FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 155, 156, 157 ... 531, 532, 533  Następny
  Co w tej chwili oglądacie - edycja druga
Wersja do druku
0rdi Płeć:Mężczyzna
Last man on the moon.


Dołączył: 18 Paź 2009
Status: offline
PostWysłany: 10-04-2010, 18:04   

Arakawa Under the Bridge 1
Chwilę po włączeniu pomyślałem 'to musi być Shaft'. I tak było jak później sprawdziłem. Mamy do czynienia z seyuu odpowiedzialnymi za podłożenie głosu np. Araragiemu(Kamiya) czy Cielowi(Sakamoto). Jestem ciekaw jak im to wyjdzie dalej, ale póki co ta absurdalna komedia wygląda całkiem ciekawie.

Spoiler: pokaż / ukryj
A spanie w szufladzie(?) powala. Kosmyk włosów Nino jest niesforny jak śpi za krótko.

_________________
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 10-04-2010, 18:08   

No proszę, jaki to ja mam talent...

Rewatch Sailor Moon, odcinek 10
Już na starcie możemy się przekonać, że Luna ma zawsze rację. Problem z duchownymi - zboczeńcami mamy nie tylko my. Pada ponadto pytanie na które odpowiedź poznamy za jakieś trzy serie. Twórcy odcinka musieli chyba palić jakieś wyjątkowo mocne zioło, skoro mieli takie pomysły. Taksido pojawia się już całkowicie znikąd ale nikomu to nie przeszkadza. Zaczyna się także legendarna już wielka przyjaźń Usagi i Rei. Kto by pomyślał, że jedna kiedyś za drugą umrze?

Najważniejsze, jest to, że pojawiła się Sailor Mars. Widać wyraźnie, że teraz już Usagi będzie miała coraz mnie do roboty podczas walki, mając u boku miotacz ognia i stratega z polewaczką. Komplikują się za to sprawy sercowe, bo nie wiedzieć czemu, Rei także wzdycha do Mamoru (a przynajmniej do Taksido). Zbliża się powoli ostateczne starcie sailorek z Jadeite.
Powrót do góry
Yoshik Płeć:Mężczyzna
Sabishii


Dołączył: 07 Kwi 2010
Skąd: PL/IE
Status: offline
PostWysłany: 10-04-2010, 18:24   

Grisznak napisał/a:
No proszę, jaki to ja mam talent...

Rewatch Sailor Moon, odcinek 10
Już na starcie możemy się przekonać, że Luna ma zawsze rację. Problem z duchownymi - zboczeńcami mamy nie tylko my. Pada ponadto pytanie na które odpowiedź poznamy za jakieś trzy serie. Twórcy odcinka musieli chyba palić jakieś wyjątkowo mocne zioło, skoro mieli takie pomysły. Taksido pojawia się już całkowicie znikąd ale nikomu to nie przeszkadza. Zaczyna się także legendarna już wielka przyjaźń Usagi i Rei. Kto by pomyślał, że jedna kiedyś za drugą umrze?

Najważniejsze, jest to, że pojawiła się Sailor Mars. Widać wyraźnie, że teraz już Usagi będzie miała coraz mnie do roboty podczas walki, mając u boku miotacz ognia i stratega z polewaczką. Komplikują się za to sprawy sercowe, bo nie wiedzieć czemu, Rei także wzdycha do Mamoru (a przynajmniej do Taksido). Zbliża się powoli ostateczne starcie sailorek z Jadeite.

Nie wiedzieć czemu chyba przez Ciebie sam odświeżę sobie Czarodziejki. Ten wspomnień czar, te przemiany.
Czyli Sailor Moon here I come.

_________________
Szalony jestem bo więcej
we mnie bólu niż mogę znieść
Z wiatrem przemijają Marzenia /
Z wiatrem spada ostatni jesienny liść
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8430143
NiBl Płeć:Mężczyzna
Seeker of Truth


Dołączył: 23 Lut 2010
Skąd: Equestria
Status: offline
PostWysłany: 10-04-2010, 18:34   

Angel Beats - 1, 2
Nie tylko mnie się wydaje by bohaterka była wzorowana na Haruhi Suzumiji (chociaż ja miałem takie odczucia już po wyglądzie bohaterki).
Jak poszperałem w internecie to zauważyłem, że ludzie wytknęli pierwszemu ep dosyć dużo błędów graficznych (nie mówiąc o tym, że grafika sama w sobie nie powala).
Pierwszy odcinek przedstawienie świata. Może coś się rozkręci. (jak na mój gust odrobinę zbyt mocno wyciągnięty z gry)
Drugi odcinek udali się po nowe bronie i tak postacie drugoplanowe powpadały w pułapki:

Spoiler: pokaż / ukryj
mamy zmiażdżenie przez sufit, młotek i ogromną kulę, rozczłonkowanie, upadek do bardzo głębokiej dziury, utonięcie i (chyba) kolejne utonięcie (ale tym razem pod wodospadem, więc może złamanie karku, albo coś)

"Main female lead" odsłoniła swoją tragiczną przeszłość (ciekawe jak się po niej poskładała w całość) - no i tutaj widać, że nie jest dokładną kalką HS.
Ogólnie bohaterów wielu (i to bardzo) i powątpiewam, żeby coś się więcej o nich udało dowiedzieć.
Na razie wrażenie robi tylko pani Anioł i jej moce

B Gata H Kei
Haremowiec obserwowany z trochę innej strony.
Główną bohaterką (B-cup) jest erotomanka "nympho wana be" (której dużo do nimfomanki jednak brakuje) i jej wielki cel mieć 100 fu_kfriend-ów
Żeby się rozdziewiczyć wybiera sobie "prosty" cel (niezbyt przystojny kolega), bo każdy przystojniak uznałby za "LAME", że taka laska jest dziewicą.
Oczywiście bohater widać, że idiota, który nie widzi jak laska na niego leci. Zresztą główna bohaterka już po drugim odcinku też okazuje się dobroduszną idotką:
ahh... ten wspaniały sposób w jakim "rozprawiła się" z rywalką (F-cup), która druga (właściwie to była pierwsza) dołącza do haremu.

Najlepsze wrażenie robi jak na razie przyjaciółka głównej bohaterki (F-cup), która wspiera ją nawet w tych najidiotyczniejszych pomysłach (to jest przyjaźń), oczywiście będąc przy tym głosem rozsądku. Która też raczej nie dołączy do haremu, bo już ma chłopaka (niebywała rzecz w anime echii bohaterka drugoplanowa mająca chłopaka)

Trzeba zauważyć, że seria pomimo takiej tematyki nie epatuje zbytnio ECHII (z pewnością jest zjadliwa)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 10-04-2010, 21:16   

Gdy już myślałem, że wypatrzyłem tłumaczenie do pierwszego epa nowych 3 królestw, okazało się, że ma on jeszcze dopisek Gundam SD. I prawdę powiedziawszy nie ma w tym nic ciekawego, gdyby nie fakt, że mechy są dość fajnie ucharakteryzowane na chińskie warunki.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 11-04-2010, 14:48   

Heroman 1
Quo vadis, Bones? No tak. Musiałam sama się przekonać na ile szitowaty jest ten szit i mam za swoje. Jednak studio porzadne nadal - bo i dobrze odwzorowane amerykańskie klimaty (ach, te osiedla domków z ogródkami, autobusy szkolne i tak dalej, choć śmieszy, że MUSIELI dorzucić bohaterowi part time job), bo prześwietna grafika (której po prostu szkoda na taki szajs), a muzyka też OK. Ale co z tego, skoro fabuła nawet kwikogenna nie jest... Dziecinny babochłop na głównego bohatera, który właściwie zna tylko dwa słowa: heroman i imię tej dziewczyny. A najsympatyczniejsza postacia w tym odcinku była... babcia. Ona była spoko. W ogóle pierwsze skojarzenia: oh, gurren lagann... Niestety, epickości tu póki co ni widu nie słychu i sie nie zapowida. Nie, nie skusze się na kolejny odcinek, o nie. Dropped.

Angel Beats 2
Nie wiem czemu, ale to anime mi podpasowało. Haruhi w mniej zakreconym mode (i o, juz w drugim odcinku wyjawnia swoja mroczna przeszłość!), wycieczka do Zionu... znaczy do podziemi po broń i agenci... znaczy aniołki. Dajcie mi kolejny ep!

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 11-04-2010, 15:22   

Heroman 1 & 2 Nie ma nadziei na porządną fabułę to przynajmniej obejrzę sobie ładną animację i czirliderki. Fine for me.


Angel Beats.
Nanami ma rację, Haruhi >]
Ogląda się przemiło, mimo że durne i nielogiczne. Ponownie, oglądam głównie dla grafiki, choć akurat mam słabą nadzieję na coś lepszego fabularnie.
Powrót do góry
seshiro Płeć:Kobieta


Dołączyła: 20 Paź 2009
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 11-04-2010, 20:10   

D.gray-man 65-70 cud, miód i orzeszki. Dawno mnie tak żadne anime nie wciągnęło. Fakt odzyskiwanie ręki przez Allena przeciągane, ale ta walka z akumą nie do opisania. Muzyka w czasie walki też niczego sobie. Ciekawi mnie teraz co się będzie działo w Edo i nie mogę się doczekać miny Tykiego gdy zobaczy Allana. Coś mi się wydaje, że następne kilka dni spędzę przy kompie.

A miałam się uczyć biologii...

_________________
Just open your eyes and see that life is beautiful.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 11-04-2010, 22:15   

Uragiri wa boku no namae wo shitteiru 1
...czyli już czuję, że to będzie moja gwiazdka i perełka tego sezonu. Na to właśnie czekałam. I mam gorącą nadzieję, że nadal będzie przyzwoitym źródłem mojej nieustającej małej, kwikogennej radochy!

Nie wiem konkretnie czemu, ale dodałam sobie to to do koniecznie zerknij już jakiś czas temu. Z tym że byłam święcie przekonana, że to będzie bardziej lub mniej czystej wody yaoi. Zaskoczyło mnie więc, gdy na openingu, endingu i w międzyczasie pojawiła się jedna panienka, pretendująca do rangi 'ważna dla fabuły' oraz jedna poboczna kobitka. No aaale, ja narzekać nie będę. W każdym razie. Mamy bizoniszcze. Główny bohater wygląda jak rasowy uke. Ma dziwne moce. I jest tajemnicze seme, powiewające na tle księżyca z przefajnymi oczkami (przywodzą mi na myśl Sebastianowe z Kuroszka, choć oczywiście maja inny kolor). Są i traumy z przeszłości, a bohaterowie to głównie sierotki (dosłownie), snujące się tu i ówdzie. Kreska jest w porządku, a opening i ending całkiem przyjemnie wpadają w ucho nawet, łącznie z animacją. No i... głosy! Plejada seiyuu! Yukanaaaa (CC z Code Geass). Główny bohater mówi milusim, cienkim głosikiem Kiry z Gundam Seeda (Souichiro Hoshi). Ten mroczny bizon za to to Takahiro Sakurai (Fakir z Ciuciu-hime choćby). Jak nic też Akire Ishide słyszałam.

Co do samego odcinka... Kwiknełam radosnie parę razy. Nie ma to jak słyszeć nagle głosy z góry, gdy się goci w kibelku, naprawdę. I czysty strzał po tym odcinku, ale lepiej w spoiler wezme.

Spoiler: pokaż / ukryj
Ta długowłosa panna ma tak samo zgwałcone oczka, co główny bohater. Plus taki sam odcien włosów, oczka i takie tam. No i mroczny bizon coś bardzo się o nią troszczy, tak jak wyskakuje przed Yuki by mu uratować tyłek. Reinkarnacja? Genderbending? Yay!~ Więc mamy od razu nawet wytłumaczenie skąd się wziął nasz pairing seme i uke... Bo on na pewno po prostu jej duszę kocha, a co z tego, że aktualnie bytuje sobie w facecie... :3
...o, właśnie odnotowałam zbieżność imion jej i jego xd

Kyaaa~ :3
I przywodzi mi na myśl nieodzownie Vampire Knight czy Tsukihime.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 12-04-2010, 00:09   

Dla przetestowania komputerka zastępczego oglądnąłem sobie jeszcze raz Michiko to Hatchin. Komputerek ledwo sobie z tym poradził ale anime wciąż jest cudne. Nawet lepiej mi się to oglądało tak "na raz" niż poprzednio raz na tydzień. Do tego dochodzi jeszcze większy monitor, ale co tam. Złodziejka z dzieckiem jest niesamowicie zbudowanym anime. Praktycznie brak tam japońskich naleciałości (oprócz pałeczek , języka i jeszcze paru szczegółów) Dodatkowo historia tam opowiedziana jest na prawdę oryginalna i głęboka.
Po prostu jeden z tych seriali który się pamięta.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 12-04-2010, 00:29   

Maid-sama!, odcinek 2.

Jest lepiej niż poprzednio, ale w sumie tylko dlatego, że głosy mi już tak nie zgrzytają, a nawet zaczęły pasować do postaci. Usui nie brzmiał już tak bezbarwnie, i chyba nieco wybizoniał, choć do piękna mangowej kreski jeszcze daleko. Natomiat bardzo, ale to bardzo wkurza mnie przesadna hiperbolizacja Misaki w jej evil & bossy mode i zachwytów szefowej Maid Cafe nad Misą-chan (SDeczki must die! >_>). Wszystkie sceny komediowe wychodzą tutaj strasznie groteskowo - jednym słowem: fail. Manga jest naprawdę dobra, i śmiało można powiedzieć, że wybija się poza przeciętność, ale po jej adaptacji niestety tego nie widać.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 12-04-2010, 10:15   

Arakawa 2. Ten odcinek bardzo mnie zdziwił - po poprzednim nie spodziewałem się, że może być jeszcze bardziej absurdalnie, ale okazało się, że dla twórców to żaden problem. Poznaliśmy część (bo z tego co widzę po endingu, chyba nie wszystkich) pozostałych mieszkańców podmościa, z których jeden jest dziwniejszy od drugiego. Tym razem ubawiłem się setnie i mam nadzieję, że gagi utrzymają poziom i swego rodzaju świeżość do końca.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
soul31 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 21 Lip 2008
Status: offline
PostWysłany: 12-04-2010, 11:08   

Betrayal knows my name

Ciekawe anime tylko nie wiem do kogo adresowane. Jestem wielkim fanem shounen-ai i do takiego gatunku to anime się zalicza - lecz niestety pozornie. Główny bohater yuki owszem jest chłopakiem lecz w nim siedzi , lub yuki jest reinkarnacją pewnej dziewczyny. I to najprawdodobniej tą dziewczyną jest zainteresowany główny bishounen. Shounen-ai jest gatunkiem który się uwielbia albo nienawidzi. I owszem osoby które go nienawidzą nie dotkną tego tytułu , a osoby które lubią może odrzucić to dziwactwo. Mamy dużo mroku skrywanego w ludzkich sercach i yuki poprzez dotyk innych ludzi widzi ich najgorsze przeżycia. Czyli anime ocieka angstem. Do tego w anime występują najprawdopodobniej wampiry. Dla mnie anime idealne gdyby nie ta dziewczyna...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 12-04-2010, 19:19   

Skoro Keii już linkował tutaj do swojego bloga...

O Uragiri blablabla (pierwszy odcinek) oraz Angel Beats (drugi).

Mogą być leciutkie spoilery, ale w przypadku Uraboku trudno mi tym słowem to określić, skoro

Spoiler: pokaż / ukryj
Yuki będący reinkarnacją tej dziołchy to chyba jedno z głównych założeń serii?

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
pestis Płeć:Kobieta
żuk w mrowisku


Dołączyła: 26 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 12-04-2010, 20:02   

Arakawa ep. 2

50% osób z mojego gospodarstwa domowego, wśród których 100% obejrzało drugi odcinek Arakawy uważa, że jest on gorszy od pierwszego. Słowo gorszy jest tu równoznaczne ze słowami mniej zabawny, bardziej przekombinowany. Mimo wszystko ep miał swoje szajni moments, co pozwala na końcowe stwierdzenie - jest nieźle.

_________________
SteamwillriseEsteemwillrise.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 156 z 533 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 155, 156, 157 ... 531, 532, 533  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group