FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 272, 273, 274 ... 531, 532, 533  Następny
  Co w tej chwili oglądacie - edycja druga
Wersja do druku
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 22-07-2011, 20:01   

vries napisał/a:
W oryginale
Wiesz, oryginalny Blood:TLW to był taką etiudą, odpowiednikiem one-offa.

Wielu rzeczy w nim nie było, i w tej formule nie musiało być.

Ale tu mówimy o serii. W Blood+ przynajmniej coś się działo, choć akurat potwory wyły równie bezsensowne. Tutaj najzwyczajniej nic się nie dzieje.

A swoją drogą....

Pingwini bębenek 3
O kfik.
To się nazywa wyparcie... kimkolwiek jesteś pingwinokapeluszu, współczuję.
Przy okazji creepy stalker, po tym jak wreszcie coś wyjaśniono, zrobiła się sporo mniej creepy.
I wielki lolu, wiedziałem. To robiące kira-kira, ruszoffe pingwinie znalezisko zza szafki...

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 22-07-2011, 23:26   

Pingwini bębenek 3
Mnie coraz bardziej fascynuje jej dzienniczek. To naprawdę wygląda, jakby on się sam wypełniał (albo autor bardzo się ze mną bawi, licząc na moja znajomość jesiennej konkurencji XD).

Pingwin dławiący się śliwkami jest zaś boski.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
seshiro Płeć:Kobieta


Dołączyła: 20 Paź 2009
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 22-07-2011, 23:34   

Kamisama dolls ep3
Pierwszy odcinek mi się podobał, w drugim miałam ochotę odstrzelić siostrzyczkę, po trzecim mam jeszcze większą ochotę to zrobić.
Gdyby było mniej jej i Hibino, a więcej akcji ta seria była by o wiele lepsza.
I kim jest ten dzieciak wyglądający identycznie jak Utao?
Dziewczyna w okularach jest świetna. Zastanawia mnie tylko co ona chce zrobić z Akim.
Wydaje mi się, że następny odcinek może być ciekawy.

Sacred seven ep 3
Odcinek lepszy od poprzedniego. Nie było akcji typu skaczemy z samolotu (a szkoda, to było takie głupie). Doszło kilka nowych postaci i już wiadomo kto będzie tym wielkim złym.

_________________
Just open your eyes and see that life is beautiful.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Lena100 Płeć:Kobieta
Pani Cogito


Dołączyła: 15 Gru 2006
Skąd: Ze wsi, z dżungli, z lasu
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
PostWysłany: 23-07-2011, 01:09   

No.6 1-3
Ja nie będę narzekać na to, że coś tu jest gay, bo mi to nie przeszkadza, ot co. Za to drżę nad fabułą, bo mimo swojego zamiłowania do s-fi i klimatów niczym z Nowego Wspaniałego Świata... to jednak po obejrzeniu Fractale nabawiłam się paru lęków (dżizas, te wyskakujące znikąd badania ginekologiczne, eeeee). Póki co wszystko mi się podoba. Seria potrafi mnie czasem zaskoczyć dialogami, czy akcją, a w przyszłym odcinku (wg preview) będzie małżeńska sprzeczka między protagonistami i wyjaśnienie paru tajemnic, więc why not. Mam również nadzieję, że Shion podejmie jakąś sensowną decyzję. Za to człowiek, który był odpowiedzialny za muzykę (w tym za dobór opening'u) musiał mieć jakieś problemy. Przykre, bo wizualnie seria jest przyjemna, a jak trzeba czegoś posłuchać... to boli. Aż mi to trochę popsuło świetną scenę z drugiego odcinka jak Nezumi bił po twarzach tajniaków.

Black Lagoon: Roberta's Blood Trial 5 (final)
To trochę absurdalne, że taki
Spoiler: pokaż / ukryj
słodki kiss
wyskoczył akurat w tym anime, które generalnie... nie jest słodkie. Black Lagoon jak zwykle trzyma poziom, nigdy nie wiadomo kto jest wrogiem, a kto przyjacielem, a Rock ma białą koszulę i jest cacy (na szczęście na końcu powrócił do swojego charakteru salary man'a). Jak zwykle chcę więcej, Roanapura forever!

Natsume trzeci sezon
Love it. Zauważyłam, że wszystkie posty dot. tej serii są niesamowicie krótkie i wszystkie wyrażają uwielbienie. Ja chyba tez nie muszę nic więcej tłumaczyć.

X TV do końca
Cooooo? Z całej serii chyba najbardziej podobał mi się Subaru, bo jest klasykiem typowo clampowskiej traumy, a reszta... Spłynęło po mnie to wszystko: retrospekcje, przerywane w połowie walki, niedociągnięte romanse i wyciągnięte z rękawa zakończenie. Ale warto było zobaczyć żeby wiedzieć o co tyle krzyku (chociaż manga pewnie więcej sobą reprezentuje), poza tym zamierzam dalej zagłębiać się w świat radosnej twórczości Clampa. Pozostaję jednak wierną fanką Holic'a i wątpię żebym znalazła w ich repertuarze serię, której śledzenie sprawi mi więcej przyjemności. Zwłaszcza patrząc na ostatnie osiągnięcia, a mianowicie...

Blood C
Po pierwszym odcinku byłam pełna entuzjazmu i nadziei. Naprawdę. Świetny opening. Denerwująca bohaterka (której na pewno zaraz coś złego się przytrafi, na przykład umrze jej ojciec, wtedy ona spoważnieje i będę w stanie ją polubić), cała ekipa ze szkoły, która powoli nabierze głębi tak jak postaci w Blood+ (no, może poza bliźniaczkami, które są skazane na bycie czymś w rodzaju Maru&Moro), nadzieja na kolejną epicką fabułę (na miarę poprzedniczki).
Po drugim odcinku nie wiem co mam robić. Głupio się czuję oglądając laskę, która śpiewa o ładnej pogodzie. Przecież tak bardzo cieszyłam się na tą serię. No proszę, noooo.

PS: Ten post jest szaleńczo głupi. Nie wiem czemu, ale piszę jakoś nieskładnie. Prawie same zdania pojedyncze O_o

_________________
ようやく君は気がついたのさ。。。
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 23-07-2011, 11:14   

Pingwinki ep 3 - Pij mleko, będziesz wielka! Krowie przebranie było piękne. Poza tym, Tabuki się SPARKLA :D Szkoda tylko że lekko się zaspoilerowałem, bez tego byłoby ciekawiej.

iDOLM@STER ep 3 - o, pozytywne zaskoczenie. Jak-jej-tam (chyba do końca serii nie spamiętam wszystkich imion) androfobka to zdecydowanie najbardziej wkurzająca dziewczyna w zestawie, jej "normalnego" głosu nie jestem w stanie słuchać... A tutaj okazuje się, że w piosenkach brzmi naprawdę nieźle. Najs. W ogóle, piosenek tym razem da się słuchać! Może jednak nie będzie tak źle, jak obawiałem się po poprzednim odcinku.

Usagi Drop 3 - awww. Jak zwykle.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 23-07-2011, 12:05   

No.6 - 3

Niezmiernie raduje się me serce z powodu występujących w tym odcinku odwołań do klasycznej literatury zachodniej.
Nezumi ponownie niebezpiecznie upodabnia się do Pewnego Podobnego Bohatera Chwalącego Się Siłą Swych Mrocznych Mocy. Gdyby nie smutny fakt jego nieuctwa, wykreowałby się na postać należącą do archetypu szalonego naukowce. Sion, przewidywanie z swej strony, nie pojmuje ani nie spostrzega tych groźnych cech swego przyjaciela.

Seria posiada wysoki poziom, ale ma widoczne gołym okiem podteksty homoseksualne.


Spoiler: pokaż / ukryj

Jestem jak dziecko, mówicie to macie. =]

Oryginał:
Odwołania do klasycznej literatury zachodniej :D
Szczur jak zwykle wchodzi na terytorium DARKNESS i gdyby nie to że jest nieukiem byłby niezłym mad scientist. Sion oczywiście nie czai zbytnio DARKNESS ;P

Ale poza tym good show is gay.

-----------------------------------
Ogólnie czepiacie się. Posty tutaj z reguły piszę tak, by były zrozumiałe tylko dla tych, co obejrzeli odcinek ;p

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki



Ostatnio zmieniony przez Gamer2002 dnia 23-07-2011, 15:30, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 23-07-2011, 13:17   

Gamer2002 napisał/a:
Szczur jak zwykle wchodzi na terytorium DARKNESS i gdyby nie to że jest nieukiem byłby niezłym mad scientist. Sion oczywiście nie czai zbytnio DARKNESS ;P

Ale poza tym good show is gay.
Can you, please, explain to us what do you mean by 'darkness'? And 'good show is gay'? Moreover, in Polish there's really nice equivalent to phrase 'mad scientist' - 'szalony naukowiec', I think.

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 23-07-2011, 14:51   

Cytat:
Can you, please, explain to us what do you mean by 'darkness'?

Nope, 2 deep 4 u.

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 23-07-2011, 14:54   

Usagi Drop 3
Czy ja już wspominałam jak ja kocham to anime? Mała jest taka przeurocza i facet jest taka urocza przyszywana mamuśka, że nie sposób ich nie polubić. Trochę mnie zdziwiło tylko nagła zmiana nastawienia dorosłych... 'babcia' nagle pokochała małą i zaczeła sie nia interesować i być miła, dawać sznureczki i woreczki z groszkiem i w ogóle. Cóż, zapewne wpływ tego, że w sumie największy ciężar i zajecie sie 'problemem' spadł na jej syna, więc inni zostali zwolnieni z martwienia się co z nią zrobić, więc gdy ten problem zniknął, zniknęło napięcie 'kto się nią zajmie' i już nie trzeba się martwić, by nie być zbyt przyjaznym dla niej?... Kurczę, dorosli mają gorsze problemy niż dzieci czasem. I scena w pracy i potem z tłumaczeniem małej była taka urocza. No ja chcę więcej!! Plus wątek mamy małej... oż.

Blood-C 02
Jejkuś jakie to nudne. Główna bohaterka to idiotka po amputacji mózgu, śpiewać nie potrafi i ma durne reakcje. Całość sprowadza się do tkliwych, sztucznych relacji, niezdrowej manii na punkcie tatusia (na pewno będzie niezdrowa, skoro Clamp tu maczały palce...) i zabiciu potwora. Czemu w ogóle mówią ciągle jakie to te potwory złe i zabijają ludzi, a jeszcze nikt nie zginął na ekranie monitora. Nudne. I gdzie tu fabuła?! I te typowo Clampowe schematy!.... Ale nie mogę uwierzyć że ten nudny bubel to dzieło Clamp i Production I.G., czyżby dotknęła ich klątwa Gonzo?

Natsume 3
Ale mnie irytował swoim zachowaniem Natsume w tym odcinku.... pffff.

Nyanpire the animation 3
Strzeżcie się klątwy Gonzo. Tylko tyle powiem.

Sacred Seven 3
Jejkuś, jakie to głupie. Aż się dziwie, że to dalej oglądam. Ale ten nowy gość jest całkiem-całkiem, choć na pewno go za niedługo ubiją. Niemniej.



Gamer twój post również dla mnie jest śmiesząco-irytujący. Gość nazywa się "Nezumi", a że to znaczy "szczur" i raz tłumaczą tak raz owak... Ale nie, Ty chciałeś użyć polskiej nazwy. A potem jeszcze wrzuciłeś parę angielskich zwrotów, ot tak, mimo że są dobre polskie odpowiedniki. I jeszcze jakoś gramatycznie to kuleje. Ok, rozumiem wrzucanie raz na jakiś czas angielskich zwrotów, ale bez przesady.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 23-07-2011, 14:59   

Gamer, Eas całkiem słusznie zwróciła ci uwagę (chociaż niekoniecznie w tym języku). Kotatsu to polskie forum, piszemy tu po polsku. Rozumiem, że ktoś czasem wrzuci jakieś wtrącenie obcojęzyczne, ale w momencie, w którym ich ilość i sposób wykorzystania sprawiają, że post staje się nieczytelny dla innych użytkowników, coś jest nie tak.

Proszę przeredagować posta i powstrzymać się od wycieczek osobistych (to się tyczy obojga).
Powyższa uwaga dotyczy nie tylko Gamera i proszę, aby wszyscy piszący wzięli ją sobie do serca.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
pestis Płeć:Kobieta
żuk w mrowisku


Dołączyła: 26 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 23-07-2011, 15:17   

Pingwiny ep.3

To już trzeci odcinek, a ja ani razu nie przewinęłam boskiej przemiany Himari. Chowajcie się mahou shoujo (czy możę powinnam napisać magiczne dziewczęta..?). I tak - krówka była genialna.
Natomiast sam odcinek dalej koncentrował się wokół Ringo i jej całkiem poważnych odchyleń. Poszukiwania pingwiniego bębenka ciągle bezowocne.
Mnie się podoba.

No.6 ep.3

Sion zaczyna mnie irytować. Dobrze, że Szczur nadrabia nieco za niego charakterem. Ogólnie odcinek jakoś specjalnie mnie nie poruszył. Sion nieco posiwiał, Szczur umie czytać, a psy są ciepłe.
Mam nadzieję, że fabuła skupi się raczej na tym jak panowie niszczą (może niekoniecznie dosłownie) NO.6, niż przychodzą mu z pomocą, pokonując Pszczoły Bardzo Złe.

Natsume ep.3

Tak się zastanawiam - czy Natsume kiedykolwiek się zezłościł? I nie mam tu na myśli przekomarzań z kotem. Jego wszechdobroć bywa czasem wręcz zdumiewająca. Sam odcinek był nieco słabszy od poprzedniego, jednak na tyle przyjemny, że nie będę marudzić.

Usagi Drop ep.3

Rin powoli zdobywa sobie serca wszystkich - teraz przyszła kolej na dziadków (a raczej rodzeństwo heh..). Podoba mi się, że twórcy nie walą nas po oczach dosłownością. O uczuciach mówią tu przede wszystkim mniejsze lub większe gesty i decyzje, a nie słowa.

_________________
SteamwillriseEsteemwillrise.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Melmothia Płeć:Kobieta
Sexy Chain Smoker


Dołączyła: 09 Lut 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 23-07-2011, 21:51   

No. 6, odc. 2-3.

Mnie z kolei denerwuje (chociaż to może zbyt ostre słowo) Nezumi. Traktuje Shiona odrobinę z góry, co prawda nie jak kogoś gorszego, ale raczej jak młodszego brata, który nie wie jeszcze tyle, co starszy. Jednocześnie też stara się mu imponować, chociaż to nie jest już takie widoczne i może tylko ja to tak odbieram.

A teraz niech mi ktoś ładnie wytłumaczy, gdzie tu jest yaoi? Bo jak żywo – nie widzę. W pierwszym odcinku tylko można jeszcze było niektóre sceny uznać za fanserwiśne (ale nie fanserwis, bo były umotywowane fabularnie). Czyżbym naczytała się za dużo prawdziwych yaoiców i potrzeba było czegoś więcej niż całkiem niewinna znajomość dwóch chłopców, żebym zobaczyła romans? Więcej, gdybym miała wszystkie serie w ten sposób oceniać, to całkiem sporo z nich okazałoby się yaoicami (dobra, zrozumiem panie, które lubią yaoi – ja też lubię – wtedy doszukiwanie się takich wątków w anime, które na to pozwalają, jest do wytłumaczenia, ale za nic nie mogę pojąć panów, którzy robią to samo… no chyba że też są fanami i sprawia im przyjemność doszukiwanie się yaoi w serii, w której go nie ma… przynajmniej na razie).

Nadal ciekawszą postacią wydaje mi się Shion, chociaż już nie tak, jak w pierwszym odcinku. I mam wielką nadzieję, że nie zrobią z nich wrogów. Mam dość serii, w których przyjaciele, lub niedoszli przyjaciele stają nagle po przeciwnych stronach i na tym opiera się cały dramatyzm.

Usagi Drop, odc. 2-3.

Jeśli jeszcze raz ktoś napisze o tym, jaki okropny jest ten spoiler z zakończenia… to chyba go sprawdzę, a sądząc po reakcjach innych – rzucę tę na razie przesympatyczną serię. Dajcie mi wytrwać przynajmniej do momentu, kiedy zacznie się sypać, to jest takie urocze, no ._.

Szkoda faceta. Wiem, że w Japonii pracuje się czasami od świtu do nocy, ale… Co by się stało, gdyby równo z zakończeniem dnia pracy wstawał i po prostu wychodził? Po wykonaniu wszystkich swoich obowiązków?

Deadman Wonderland do końca.

Historia o upośledzonej psychicznie dziewczynce i obszczajmajtku. Kwęk. Jakim cudem ja to obejrzałam do końca? Chyba tylko Romi Paku i niewielka liczba odcinków mnie przy tym trzymały. I nawet FukuJun się przypałętał po drodze, chociaż z mniej charakterystycznym tonem głosu (ale i tak rozpoznawalnym od pierwszego słowa xD).

Otome Youkai Zakuro do końca.

Na początku było przyjemne, ładne, lekkie, niewymagające, a piosenka śpiewana przez walczące panie była naprawdę piękna i hipnotyzująca. Pod koniec jednak oglądałam prawie na siłę, anime stało się nudne, naciągane (te miłosne rozterki…), a bohaterowie stracili coś z naturalności i podążali tylko za scenariuszem (nie, żeby byli jakoś szczególnie dobrze skonstruowani na początku, ale było w nich więcej życia).

_________________
"Słowo ludzkie jest jak pęknięty kocioł, na którym
Wygrywamy melodie godne tańczącego niedźwiedzia,
Podczas gdy chcielibyśmy wzruszyć gwiazdy"
G.F.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 23-07-2011, 22:17   

Powrót po dłuższej przerwie do cywilizacji. Jaj włączyli mi prąd :] (po 3 dniach po burzy) jak fajnie siedzieć w nocy z włączonym światłem.

Dobra ale nie o tym a o 3 i 0

Pingwinki 03 oczywiście kręcą a jeden pryska. To na prawdę może być świetna seria. Przydało by się tylko wprowadzenia jakiegoś konkretu w fabule. Niemniej jednak Himari@Doremi wyszła nieźle, stalkerka dostała po łapach :P a chłopaki po uszach. Czyli niema jak w rodzinie. Swoją drogą przeznaczenie to rzecz ciekawa, zwłaszcza gdy wpycha ci do domu kogoś, kogo śledzisz.

Króliki 03 minki! Minki!! MUMINKI!!! To jest śliczne, psychodeliczne i czarujące. Jednocześnie dwójka głównych królików świetnie się dogaduje a reszta rodziny to zakompleksione patałachy. Wybić lub zrobić lobotomię i pozostawić jako zabawki dla Rin i tego drugiego szczekającego bachora. Chociaż jej matkę można oszczędzić.

Blood Cośtam 03 Szczerze mówiąc kselomorficzny potwór zakamuflowany jako pociąg był fajnym pomysłem. Tylko dlaczego on był cukierkowo różowy i aż tak nieporadny? Dobra, główna bohaterka nie posiada kości (lub jest zakamuflowanym modelem terminatora), to wiemy już od pewnego czasu. Ale wiemy też, że nie odnosi obrażeń typu siniaki, oraz, że ma bipolarnie rozdwojoną osobowość (co można tłumaczyć tym, że jest zakamuflowanym modelem terminatora). Ale gdzie w tym sens, gdzie logika? Moja opinia, ten serial zmierza ku wyjawieniu prawdy, wszystko dzieje się w matrixie, ojciec to agent a przyjaciele to programy starej daty. Coraz bardziej nie lubię pseudo bohaterki. " O to ten miły pan z piekarni, zobaczmy jakiego koloru ma krew. Smacznego potworku. (poco komu telewizja! phi)". Pies został schwytany, więc mruk z klasy się nie pojawił. Większe stężenie tego serialu może totalnie odmóżdżyć, dziwne, że nie zasypiam w połowie.

Sugar Sugar Rune 30 Fajnie, zaczynamy mieć fabułę. Dzisiaj był tylko jeden odcinek, ale chyba jednak to skończę. Bez wcześniejszego trenngu nigdy nie przeżył bym tej kreski i absolutnego idiotyzmu. Typowe machou SHOUJOU z tych przywołanych stworów w celu treningu na królową. To jest totalnie schematyczne, monster of the weak + zue ciemne moce + prawdopodobne ratowanie świata i przyjaźni.
Jedyny minus, po kiego grzyba robić 20 kilka odcinków o niczym?

A tak nawiasem, uszyłem sobie plecak :P
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 23-07-2011, 22:23   

Melmothia napisał/a:
Jeśli jeszcze raz ktoś napisze o tym, jaki okropny jest ten spoiler z zakończenia…


Och, jaki ten spoiler jest okropny ;)

Ale jeśli to będzie (co dość prawdopodobne) seria na jedenaście odcinków, to całkiem możliwe że do TEGO zakończenia w anime ogóle nie dojdą.
Spoiler: pokaż / ukryj
Może nawet skończą przed przeskokiem czasowym w połowie mangi i częścią, w której Rin jest już nastolatką
(zwłaszcza że wielu fanów narzeka nie tylko na zakończenie mangi, ale wręcz na całą drugą połowę).

JJ, to był autentyczny szczyt chamstwa. To jest temat dotyczący AKTUALNIE wychodzących serii, jak jeszcze raz zobaczę taki spoiler, przywalę ostem, bez ostrzeżenia. I tak, jestem wkurzona!

moshi_moshi

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Melmothia Płeć:Kobieta
Sexy Chain Smoker


Dołączyła: 09 Lut 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 23-07-2011, 22:27   

JJ napisał/a:

Spoiler: pokaż / ukryj
Może nawet skończą przed przeskokiem czasowym w połowie mangi i częścią, w której Rin jest już nastolatką

Niech no tylko przypomnę sobie, gdzie mieszkasz i zaopatrzę w coś ostrego.

_________________
"Słowo ludzkie jest jak pęknięty kocioł, na którym
Wygrywamy melodie godne tańczącego niedźwiedzia,
Podczas gdy chcielibyśmy wzruszyć gwiazdy"
G.F.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 273 z 533 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 272, 273, 274 ... 531, 532, 533  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group