FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 251, 252, 253 ... 531, 532, 533  Następny
  Co w tej chwili oglądacie - edycja druga
Wersja do druku
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 03-05-2011, 00:47   

Easnadh napisał/a:
Dlaczego ja mam takie głupie przeczucie, że Tohru lubi Ohanę? Albo będzie ją lubił?

Nie tylko Ty, Eaś.

Już widzę tę dhramę połączoną z angstem, kiedy Minko dowie się, kogo lubi Tohru, ohohoho.

Easnadh napisał/a:
I babcia - jej żart w tym odcinku był boski xD

Yup, babcia ogólnie wymiata. Jest o wiele faaajniejszą postacią od głównych żeńskich bohaterek (Ohana to naiwny, uparty, nachalny, rozwrzeszczany itp. itd. dzieciak, Minko jest tsun tsun, Nako ma fobię społeczną, zaś dziewczę z Fukuyi sprawia momentami wrażenie słodkiej idiotki). W sumie Tohru też jest w porządku. Lubię, jak drażni/przekomarza się z Ohaną.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 03-05-2011, 11:10   

Hyuge Mono 3
W takich sytuacjach żałuje się trochę, że zna się przebieg wydarzeń historycznych. Bo w końcu tutaj Mitsuhide zrobił całkiem niezłe wrażenie. Bardzo udana była scenka na uczcie, gdzie Sasuke zachował się (co u niego rzadkie) jak prawdziwy samurai. Ciekawe, jak długo jeszcze pożyje Nobunaga, w sensie historycznym zostały mu dwa lata. A dopiero co zbudował sobie sparklający pałac...


A Channel 4
Tooru poznaje już na dobre uroki stalkingu w wydaniu Yutaki, a także Miporin. Naprawdę, przyjemna seria, tak po prostu przyjemna, a przy tym śmieszna. Jakże odmienna od Miękkiego Wacka.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 03-05-2011, 23:07   

Steins;Gate 5

Łiiiii, oprócz zajedwabistych projektów postaci autorstwa mojego mistrza ta seria ma naprawdę fajnych bohaterów, pan Szalony Naukowiec już mnie tak nie irytuje jak na początku, a jego relacje z Kurisu są po prostu cudne. Jedynie Mayuri jest tak samo męcząca, jak w poprzednich odcinkach, i nic nie zapowiada zmiany, ale jestem w stanie ją przeboleć dla pozostałych bohaterów, którzy albo są cudni ze względu na swój charakter/sposób bycia (więcej Feiris-chan poproszę!), albo ze względu na to, że skrywają jakieś (mhoczne) tajemnice, które chce się poznać. I fabuła robi się coraz ciekawsza i coraz bardziej fazowa (podróże w czasie, zua i mhoczna organizacja, która chce przejąć władzę nad światem, łiiiiii). I Mamorek, uwielbiam go słuchać w każdej roli, ale ta wyjątkowo do niego pasuje :D

A opening jest po prostu och, ach i mru dla moich oczu, mogłabym go oglądać non stop (Ryo-sensei jesteś graficznym geniuszem <3) *____*

Want moar.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Lain Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Maj 2003
Status: offline
PostWysłany: 04-05-2011, 15:43   

Ao no Exorcisto 03
Przez pierwsze dwa odcinki średnio mi się to widziało, w trzecim jakby trochę lepiej, ale dalej nie jestem przekonana. Jeszcze z parę odcinków obejrzę i postanowię, czy dalej to oglądać. Mam nadzieję, że dużo będzie tego Mefistofelesa.

C 03 – oglądać będę do końca, ale nie jest tak dobre ani tak ciekawie jak Trapeze, ani tym bardziej Mononoke. Może jeszcze się rozkręci.

Tiger and Bunny 05 – Amerykańskie komiksy o superbohaterach nigdy mnie nie interesowały, w wydaniu japoński wygląda to nieźle, no i Tygrysek jest uroczy.

Ghost Hound 17 – Czy te duszki muszą wyglądać tak głupio? Wolałam, kiedy nie było jasne czy ten duchowy świat istnieje naprawdę, a teraz prawie każda postać miała jakieś ciekawe przeżycia. No cóż, trudno. Taro mnie ubawił, kiedy wypalił do Miyako, że jest reinkarnacją jego siostry. No tak, wcześniej się na jej widok rumieniłeś i jąkałeś, zaiste wniosek, że to na skutek jej bycia reinkarnacją twojej siostry jest taki oczywisty.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 04-05-2011, 20:56   

Urawa, nie wiem do czego porównujesz A Channel, ale jakoś źle mi się to kojarzy.

Dokkiri Doctor bez napisów od ep 01 do 12.
Coś ten humor mi przypomina (jakieś gołe yokaje itd). Mimo że niewiele rozumiem, to bawiłem się całkiem dobrze. Komedia, głupia jak trzeba, postaci urocze. Po prostu wyć nie umierać. Podobno eksperymenty na ludziach są niedozwolone, ale przynajmniej są śmieszne. Pielęgniarka też ma bardzo przyjazną twarz, dopóki nie rozwala stołów ciosami karate. Kurcze przydało by się dorwać gdzieś pozostałe odcinki, bo romans grubasa i jego niebezpiecznego sumienia był interesującym wątkiem. Poza tym najmłodsi bohaterowie są moimi ulubieńcami. Pierwszy raz widziałem jak ktoś pocałował się we własny zadek a to tylko ich zasługa.

Maria Holic
epizod 04 - nie lubię procesów, są nudne.

Hen Zemi
epizod 04 - grubaski zboczone jak zawsze, może nawet trochę bardziej.
Poza tym zmienili kolory na czołówce.

Honto ni Atta! Reibai-Sensei epizod 03.
To krótkometrażowe anime powala trzema rzeczami:
Jest kompletnie losowo absurdalne i tym samym sensowne w swym bezsensie.
Grafika jest kosmicznie badziewna do granic hd
Postaci są kompletnie skarykaturowane
Serio, walka nauka kontra supernatural jeszcze nigdy nie rozstrzygała się na wadze.
Oczywiście cięższa klasa wygrywa.

Bóg wie co sezon 2 epizod 4
Jestem tylko nieistotnym gapiem? No dobra, ale dzisiaj to mógł by być trochę bardziej aktywny. Co prawda rolę "podrywacza" wypędzającego demony grała dzisiaj Elka , ale co z tego jeśli Kami był atakowany tylko przez opętaną Haquę. Chwilę sobie podyndał , trochę poszorował Elką po glebie i co? Wypowiedział magiczne zdanie, które dało radę powerupować tandem demonic do walki z olbrzymim kalafiorem. Szczerze miałem nadzieję, że ten kalafior całkowicie opęta Haquę, Kami zostanie pobitym klopsem przy próbie podrywu a Elka użyje węża strażackiego lub chociaż drabiny. Brakowało mi tu jakiegoś szokującego detonatora, typu Elka powie coś tak głupiego, że kalafior straci chwilowo kontrolę. W rezultacie odcinek nieco nijaki.

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 05-05-2011, 23:40   

C 4

Tu zaczyna się robić ciekawie. Może nie będzie arcydzieła, ale jeśli nie spartaczą, to da się to oglądać. Dowiadujemy się, jak może wyglądać "bankructwo" i pojedynek "miszcza".

Kwiatek tamtego dnia 4

O Jeżu Wszechkolczasty i Wszyscy Śnięci... Ok, niektórzy widzą w tym niesamowicie subtelną i wzruszającą serię... Gdzie, się pytam, gdzie? Ten odcinek przyniósł mi kolejnego wielkiego facepalma, następne dziury logiczne i jeszcze jedną osobę w kolejce do psychiatryka.

Spoiler: pokaż / ukryj
Ok, Jintan bredzący coś o duchu jeszcze faktycznie może wywoływać współczucie i jakieś emocje, acz wszyscy wiemy, że Menma faktycznie tam jest, ale już Yukiatsu popierniczający w damskich ciuchach przebił wszystko...
To naprawdę ma być takie dramatyczne i mamy to traktować poważnie? Proszę...

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 06-05-2011, 01:46   

Nie wiem jakim cudem, ale jak sobie siadłem po kolacji do Shugo Chara to na 12 odcinku skończyłem , bo zmęczenie po pracy odchylało mnie od pionu (nie zaś sam tytuł). Mój wewnętrzny fangirl musiał ostatnio ostro oberwać w głowę i zdziecinnieć do reszty, bo to mi się nawet podoba. Co prawda nie dogryzłem się jeszcze do sedna, bo coś tym złym musi chodzić po głowach skoro są tymi ZUYmi, ale z tego co widzę każdy ma swoje własne aspiracje i nie koniecznie są zgraną drużyną. Natomiast ci dobrzy też raczej banda postrzeleńców. Prawdziwy samorząd szkolny, dążący do dominacji nad światem i jego Joker, który tylko siedzi i się nudzi by po chwili odwalić całą robotę. Owszem czołówki muszę streścić, mniejsza o czołówki ten inglisz na początku. A nekomimi hentaj jest wręcz intrygującą postacią. Ale jedno jest dla mnie zawsze intrygujące. Skąd te wszystkie postaci czerpią wiedzę tajemną jak używać tajnych mocy? Już druga transformacja była przeprowadzona szablonowo z tysiącem magicznie spektakularnych nazw. A fe, gdzie tu piękne "nie umiem ale jakoś mi wychodzi"? Chociaż mini opętania były słodkie. Jak nie lubię dwulicowych postaci, główna bohaterka mi pasuje. Mam też nadzieję, że pokażą wszystkie sekrety Nadeszko :P
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 06-05-2011, 13:49   

Hidan no Aria 04 - z pozytywnych stron - końcówka miała parę fajnych scen akcji (jak na ten budżet). Z drugiej strony kolejne minuty przynoszą coraz to nowe traumy (np. Aria dzielnie pracuje, by
Spoiler: pokaż / ukryj
zmniejszyć wyrok swej matki z ośmiuset-ileś lat na siedemset-ileś
), a rewelacje z drugiej części odcinka... Cóż, wolałem to anime, gdy się nazywało Milky Holmes (ogólnie /facepalm + /headdesk).

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 06-05-2011, 15:17   

fm napisał/a:
rewelacje z drugiej części odcinka


Na wszelki wypadek wsadzę w spoiler tag:

Spoiler: pokaż / ukryj
Psują mi jedną z ulubionych postaci z literatury, no... a do tego Lupin III wyraźnie nie umiał wychowywać córeczki!
Ale proszę, rodzinka nam się rozrasta - oryginalny Lupin, Lupin z Nighthood (fanowska teoria wyjaśnia odmienność charakteru od zwykłego Lupina tym, że to jego syn...), Lupin III, a teraz jeszcze prawnuczka... co do której stanowczo zamierzam uznać, że nie ma jej w tej rodzinie.

Nawiasem mówiąc, 4 odcinek to trochę za wcześnie na głównego złego chyba jednak... czyli czekam która panienka będzie
Spoiler: pokaż / ukryj
Moriarty the Fourth
;D

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 06-05-2011, 15:42   

Nie znamy nazwy tego chwasta itd. 4 - khem... No, nie powiem, to było cokolwiek... interesujące. Well, wiadomo było że Yukiatsu ma nierówno pod sufitem, więc niespecjalnie mnie to zdziwiło.

Spoiler: pokaż / ukryj
On tylko chciał być małą dziewczynką! ;_;

Aww. Albo ewww....

W międzyczasie Anal-chan i Jinta zaczynają się do siebie odzywać (szok desu) zamiast uciekać i nawet pokazują coś więcej, niż standardowe tsun-tsun~... Wojgle postaci, nie licząc tego nieszczęsnego Yukiatsu, są całkiem spoko. Nawet główny bohater by był, gdyby w końcu wziął się w garść.

Tak z ciekawości - te dziury logiczne to gdzie tam w sumie są, Evil?

Hidan no Aria 4 - ej, to było całkiem fajne. Traumy wszystkich istotnych bohaterów upchnięte w jednym epku, wyjaśnienie po kiego grzyba Aria potrzebuje glównego bohatera, a znalazło się jeszcze miejsce na dość istotny zwrot akcji, pchający fabułę (w durny sposób, to fakt) ostro do przodu i niezłą walkę w finale. Kwikłem przy okazji ujawnienia mocy Riko, to dopiero ciekawe zastosowanie kucyków - strach pomyśleć jak kopałaby tyłki, gdyby zrobiła sobie dredy...

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 06-05-2011, 16:30   

JJ napisał/a:
Tak z ciekawości - te dziury logiczne to gdzie tam w sumie są, Evil?


To moje subiektywne odczucia zapewne, ale zakładając, że Menma tam faktycznie jest i ma wpływ na świat materialny to sporo mi się tu nie zgadza. Jeśli to tylko Jinta ma halucynacje to ok. Ale weźmy te nieszczęsne ciastka:
- jeżeli Menma je zrobiła, to znaczy, że może dotykać i używać sztućców lub wszelkiego rodzaju innych przedmiotów: w związku tym nasuwa się pytanie, czy tej sceny z "patrzcie to ciastka, które zrobiła Menma" nie można było rozegrać w taki sposób, że to ona wzięłaby je do łapki i trochę nimi pomachała. I wtedy wszyscy zrobiliby taaaakie oczy pt."ale przecież pudełko nie byłoby w stanie lewitować, no nie?" i być może uwierzyliby, że ich przyjaciółka faktycznie tam jest, tylko jej nie widzą. A to raczej wykluczyłoby wszelkie inne nieporozumienia i nie byłoby serii... Ok, ten mój wywód szlag trafi w momencie, gdy okaże się, że Menma to wytwór wyobraźni, ale to raczej mało prawdopodobne skoro dziewczyna wpadła na stół i przewróciła szklankę i otworzyła drzwi w swoim domu, w którym nikt jej nie widzi. To są dziury logiczne... Chyba że "konsystencja" Menmy ulega jakiejś dziwacznej przemianie w zależności od okoliczności.

P.S. Taka niekonsekwencja przypomina mi również serial z cyklu opowieści z dreszczykiem dla młodszych, gdzie duch bohaterki zaprzyjaźnił się z chłopakiem z sąsiedztwa i uratowała mu ona życie, gdy wybuchł pożar on stracił przytomność, a gapiom wydawało się, że w domu nie ma nikogo. I gdzie tu brak logiki? Ano, dziewczyna nie mogła go podnieść, bo przecież była duchem, ale jednocześnie była w stanie zagrać na fortepianie, żeby zwrócić uwagę ludzi... To mnie baaaardzo zastanawia, bo w Kwiatuszku widzę te same niedociągnięcia.

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 06-05-2011, 17:24   

Enevi napisał/a:
Ok, ten mój wywód szlag trafi w momencie, gdy okaże się, że Menma to wytwór wyobraźni, ale to raczej mało prawdopodobne skoro dziewczyna wpadła na stół i przewróciła szklankę i otworzyła drzwi w swoim domu, w którym nikt jej nie widzi.

Może w ostatnim odcinku nastąpi zwrot akcji w stylu tego z Podziemnego Kręgu i zostanie pokazane jak druga osobowość Jinty piecze wcześniej ciasteczka, włamuje się do domu Menmy specjalnie po to, by przewrócić szklankę itp. Nikt się nie będzie tego spodziewał (poza mną) ;P

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 06-05-2011, 17:43   

Tiger & Bunny 5
Ah, heroiczni ludzie robiący heroiczne rzeczy oraz urządzający urodziny ;D
Poza tym, Good Luck Mode - najlepszy upgrade EVER:

Spoiler: pokaż / ukryj
Nic nie lubi tylko sprawia że wyglądasz fajnie

Myślałem, że odcinek będzie pokazywał więcej o życiu codziennym Sky Hight, ale prezentacja jego codziennej osobowości była super.

Trochę późno i lekko offtop ale
Cytat:
Ciekawe, co na takie zastosowanie Proffesor Pyg powiedziałby Grant Morrison, który radośnie wyrażał zachwyty nad swoim dziełem i namawiał, aby go powszechnie wykorzystywać dalej w różnych historiach...

"Just as planned, dzięki umieszczeniu mej postaci-magicznego symbola w różnych mediach zbliżam się o krok do ożywienia uniwersum DC. I seksu z nim."

C 4
Jesteśmy na czwartym odcinku i bohater
Spoiler: pokaż / ukryj
dołącza się do głównego antagonisty.

Poza tym, zostało dokładniej pokazane co idzie wraz z bankructwem, zaś główny antagonista ma rzadki (przynajmniej ten oficjalny) cel - chce by było dobrze. W dodatku nazwy ataków są wzięte od terminów biznesowych, jakiś student ekonomi czy coś powinien napisać tego recke.
Ten tytuł robi się coraz lepszy, także graficznie, choć unikanie ataków w drugiej walce było krótką zapętloną animacją :P.

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 07-05-2011, 01:39   

Shugo Chara do epizodu 37 włącznie.
To się robi coraz lepsze. Podzielili bohaterów, dosypali nowych, dokleili parę jajek i... Właśnie jedno z jajek jest tu bardzo istotne. Złe i dobre się miesza, wychodzą na jaw śmieszne sekrety a niektóre postaci zmieniają strony. Jest aż za kolorowo i przesłodzone, ale fabularnie i animacyjnie stoi na wysokim poziomie. Mija czas!!! Ubrania się zmieniają. Ale żółte jajo głównej bohaterki to już piękny kawałek intrygi i jaki design zawartości, te złe oczka i fryzurka, jest po prostu piękne. (nie mówiąc już o innym zdradzieckim jajku) W porównaniu z DoReMi i Onegai My Melody zdecydowanie lepszy tytuł. Ja się rozpływam a wewnętrzny fangirl aż się gotuje. Reverse harem, crosdreser, bishoneny (z podstawówki) i wiele innych atrakcji.
To jest równocześnie śmieszne i wciągające.
(Chociaż za każdym razem jak słyszę ten ingrisz na początku, chcę albo ciepnąć czymś w monitor, albo mówię "Dziewczynko, nie płacz już.")

To będzie długi łikend (jak ja w poniedziałek wstanę do pracy :P)
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
NecroMac Płeć:Mężczyzna
Biri biri!


Dołączył: 16 Maj 2010
Status: offline
PostWysłany: 07-05-2011, 12:51   

fm napisał/a:
Enevi napisał/a:
Ok, ten mój wywód szlag trafi w momencie, gdy okaże się, że Menma to wytwór wyobraźni, ale to raczej mało prawdopodobne skoro dziewczyna wpadła na stół i przewróciła szklankę i otworzyła drzwi w swoim domu, w którym nikt jej nie widzi.

Może w ostatnim odcinku nastąpi zwrot akcji w stylu tego z Podziemnego Kręgu i zostanie pokazane jak druga osobowość Jinty piecze wcześniej ciasteczka, włamuje się do domu Menmy specjalnie po to, by przewrócić szklankę itp. Nikt się nie będzie tego spodziewał (poza mną) ;P


Ja raczej podchoze do tego tak jak do Umineko, gdzie my widzimy świat przedstawiony za pomoców sztuczek Beato, a prawdziwy świat jest ukryty wewnątrz. Czyli niektóre sprawy, które Jintan widzi, a inni nie, są tylko i wyłącznie jego wyobrażeniami. Menma ma wpływ na świat fizyczny, ale tylko patrząc oczami Jintana.
Może podświadomie zdaje on sobie z tego sprawę i nie chcę by bańka pękła?

Ofc to tylko jedna z teorii spiskowych. Zobaczymy pożyjemy. Twórcy raczej nie zaserwują nam latających talerzy Menmy szybko bo przecież wszyscy na nie czekamy :))
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 252 z 533 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 251, 252, 253 ... 531, 532, 533  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group