FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
  Schematy, których nie znosicie w m&a.
Wersja do druku
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 14-03-2014, 20:41   

To też zależy od zastosowania, jeśli to jest zły na poważnie, to owszem wkurza. Ale na przykład w Keroro Gunsou wykorzystali ten motyw do celów komicznych i na przykład Viper (space cobra z karabinem zamiast łapy , czerwonym kubraczku a głową kobry węża) ten zły kosmiczny bandyta, wróg kerondżinów ma zaskakującą właściwość. Przede wszystkim wszyscy w jego rodzinie wyglądają identycznie i każdy następny viper jest jakimś krewnym poprzedniego i dokonuje zemsty (co za każdym razem pokazują na przykładzie pierwszego vipera więc drzewko jest coraz dłuższe) ale również pierwotny Viper powraca z coraz większą ilością mecha łapek i jest zabójczo śmieszny.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
fleischman Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 26 Gru 2006
Status: offline
PostWysłany: 14-03-2014, 20:48   

No tak, ale nawet w tej sytuacji zrobiono to po to, żeby wyśmiać serie "wskrzeszające" GZ na poważnie. A jeśli coś w anime doczekało się swojej parodii, to znaczy, że wcześniej było wykorzystane więcej razy, niż powinno... A mnie właśnie irytuje, gdy takie zagrywki są motorem napędowym teoretycznie poważnej fabuły.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 14-03-2014, 21:20   

Keroro Gunsou parodiuje wszystko jak leci ale najbardziej zapatrzone jest na Nerv. Była nawet czwarta Rei, specyficzne flary z krzyżem , logo liścia i "sound only" monolity. Z tego co pamiętam wszystko to w pierwszych 50 odcinkah i to kilkukrotnie.
Nie żebym pałał nienawiścią do ewangeliona, ale chyba już tylko w tej formie mogę oglądać moje pierwsze świadome anime.
Ja jakoś na motyw powrotu do życia do tej pory nie narzekałem, ale FMP zasadniczo nisko cenię więc może mi to umknęło.

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 8 z 8 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group