FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 204, 205, 206 ... 531, 532, 533  Następny
  Co w tej chwili oglądacie - edycja druga
Wersja do druku
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 11-11-2010, 18:57   

Animatrix
Sam Matrix z wyjątkiem trzeciej części mi się podobał, więc nie byłem do tej serii nastawiony "anty", ale nie oczekiwałem też niczego specjalnego, tak więc nie zawiodłem się oglądając kolejne odcinki. Grafika w większości z nich była bardzo dobra, wyjątkiem jest ostatni epizod, gdzie za każdym razem gdy na ekranie pojawiał się nieroboci bohater, miałem ochotę wyłączyć. Bardzo miłym zaskoczeniem było usłyszenie kawałka Juno Reactor w pierwszym odcinku. Ogólnie dla kogoś kto jest fanem Matrixa, może to być uzupełnienie wiedzy o świecie przedstawionym. Dla mnie była to po prostu miła ciekawostka.

Tokyo Marble Chocolate
Dwuodcinkowy romansik, po którym spodziewałem się odrobinę więcej. Skusiły mnie głównie kadry dołączone do recenzji i na grafice się nie zawiodłem. Muzyka była, w tym problem że w ogóle nie zapadła w pamięć, co mówi samo za siebie... Co do postaci to mini-osioł niszczył, niestety w nie do końca pozytywnym sensie. Główni bohaterowie też nie znajdą się w panteonie najlepszych, ale już tych "w miarę ok" jak najbardziej. Sama historyjka nie porywa. Jak zostało zapisane w recenzji "(...) proste i przyjemne, ale nie przesłodzone anime, które (...) może służyć jako odpoczynek po ciężkim dniu.".

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
seshiro Płeć:Kobieta


Dołączyła: 20 Paź 2009
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 11-11-2010, 20:42   

Sky Crawlers
Szczerze się przyznam, że gdy zabierałam się za oglądanie nie myślałam, że to będzie anime aż tak trudne w odbiorze. Pomysł Kildrenów jest dość oryginalny i w pełni pokazuje bezsens toczącej się wojny. O tym kim oni są, skąd się wzięli i po co dowiadujemy się dosłownie w ostatnich 10 minutach, dlatego przynajmniej na początku fabuła jest trochę niezrozumiała. I jeszcze jeden minus - za mało akcji.
Muzyka jest genialna. Dawno nie oglądałam anime z tak dobrą ścieżką dźwiękową. Niestety, grafika nie jest już na takim poziomie. Wszystko jest szare, tła są mało szczegółowe, a postaci jakieś płaskie.

_________________
Just open your eyes and see that life is beautiful.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 11-11-2010, 23:25   

Togainu no Chi 5

Mam strasznie mieszane uczucia co do tego anime... Niby w każdym odcinku coś się dzieje, niby jako taki klimat jest, ale i tak akcja jest jakaś niemrawa. Trochę mnie już to zaczyna nudzić, no i przydałoby się więcej yaoicowych akcentów. Poza tym, Keisuke go die already. Dlaczego taka beznadziejna i żałosna postać dostaje tyle czasu ekranowego, podczas gdy takiego Shiki'ego, który jest o wiele ciekawszą postacią, jest jak na lekarstwo? >_>
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Miya-chan Płeć:Kobieta
Aoi Tabibito


Dołączyła: 08 Lip 2002
Skąd: ze światów
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 12-11-2010, 20:13   

Devil May Cry, do 9 odcinka - piiiiiiizzaaaaa! Deeeser truskawkooowy! Coś dla mojej spragnionej rozrywkowej rozwałki duszyczki, kiedy gry co chwilę się wieszają :> Zaczęłam oglądać i... co chwilę kręciłam głową. Cóż to za brak dynamizmu? Zatrzymane w miejscu kadry, które wręcz unikają pokazania tego, co najlepsze, podczas gdy ja chcę flaków, efektów i powiewania! Wszystko jest jakieś takie bez życia, Dante wyraźnie znudzony własną pracą, a elementem ożywiającym atmosferę jest Irytujący Dzieciak (choć za grę w karty ma u mnie plusa)... Kręciłam tak głową, aż przyłapałam się na pożeraniu odcinka za odcinkiem jednym kłapnięciem, chcąc więcej. Czyżbym była aż tak wyposzczona? Chociaż nie powiem, wciągnęły mnie odcinki o pokerze i pożarze sprzed 20 lat, a sfazował ten, w którym pewien desperat starał się zdyskredytować Dantego jako Wzór Mężczyzny :> Podejrzewam, że gdybym znała bliżej gry, kręciłabym głową bardziej, a tak to może jeszcze będę żałowała, kiedy skończę?
O, wiem, co jest tam dobre! Oprawa muzyczna, oprawa muzyczna! Fajna, różnorodna i z taaakim ślicznym endingiem, choć jest on jakby z innej bajki XD I - nie przypuszczałam, że kiedykolwiek to powiem - japońskie audio jest ERROROWE. Oglądać po angielsku!

Hakuouki, do 8 odcinka. Bizony, bizony i jeszcze raz bizony! Ma toto podobno jakieś tło historyczne, ale ponieważ się nie znam, koncentruję uwagę głównie na powie... postaciach. Na widok Toshiego, czyli Bizona Głównego, aż zazdrość mnie bierze, że można tak wyglądać, ale moim numerem 1 jest chyba Saitou, za całokształt. Pozostałe chłopaki też w większości sympatyczne i nie obraziłabym się, gdyby dane im było częściej wykazywać się w walce, zamiast spędzać czas na pilnowaniu głównej bohaterki, coby sobie krzywdy nie zrobiła. Ale! Coraz wyraźniej widać, że pilnować jej trzeba, a w tle wykluwa się intryga, mrrr... I przeciwnicy też z potencjałem. I piosenki, piosenki śliczne! ^o^ Tylko jak czytam opinię Eaś na temat drugiego sezonu, zaczynam się bać oglądać dalej...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Potwór Latacz Płeć:Mężczyzna
Czajnik w Mroku


Dołączył: 06 Lip 2010
Skąd: Kraków
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 12-11-2010, 20:48   

Chciałem sobie obejrzeć coś w miarę krótkiego i wybór padł na RideBack
W łapki me wpadło toto zupełnie przypadkowo, ale ze względu że nic innego nie było na dysku a seria miała w sam raz 12 odcinków...
Pierwsze wrażenie lekko dziwne. Jakiś balet, jakieś dziwne graficznie. Ale opening pozwalał przypuszczać, że doczekam się jakiejś akcji.
I, zaiste, akcji i widowiskowych scen serii nie brakuje, acz poprzetykane są emowstawkami, które na szczęście nie są dominującym elementem. ( bo są generowane zaledwie przez 2 osoby)
Grafika okazała się całkiem znośna (chodzi tu głównie o projekty postaci które wydawały się nieco dziwne), zwłaszcza ridebacki robiły niezłe wrażenie.
Jeżeli miałbym się przyczepić do realizmu fabuły (i ogólnie wszystkiego) to było by do czego.
Ale co tam, nie to się liczy bo seria dostarczyła mi naprawdę sporo rozrywki i oglądałem z przyjemnością do samego końca.

_________________
Jestem wielkim Potworem Lataczem!!! <Ö>

"Dla wszystkich starczy miejsca
Pod wielkim dachem nieba
Na ziemi której ja i ty
Nie zamienimy w bagno krwi "
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora
 
Numer Gadu-Gadu
25993346
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 12-11-2010, 21:31   

Sora no Otoshimono Forte EP 7
Kurcze zaczęło się!!! Jest fabuła, jest ostro, nareszcie dobre proporcje. Po kilku takich sobie fabularnie odcinkach, musiało nastąpić coś w rodzaju przełomu. I nastąpiło!!
Spoiler: pokaż / ukryj
Angeloid Epsilon zaatakował. Zawsze wiedziałem, że dzieci potrafią być okrutne. To dziecko jest dodatkowo wyprane z uczuć empatycznych. I od razu lekceważy rozkazy atakując Betę, strasząc Tomokiego i pokazując się zdirze. A fajny ma cień i te metalowe skrzydła. I jeszcze to porwanie Sugaty :]
Ten odcinek powinien mieć 45 minut, bo skończył się niespecjalnie w fortunnym miejscu :P Może coś jeszcze z tego będzie, chociaż wprowadzenie Minawy w Mahoromatiku było bardziej uzasadnione, to może ten sezon będzie na miano drugiego z Mahoro :P Bo tytuły są podobne mimo wszystko. Tylko czy po 6-ciu filerach będzie miało czas antenowy by się skończyć ? :]

edit..................................................................................................................................
Panciochy i Rajstop ep7
Pierwsza część taka sobie wojna o Cybertron. Chociaż sama scenka transformacji była fajna, Stokking wyraźnie poplątał się język. Drugi kawałek był śmieszniejszy. Jak to dobrze mieć wroga na poziomie. Poza tym Świetnie wyszedł sam pojedynek i pobicie wroga w afekcie :P No i Bunny Geek Boy :} Cudowne połączenie :P. Dzisiaj zauważyłem też, że ów Geek Boy jest na czołówce razem z czterema pozostałymi głównymi bohaterami :]
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Saga Płeć:Kobieta
Półdiablę


Dołączyła: 01 Lut 2007
Skąd: Poznań, zasadniczo
Status: offline
PostWysłany: 13-11-2010, 16:55   

Shiki 1-15
Nie powiem, wciąga. Zrobiłyśmy z siostrą maraton piętnastu odcinków, co jest dla nas rzadkim wynikiem. Trochę trudno mi było przyzwyczaić się do kreski, ale po paru odcinkach przestała przeszkadzać. Do bohaterów najlepiej się się nie przyzwyczajać, bo nie mają tendencji do długiego życia, a najbardziej wkurzające postacie (różowa Megumi i ten blady wymoczek)
Spoiler: pokaż / ukryj
po śmierci robią się jeszcze bardziej irytujące

Polubiłam doktora, w scenie
Spoiler: pokaż / ukryj
eksperymentów na nieumarłej żonie żal mi było jego, a nie jej (no, może z wyjątkiem momentu przebijania kołkiem)
, Natsuno też jest sensownym bohaterem, natomiast Seishin nie wzbudza we mnie specjalnie pozytywnych uczuć. Ciekawa jestem, co będzie dalej.

_________________
Ci, którzy śnią za dnia widzą wiele rzeczy niedostępnych tym, co śnią nocą.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 13-11-2010, 20:24   

Index II, do szóstego włącznie. O ile pierwszy arc był taki sobie (nieno, siostry w mini), aktualny arc zapowiada się miodnie. Ale ja zawsze wolałem science side, so yeah.
Chyba najbardzie w serii podoba mi się wielowątkowość fabuły. Nie pamiętam już jak to jest poprowadzone w nowelkach, ale anime zachowuje spójność i nawiązuje do Railgun w bardzo łopatologiczny sposób.
I tsun tsun Accelerator. W kąpieli! Z lolitką! Wai!
Powrót do góry
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 13-11-2010, 20:36   

A ja sobie zahaczyłem Murder Princess. Ładna bajka :P Krótkie, zgrabne i w dodatku ładne graficznie. Poza tym na trochę fabułki. Co prawda dało by to się przepompować o jakieś 30 odcinków i wcale by dużo nie straciło :P ale co tam.

Kurcze i znowu będę się turlać z nudy.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 13-11-2010, 23:35   

Wild 7 - wyobraźcie sobie oddział policjantów na motorach, którzy mają gdzieś prawo. Tak, to nasi dzielni chłopcy walczący ze skorumpowaną Japonią (i motocyklowym gangiem rycerzy z kopiami O_o). Fabuła niby jakaś tu jest, ale jakoś to wszystko się nie klei. Jest jeden plus, część naszych bohaterów ma wąsy. Rzadko widać wąsatych badassów w anime. I za te wąsy podwyższymy do 3/10.

PS. Boziu daj mi już suby do nowego Katanagatari >_<
--- rano ---
PS2. thx

Katanagatari 11 - czyli anime roku 2010 część kolejna.

Spoiler: pokaż / ukryj
Damn, to był smutny odcinek. Żal mi Pengina. Nie wiemy co będzie z naszą Togame (pewnie też nie żyje). Damn you, Emonzaemon! Chłopak sobie nagrabił i awansował na jedno z wyższych miejsce na mojej liście antagonistów, aczkolwiek do Shiry z BotI mu daleko. Inna sprawa, że mam nadzieję, że skończy w równie paskudny sposób. W każdym bądź razie odcinek dobry (aczkolwiek końcówka smutna i nieoczekiwana).

No i teraz trzeba będzie czekać 4 tygodnie na kolejny odcinek. Bleh....
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 14-11-2010, 20:08   

Index II, odc. 6

Sm00k napisał/a:
Index II, do szóstego włącznie. O ile pierwszy arc był taki sobie (nieno, siostry w mini), aktualny arc zapowiada się miodnie.

Tru, tru, tru! Może dla mnie nie ze względu na science side, ale z uwagi na głównych bohaterów tego łuku. Misaka, moja ulubiona tsundere, miło cię znowu widzieć :3

Poprzedni arc mi się średnio podobał, bo raz, że (pseudo)religijne klimaty to nie moje klimaty, a dwa, że brakowało mi w nim właśnie Biribiri i spółki.

I ogólnie fajnie, że mamy nawiązanie do Railgun i do pierwszej serii Indexa.

Shiki 15

Mam tylko jeden komentarz: Natsuno~! No, nareszcie!

Spoiler: pokaż / ukryj
Więc mimo iż też stałeś się shiki, to jednak będziesz trzymał stronę doktorka?

Hmm, zapowiada się ciekawie :3
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 14-11-2010, 20:17   

Urufu napisał/a:
Index II, odc. 6

Sm00k napisał/a:
Index II, do szóstego włącznie. O ile pierwszy arc był taki sobie (nieno, siostry w mini), aktualny arc zapowiada się miodnie.

Tru, tru, tru! Może dla mnie nie ze względu na science side, ale z uwagi na głównych bohaterów tego łuku. Misaka, moje ulubiona tsundere, miło cię znowu widzieć :3

Poprzedni arc mi się średnio podobał, bo raz, że (pseudo)religijne klimaty to nie moje klimaty, a dwa, że brakowało mi w nim właśnie Biribiri i spółki.

I ogólnie fajnie, że mamy nawiązanie do Railgun i do pierwszej serii Indexa.

Żadno tru. Dla mnie jest właśnie za dużo Biribiri, za którą nie przepadam i stanowczo za dużo Kuroko. Nawiązanie jest fajne, ale wolałabym by obyło się bez przesadnego udziału tych postaci. Ale cóż... Oby było za to jak najwięcej pewnego albinosa i pewnej małej panienki.
Spoiler: pokaż / ukryj
Gdyby nie pokazano ich w tym odcinku byłabym bardzo niepocieszona, a tak mogłam sobie radośnie kwiknąć!

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 14-11-2010, 21:23   

Bakuman 6

Pierwsze spotkanie z edytorem. Osiągnięto coś by móc posunąć rozwój wydarzeń do przodu ale zachowano realistyczność że nie można mieć wszystkiego od razu.
Gdyby edytor byłby murzynem byłby rasistowski. Ale poza tym fajny.
Poznaliśmy też sytuacje rodzinną Akita, historia Dwóch Ziem też była fajna.
A końcówka mnie powaliła ;D

Podsumowanie tygodnia

Jakoś nie mogłem znaleźć odcinka 6 Toni Starku z subbami, nie wiem czy zedytuje te podsumowanie jak dopadnę czy co zrobię ;p

Tak czy inaczej serie były blisko swojego poziomu, aż nie wiem jak to porankingować, więc nie będę tego robił :P

Star Driver
+ Shit gets real
+ Walka inna niż wszystkie
+ Wako w końcu robi coś sama z siebie
+ Knujący knują manipulując uczuciami
+ Mamy jakąś bojową konserwatystkę w fashion disaster
- Jednak nie mogłem pozbyć się wrażenia że to 2-3 odcinkowy problem

Spoiler: pokaż / ukryj
- przedstawienie problemu i wywołanie go w jednym odcinku


SRWOGIN
+ Arado wypadł fajnie
+ Szybko załatwili sprawę jego decyzji, także było dużo o Szkole
+ Kyosuke przerywający gadki na polu bitwy
+ WEJŚCIE RYWALA
+ Pokazanie bohaterów na siłowi, zawsze jakaś różnica
+ Zabawnie
- Bitwa ograniczyła się do gadki, choć akurat tego chcieli przeciwnicy
- Jednak trochę mało było reszty castu obecnego, martwię się co będzie gdy w końcu przedstawią wszystkie 60+ imienne postacie.

Bakuman
+ Historia Dwóch Ziem
+ Poznanie bliżej Akita
+ Końcówka
+ Reakcje przy spotkaniu z edytorem
+ Bohaterowie osiągają jakiś konkretny milestone w plocie.

----

SRWOGIN 7

Poprzedni odcinek był po prostu świetny, ale ten był kosmiczny. Mieliśmy księżniczkę loli chronioną przez inną goth-karate-loli i żołnierza-cyborga, randkę Excellen i Kyosuke, atak zombie-androidów-ninja, wejście Batmana z mechem, oraz Kyosuke dokonał epickiego kopnięcia i w wyniku krzyku jego VA (Toshiyuki Morikawa!) miliony mikrofonów się zepsuło.
Youtube upamiętniło to ostatnie.

Graficznie było dobrze, dziwne ujęcia były tylko w paru scenach w tle. Była akcja pozamechowa
Jeżeli chodzi o pokrywanie fabularnie etapów, skupiono się na jednym, bardziej zajęto się podbudówką pod inne kwestie oraz skupienie na postaciach. Poza radośnie biesiadującą częścią drużyny, druga część zastanawiała się nad tym wszystkim o czym nie wiedzą razem z wprowadzonym Ryoto. Ogólnie Gilliam (znany też jako Batman), Kyosuke i Rai badassowali szalenie w tym tym odcinku.

Star Driver 7

Bardziej poważny odcinek. Podoba mi się że Takuto mimo wszystko ani nie czuje się do roli „przybyłem tutaj właśnie i zgarniam twoją true love”. Szefowa dobrych też pokazała się w roli potrafiącej pocieszać.

Ogólnie podoba mi się reakcja Fashin Disasters po rewelacjach z ostatniego odcinka. Zupełnie inne podejście niż do Takuto.
Chociaż nadal się dziwię że nie wynajmują snajpera.

Co do problemu z poprzedniego odcinka:

Spoiler: pokaż / ukryj
Wiedziałem że Sugata się obudzi po odcinku, ale nie spodziewałem się że będzie pocałowany przez Scarlet Kiss, jednak różowa potrafi wykorzystać sytuacje do swych celów.
Jednakże Takuto od razu wygrywający walkę gdy tylko Sugata się obudził, to trochę takie sobie.

Ma to swoje plusy i minusy przy wykonaniu, ale ogólnie poszło dobrze.

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
pestis Płeć:Kobieta
żuk w mrowisku


Dołączyła: 26 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 16-11-2010, 22:30   

Togainu no Chi ep 1.

Chciałam sobie w końcu zacząć oglądać anime o trans-chłoptasiu, a przez pomyłkę ściągnęłam TO. Cóż, może ostatnimi czasy grymaszę przy oglądaniu animców jak 6-latek nad talerzem brukselki, ale dawno tak szybko nie odpadłam od żadnej serii. 7 minut. Bo brzydkie i bo durne dialogi. Ze wskazaniem na to drugie.

Kuragehime 1-4

Przez 4. epy żadna z postaci mnie nie zirytowała. Łiiii. Anime jest o otaku, ale nie o otaku anime! Wielki plus za to. I za Banbę i jej włosy. I za trans-chłoptasia. I za Tsukimi, która może mieć swoją "wizualną przemianę" już w 3. odcinku, a nie przez 2,5 minuty pod koniec ostatniego epa. W ogóle wydaje mi się, że w przypadku tej serii raczej nie muszę się obawiać schematów.

Arakawa

A pod mostem bez zmian. I dobrze.

_________________
SteamwillriseEsteemwillrise.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 17-11-2010, 00:52   

Togainu no Chi 6

Odcinek mocno wtfowy. Początek dostarczył mi wiele radości...

Spoiler: pokaż / ukryj
Ubili Keisuke~! *__*

Potem środek był dość standardowy.

Natomiast końcówka dostarczyła mi małego errora i wtfa w jednym...

Spoiler: pokaż / ukryj
...O, Keisuke jednak żyje, ale z żałosnego frajera nagle przemienił się w strong badassa z evil łypem? I tak przywalił Akirze, że aż ten stracił przytomność? I biedaka gdzieś wlecze? Ale o co chodzi?

Aż będę musiała zaserwować sobie jakiegoś spoilera, bo kompletnie jestem zbita z tropu >_>
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 205 z 533 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 204, 205, 206 ... 531, 532, 533  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group