył: 26 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 24-04-2008, 08:24   

Ichigo 100% czymu ja to oglądałem -_- niby tak na luzie wszystko się układało, jednak brak penisa głównego bohatera jest zbyt wyraźny.

_________________
http://peacegrenade.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
9986661
Muhomorniczy Płeć:Mężczyzna
..


Dołączył: 01 Mar 2008
Skąd: kraków
Status: offline
PostWysłany: 24-04-2008, 18:58   

Code Geass

ehm
brak mi słow,jestem oszołomiony,co za maskara
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 24-04-2008, 19:09   

Może tak zdania z wielkiej litery co? A co ci się nie podobało w Code Geass? Jakieś uzasadnienie?

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
Muhomorniczy Płeć:Mężczyzna
..


Dołączył: 01 Mar 2008
Skąd: kraków
Status: offline
PostWysłany: 24-04-2008, 19:22   

czemu z dużej,ja tu książkę pisze czy na forum sie zwracam luźno,

no bo ta kreska jest koszmarna rysunek postaci te głupie minki i teksty stylizowane ,dziecinnie to wszystko przedstawione jest,jakieś głupie moce i kosmiczne rasy lumbargów,
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 24-04-2008, 19:48   

Bo wtedy post wygląda lepiej. Używasz polskich liter i przecinków, czemu by nie wielkich liter na początku zdania?

Nie zdadzam się z tobą, ja tam nic dziecinnego nie widziałam, a te moce nie są głupie wręcz przeciwnie. To nie jest jakaś banalna super siła czy szybkość jakich pełno. Wygląda jakbyś od początku był na to anime źle nastawiony, ale rozumiem są gusta i guściki, nie będę się spierać.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 5 z 12 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group