FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 108, 109, 110 ... 531, 532, 533  Następny
  Co w tej chwili oglądacie - edycja druga
Wersja do druku
aliaren Płeć:Kobieta
yadda yadda~


Dołączyła: 31 Mar 2009
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 08-10-2009, 23:07   

Kimi ni Todoke

Obiema łapkami się podpisuję pod tym, co wyżej zostało na temat pierwszego odcinka napisane. Oglądając, miałam jedno wielkie awwww - od openingu, aż po zapowiedź kolejnego odcinka. Absolutnie urocze, takie... ciepłe, naturalne, delikatne i z wdziękiem ^.^ Nie mam do czego się przyczepić, chcę tego więcej *_* A to o czymś świadczy, biorąc pod uwagę, że na anime jakoś ostatnio w ogóle nie mam ochoty.

_________________
see without looking
hear without listening
breathe without asking

Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
5376666
Arioch Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 01 Lip 2006
Status: offline
PostWysłany: 09-10-2009, 00:19   


Spoiler: pokaż / ukryj
(\__/)
(='.'=) Do skasowania.
(")_(")


Ostatnio zmieniony przez Arioch dnia 10-01-2011, 02:02, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 09-10-2009, 17:31   

Po oglądnięciu 2-go odcinka kampfera stwierdzam że moje obawy jednak się potwierdzają.
Spoiler: pokaż / ukryj
Pod koniec odcinka nawet dowiadujemy się że męska wersja zostanie przetransferowana na żeńską stronę :] Znaczy teraz koleś będzie miał przechlapane nie tylko podczas walk (i tuż po nich gdy nie umiejąc się odmienić będzie musiał iść do łazienki) Ale także na całej linii. Dobrze dla niego że sekcje męska i żeńska są oddzielone bo jak by jego najlepszy przyjaciel zaczął do niego startować to by się nie obronił. Tak czy inaczej po ujawnieniu że szefowa samorządu jest w drużynie przeciwnej i zmuszeniu młodego pedałka do zmiany światów, będziemy widzieć coraz mniej twarzy męskich aż do kompletnego zaniku.
Wychodzi na to, że autorzy chcieli w ten sposób jedynie zaznaczyć, że w świecie anime mężczyźni jeszcze istnieją, jednak nie będą ich pokazywać, jak to zazwyczaj ma miejsce. Bo i po co?
No cóż czekam na kolejny odcinek, w którym nasz ukochany bohater ma się bawić z obcymi dziewczynkami. Tudzież one nim. Kobieca natarczywość go zniszczy. Czyli powtórka festiwalu sportowego z mangi pretty face.

... Ending mnie dobija. Co podkusiło autorów do takiego kręcenia tyłkami bohaterek? Dziwne że się nie powywracały.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 09-10-2009, 17:45   

Kampfer 2
Jedno muszę oddać tej serii - Sakura zachowuje się wobec żeńskiej wersji głównego bohatera dość... normalnie. W odróżnieniu od większości fanserwisów yuri, ona nie owija w bawełnę i mówi prosto z mostu, czego chce. Ale to jeden z bardzo niewielu jaśniejszych punktów tej głupotki.
Cytat:
Co podkusiło autorów do takiego kręcenia tyłkami bohaterek? Dziwne że się nie powywracały.

To miał być chyba tyłkowy Carameldensen.
Powrót do góry
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 09-10-2009, 22:09   

Darker than BLACK 2, odcinek pierwszy - trochę to wszystko chaotyczne i w sumie na razie nie bardzo wiadomo, o co chodzi, ale zapowiada się fajnie. Suou jest całkiem znośna (z szansą awansu na sympatyczną), nowi kontraktorzy mają potencjał, a przynajmniej Tanya, bo jeszcze nie wiadomo, jaką mocą dysponuje Shion, choć wygląda na to, że odegra dość ważną rolę w tym sezonie. Grafika trzyma poziom pierwszej serii (może kreska jest nieco odświeżona, ale to akurat trzeba zaliczyć na plus).

Poza tym Mao.

Spoiler: pokaż / ukryj
Zostaje postrzelony przez April. Bu (April w sumie też szkoda, ale kota bardziej). Czyli już wiadomo, kto zapewne będzie się krył pod postacią wiewiórki (inaczej chyba by nie widniała na posterze z projektami nowych postaci).

No i Hei~~ I ten jego chłodny, bezwzględny wzrok. Chcę zobaczyć jego bizoniastą buźkę w pełnej okazałości.

Mam nadzieję wkrótce zobaczyć Misaki, no i liczę też na jakiś fajny, klimatyczny opening od następnego odcinka (najlepiej coś na wzór pierwszego OPa z pierwszej serii). Ending nadaje się jedynie do przewijania.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 10-10-2009, 10:35   

Astro Boy - 19-26
Bohaterowi wyrosła konkurencja, której na imię Niebieski Rycerz. Problem w tym, że nowy superbohater też jest robotem i o ile robotom zawsze chętnie pomaga, tak ludzi najchętniej by powykańczał. A że za jego powstanie odpowiedzialny jest jeden z głównych wrogów Astro Boya, to w zasadzie starcie między obydwoma bohaterami można tylko odwlekać. Tymczasem szeregi przeciwników tworzenia inteligentnych maszyn wciąż rosną, sięgając ku polityce, co skwapliwie wykorzystują przywódcy antyrobociej organizacji. Kilka jednoaktówek, ale fabuła wciąż trzyma się kupy, a poziom fillerów nie obraża widza.
Powrót do góry
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 10-10-2009, 17:58   

Nyan Koi dwa pierwsze odcinki. No dobra głupie , śmieszne i obrzydliwie cycaste. Co prawda akcja bardziej skupia się na kłopotach kolesia z kotkami, jednak niewątpliwie to jest harem wokół totalnego nieudacznika. Możliwe że schemat jest potraktowany trochę swobodniej bo jest też motyw niespełnionej miłości z "totalnie głupią" dziewczyną. Ale w sumie nic nowego nie wymyślili jak do tej pory.
Spoiler: pokaż / ukryj
W drugim odcinku mamy typowo japońską antypiekność, która zostaje uleczona kubłem zimnej wody. Aż dziw bierze, że nikt jej nie powiedział (z nauczycieli), żeby zmyła ten paskudny makijaż. No ale po pannie głupawce, niespełnionej miłości z pierwszego odcinka , która była postrachem kotów w okolicy. Postać koleżanki z dzieciństwa pod maska z lakieru samochodowego, wzorowanej na plemionach afrykańskich, o straszliwie zaborczym charakterze, nie powinna dziwić. Tak czy inaczej w kolejnym odcinku zapowiada się kolejna piękność jako przyczyna kocich problemów (Czy tylko kobiety maja koty w Japonii?)

Tak czy inaczej ten nie ambitny serial może nie powoduje salw śmiechu, ale z całą pewnością nie jest piekielnie nudny i przewidywalny . Co po któtce oznacza, że da się go przyjemnie oglądać.

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 10-10-2009, 18:50   

11eyes – emo z Traumą Z Przeszłości, opóźnione w rozwoju moe, zboczeniec i tsundere, którzy mają chyba robić za element komediowy, inny wymiar pełen mackowatych glutów, który ma być chyba mroczny i tajemniczy, masa innych nie wiadomo jakich postaci i fabuła, która ma nas chyba zaskoczyć, więc póki co chowa się w lesie i czeka na swoje wielkie wejście. Jedynym słowem – BLE. Poza tym grafika jest BRZYDKA, a jedyna dobra rzecz to opening. Dropped.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 11-10-2009, 00:10   

Kobato odcinek pierwszy. Kiedyś nawet mangę nadgryzłam, ale szybko odpadłam stwierdzając, że to nie moje klimaty. Ciekawam jakie wrażenie odniose po anime... Póki co jest mniej kolorowo niż myślałam, ale kreska jest śliczna. Sama główna bohaterka balansuje na granicy mojej irytacji, za to piesek jako maskotka nie jest ani odrobinę uroczy. Ale nie skreślam jeszcze ;)

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 11-10-2009, 00:39   

Kemono no Souja 39

WOOOOOOOOOOOOOOOW...

ZROBIŁA TO...


Spoiler: pokaż / ukryj
Miał Damiya plan obrócenia wszystkiego przeciwko Duke'owi... Chciał Kiriku powstrzymać Erin. Co z tego skoro dziewczyna jest strasznie impulsywna i w takich sprawach nie słucha innych. Touda zaatakowały wracającą drogą wodną królową, jak oczekiwano. Nasza bohaterka postanowiła ocalić Jej Wysokość, lecz zapomniała o jednej ważnej rzeczy... Kurczę, Nason MIAŁ rację i dobrze, że ją ostrzegał. Lilan wpadła w szał zabijania i w efekcie zrobiła się z pola bitwy niezła rzeźnia. Się stworek najadł... Polatał. Cały oddział został wycięty w pień. Przepiękna była ta scena. Ups, wszyscy teraz wiedzą, że Erin może latać na Lilan. Ale Damiya był zachwycony. Oj, będzie się działo. Oj, TAAAAAAK. Uczniowie, nauczyciele i cała reszta. Erin czekają ciężkie czasy, tym razem się tak łatwo nie wywinie. Ciekawe jak zachowają się Esal, Kiriku, Tomura, Damiya i tak dalej... Przynajmniej teraz wszyscy wiedzą, że Oujuu to nie zwierzaczek domowy. Z jednej strony czekałam na to od bardzo, bardzo dawna, jednak tak zżyłam się z Erin, że szczerze jest mi jej żal, zwłaszcza że nie do końca zdawała sobie sprawę, co tak naprawdę się stanie... A teraz jest w "lekkim" szoku.
Ale MRU! Zapowiedź następnego odcinka! Snujący się i emocący Ial, wszyscy ze świty królewskiej znowu zagościli w Kazalm, Lilan na powrót spokojna, ale łypiący na nią Damiya to niezbyt dobry znak. I uwaga! Więcej IalxErin!


Seria zmienia radykalnie nastrój, chociaż nie podejrzewam, aby nagle ruszyła z kopyta i nie zdążyła zatrzymać się przed przepaścią. Starannie zaplanowany scenariusz i niezwykła powieść. I ten klimat. Wszystko, co sprawia, że taaaak spokojna i wręcz leniwa jak do tej pory historia nie nudziła, a wręcz fascynowała. Długo jeszcze będę się rozpływać. Zdecydowanie najlepsza seria ostatnich sezonów i perełka fantasy.

A MRUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU.........

P.S. Mało to konstruktywny post, ale to wyjątkowo świeże wrażenia.

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mitsurugi Płeć:Mężczyzna
Wieczny Marzyciel


Dołączył: 22 Sty 2009
Skąd: Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 11-10-2009, 03:10   

Darker than Black sezon 2, epizod 01. No i zaczęło się, jedna z 3 najbardziej przeze mnie wyczekiwanych kontynuacji. Zaczęło się mocno, widowiskowo i niezwykle ciekawie. Nowi bohaterowie, nowy (zaniedbany) Hei, nowi kontraktorzy. Choć to dopiero pierwszy epizod, to początek solidny i teraz tylko czekać na kolejne odcinki. Kreska poziom wysoki, animacja również (bullettime), klimat już daje po sobie znać. Ach, nareszcie.....2 sezon DTB. Jest jeszcze sprawiedliwość na świecie........:D :D :D :D. Cieszy też zmiana klimatu, podobno akcja ma się dziać jednocześnie w Rosji i Japonii (ostatnio Rosja coś popularna..). Ma być mroczniej i efektownej. Oby tak było, bo zepsuć taki potencjał byłoby grzechem, karanym śmiercią.

Ach, przetrwam ten rok...........

_________________
温故知新 - To search for the old is to understand the new
勝ちは鞘の中にあり - Victory comes while the sword is still in the scabbard
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
927825
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 11-10-2009, 13:39   

Cyc Blade 2, odcinek 3

Odpadła pani z tentaklami, ale za to szykuje się podwójny pojedynek, przy czym jedną ze stron jest pani ubrana w węża. Za to ending który początkowo traktowałem jako żart z odcinka, wydaje się zupełnie na serio. Chyba, że twórcy mają plany robić je do innych bohaterek, bo oglądanie Mellony (tak, to ta z kwasem strzelającym z...) to dość wątpliwa atrakcja.
Powrót do góry
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 11-10-2009, 17:52   

Nyan Koi!, odcinek 2 – drugi odcinek jest już bardziej sensowny, a humor lepiej mi przypadł do gustu, niż w pierwszym odcinku. Kanako jest całkiem sympatyczna i na pewno o wiele bardziej sensowna od Mizuno, której inteligencja momentami poraża. Seria powoli zaskarbia sobie moją sympatię.

Seiken no Blacksmith, odcinek 2 - ten odcinek był równie nudny jak poprzedni. Historia zapowiada się dość banalnie i przewidywalnie, i raczej nic nowego w niej nie nie uraczymy. Cecily jest nadal irytująca, a te fanserwiśne wstawki z jej udziałem twórcy mogliby sobie darować. Nie wiem, czy będę to dalej oglądać.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ari_von_Sug Płeć:Kobieta


Dołączyła: 11 Paź 2009
Skąd: Loża Szyderców
Status: offline
PostWysłany: 11-10-2009, 23:42   

Darker than Black - sezon pierwszy odc. 9
Nie można powiedzieć, że nie widziałam lepszych anime, ale ze spokojnym sumieniem mogę powiedzieć, że jest po prostu dobre ;)
Pierwszy odcinek wcale mnie nie zachęcił, ale później można powiedzieć, że zaczęło robić się coraz ciekawiej... teraz tylko niecierpliwie czekam, aż kolejny odcinek mi się zbuforuje ;D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Eire Płeć:Kobieta
Jeż płci żeńskiej


Dołączyła: 22 Lip 2007
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 12-10-2009, 00:27   

Yo! Son Goku and His Friends Return!
Animcowa magdalenka
Migawka sentymentalna dla protoplastów dzisiejszych -tardów.
Fabuła czysto pretekstowa- bankiet wydany przez Herkulesa dla krewnych i znajomych królika, tajemniczy gość, nowy przeciwnik, przegląd ataków, garść żartów. Wyciąg dla wyjadaczy, którzy na DB Kai nie mają już cierpliwości, a chcieliby zobaczyć jeszcze raz kamehame, fuzje, postacie z ostatnich odcinków i chyba wszytskie charakterystycze dla DB drobiazgi.
+Gagi, gagi, jeszcze raz gagi
+Rywalizacja Goku z Vegetą-nie przepuszczą samotnemu kawałkowi sushi na talerzu przeciwnika
+Rzodkiewkowa loteria
+Szibito pije piwo, Boski Miszcz jak zwykle świntuszy, Hercules gra kozaka, C18 myśli o kasie
+Przywitanie Niespodziewanych Gości
+Pastiszowa walka
-Mogli trochę tych gości rozwinąć

_________________
Per aspera ad astra, człowieku!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1018596
 
Numer ICQ
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 109 z 533 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 108, 109, 110 ... 531, 532, 533  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group