FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 242, 243, 244 ... 531, 532, 533  Następny
  Co w tej chwili oglądacie - edycja druga
Wersja do druku
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 11-04-2011, 20:04   

Dororon Enma-kun 1 - ładna kreska. Nudne i głupie. Drop.

Nichijou 2 - lol. Lekka, zabawna, ogólnie strasznie fajna seria. Trzyma poziom pierwszego odcinka i wychodzi na to, że będzie to jedno z pozytywnych zaskoczeń tego sezonu. Spodziewałem się kolejnego Lucky Stara, dostałem coś o wiele fajniejszego.

btw, Sasahara rządzi. A pościg za zeszytem z tego odcinka przebił nawet epickie drugie śniadanie z poprzedniego :D

Maria Holic Alive - nawet, nawet... Ale to wciąż dokładnie to samo co w pierwszym sezonie, nie wiem czy szybko mi się nie znudzi.

Tiger&Bunny 2 - nieco lepiej niż w pierwszym odcinku ale i tak jeszcze trochę brakuje... Wnerwiają mnie dialogi, brzmią tak sztucznie i sztampowo. Przez to ma się wrażenie że bohaterom zupełnie brak charakteru. Humor też jakiś wymuszony, meh.

(Asta)Rotte no Omocha 1 - czyli ta śmieszna seria o ssaniu bez ssania, z loli sukkubem w roli głównej. Jakoś powoli zaczynają, sprawdzałem pierwsze rozdziały mangi i zrobiły na mnie nieco lepsze wrażenie. "Dziecinne" tła i dekoracje dają po oczach, może to kręci lolikonów, ale normalnego widza tylko wkurzy. Humor na razie cieniutki.

Yondemasu yo, Azazel-san 1 - durna komedyjka w odpowiednim dla durnych komedyjek formacie (dwunastominutowe odcinki). Może być.

_________________
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 11-04-2011, 20:16   

Cytat:
Nudne

wat?

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 11-04-2011, 20:30   

http://sjp.pwn.pl/slownik/2491135/nudny

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 11-04-2011, 20:38   

Mniej semantyki, więcej argumentacji. Wiem że Enma-kun to seria którą można obrzucić masą epitetów, ale "nudne" o odcinku gdzie cały czas się coś działo to żywcem z jakiegoś bizarro world.

Zmniejszenie trollingu na rzecz kultury i szacunku do osoby też byłoby miłe ;p

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 11-04-2011, 21:01   

Trolling jest moją domeną :P Być może to po prostu nie było na tyle interesujące dla JJ-a by przykuć jego uwagę. Więc może lepiej nie sypać ogólnikami, lecz personalnie napisać "nudziło mi się". Bo jest to możliwe. Inujasza w roli pełnokrwistego demona. Humor opierający się na złośliwościach i słownym molestowaniu :P Częste podteksty i ogólnie na razie marni przeciwnicy. Gdy nie wklei się w ten krajobraz i specyficzny setting, to może przeszkadzać. A że jest to dokładnie to samo co w innych seriach, może nudzić. W praktyce tutaj oryginalny jest tylko sposób podania.
Gammerowi, kokodinowi sie podoba
JJowi nie podoba
To jest tak proste :P
Kłótnie są niepotrzebne.

Ja sobie przetwarzam Trinity Blood.
Nie pamiętałem, że to ma taki nędzny opening. Jejku jak fajnie jest więcej rozumieć z dialogów :P A w fabule widać początek.
Na razie 5 odcinków, reszta potem.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 11-04-2011, 21:46   

Gamer2002 napisał/a:
więcej argumentacji

Argumentacja: odcinek mnie znudził.

Gamer2002 napisał/a:
Zmniejszenie trollingu na rzecz kultury i szacunku do osoby też byłoby miłe ;p


Szanowny Panie,

Odcinek mnie znudził.


Serdecznie pozdrawiam,
JJ

kokodin napisał/a:
Gammerowi, kokodinowi sie podoba
JJowi nie podoba


Jak wyżej.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 11-04-2011, 23:05   

wa-totem napisał/a:
A skoro w tym temacie, to Enevi, ładny avatarek z Ohaną ;D


A dziękuję :) Easiowe dzieło.

A przy okazji:

Kwiatuszkowe ABC 2

Jeżeli pójdzie tak dalej, to seria wyląduje wysoko w moim rankingu. Tak iskrzących i naturalnych relacji między postaciami dawno już nie widziałam. Tylko WTF, motyw z zagubionym rękopisem był BARDZIEJ. Jakoś nie dziwi mnie szczególne, że pan Pisarz będzie tak reagował na Ohanę, jak pokazali w tym odcinku i zapowiedzi następnego. KWiiik. Dobre! :D

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
NiBl Płeć:Mężczyzna
Seeker of Truth


Dołączył: 23 Lut 2010
Skąd: Equestria
Status: offline
PostWysłany: 12-04-2011, 07:43   

Jeezzz... Nie ma się co tak ekscytować :P

Kami nomi zo shiiru sekai 2-1 (13)
Yeah... Znowu zaczynamy z bardzo dobrym tempem, co pozytywnie wpływa na odbiór.
Chociaż ilość dziewczyn w intro nie napawa optymizmem, że tempo zostanie utrzymane (z drugiej strony arc-ce robią się dłuższe, a i znajduje się też większa liczba fillerów - ostatni odcinek będzie chyba jednym z lepszych "fillerów").
Kusunoki aż się zdziwiłem jej głosem. Z drugiej strony ma całkiem niezłe możliwości modulacji (i potrafi brzmieć bardzo twardo (bardziej kobieco niż dziewczęco) jak i słodko).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 12-04-2011, 11:55   

X-Men 2
Nie, no choroba by wzięła... Miałem nadzieję, że może zobaczę Emmę Frost gdzieś tam pod koniec, a tu już drugi odcinek i ta sucz się pojawia. Ale poza tym nie jest źle, choć do inu-Beasta nie mogę się nadal przekonać.

Sengoku Otome 1
Ciekaw jestem, czy bohaterka wpadnie na pomysł, żeby użyć posiadany przez siebie podręcznik do historii, choć kolor jej włosów nie daje na to zbyt dużych szans. Poza tym raczej sztampa, choć fanserwisem operuje oszczędnie - jedynie Oda Nobunaga biega w fanserwiśnej zbroi.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
NecroMac Płeć:Mężczyzna
Biri biri!


Dołączył: 16 Maj 2010
Status: offline
PostWysłany: 12-04-2011, 13:05   

Bleach Ep 317 New filler arc
Filler jak filler, może da rade, wieże że będzie mieć przynajmniej kilka scen z Kenpachim (w ostatnim fillerze miał bardzo dobre ujęcia :D), co do historii to rozwija się przyzwoicie, oby nie zepsuli.
Nowy opening jest mistrzowski :D Free-for-all deathmatch !

Yondemasu yo, Azazel ep 1
"miły" detektyw, assystentka i demon. Ciekawe połaczenie. Randomowość do potęgi. A ja wciąż zastanawiam się co ten "detektyw" robi w swoim zawodzie, poza rozkazywaniem demonowi. Ale co jak co, ale teksty mają dobre :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
616 Płeć:Mężczyzna
From GARhalla


Dołączył: 21 Kwi 2007
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 12-04-2011, 16:04   

kokodin napisał/a:
A że jest to dokładnie to samo co w innych seriach, może nudzić. W praktyce tutaj oryginalny jest tylko sposób podania.


1)Pragnę przypomnieć, że to remake tytułu z lat siedemdziesiątych, więc narzekanie na schematy mija się z celem - ta seria pomagała tworzyć te schematy. To co jest w Enma-kunie to nie to samo, co w innych seriach. To w innych seriach jest to samo, co w Enma-kunie.
2) W dzisiejszych czasach, gdy wszystko już było po stokroć, to właśnie sposób podania decyduje o oryginalności. Jakoś gdy Panty & Stocking robiło jazdę po shematach, zaskakując tylko sposobem podania, to jakoś nikt nie narzekał. A tu mamy dowód, że Go Nagai zrobił to samo lata temu, lepiej i może to zrobić ponownie.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 12-04-2011, 17:10   

Bóg wie co sezon drugi epizod 01

O tym odcinku można powiedzieć sporo, ale dwa słowa powinny wystarczyć "zderzenie światów". To było piękne.

edit-------------------------------------------------

Zakończono przewijać Trinity Blood czyli wojna o krupnik z kluskami :P
Oj trabant jeździł nie po Londynie jak pamiętałem, ziemia była mniej popsuta a do exila doczepili kawałek księżyca ze starożytną architekturą. W rezultacie nadal uważam, że najlepszym tytułem Gonza jest Solty Rei a najładniejszym Last Exile a Trinity Blood to kolejny wypadek przy pracy. Wszystkie twarze jednakowe, olbrzymie czapki i kluśniki. A wszystko razem zbite w mroczną i krwawą papkę. Jednak ciągle mi się podobało :]

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 12-04-2011, 20:57   

Enevi napisał/a:
eżeli pójdzie tak dalej, to seria wyląduje wysoko w moim rankingu. Tak iskrzących i naturalnych relacji między postaciami dawno już nie widziałam. Tylko WTF, motyw z zagubionym rękopisem był BARDZIEJ. Jakoś nie dziwi mnie szczególne, że pan Pisarz będzie tak reagował na Ohanę, jak pokazali w tym odcinku i zapowiedzi następnego. KWiiik. Dobre! :D

Ta seria JUŻ jest bardzo wysoko w moim rankingu.
Faktycznie w tym odcinku iskrzyło przepięknie.
I postaci są takie... niesfałszowane?
Scena z kucharzem, w furgonetce, była PRZEPIĘKNA.
I prowadzenie kamery także.
I JEGO reakcja.
A poza tym... ja kręcę, Mamiko Noto. Mówiąca DOROSŁYM, a NIE nieobecno-sennym głosem Mamiko Noto! WRYYYYY~~

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 12-04-2011, 22:20   

Prawda, że to było genialne? Ja naprawdę się zastanawiam, jakim cudem scenarzystce raz trafiają się TAKIE perełki, a już drugim taki Fraktal (acz tu chyba dużo poradzić nie mogła, jeśli wiernie podążała za wizją autora)??

Tylko tytuł następnego odcinka ><''... Jedno słowo: BLE.

Argh... Chciałam dać szansę Steins;Gate, ale... nie przetrwałam nawet 5 minut drugiego odcinka. Czemu główny bohater jest taki irytujący? To może być naprawdę interesujące anime... Niech to szlaaag.

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Shans Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 19 Maj 2009
Status: offline
PostWysłany: 13-04-2011, 00:22   

Enevi napisał/a:

Argh... Chciałam dać szansę Steins;Gate, ale... nie przetrwałam nawet 5 minut drugiego odcinka. Czemu główny bohater jest taki irytujący? To może być naprawdę interesujące anime... Niech to szlaaag.


A mi się to anime BAAAAAARDZO podoba. Jest naprawdę ciekawe, intrygujące. Postacie są sympatyczne, anime bardzo dobrze się ogląda. I mimo wszystko sądząc po opisach jest jednym z tych "ambitniejszych tytułów".

Narazie z tego sezonu mam 3 faworytów:

Hanasaku Iroha
Steins;gate
Tiger & Bunny

TWGOK -> najpierw muszę dokończyć pierwszą serię.
Sket Dance -> pierwszy odcinek wydawał się być ciekawy.

Jeszcze [C] muszę zobaczyć i ocenić. Reszta mi się nie podoba
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 243 z 533 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 242, 243, 244 ... 531, 532, 533  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group