FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 284, 285, 286 ... 531, 532, 533  Następny
  Co w tej chwili oglądacie - edycja druga
Wersja do druku
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 15-08-2011, 10:11   

Usagi Drop 6

Jak rany kota, Daikichi zdecydowanie powinien się zabrać za mamusię~ Stworzyliby naprawdę fajny pairing. Tym razem byłabym natomiast przeciwna pairingowi dziecięcemu. Kouki jest.. irytujący, chociaż Rin i tak ma do niego świętą cierpliwość. Swoją drogą to niesamowite, ale jak patrzę na te 6 latki pod blokiem to nie wydają mi się w połowie tak dojrzałe jak to chcą przedstawiać w anime. Szkoda... Poza tym seria bije rekordy kjutności. Daikichi rozważający kwestie nazwiska był przeuroczy... -Who am I? -Daikichi. Ten zawód w głosie Daikichiego...

_________________

Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Lena100 Płeć:Kobieta
Pani Cogito


Dołączyła: 15 Gru 2006
Skąd: Ze wsi, z dżungli, z lasu
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
PostWysłany: 15-08-2011, 12:39   

Tiger & Bunny 20
Nieeeeee... ale się zdenerwowałam! Niech już to wszystko szybko się rozwiąże, bo plot stał się taki niepokojący. W sensie jest bardzo dobry, fabuła mknie do przodu, nie wygląda głupio i wywołuje emocje. No właśnie, te emocje... Swoją drogą, szykuje się świetny punkt kulminacyjny.
Spoiler: pokaż / ukryj
Ciekawe, czy wszyscy odzyskają wspomnienia o Kotetsu i jeżeli tak to jak do tego dojdzie? Może gdzieś w akcji zginie Maverick i wraz z jego śmiercią czar pryśnie? Czy kłamstwa znowu zaczną się kłócić z rzeczywistością i wszyscy przypomną sobie o istnieniu Tigera? Czy przyjaźń i braterstwo wyciągnie ich z błędnych wspomnień?
Naprawdę nie wiem jak zamierzają to rozwiązać, bo jestem pewna, że jakoś będą musieli. Przecież zło i występek muszą być ukarane. I w tej sytuacji naprawdę żal mi Kaede. I jaką rolę odegra w tym Lunatic? Postanowi wymierzyć sprawiedliwość Tigerowi? O_o A może mu pomoże, bo jako jedyny będzie pamiętał kim on tak naprawdę jest? To by było fajne, acz absurdalne. Poza tym trzeba jakoś dociągnąć wątek Lunatica (to psychopata z Tragic Past, ale i tak go lubię).

_________________
ようやく君は気がついたのさ。。。
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
seshiro Płeć:Kobieta


Dołączyła: 20 Paź 2009
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 15-08-2011, 12:47   

lunarna napisał/a:
zerówka była moim pierwszym (i jak na razie jedynym) Gundamem. Kiedy oglądałam serię (dwa lata temu) cały ten patos mi się podobał. Dopiero teraz, z perspektywy czasu, dostrzegam, że akurat to anime śmiało można traktować jak delikatną parodię

Ja żadnego z Gundamów, które oglądałam nie potrafiłam brać na poważnie, bo zawsze znalazł się jakiś moment, w który była reakcja: "Tiaa, na pewno by to zrobił", po czym wybuchałam śmiechem.
Ale ta seria przebiła dosłownie wszystko.

_________________
Just open your eyes and see that life is beautiful.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Lain Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Maj 2003
Status: offline
PostWysłany: 15-08-2011, 13:47   

Lena100 napisał/a:

Spoiler: pokaż / ukryj
Może gdzieś w akcji zginie Maverick i wraz z jego śmiercią czar pryśnie? Czy kłamstwa znowu zaczną się kłócić z rzeczywistością i wszyscy przypomną sobie o istnieniu Tigera? Czy przyjaźń i braterstwo wyciągnie ich z błędnych wspomnień?



Spoiler: pokaż / ukryj

Może córka Kotestu coś pomoże? Ma moc kopiowania cudzych zdolności. Mogłaby skopiować moc Mavericka i jakoś wszystko odkręcić.


Cytat:
I jaką rolę odegra w tym Lunatic? Postanowi wymierzyć sprawiedliwość Tigerowi? O_o A może mu pomoże, bo jako jedyny będzie pamiętał kim on tak naprawdę jest? To by było fajne, acz absurdalne.

Lunatic nie było na tamtym przyjęciu, więc nie mógł zapomnieć Kotetsu, poza tym Lunatic już od dawna wie, że Wilde Tiger to Kotetsu. Szanse na to, że się zorientuje, że coś tu śmierdzi i mu pomoże są nie najgorsze.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
lunarna Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Lip 2010
Skąd: Częstochowa Sincity
Status: offline
PostWysłany: 15-08-2011, 14:26   

vries napisał/a:
Kinówka jest słaaaaaba.

Ysengrinn napisał/a:
Mta, ale nie oczekuj, że kinówka wyjaśni cokolwiek. Tylko odwraca parę rzeczy ogonem i dorzuca kilka niepotrzebnych WTFów.


Cicho! I tak obejrzę, proszę nie zapeszać ;P W trailerze dawien dawno oglądanym przyuważyłam MariexH/Alleluja, dla samego faktu świeżych animacji z nimi warto obejrzeć.

seshiro napisał/a:
Ja żadnego z Gundamów, które oglądałam nie potrafiłam brać na poważnie, bo zawsze znalazł się jakiś moment, w który była reakcja: "Tiaa, na pewno by to zrobił", po czym wybuchałam śmiechem.
Ale ta seria przebiła dosłownie wszystko.

Czekaj, czekaj, bo się przykładam do Seed'a. Zobaczymy, jakie z niego ziółko zrobili.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1876100
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 15-08-2011, 15:35   

lunarna napisał/a:

seshiro napisał/a:
Ja żadnego z Gundamów, które oglądałam nie potrafiłam brać na poważnie, bo zawsze znalazł się jakiś moment, w który była reakcja: "Tiaa, na pewno by to zrobił", po czym wybuchałam śmiechem.
Ale ta seria przebiła dosłownie wszystko.

Czekaj, czekaj, bo się przykładam do Seed'a. Zobaczymy, jakie z niego ziółko zrobili.

Głupotą i tak wszystkie bije na głowę Gundam Wing, z Releną "zabij mnie, Heero" Peacecraft na czele.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
seshiro Płeć:Kobieta


Dołączyła: 20 Paź 2009
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 15-08-2011, 15:41   

Oj, Seed w porównaniu z zerówką (przynajmniej pierwszym sezonem) jest nudny jak flaki z olejem, choć i tak w miarę mi się podobał (tylko, że mnie podoba się prawie wszystko gdzie są mechy i trochę akcji)


Urawa napisał/a:
Głupotą i tak wszystkie bije na głowę Gundam Wing, z Releną "zabij mnie, Heero" Peacecraft na czele.

Dodane do want to watch.

_________________
Just open your eyes and see that life is beautiful.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 15-08-2011, 17:57   

Po X czasu oczekiwania, w końcu, Redline.

*___________________*

OMGBBQ... Ten film na nowo definiuje pojęcie "epicki" w odniesieniu do anime.

Spodziewałem się głównie uczty dla oczu - że Redline rzeczywiście nią będzie, było oczywiste od momentu wypuszczenia trailerów. Z drugiej strony, widziałem w necie narzekania na słabą historię i postaci... Bzdura! Jasne, nie ma poważnej fabuły i zaskakujących zwrotów akcji, nie ma głębokich portretów psychologicznych - ale czy ktoś serio spodziewał się tego po filmie o ekstremalnych wyścigach? Jest za to mnóstwo fajnych, zdrowo pokręconych pomysłów - od samych kierowców po urzekająco absurdalną ideę organizowania zawodów na zmilitaryzowanej planecie, która tych zawodów wcale sobie nie życzy :D Gościnnie pojawiają się bohaterowie Travy, z nimi oczywiście też związany jest mocno fazowy wątek poboczny. Ogólnie udało się wykreować naprawdę ciekawy, zakręcony świat, w którym spokojnie można by umieścić trzy kolejne filmy i serię TV. I którego imo akurat na potrzeby tego konkretnego filmu nie trzeba było rozwijać ani trochę więcej. Podobnie z charakterami postaci, które są raczej jednowymiarowe, ale przecież takie właśnie miały być.

O grafice się nie rozpisze, bo jest dokładnie taka, jak się spodziewałem - szczęka ląduje na podłodze w pierwszych minutach i do napisów końcowych nie wraca już na miejsce. Co do muzyki, to oczywiście Redline Day jest cholernie chwytliwy, na OST jest też kilka innych fajnych kawałków, które jednak pośladków nie urywają. Ale w zasadzie do tego filmu można by wstawić jako podkład cokolwiek z mocnym, rytmicznym bitem i pasowałoby jak ulał.

Ogółem - rewelacja, jak dla mnie 10/10 i seans obowiązkowy.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 15-08-2011, 19:55   

Cytat:
Głupotą i tak wszystkie bije na głowę Gundam Wing, z Releną "zabij mnie, Heero" Peacecraft na czele.

E tam, jej głupota głównie ograniczała się do jej romansu z Heero, który służył za inspiracje dla Stephenie Meyer ;P
Jeżeli chcecie największą idiotkę w całym Gundamie to jest nią Nina z Stardust Memory AKA "Jak przestałam się martwić i pokochałam zrzut kolonii dla na siłę wciśniętego trójkąta romantycznego bo jakżeby OVA o powstaniu Titans mogła być o powstaniu Titans".

T&B 20
Zastanawia mnie, czy Kotetsu nosił maskę w sądzie i przy drugim spotkaniu z Yurim? Bo można przyjąć że macki [spoiler] sięgają do wszystkich możliwych papierów także i Biurze Sprawiedliwości i pewnie reszta też pilnowała by nikt nie miał śladu wskazującego na nikogo a Yuri dane mógł zdobyć sobie sam nielegalnie. Ale jeżeli Kotetsu nie miał maski na sali, no to big błąd ze strony [spoiler].
Ale Kotetsu nigdy nie był bystry ;d
Cytat:
To by było fajne, acz absurdalne.

Team-up bohatera z antybohater? It happens.
Ale i tak Lunatic obecnie zajmuje się piciem herbaty :P

S7 - 7
A więc wątek zakończony i w końcu przewidywalna rewelacja nastąpiła. Zmieniono też opening, a raczej zamieniono go z endingiem ;P No ale odcinek porządny.

A poza tym mam już dość [gg] od przyszłego odcinka biorę suby kogoś innego.

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
NiBl Płeć:Mężczyzna
Seeker of Truth


Dołączył: 23 Lut 2010
Skąd: Equestria
Status: offline
PostWysłany: 15-08-2011, 21:13   

Redline
Średnie... ... ... Otoczka fabularno-polityczno-militaristyczna nie przypadła mi wyjątkowo do gustu. A wyścigi były fajne, chociaż mocno przewidywalne. Mogli kogoś zastrzelić chociaż, albo jeszcze lepiej złapać i nadać na galaktykę piękną egzekucje (też by miała niezła oglądalność)).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nmrc Płeć:Mężczyzna
Człowiek Idealny


Dołączył: 10 Maj 2011
Status: offline
PostWysłany: 16-08-2011, 04:55   

Hajime no Ippo 1-16
Nigdy nie byłem przekonany do serii sportowych, ale tą jestem zachwycony. Kreska jest "średnia" nawet jak na rok 2000, ale walki wyglądają bardzo fajnie a bohaterowie są dość charakterystyczne, delikatnie irytuje mnie główny bohater - ale gdy wychodzi na ring kompletnie się przemienia i mocno bije swoich rywali :). Walki mimo iż jak już napisałem wyglądają fajnie i są dynamiczne (jak na boks nawet za bardzo :D) - to są dość schematyczne, w pewnym momencie Makunouchi przegrywa i jest bliski przegranej ale zbiera się do kupy i zwycięża. Nie zmienia to jednak mojej opinii o tej serii, jest po prostu świetną rozrywką, a niektórych bohaterów zdążyłem już bardzo polubić.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Zangetsu Płeć:Mężczyzna
Lady of mercy


Dołączył: 12 Maj 2005
Skąd: jenotolandia
Status: offline
PostWysłany: 16-08-2011, 23:46   

Carnival Phantasm.
Purystom od nasuverse nie polecam. Palpitacji dostaniecie.
Osobom nie zorientowanym w nasuverse <przede wszystkim Tsukihime i Fate/, choć przyległości są bardzo mile widziane> również nie polecam - mało zabawne toto.
Dla nietrawiących Neko Arc - go away.

Dla pozostałych - o kfik, jakie to bosko durne >3

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 17-08-2011, 06:28   

Dodam tylko tyle, będę kiedyś musiał przejrzeć Fate. :P Ale coś mnie strzeliło, dlaczego tam są 4 Neko Arc w różnych kolorach? Opening jest świetny, takie stado kukiełek dyga na raz :]
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
NiBl Płeć:Mężczyzna
Seeker of Truth


Dołączył: 23 Lut 2010
Skąd: Equestria
Status: offline
PostWysłany: 17-08-2011, 16:24   

Boskie laleczki 7
No tym razem nie było openingu, a wszystko było retrospekcją.
Potwór - geneza. Tylko kto jest większym potworem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 17-08-2011, 18:11   

Obecnie oglądam Record of Lodoss War. Standardowe fantasy, ale czegoś takiego potrzebowałem. Robi lepsze wrażenie niż Slayers, które niedawno próbowałem ponownie obejrzeć.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 285 z 533 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 284, 285, 286 ... 531, 532, 533  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group