FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 347, 348, 349 ... 531, 532, 533  Następny
  Co w tej chwili oglądacie - edycja druga
Wersja do druku
shugohakke Płeć:Mężczyzna
Najstarszy Grzyb

Dołączył: 15 Gru 2011
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 01-04-2012, 13:31   

So_Dakki napisał/a:
Yes! Yes! Yes! Wyrzucam Baunto w niepamięć.


Jeszcze za nimi zatęsknisz... Wartość Baunto dostrzega się dopiero przez pryzmat późniejszych fillerów ^^

_________________
I crossed the mountain and I climbed the river...
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
So_Dakki Płeć:Kobieta
~FOXY LADY~


Dołączyła: 13 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 01-04-2012, 14:54   

shugohakke napisał/a:
Jeszcze za nimi zatęsknisz... Wartość Baunto dostrzega się dopiero przez pryzmat późniejszych fillerów ^^

Teraz pozostaje tylko czekać na wylew moich kolejnych frustracji ;) Chyba, że nie wytrzymam psychicznie i zastosuję taktykę z Naruto - czyli szybki przegląd i ogólne ogarnięcie. Ale póki co walka trwa, napięcie wzrasta, a efekt "opadnięcia kopary" się utrzymuje. Martwić będę się później :]

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MaDeR Levap Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 02 Sie 2011
Status: offline
PostWysłany: 01-04-2012, 18:22   

Daerian napisał/a:
(Ano Natsu de Matteru) Chyba nieuważnie oglądałeś zakończenie.

Tego kawałka po endingu nie było. Nie było. Nie było... :P

Co do Another, końcowy asspull był iście gigantyczny. Łojezusicku. Choć muszę powiedzieć, że epizod plażowy, który jakimś cudem ma więcej niż trzy klatki animacji (wiadomo, na czym oszczędzają typowe epizody tego rodzaju) mi się spodobał. 5/10.

_________________
Sanity is overrated.


Ostatnio zmieniony przez MaDeR Levap dnia 01-04-2012, 21:07, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Piontek Płeć:Mężczyzna
człowiek z lasu


Dołączył: 30 Lis 2008
Skąd: Z lasu
Status: offline
PostWysłany: 01-04-2012, 20:44   

shugohakke napisał/a:
So_Dakki napisał/a:
Yes! Yes! Yes! Wyrzucam Baunto w niepamięć.


Jeszcze za nimi zatęsknisz... Wartość Baunto dostrzega się dopiero przez pryzmat późniejszych fillerów ^^

Filler z arbuzem hollowem był o wiele lepszy heh.

xxxHolic Rou pokazanie bohatera po kilku latach od poprzednich części xxxHolica było dla mnie spory zaskoczeniem... i to pozytywnym. Już dawno nie oglądałem tej kreski od clampa i była to miła odmiana od oczowalących kolorów w innych seriach.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 01-04-2012, 21:10   

Aquarion Evol 14

Ok... Odcinki żałobne TEŻ mogą być fazowe. Tylko czy ta faza się przyjmie? Przynajmniej końcówka zapowiada akcję w kolejnym odcinku. I niech ten przebrzydły troll skuma, kto ma słoneczne skrzydełka, a Kagura i Mikono będą mogli żyć długo i szczęśliwie... Bo kolejnego romansu ratunkowego w wykonaniu Amaty chyba nie przełknę... chyba że to będzie Zessica. Ale przynajmniej Veganie już wiedzą, co w trawie piszczy.

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Cepelia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 03 Mar 2012
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 01-04-2012, 21:12   

Natsume Yuujinchou ep 7, ale pierwszego sezonu.
I obiecuję, że jak tylko sobie przypomnę gdzie ja przeczytałam recenzję, z której wynikało, że to anime nudne jak flaki z olejem, to dojadę jej autora i nie wiem jeszcze co mu zrobię, ale to będzie bardzo złe i krwawe.
Jestem oczarowana kotem spaślakiem :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 01-04-2012, 21:54   

jeżeli cykl życiowy serialu się powtórzy, to zobaczysz 4 sezony a dwa kolejne lata spędzisz na oczekiwaniu kolejnego :P (który zapewne pojawi się jesienią 2014) Ale to tylko moje głupie obliczenia.

Ja sobie dzisiaj zobaczyłem Mayo Chiki Po recenzji spodziewałem się jednak czegoś więcej od serialu . Fakt przeczytałem tylko krótki opis i przepatrzyłem kadry i oceny, ale były moim zdaniem zbyt pochlebne. Ostatniego odcinka (pewnie speciala) to już w ogóle nie ogarniam. Seria niby fajna, chwilami zabawna, ale czarna panienka była wręcz nie do zniesienia. Z fabuły spodziewałem się przejścia z dumy i honoru w romans i zamieszanie. Ale nie instynkt kamerdynera zwyciężył i całą zabawę w odszukiwanie tam normalności diabły zabrały. A konsternacja w szkole z powodu nagłej zmiany płci, była by taka fajna. :[

Keroro Gunsou up to 300. Z jakichś przyczyn mam wielki apetyt na filmy. Nadal najlepsze są odcinki Kerozero i te z Arisą i Dadim-Nebulą. Tak ta bezemocjonalna ruda idiotka z siłą potwora i silnym przywiązaniem do serialowego cieniasa :] Samo słuchanie kwestii Arisy jest rozrywką. Fu-yu-ki idziemy. :3 Bicie mangaków by szybciej pracowali też było fajne. Przedawkowałem i jak mi się skończą odcinki to będę mieć doła.

.hack//Legend of the Twilight przewtórkowane. Dlaczego mi się wydawało, że to było inaczej? Teraz wiem , że było tak, bo zaczynam sobie przypominać , że rzeczywiście było tak, ale dlaczego pomyliłem, która postać była więźniem systemu?
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 02-04-2012, 14:50   

Aquarion EVOL - 14
Ummm. Ok...ej? Zen ma zdecydowanie coś nie tak z głową. Tęskniłam za odcinkami, które są tak ??? że aż ??? i ??!??.
No i nareszcie poleciał Genesis of Aquarion! Chociaż póki co tylko w wersji accapella, która zresztą też jest bardzo fajna. Jak wspaniale, że Akino potrafi śpiewać po angielsku.

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 02-04-2012, 18:53   

Hyouge Mono 13-14 - Szaleństwo!!! dwa odcinki w tym samym tygodniu!!!! Tym razem scenki komediowe stanowiły raczej dość nikłe tło. Nasz bohater poznał prawdziwego zabójcę swojego pana - Ody Nobunagi!
Nic oczu nie cieszy, gdy jego pan gryzie glebę, a on musi służyć jego zabójcy. Widać wyraźnie focha w jego zachowaniu. Oczywiście wszystko do czasu... Bo życie jak życie, potrafi przyłoić. Do tego mamy Akechiego w obliczu porażki.

Sain Seiya Omega 1 - It's Saint Saiya, but there is no Seiya in it. No prawie... Bo faktycznie Seiya się pojawia. Ale wszem i wobec potwierdzam: nasi wojownicy zostali wymienieni na inny model. W każdym razie męska część składu. Co jeszcze fajnego mamy? Design, który widzieliśmy w Sins of Casharn. Co prawda nie da się tutaj iść na całość jak wypadku powyższego tytułu, ale i tak jest ok. Dzięki temu grafika jest odmieniona. Co prawda nie mogę do końca powiedzieć, że na lepsze.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 02-04-2012, 19:35   

Keroro odcinki 302-306 to najlepsze odcinki serii jak do tej pory. Dosłownie połączyli, rozwinęli, zakończyli i rozpoczęli kilka wątków, które ciągnęli gdzieś od środka w jednym miejscu. Odpowiadając na wiele ważnych pytań typu "jak", "kiedy" i "dlaczego". Między innymi Kerozero, które mam nadzieję, że jeszcze trochę pociągną. Poza tym odcinek o czapce - miodzio. "panie wielka żabo" i zachowanie kotki, ogólnie ten mały grzdyl i całe zamieszanie w około suszenia bielizny :] Przedszkolaki są świetne. Shugo Kero o imieniu Miki była wręcz urocza. Ta czapeczka i ogrodniczki kogoś mi przypominały. Może Shugo charę o imieniu Mikki? Ale tamte nie były ZUE prawda?

Oraz dwa pierwsze filmy. Czyli pierwsza inwazja Kiruru oraz podmorska przygoda z kosmitami z planety Meron (sąsiedniej do Keron). Film pierwszy to taki typowy film extra do serii, jednak pamiętam parę nawiązań do filmu z serialu, więc nie jest taki bez znaczenia. Przede wszystkim pierwsze pokazanie protoplasty bojowych żab typu Kiruru. Atak telepatyczny paraliżujący planetę to jedno, ale jestem ciekawy co mogło by być dalej. :] Oczywiście film promował syndrom sztokholmski i ogólnie pojętą przyjaźń ponad podziały rasowe kosmicznych najeźdźców i podbijanych ludzi :] W standardzie daj coś fajnego wszystkim za darmo a później zrób z tego zły użytek. Strategia Kiruru była bezbłędna. Graficznie film odróżniał się tylko proporcjami obrazu i lekko bardziej dopracowanymi animacjami.
Drugi film to początkowo de-ża-wi , sceny które wprost pamiętam z serialu. Przejście dla pieszych, gorący dzień, wkurzona Natsumi :] Ale chwile później akcja zmienia się diametralnie, Momoka wnosi element zaczepny do fabuły i wszyscy płyną różowym lotniskowcem na wakacyjną wyspę:] Oczywiście tam już czekają kłopoty, których osią jest oczywiście najsilniejsza nastolatka na świecie :P Natsumi. Rekino-żaby chcą ją po prostu na królową W celu ... powiedzmy tylko że niecnym i nieznanym. Typowy odcinek akcji, gezie bohaterowie pozytywni ratują swoich przyjaciół z łap bohaterów nie negatywnych. Największy żal do twórców, nie pokazali sceny, w której znikają WSZYSTKIE wyczarowane obiekty. Była by to scena, gdzie Natsumi nagle stoi naga w tłumie przy zachodzie słońca :] I z wrzaskiem "ijaa" morduje wszystkich w około.
Obydwa filmy składne, zbieżne fabularnie z serialem i ciekawe, nawet jak na tak głupią komedię. O dziwo nie przysnąłem, przy czytaniu napisów będąc po pracy i w dodatki nadal coś pamiętam. Spodziewałem się nieco większego bełkotu i znacznie mniej powiązanej fabuły, kompletnie innej kreski czy czegoś takiego, ale nie. Filmy 1 i 2 są dokładnie takie jak być powinny.

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
So_Dakki Płeć:Kobieta
~FOXY LADY~


Dołączyła: 13 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 02-04-2012, 22:13   

Bleach do 137
Idę jak burza! Do odcinka 127 było dużo napięcia, emocji, a nawet łez (matko, jak ja się łatwo wzruszam :P). Szkoda mi Orihime, chciałaby wyjść z cienia Ichigo, ale jest troszkę zagubiona. Poza tym, opening i ending zdradzają po części jej dalsze losy, które zapewne przybiorą nieoczekiwany obrót. W międzyczasie okazało się, że chciał czy nie chciał, "przygoda" z Baunto odbiła się echem w późniejszych epizodach - nawet jeśli było to tylko sporadyczne "pojawianie" się Kariyi. Następne odcinki to dawka fillerów, które o dziwo mnie nie zmęczyły, więc wbrew temu co pisałam wcześniej - wylewu frustracji jeszcze nie będzie ;)

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Belzenef Płeć:Kobieta
Uhuhuhuhu...


Dołączyła: 28 Mar 2012
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 03-04-2012, 11:44   

Jestem aktualnie po 6 odcinku Mahou Shoujo Madoka Magica. Naprawdę niezły poziom, ale przecież sam pomysł na serie zasługuje na Nobla. Widziałam sporo niepochlebnych opinii na temat zakończenia, mam jednak nadzieję, że moja do nich nie dołączy.

PS Jeżeli znowu nie wyszło mi pogrubienie to proszę mnie śmiało pouczyć :]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Belzenef Płeć:Kobieta
Uhuhuhuhu...


Dołączyła: 28 Mar 2012
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 03-04-2012, 11:44   

Ożeż ty udało się!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 03-04-2012, 13:18   

A posty możesz edytować, a nie koniecznie pisać następne.

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 03-04-2012, 21:48   

Keroro Gunsou film 3
Kiruru po raz trzeci :] Oczywiscie kiedyś na ziemi zainstalowano 3 antyczne systemy Kiruru i oczywiście to nasi bohaterowie musieli wszystkie aktywować. (dokładniej to po raz drugi zrobiła to para Fuyo-Kero w drugim filmie Kiruru pojawił się sam i został zniszczony raczej w tle) Mniejsza o szczegóły. Film jest całkiem udany, chyba nawet jeszcze lepszy niż poprzednie. Po pierwsze po zwiedzaniu Machu Picchu Keroro dał się sklonować kompletnie przez przypadek (o ile wciskanie losowych rzeczy w panelu sterowania można nazwać przypadkiem). Zapewne oczywistym jest wiec, że aktywowany system stworzył z klonu Keroro idealnego inwadera, i rozpoczął całkiem udana inwazję Pekomonu (ziemi :P) .Wszystko by poszło z górki gdyby nie dzicy lokatorzy Hinatów. Teoria pokonywanie silniejszych odpowiedników w praktyce. Całkiem spektakularna walka finałowa, ale przede wszystkim Natsumi kontra Koyuki w psychodelicznej walce gladiatorów na prochach. Wiadomo, że przyjaciółki leja się na topory z uśmiechem. Tym razem finał był olbrzymią masywną walką powietrzną 10-ciu lub więcej silnych przeciwników. ładnie wyanimowana walka powietrzna humanoidalnych mechów, i powersiutowanych postaci, plus kilka kosmicznych grzubowatych żab. Zakończenie tez fajne, cukierkowe kolorki i czułki , poza tym ja to już gdzieś widziałem. Poza tym bardzo udany film akcji z kompletnie nietypowymi postaciami i masą kolorów. Więcej do szczęścia nie potrzeba.

Keroro Gunsou serial Odcinek 310 i kilka poprzednich serii, przyniósł nieco zmian. Po pierwsze zmiana proporcji obrazu, w 2010 roku już nie wypadało robić 4:3? Poza tym wywalili eyecatch w połowie i nieco zmienili początek odcinków. Przypominając nam wiecznie ze kosmiczne żaby są zue i przyszły nas podbić :] Po 6 latach nieudolnego podbijania.Projekty postaci zostały te same co kilka serii temu i nadal utrzymuje się moda na krótkie czarne leginsy i sukienko-podkoszulke.(gdzie z początku była to kamizelka, podkoszulka z długim rękawem i mini, mowa o Natsumi nie żabach :P) Generalnie brak polepszenia jakościowego i wychodzi na to, że finałowe odcinki poprzedniego sezony pozostaną najlepsze. Ending może zabić dziecinnością bo jest nawet gorszy od Kurutto Mawatte Ikkaiten. Ale prawdobodobnie podobnie wpada w ucho.z reszta zobaczcie sami
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 348 z 533 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 347, 348, 349 ... 531, 532, 533  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group