FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 275, 276, 277 ... 531, 532, 533  Następny
  Co w tej chwili oglądacie - edycja druga
Wersja do druku
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 28-07-2011, 09:08   

Crofesima napisał/a:
Spadaj, Gay Batman to najinteligentniejszy i najbardziej "badass" bohater w tym anime. I wcale nie jest bezużyteczny, jest z nich wszystkich najbardziej wnikliwy i domyślny, a jego uwagi są złote. No ale to może tylko ja.

Nie tylko ty, jak najbardziej się z tym zgadzam. I dlatego tym bardziej irytuje mnie, że jego rolę w serii ograniczają do żartów w stylu "cha cha, ale gej~", a nie dostaje żadnego poważniejszego wątku :/

Crofesima napisał/a:
Szczerze powiedziawszy cieszę się, że wątek kariery muzycznej Blue Rose został porzucony, za wiele do dopowiedzenia tutaj nie ma

W zasadzie nie chodzi mi o to żeby go rozwijać, raczej o to, że jej odcinek jest tak oderwany od całej reszty, że równie dobrze mogłoby go nie być. Nie potrzebuję całego Blue Rose Arc na dwanaście odcinków, ale jeśli twórcy rzucają pewien temat w epku który niby ma rozwijać tę postać, a potem przez kolejne dziesięć nie wspomną o nim nawet słowem - to zdecydowanie mi się nie podoba. Podobnie, tylko znacznie gorzej, jest z Dragon Kid. Ją to już scenarzysta ewidentnie olewa.

_________________
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 28-07-2011, 12:31   

Zastanawiam się, czy taki a nie inny czas antenowy poszczególnych postaci nie wynika też z kontraktów zawartych ze sponsorami. Co prawda logo widnieje na nich tylko wtedy, kiedy mają na sobie stroje herosów, ale może sam fakt pojawienia się na ekranie ma znaczenie, sami w sobie są reklamą danej marki. Trudno powiedzieć na jakiej dokładnie zasadzie to działa. Taki Sky High jest ponoć wart najmniej, a w przeciwieństwie do Rock Bisona miał poświęcony sobie odcinek.

JJ napisał/a:
Nie tylko ty, jak najbardziej się z tym zgadzam. I dlatego tym bardziej irytuje mnie, że jego rolę w serii ograniczają do żartów w stylu "cha cha, ale gej~", a nie dostaje żadnego poważniejszego wątku :/

Osobiście odbieram to jako kreację postaci, a nie żart. Mimo, że jest takim gejem~ i tak wszyscy traktują go jak równego sobie i całkowicie go akceptują jako Fajną Laskę. Jedną z moich ulubionych scen w całym anime wciąż jest ta z odcinka właśnie o Nathanie, kiedy zaproponował Kotetsu wspólną noc, a ten bez jakiegokolwiek zniesmaczenia mu żartobliwie odmówił. A nawet potem do tego nawiązywał.

Nathan jest na trzecim miejscu w moim osobistym rankingu ulubionych postaci, więc oczywiście chciałabym zobaczyć go więcej, no ale jak już mówiłam wcześniej - herosi stanowią głównie tło. Oni swoje, a T&B swoje - wiemy, że cały czas coś się z nimi dzieje, ale nie odgrywają na tyle dużej roli w głównym wątku fabularnym, aby byli wprowadzeni na dłużej.

Troszeczkę więcej o pozostałych postaciach jest w drama CD, które dołączane są do limitowanych edycji DVD/BD. Szczerze je polecam, bo są naprawdę fajne. W pierwszym było o czasach szkolnych Kotetsu i Rock Bisona + Tomoe (która była niegdyś żeńską wersją Barnaby'ego...), druga o Blue Rose i jej audycji w radiu, w której gościnnie bierze udział Bunny i ją trolluje, trzecia o T&B i ich papierkowej robocie w Apollon Media + Lloyds i Saito. Następna będzie bodajże o BR i DK biorących udział w jakiejś sesji fotograficznej na plaży urządzanej przez Agnes, piąta natomiast o SH i OC pomagających w sklepie FE.

Znów się rozpisałam. Czemu nie mamy osobnego tematu dla T&B.
Co prawda pisałabym tam tylko ja.
Ale co tam.

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mononoke Płeć:Kobieta
Little Yōkai

Dołączyła: 07 Sty 2010
Skąd: Uć
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Lisia Federacja
PostWysłany: 28-07-2011, 14:35   

Tiger & Bunny ep 17
Już od pierwszych minut pierwszego odcinka, anime przyprawiało mnie o pisk i kfikanie z radości. Jakoś nie przeszkadza mi, że wątki pozostałych herosów są traktowane po macoszemu. Może po prostu nie spodziewam się cudów i traktuję to jako czystą rozrywkę. Też bardzo lubię FE. I dla mnie on stanowi właśnie kogoś kto ma od czasu do czasu rzucać mądrymi tekstami i stanowić okazjonalny element komediowy. Wcale nie chcę wiedzieć nic na temat jego przeszłości (nie daj bosze jakiś traum z nią związanych), ale chętnie bym zobaczyła jego dzień kiedy nie jest herosem. Z anime wyrzuciłabym chyba tylko OC. Nie przypadł mi do gustu. I odcinek o SH. On tez odpowiada mi tylko jako dodatek.
Na tym etapie anime to denerwuje mnie właśnie Tiger (choć i tak go uwielbiam), który nikomu nie chce powiedzieć o swoim problemie. Bunny robi to co należny do jego obowiązków, przecież nie będzie latał za Kotetsu i dopytywał się czy aby na pewno mu coś nie jest. Co do samego odcinka. Tru, waląca się świątynia był mocno przesadzona. Już samo utknięcie w niej podczas burzy wystarczy moim zdaniem, żeby umrzeć ze strachu i wrzeszczeć o pomoc.
Crofesima napisał/a:
A Kaede

Spoiler: pokaż / ukryj
mająca moce mnie ni ziębi ni grzeje.

Mnie też.

Nurarihyon no Mago: Sennen Makyou ep 4
Och Rikuo, jesteś taki boski. Szkoda, że masz 11 lat. Dziadek też był całkiem niezły. Choć trochę mało romantyczny. Aż się dziwię, że to ta sama postać co teraz. Jak to ludzie... znaczy youkai się zmieniają. Natomiast Youhime... Patrzę, słucham. Czyżby Chizuru z shinsengumi? Taaaa. Bosze, czemu akurat ta ofiara. Nie mogli dać innej seiyu?
Ale podobają mi się retrospekcje. Teraz chcę koniecznie zobaczyć odcinek o Nura Rihanie.
A jak już wrócą do teraźniejszości to proszę, błagam niech coś zabije Kanę-chan. Może być nawet spadająca ze stacji kosmicznej deska klozetowa. Cokolwiek. Do niej Chizuru pasowałaby jak ulał -.-

_________________
I love talking about nothing. It's the only thing I know anything about
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 28-07-2011, 17:52   

No. 6 - 4

Nadal tną, ale fakt, nie wychodzi to aż tak źle. Podoba mi się rozwój relacji na linii Shion - Nezumi. Inukashi też jest fajna. Ktoś gdzieś kiedyś wspominał, że Nezumi to takie męskie tsundere. I to jak! Shion też ma ciekawe odruchy... I jest strasznie rozchwiany emocjonalnie, ale dobrze to pokazano. Podsuwane nam są kolejne, drobne wskazóweczki. A teraz prośba do twórców: nie zepsujcie tego, proooooszę ^_^

P.S. Wreszcie wpadłam na jakże odkrywczy pomysł, żeby przeczytać streszczenie na stronie oficjalnej, a potem jeszcze dopadłam spoilery. I tak sobie myślę... Dobrze, że Nezumi uratował Shiona zanim trafił do tej Placówki Poprawczej(??), bo byłoby źle O_o

Spoiler: pokaż / ukryj
Biedna Safu... W tym momencie motyw Przyjaciółki z Dzieciństwa, Która Ma Pecha nabiera nowego znaczenia... A myślałam, że to Inukashi będzie "główniejszą postacią".
Brrrrrrrrrr.


Usagi Drop 4

Słodkości ciąg dalszy. Bardzo przyjemna obyczajówka, tylko błagam
Spoiler: pokaż / ukryj
skończcie przed drugą połową anime mangi, bo... będzie średnio.
No, a następnym odcinku będzie się "działo".

Blood Clamp 4

O matko... To może być jeszcze "lepiej"? Może. "Dzisiaj znowu mamy ładną pogodę" jak zawsze obecne. Łohoho, ale tym razem była rzeźnia. I zmutowany kurczak, który gadał dłużej niż pociąg. I jakim cudem bohaterowie tego anime są tak zauroczeni niedorozwiniętą Sayą? Ehh... Mam evil przypuszczenia, że to wszystko taki odgórnie sterowany teatrzyk, żeby Saya mogła sobie mieczykiem pomachać.
Spoiler: pokaż / ukryj
W końcu osobą od natchnionej narracji jest nasz uroczy żywiciel Sayi, więc coś się musi święcić.
Jeżu, jakie to jest głuuuuupie.

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________


Ostatnio zmieniony przez Enevi dnia 29-07-2011, 08:32, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 28-07-2011, 21:06   

Usagi Drop epizod 4
Gdzie podziało się 3 miesiące słodkiego docierania się i kłopotów codziennych?
Mimo wszystko to jest cudowne. Ale dzieci na imprezie pijackiej :P testament też ciekawie ukryty.
Enevi, nie pisz głupot o drugiej części, bo może pójdą tropem Bones. Eureka 7 i Fma są żywymi dowodami, że się da. Eureka 7 była dość kiepską mangą a zrobili z tego dość interesujący serial (zmieniając zakończenie właśnie) Jak na razie oglądam świetne anime i guzik mnie manga obchodzi.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 28-07-2011, 21:18   

kokodin napisał/a:
Enevi, nie pisz głupot o drugiej części, bo może pójdą tropem Bones. Eureka 7 i Fma są żywymi dowodami, że się da. Eureka 7 była dość kiepską mangą a zrobili z tego dość interesujący serial (zmieniając zakończenie właśnie) Jak na razie oglądam świetne anime i guzik mnie manga obchodzi.


A... znaczy miałam na myśli mangę,... Co do drugiej połowy znaczy się. A co do Eureki: anime było najpierw.

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 28-07-2011, 22:54   

Dobra, ja tam się w datowanie nie bawię. W każdym razie nie wiemy wcale, czy autorzy anime będą się trzymać kurczowo mangi, czy może postarają się ją "poprawić". Jaka by ta wersja oryginalna nie była, dobra czy zła. Bo czy to jeden był tytuł, którego zakończenie zmieniono? Rozumiem, że są ludzie znający zakończenia mang pierwowzorów każdego nowego anime z wyprzedzeniem, ale czy muszą całej reszcie ciągle przypominać, jakie to zakończenie jest dobre/złe ? Nawet jeżeli ten wątek był już poruszony w tym temacie, wcale nie znaczy to, że przestał on nieco psuć i spoilerować zabawy z tym tytułem. To jest prawie, jak zdradzanie zakończenia bardzo ciekawej książki, gdy jesteśmy w połowie lub na samym początku filmu na jej podstawie. Chcemy po prostu wyjść z kina i zacząć czymś rzucać.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 28-07-2011, 23:00   

Musisz się od razu tak obruszać? Nie powiedziałam, że zakończenie jest złe/dobre, tylko napisałam, że mi się nie podobało. Bez jakiegokolwiek wchodzenia w szczegóły. To się chyba przeczulica nazywa... Nie chcę się kłócić, tylko nie widzę powodu do takich emocji...

A co do samego Usagi Drop, nie miałabym nic przeciwko, gdyby uciąć historię w połowie, z otwartym zakończeniem, bo to taki typ fabuły, której to raczej nie zaszkodzi... Co innego drugie noitaminowe w tym sezonie No. 6, ale to już inna historia...

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 28-07-2011, 23:31   

Ja akurat rozumiem kokodina, bo w kontekście Usagi Drop wystarczająco irytujący są wszelkiej maści komentatorzy na blogach o anime. Tak, wiemy już, że zakończenie mangi jest kontrowersyjne (nawet jeśli byśmy byli szczęśliwsi bez tej wiedzy), pogódźcie się z tym. Jeśli nawet kiedyś nakręcą kontynuację (bo w obecnym bloku Noitaminy twórcy anime nie mają szansy się wyrobić z częścią po przeskoku czasu), to przecież nikt nie będzie zmuszał do oglądania.

Nie ma potrzeby odtwarzać tego zjawiska na naszym forum.

A teraz na temat:
Ojisan no Lamp - nostalgiczna krótkometrażówka o tym, jak to lampy olejowe, będące w Japonii swego czasu synonimem nowoczesności, też w końcu musiały odejść do lamusa. Teoretycznie to jeden z projektów treningowych młodych animatorów, ale w grafice nie widać niedoróbek, a sama historia też jest niczego sobie.

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 28-07-2011, 23:42   

To nawet nie chodzi o to, że się chce o coś kłócić, tylko po co w ogóle poruszać temat zakończenia mangi czy anime przy czwartym odcinku? Będzie na to czas później.
Pewnie i tak już za dużo napisałem i teraz ja po łapach oberwę, bo modzi pisali co by do tematu nie wracać :]
W każdym razie ja już moje wtrącane na tym poście kończę i przepraszam za wywołanie kolejnej burzy.

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 29-07-2011, 00:13   

Aha, przejrzałam poprzednie strony tematu... Ale nie naskakujcie od razu na osobę, która dyskusji nie czytała... Ale ok... zawsze w sumie można założyć temat ze spoilerami w Alfabecie.

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 29-07-2011, 03:52   

IMO to czy ktoś wcześniej spoilerował, czy nie, nie ma najmniejszego znaczenia. I nie mnie wytyczać granice spoilerów, ale dla mnie np. ocena jakości poszczególnych części pierwowzoru jest informacją całkowicie do szczęścia niepotrzebną, a wręcz niepożądaną - choćby dlatego, że świadomość że według wszelkich przesłanek coś się popsuje w dalszej części ma negatywny wpływ na przyjemność z oglądania.

Już pal sześć inne tematy, bo tam natężenie spoilerów jest nierównomierne, ale może by tak wprowadzić zasadę że w tym konkretnym temacie w ogóle nie piszemy poza spoiler-tagami o wrażeniach z mang, nowelek czy innych pierwowzorów? To by chyba nie było jakieś szczególne wyrzeczenie, a wielu nieprzyjemnych sytuacji dałoby się uniknąć. Niby "manga była świetna/tragiczna" nikomu nie powinno psuć zabawy, ale już takie "W drugiej połowie manga schodzi na psy, zobaczymy czy anime podąży śladem" moim zdaniem owszem, a wrzucenie wszystkiego co dotyczy pierwowzorów w spoilertaga szybko, łatwo, przyjemnie i bezproblemowo rozwiązuje potencjalny problem. Wiem że mam do spoilerów radykalne podejście, ale nikomu chyba krzywda się nie stanie jeżeli w tym jednym temacie komentarze na temat dzieł wykraczających fabułą poza to co już zostało wyemitowane wrzuci w odpowiedniego taga.

Also, Evil - chyba Ci tam coś zjadło.
Enevi napisał/a:
Słodkości ciąg dalszy. Bardzo przyjemna obyczajówka, tylko błagam skończcie przed drugą połową anime mangi, bo... będzie średnio. No, a następnym odcinku będzie się "działo".[/spoiler]

- w moim idealnym świecie początek tego zamkniętego spoilertaga byłby między "przyjemna obyczajówka," a "tylko błagam" - w takim przypadku kto chce to rozwinie, kto nie to nie będzie miał wrażeń z mangi i wszyscy szczęśliwi.

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 29-07-2011, 08:34   

Nie żebym wcześniej próbowała wstawić tam spoiler tag... Ale dobra. Nie no, tag to nie problem, tylko hm... nie no dobra, każdy ma inne podejście do takich informacji.

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 29-07-2011, 08:42   

Ciągnąc offtop jeszcze trochę - podejście jak podejście, ale posty osób które znają akurat Usagi Drop właściwie zdradziły zakończenie całej reszcie. Tyle.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 29-07-2011, 10:35   

Mnie przede wszystkim fascynuje, jak z jednego posta Enevi zdradzającego, że
Spoiler: pokaż / ukryj
manga ma dwie połowy
udało wam się w imię walki przeciw spoilerom zrobić dyskusję ze spoilerami, które iirc są szczytem chamstwa (Fum, ukryj informacje o
Spoiler: pokaż / ukryj
timeskipie.) :)
Ale w sumie wpisuje się to w ogólny trend, postów narzekających na to że ludzie komentują tę mangę jest w tym momencie ze trzy razy więcej niż faktycznych komentarzy na temat mangi (i w zasadzie zdradzają tyle samo, a już na pewno skuteczniej zwracają na siebie uwagę). Ironia, nie?

Usagi Drop 4

Kolejny udany odcinek, podobają mi się tendencje Rin do opiekowania się innymi dzieciakami, podoba mi się Daikichi w pracy. Wygląda na to, że teraz czeka nas rozwiązanie wątku matki Rin... I podstawówka :) W następnym epku będzie ciekawie.

Przy obecnym tempie (trzy odcinki na pierwszy tomik) powinni skończyć anime na czwartym tomie z dziewięciu. Czyli
Spoiler: pokaż / ukryj
najwyżej w ostatnich minutach ostatniego odcinka zobaczymy krótką scenkę z nastoletnią Rin. Imo takie zakończenie byłoby akurat.


Natsume 4 - jeden z lepszych odcinków trzeciej serii do tej pory. Nie przypuszczałem że bycie Youkaiem może być tak dołujące... foreveralone.jpg :D

Pingwinki 4 - jak na razie seria ma raczej lekki klimat, co nie zmienia faktu, że Ringo jest przerażająca. I jest w stanie zrobić naprawdę wiele, żeby pod koniec dnia pobić pamiętniczek i powiedzieć swoje destiny~. Za to ma fajne fantazje :D A engrish Yuri w nich jest... Fabulous max~! A swoją drogą, sama Yuri też potrafi być creepy - scena, w której mówi Ringo że wie sprawiła, że zastanawiam się, czy i ona nie jest przypadkiem lekko kopnięta. Nie zdziwiłoby mnie to, szczerze mówiąc. Końcówka odcinka była mocna, wygląda na to, że wreszcie na scenę wchodzi uzbrojona pani z openingu (czyli została nam jeszcze jedna postać, której do tej pory nie pokazali).

I bu, ep bez SEIZON SENRYAKU :( Gdzie moja scena transformacji?

_________________


Ostatnio zmieniony przez JJ dnia 29-07-2011, 10:37, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 276 z 533 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 275, 276, 277 ... 531, 532, 533  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group