FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 331, 332, 333 ... 531, 532, 533  Następny
  Co w tej chwili oglądacie - edycja druga
Wersja do druku
Piotrek Płeć:Mężczyzna
Nikt niezwykły


Dołączył: 26 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 14-02-2012, 12:09   

Crofesima napisał/a:
Horrorem stanowczo Another nie jest, prędzej CSI Japońska Wiocha, ale muszę przyznac, że CHYBA powoli zaczyna robic się z tego znośne anime. Zapeszać nie chcę, w każdym razie był to najlepszy odcinek póki co. Szkoda, że wszystko dzieje się tak woooolnoooo...

Podpisuję się pod tym wszystkimi łapkami.

Ano Pantsu wo Sagashite, znaczy się Ano Natsu de Matteru ep06
Zaczyna się niezapomniane lato, ale pewna panienka o majtkach zapomniała.
Hormony buzują, słońce dogrzewa i coś czuję, że sens pójdzie się kochać. Dobrze, że oprawa wizualna ciągle stoi na bardzo wysokim poziomie.

Crofesima, a za tego spoilerka o Nyanko-sensei, to moshi Ci oczka wydrapie :3
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 14-02-2012, 13:03   

Moshi przezornie nie czyta postów, które są o Natsume, żeby właśnie się nie nadziać na niechciany spoiler. :)

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 14-02-2012, 13:09   

Na wszelki wypadek schowałam~

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 14-02-2012, 16:08   

Another
Crofesima napisał/a:
a na dodatek może sobie radośnie trollowac swoich rozhisteryzowanych znajomych. Szkoda, że z tej ostatniej opcji nasze duo bardziej nie korzysta, byłoby cudownie.
Och tak. I ten jego "sen na jawie"... padłem.

Swoją drogą, ostatnio Mei przestała udawać klona Ayanami. Wyszło jej bardzo na zdrowie.

A tatuśko ewidentnie uważa że syn winien posikać się ze szczęścia że jego ojcowska wysokość dzwoni... lol. Co nie zmienia faktu, że telefon sam w sobie był niezmiernie ciekawy...

A poza tym - Crofe, weź pod uwagę że celem rozwlekłości fabuły może być znęcanie się nad widzami. Oh, the horror... the horror!

Aquarion EVOL 7 oh boy.
MC'sLI dalej wzdycha do zuego bizona który zaczął od nazwania jej śmierdzącą dziwką.
Normalnie super.
I do tego laserowy pinball i niewidzialne loli...

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 14-02-2012, 20:24   

Brave 10 6
Enevi napisał/a:
Ktoś ogląda w ogóle to bagienko?

/me macha łapką.

Ostatnio coś co sezon oglądam jakąś przeciętną serię. A yaoi option jest chociaż fazowe (scena męczenia fretki była przynajmniej dla mnie kwikogenna, biedny futrzak). Isanami niestety jest głównie wkurzająca, choć teraz pewnie będzie dodatkowo służyć do sterowania braciszkiem, więc może wreszcie będzie z niej jakiś pożytek.

A do kompletu brakuje nam teraz chyba tylko shoty z openingu.

Nisemonogatari 6
Główny pairing jest dobrym pairingiem. Nuff, said.

Poyopoyo Knsatsu Nikki 6
Mruuuuu. Odcinek trochę mniej śmieszny, ale i tak było słodko.

Natsume Shi 7
Tak, relacje między postaciami w tym odcinku były naprawdę ciekawie pokazane. I Nyanko sensei w tej formie był cudny. Zwłaszcza jak śmiał się na koniec. >D

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 15-02-2012, 21:51   

Another 6 - zerknąłem na dokonania reżysera i wychodzi, że ten człowiek robił do tej pory same komedie (tak, Blood C też się liczy). To wiele wyjaśnia!

Odcinek fajny, cieszę się że jednak nie rzuciłem tej serii. Scena taneczna absolutnie boska, reszta nie przynudza aż tak jak zwykle, a przy scenie finalnej radośnie zakwikłem. Fun, fun, fun fun!

Crofesima napisał/a:
Szkoda, że z tej ostatniej opcji nasze duo bardziej nie korzysta, byłoby cudownie.

W sumie, jeśli Misaki naprawdę wierzy w klątwę, to udane "strollowanie" kogokolwiek (czytaj - zmuszenie do jakiejś reakcji) byłoby dla niej równoznaczne z zamordowaniem delikwenta. Ale i tak szkoda :D

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 16-02-2012, 19:10   

Zrobiłem sobie potwórkę pierwszego sezonu Hayate no Gotoku i dobrze utkwiła mi w oczach bardzo fajna kreska i nietypowe jak anime proporcje postaci (praktycznie tylko 3 postaci żeńskie były średnio cycate, reszta według obecnych standardów byłaby nieszczęśliwa i skrzywdzona przez naturę). Po dwóch odcinkach (00 i 01) drugiego sezonu mam ochotę zwymiotować. Może to nadmiar pączków a może sprawa koszmarnie nasyconych kolorów i zmienionej kreski? Szczególnie paskudnie wyszły mundurki szkolne. Poza tym mamy nieścisłości fabularne , położenie domu Nagi zmieniło się z domu z ogrodem na jajko sadzone z domem po środku. Ale najbardziej boli mnie fakt pozbycia się tych mordek :[ )grrr mukacku :P) To jest inny serial, oddajcie mi moje mordki :<


kobieta, która znam tylko z imienia---------------------------------Edith

Nareszcie udało mi się obejrzeć streszczenie pierwszej serii Last Exile Ostatnie sceny generują tylko jedno pytanie. Kto to jest ?:P Claus i Lavie? nie to jakieś odmłodzone wersje z rozwianą grzywą :P Ale z czołówką to mnie zagięli. Ja mam tylko jedno bardzo (właściwie 2 zdania, jedną myśl) brzydkie zdanie do przekazania, wpadło mi na myśl jak tylko zobaczyłem i usłyszałem początek czołówki. Kto wrażliwy proszę nie czytać.
Spoiler: pokaż / ukryj
Co oni do jasnej cholery chcą tym osiągnąć? Wysrali drugą serię a teraz podcierają sobie tyłki pierwszą?
Kontrast masakruje, to jest inne, pierwsze było lepsze. Wcale nie zdziwił bym się gdyby ten special był skierowany w stronę potencjalnych nabywców dvd, którzy oglądają sezon drugi a nie widzieli pierszego.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 17-02-2012, 19:43   

Re: Cutie Honey - tak się, cholera jasna, robi anime z "amerykańską kreską", Gainax ze swoim Panty % Stocking mógłby się uczyć, bo tutaj mamy rzeczywiście ucztę dla oka. Ech, chciałoby się zobaczyć Kim Possible czy WITCH zrobione przez tą ekipę, pewnie nawet naddawałyby się do oglądania.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 17-02-2012, 19:59   

Urawa napisał/a:
Gainax ze swoim Panty % Stocking mógłby się uczyć

Przecież to właśnie Gainax robił tę OAVkę :D

BRS 3 - dobra, dalej nie wiadomo osssochozi a robi się jeszcze bardziej pokrętnie. Szkolna pani psycholożka sama ma nieźle narąbane, a pewna scena wygląda jak sugestia, że bohaterkom faktycznie dosypują czegoś dziwnego do kawy :D No, to przynajmniej wyjaśniałoby ich idiotyczne zachowanie.

Strasznie mało scenek ze świata BRS tym razem, ale walory komediowe części "realistycznej" za to nadrabiają :D

Guilty Crown 17 - Karma is a bitch, Shoe. Bywa.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 18-02-2012, 15:03   

Kill Me Baby znowu było dosyć głupie :P Komar był fajny i Yatsuna z packą :P Poza tym biznes jak zwykle.

Hayate no Goroku sezon drugi też uważam za zakończony. Jakoś czegoś tam brakowało. Bez tych karykatur innych anime, łasującego chomika i paru innych detali to po prostu było gorsze. Guzik mnie obchodzi manga-kompatybilność. Tama i Klaus byli narysowani wręcz ohydnie. Sakuya spłaszczona i odpompowana na początku serii nie wiedzieć kiedy się zregenerowała. A druga czołówka pokazywała nieco zbyt dużo fanserwisu.
niefajnie ale czekam na trzeci sezon :P Może jak dobiję 30-stki to się doczekam.

./hack Quantum Po totalnie porąbanym Roots nie miałem już ochoty na żadnego haka ale jednak się skusiłem. I powiem, nie wiem czy poprawnie , miłe zaskoczenie. Stary dobry hack. Co prawda akcja nie miała dużo czasu by się rozpędzić więc 3 odcinki były raczej z miejsca przeładowane, ale to było to.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 18-02-2012, 15:13   

kokodin napisał/a:
Stary dobry hack.

Który niby był ten stary i dobry?

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 18-02-2012, 16:35   

3 pierwsze mi się podobały i ten też ma podobny klimat, takie wymieszanie LIMINALITY z SIGN czyli te dwa moje ulubione. Jak dla mnie było zbyt krótko ale też nie było bełkotu roots wiec było całkiem fajne. To tak ze strony okazjonalnego gracza morpg :P, gdyby nie to to chyba żaden hack by do mnie nie przemawiał.

Poza tym zobaczyłem sobie właśnie Mardock Scramble i powiem że też było lepsze niż myślałem. Nie doceniłem szczura i przeceniłem stronę erotyczna. Wyszło bardzo na plus dla serii. czekam na drugi filmik w dubie i później kolejne :]
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 18-02-2012, 19:24   

Last Exile: Famu 15.5 (oficjalnie) albo 17 (dla inteligentnych inaczej)
Errm.
WRESZCIE postanowili dotknąć tego ropiejącego wrzodu którym było zakończenie pierwszej serii i powiązanie jej z drugą.
Wygląda na to, że Disith/Anatoray to jakiś gruszkowaty wariant bękarta pętli Moebiusa i Esherowsko-Nivenowskiego wariantu sfery Dysona.
I choroba, mogli sobie darować księżycowate "nowe" exile skoro musieli zachować starego... ale nieeeee, to byłoby za proste.
kokodin napisał/a:
Kto to jest ?:P Claus i Lavie?
Tak, też mnie to zastanowiło. I jeszcze ten wózek inwalidzki... kiedy Claus został inwalidą do licha? Przecież Alvis tak bardzo urosła... a Lavie co, cofa się w czasie?
A zapowiedź to jeszcze większa zagadka - skończyli się wrogowie, to ściągniemy starych? Co tam do licha robiły myśliwce Gildii!?

Guilty Crown
YEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
O kfik, ta seria przechodzi samą siebie.
Wiwat wycinanie super-mocy razem z rączkami!
Z Arisy zrobili insta-prostytutkę bez sensu, bo właściwie po co ta cała szopka? Bo wyszło, że właściwie to z zawiści. Shoe zrobił swoje, Shoe może odejść...
Teraz pewnie co najmniej jeden ep będzie się gocił w kąciku - niestety, z czołówki już wiemy, że zrobi sobie nową rączkę.
Swoją drogą, Gai, klon czy nie, nawet nie wie na co się naraża... nie sądzę by Mana dobrze przyjęła stan spraw, a patrząc co robiła przy poprzednich okazjach... ktoś może ocknąć się z pokaźnym szpikulcem w miejscu zdecydowanie na takowy nie przeznaczonym.

Boku x Inu, do 6
Errrm. WTF AM I...!?
Nvm that.
Watanuki, UCIEKAJ.
Wielki, różowy szkieletor przemawiający głosem HanaKany (hhhhhhnnnnnng~!) zamierza cię pocałować!
A jak już jesteśmy przy HanieKanie... bosz, toż to co najmniej godny sequel do Ren'ai Circulation!

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Riv3n Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 18 Sie 2011
Skąd: Śląsk/Pszczyna
Status: offline
PostWysłany: 18-02-2012, 19:42   

Death Note opowiada historię pewnego ucznia liceum o imieniu Light który znajduje Notes Śmierci dzięki któremu postanawia zabijać najgroźniejszych przestępców na świecie. Żeby mu nie było za łatwo to jest ścigany przez najlepszego detektywa o pseudonimie "L". Anime bardzo dobre i polecam osobą które nie oglądały.

_________________


Ostatnio zmieniony przez Riv3n dnia 19-02-2012, 10:06, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5323448
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 18-02-2012, 19:54   

Riv3n napisał/a:
Death Note, chyba nie muszę opisywać bo większość zna.

To po kija tu o tym piszesz?

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 332 z 533 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 331, 332, 333 ... 531, 532, 533  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group