FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 254, 255, 256 ... 531, 532, 533  Następny
  Co w tej chwili oglądacie - edycja druga
Wersja do druku
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 14-05-2011, 20:30   

AXM 6

O, Emma na ostatnią minutę zaczęła mieć mimikę jak Emma.
Poza tym powrót do Japonii, tłuczemy "U-mana" który choć niewiele ma wspólnego z U-men z komiksów, to przynajmniej był hot blooded.

Poza tym, Madzio jest w kicu? O rly? Wyciągać go na boss fight i to już >O

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 15-05-2011, 12:39   

Di Gi Charat nyo do końca.
W sumie całość całkiem fajna. Zakończenie trochę przewidywalne ale co tam.

A Channel epizod 6
Fajne to było. Szkoła jest straszna nocą i tyle. Molesterzy, kłótnie o wdzianka nauczycieli i kilka zrywów. Dobry początek dnia, ale jeszcze nie climax.

Nichijou epizod 07 climax
To był genialny odcinek. Początek jakiś dziwny ale dalej trochę mniej gagów, trochę więcej fabuły. Przelewanie wątków i początki interakcji "dwóch światów". Ale tak w ogóle to szczere łezki szczęścia. Ending jakoś tak zmienili, że był wręcz uroczy. A to tylko inny podkład muzyczny. Normalnie jeszcze jestem oczarowany. Pozytywna energia w dużej kondensacji, bardzo łatwa do przyswojenia.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 15-05-2011, 17:05   

Tiger & Bunny 07 - króliczek dostaje emo-traumy (Ech... typowe). Całe szczęście nie na cały odcinek, bo na końcu czeka nas całkiem niezła walka z czarnym charakterem.

Nichijou 07 - SO RANDOM!
Na początku dostajemy typowe japońskie fantasy, gdzie król elfów zostaje porwany przez szalonego urzędasa. Plusy:
- z dziwnych powodów mi się to podobało
- ponumerowane undelingi z czapkami z daszkiem (z napisem: jeden za wszystkich, wszyscy za jednego)
Później dostajemy Takasakiego. Ha, kolejny wątek romantyczny. No i parę innych dziwnych rzeczy jak to zawsze w Nichijou.

Enma-kun 06 - Jak dotychczas chyba najgorszy odcinek. Wszyscy się nadmuchali i latali tam i z powrotem. Bez sensu i mało śmieszne.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
pemyk Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 14 Maj 2011
Skąd: Januszewo/Płońsk/Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 15-05-2011, 19:16   

Ja aktualnie oglądam:
- Bakuran, co prawda dopiero przebrnąłem przez 6 odcinków ale zapowiada się bardzo dobrze, emocje, przemyślenia, coś co lubię.
- Noein ~ mou hitori no kimi he ~, właśnie dziś skończyłem, wrażenia pozytywne i to bardzo, ciekawa fabuła z happy endem i bardzo miła dla oka grafika a szczególnie walki.

_________________
I otrze z ich oczu wszelką łzę, a śmierci już odtąd nie będzie. Ani żałoby, ni krzyku, ni trudu już odtąd nie będzie, bo pierwsze rzeczy przeminęły.
Ap 21:4
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 15-05-2011, 23:09   

Enma-kun 6

Yhy, średni odcinek, choć chyba najbardziej absurdalny ze wszystkich a końcówka kojarząca mi się z GaoGaiGarem (JUPITER) zawierająca jeszcze monolit z Odysei Kosmicznej była genialnym momentem. Także dobrym momentem był Enma wyznający nierozwiązalną wieź miłośna z Yukiko oraz to, że pamiętali, że nie ma dźwięku w kosmosie :P

T&B 7
A więc dostajemy Lunatica czyli płonącego Punishera który jest tak naprawdę
Spoiler: pokaż / ukryj
tutejszym sędzią.
Shit gets real.
Poza tym Królik zbliża się do I AM DARKNESS, świetna scena jak też doktorek wrzeszczał na Tygrysa czy ten śpi. No i Blue Rose będąca tsundere ;P

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
seshiro Płeć:Kobieta


Dołączyła: 20 Paź 2009
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 16-05-2011, 14:05   

Last exile 7-15
Podoba mi się. Oryginalny świat, świetny design maszyn i co najważniejsze nadal jest dużo akcji przez co nie da się nudzić. No i bitwy robią wrażenie, zawłaszcza ta pomiędzy Silvaną i Urbanusem. Fabuła wciąga i to bardzo. A że ostani (15) odcinek wniósł dość dużo nowego może będzie jeszcze ciekawiej...
Szkoda tylko, że główni bohaterowie nie zachwycają. Ravi nadal mam ochotę udusić. Na szczęście, w tych odcinkach było jej trochę mniej niż na początku. Clausowi brakuje charakteru i w każdej sytuacji zachowuje się tak samo. Do grona denerwujących bohaterów doszła jeszcze Tatiana. I to jest na razie chyba jedyny minus dla serii.

_________________
Just open your eyes and see that life is beautiful.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 16-05-2011, 23:10   

Na co mi harem jak mam brata 6
Zadziwiająco zwyczajny odcinek, uczciwe ecchi, bez tych paskudnych, gejowych wtrętów. Scenka odcinka - pidżama i reakcja na nią wiadomo-kogo. Zresztą panna "Zagłaszczę na śmierć wszystko, co słodkie" miała także niezłą scenę z braciszkiem.

Sengoku Otome 7
Kapitalny odcinek, tak dawno się nie uśmiałem. Całość była głównie parodią klimatów yuri, ale parodią z własnym pomysłem, a nie jak to czasem bywa, nawiązywaniem do innych tytułów. Jeden z lepszych odcinków serii, nawet jeśli to tylko filler. Cóż, kolejny zapowiada już wprowadzenie na dobre wątku fabularnego.

Dororon Enma-kun Meramera 1

GE-NIAL-NE! Tak pozytywnie pokręconego i chorego humoru, niemniej mającego więcej klasy niż wszystkie pseudokomediowe SHAFTy razem wzięte, dawno nie widziałem. Śmiałem się przez prawie cały czas, a ostatnimi czasy nie zdarza mi się to przy anime nazbyt często. W zasadzie po autorze "Cute Honey" można się było spodziewać wszystkiego, ale i tak poszedł dalej. Nie wiem, jak będzie dalej, bo pierwsze odcinki seriali komediowych lubią oszukiwać i zawyżać poziom, ale czuję, że warto dać tej serii szansę.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 17-05-2011, 23:40   

Kfiatki ABC 7

Oj... Początek był cudowny, a potem nastąpił spadek na dno, a jeszcze później seria zaczęła wygrzebywać się z mułu, ale w dalszym ciągu jeszcze długa droga przed nią do poziomu jaki zapowiadały pierwsze odcinki. Tym razem przyszedł czas na rozwiązanie problemu starszej pokojóweczki, Tomoe. Twórcy za bardzo silą się na "orygynalność" i wychodzą potem takie kwiatki jak ten tutaj. Matko, ten motyw z pseudokomandosami był tak durny...

Umarlaki 5

Tia. Znaczy się, co państwo właściwie zamierzają z tym tytułem zrobić, skoro w oryginale jeszcze wszystkie karty nie zostały pokazane? W tym odcinku jeszcze dobitniej pokazano jakiż to okrutny zakład karny. Tyle że to takie... nijakie jest. W mandze podobnie zresztą...

One Piecie 498

Ależ to był nudny i denerwujący zapychacz... W mandze przynajmniej był moment zaskoczenia, a tu bawią się w "zapowiedzi". Echhhhh.

Bezimienny Chwaścik 5

Hm. To wszystko ma być poruszające? Ja nie wiem, na mnie zupełnie nie działają tego typu zagrania. Jeśli wyrzuciłoby się tę Menmobsesję to mogłaby to być sympatyczna obyczajówka, a tak w sumie sama nie wiem, co to jest. Chociaż nie... gdyby wyrzucić ten wątek postaci straciłyby 90 % swoich powodów do bycia "wzruszającymi"...

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 18-05-2011, 14:46   

Dororon Enma-kun Meramera 2-6
Dobre. W sumie dość równe, poziom humoru utrzymany, nawet jeśli zdarzy się odcinek ciut słabszy (np. szósty) to i tak zapewnia wariactwo na wysokim poziomie (plus charakterystyczny, czarny monolit). To w sumie ciekawe, jak można wykorzystać dość mocny nawet fanserwis i stworzyć przy tym sensowną serię. W sumie, po kimś, kto stworzył najbardziej chyba fanserwiśne i odważne magical girls w dziejach ("Cute Honey") można sie było tego spodziewać. Cieszy też wykorzystanie nawiązań - w rozsądnej ilości i ze smakiem ("Mazinger" w piątym odcinku). Do tego humor językowy, ciekaw jestem, do jakiego stopnia fansuby go oddają.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 19-05-2011, 00:38   

Bóg wie co 2 epizod 06
Ten wątek można krytykować , ale mimo wszystko najbardziej mi się podoba ze wszystkich jak do tej pory. Na dzień dobry dostajemy wejście smoka z poprzedniej serii. Ta dziewucha już w zeszłym sezonie zdradzała oznaki źle skasowanej pamięci, teraz się to udzieliło na korzyść Kamiego. Poza tym podrywacz, nie zdaje sobie jeszcze sprawy z tego, że popada w klasyczny trójkąt miłosny. W którym to im bardziej stara się zeswatać dwoje ludzi, tym bardziej swatana dziewucha przywiązuje się do niego. A biedny Kami tego nie widzi, bo nie chce mieć z "normalną" nic do czynienia. Moim zdaniem to jest tylko dowód na to, że w tej serii czeka nas jeszcze sporo niespodzianek. Natomiast ofiary żigolaka będą coraz mniej przypominać jego wyimaginowane ideały. Terapia szokowa czy rehabilitacja? Tak czy inaczej ten wątek jest uroczy w tym jak wspak się toczy, ciekawe też może być zakończenie, gdyż tak skonstruowany watek może samoczynnie wyleczyć duszka i w rezultacie nie zrobi ofierze lobotomii. A gdyby to się stało, w przyszłym wątku Kami byłby 2-timerem, cała magia Elki zaczęłaby backfajerzyć a cała sytuację musiała by leczyć Haqua.
Koniec gdybania, wyjątkowo nie mogę się doczekać finału.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Enkidu Płeć:Mężczyzna
I'll show you the Sky


Dołączył: 09 Kwi 2007
Skąd: Newport/Rzeszów
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
PostWysłany: 19-05-2011, 08:06   

5 odcinek Star Driver, jestem wielkim fanem anime od Bones a jeszcze większym Mechów, które tu mi się niewątpliwie bardzo podobają. Jest przyjemnie pogmatwane i daje do myślenia :D.

_________________
Hoping for the best but expecting the worst

Do the Kirby dance! <("<) <( " )> (>")>
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5401878
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 19-05-2011, 20:47   

Zapomniany Kwiatuszek 6

No... Kiedy akcja nie kręci się wokół Menmy jest całkiem nieźle. Relację między żywymi jakoś dają radę. I wreszcie chyba dowiemy się, o co naszemu duszkowi chodziło. Nie spodziewam się trzęsienia ziemi, bo byłoby średnio na miejscu, ale to "taaaaaaaaaajeeeemnicaaa", która będzie pewnie obiektem bardzo powolnej sekcji. Zobaczymy...

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 20-05-2011, 10:45   

Hyuge Mono 4
A jednak... choć tytuł odcinka winien brzmieć "Władca Dzbanków", bo rozmowa o dzbankach chwilami uderzała w tony niebezpiecznie bliskie "Władcy Pierścieni". Coraz bardziej doceniam mimikę bohaterów - tak dopracowanej (nawet jeśli momentami ciut przerysowanej) mimiki nie spotyka się nazbyt często, gdyż w anime króluje jednak moda na gładkie i mało wyraziste twarze, rysowane niejako od sztancy, różniące się zwykle rozmiarem oczu i kolorem włosów.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 20-05-2011, 20:38   

C 6
Mieszane uczucia.
Z jednej strony Kimimaro nauczył się walczyć i poznaje kolejne spojrzenia na wpływ Dzielnicy na świat i że rozwiązanie Mikuniego nie zbawi wszystkich. Pokazani są też ci, który wolą zajmować się dzisiejszymi problemami niż zabezpieczać się na jutro, co jest nawiązaniem do tego że ludzie wolą wydawać swe pieniądze teraz niż trzymać je w banakch.
Z drugiej strony naprawdę fajny przeciwnik z poprzedniego odcinka został pominięty, zaś walka z dzisiejszym który był naprawdę obiecujący też została sprowadzona do wyników meczu baseballowego. Widać że seria jest krótka i twórcy zamierzają wsadzać coraz więcej w pojedyncze odcinki.

Enma-Kun 7
O ile na początku mieliśmy powtórkę z poprzedniego odcinka tylko z wywracaniem zamiast pogrubianiem, gdy tylko pojawił się demon - made of win. W końcu powiedziano w prost w kim jest Enpi oraz okazało się że przyjaźń to naprawdę śliska sprawa. No i chamskie przerwanie odcinka jest chamskie.
A Kappaeru nie może nawet odetchnąć na chwilę, dopiero co wrócił z Jowisza a teraz
Spoiler: pokaż / ukryj
zabili go jedząc.

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 20-05-2011, 20:44   

Urawa napisał/a:
Hyuge Mono 4

Jeszcze rewia mody i KORONA. Prawie z krzesła spadłem.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 255 z 533 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 254, 255, 256 ... 531, 532, 533  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group