FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 442, 443, 444 ... 531, 532, 533  Następny
  Co w tej chwili oglądacie - edycja druga
Wersja do druku
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 08-03-2014, 18:38   

Kill La Kill epizod 21 to właściwie Mako hero moment ale jakoś to pranie mózgu mogło by nie być potrzebne, gdyby nie snap sprzed 2 odcinków. Innymi słowy dobra złem nie zwyciężysz, bla bla bla , dawajcie finał. Skoro elite 4 rozciągnęli aż na tyle odcinków to właściwie z epickim finałem już się nie zmieszczą. Jedyne co mi się podobało przez ostatnie kilka odcinków to wyłożenie kim jest Nui. Jednak nadal nie rozumiem, dlaczego może wyrwać sobie serce i wsadzić je na miejsce a z okiem musiała się pożegnać. Nie mówcie tylko, że chodziło o nożyczki, bo tym już kilka razy Ryjówka ją potraktowała i nic. Z drugiej strony dla osoby, której można odciąć kończynę i przyczepić ją przez przyłożenie, chyba nie zaszkodzi oderwanie kawałka mięska wraz z ubraniem. Poprzednio matulka bawiła się jej serduszkiem a teraz nawet blizny nie posiada. No chyba że to będzie + senketsu materiał na evil klona.

Keroro Gunsou 197 terror 3d meshy, czyli jak nie powinno się animować dobrze zakorzenionego w klasycznej animacji serialu. Niemniej druga połowa przyniosła gejo-seksualna parodię Gurren Laggana albo tylko gwałt wiertłem na milionach. W każdym razie wiertło jest duszą galaktyki i jest zaraźliwe.
Niestety Chibi kero zostało zakorzenione w 3d i o ile działa to jako tako na duplikaty w tłumie, to na główne postaci na zbliżeniu jest to bardzo kiepski pomysł. Niemniej uważajcie ze swoimi otworami w cele na seksualnie sfrustrowanych właścicieli świdrów, jedynie sushi-roll może was uratować.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 09-03-2014, 08:55   

Czas na krótkie podsumowanie Short Peace, czyli kolejnego zestawu shortów sygnowanych rekomendacją Otomo:
Buki yo Saraba - moim zdaniem najfajniejsze i chyba najdłuższe dziłeo z całej czwórki. Tworzone pod dyktando projektanta Gundamów Hajime Kataokiego i o futurystycznej jednostce paramilitarnej grabiącej cenne pozostałości po zniszczonych miastach. Innymi słowy tu będziemy podziwiać design. I jest co podziwiać. W końcu mamy broń laserową z prawdziwego zdarzenia, gdzie mech potrafi strącać dzięki czujnikom wymierzone w niego pociski. Innymi słowy rewolucja w zbrojeniówce. Do tego battle suity i cały zestaw zabawek. Trochę drażnią twarze w cg, ale całość ogląda się bardzo dobrze. Fani militariów będą zadowoleni. Ode mnie 9/10.
Gambo - prostackie opowiadanie o walce z demonami. Nawet ładne, ale dziś robi się wiele ładnych rzeczy. 5/10.
Hi-no-youjin - hmm... chyba muszę to obejrzeć jeszcze parę razy, by to ocenić. Bo brakuje mi tu jakiejś zdecydowanej puenty. Wykonanie takie sobie, ale raczej na plus. Ale chyba będzie to 6/10.
Tsukumo - mmm... tu zawiodło motion-capture. MC wyglada jakby był robotem, gdy chodzi. Nie zanimowano dobrze ruchu związanego ze stopami. Poza tym jest ok. 7/10
Całość... raczej nie oceniałbym bym całości, bo Buki yo Saraba mi się podobało. Tylko reszta nie jest aż tak dobra.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 10-03-2014, 12:45   

Buddy Comlex 10
Biedna Mayuka, jej pairing z Aobą praktycznie zatonął w tym odcinku, a biorąc pod uwagę, że koniec jest blisko to w zasadzie nie ma szans na odratowanie. Aoba i Dio już na dobre weszli w tryb starego małżeństwa i kłócą się już regularnie. Mayuka serio była biedna na tym tylnym siedzeniu...

Najbardziej jednak zaciekawił mnie ten fragment, gdzie Hina prawie wspomina gdzie mieszkała wcześniej i w tym momencie miałam pauzę, bo mam tylko jeden pomysł na to jak mogłoby się to łączyć z główną fabułą. (To tylko moje teorie, ale na wszelki wypadek daję je pod spoilerem)

Spoiler: pokaż / ukryj
Mianowicie, gdyby okazało się, że mieszkała w tym samym miejscu co Aoba... Co oznacza, że w tym momencie jest duża szansa, że Hina jest wnuczką siostry Aoby. Całkiem możliwe, że albo sama siostra albo jej córka wyszła za kogoś z Zogilii i gdy wybuchła wojna przenieśli się oni do tego kraju.

Jeśli to prawda to jej pairing z Aobą stoi pod jeszcze większym znakiem zapytania niż po pierwszym odcinku...

Co w sumie mi nie przeszkadza, bo z każdym odcinkiem coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że Bizon/Hina jest lepszą opcją. Zwłaszcza po tym, gdzie mieliśmy sceny z czasów wspólnego dzieciństwa.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 14-03-2014, 20:58   

Powrót z za światów ciężkiej harówy przy zmian..... ok z powodów przepracowania nie byem w stanie być na bieżąco, ale nadrabiam. Na pierwszy ogień poszło Precure z zeszłego tygodnia. I muszę powiedzieć, że w tym sezonie mamy sensowną maskotkę, która kopie tyłki niegrzecznych dzieci.
Scena z gotowaniem była boska, caly motyw odcinka dobrze wykonany i bez większych dziur (nawet może zbyt poukładany, ale to w końcu precure) Nie wiem dlaczego dzisiejszy saiijaku miał wyglądać jak talerz a wyszedł z niego leżący pisuar lub japoński kibel. Niemniej jednak maskotka dołożyła łapy do walki i nie była to mowa motywacyjna a prawdziwa pomoc!! Hime oczywiście była "hime" , męski przyjaciel został paskudnie potraktowany :] a cały odcinek był lekki i komiczny. Do tego ten Aloha~ taniec. :3 Jak zwykle o tej porze roku dostajemy opening zastępczy, czyli trailer nowego All Stars movie z naszymi nowymi koleżankami. Czyli jak zrównać z ziemią biednego potwora przy użyciu stada nastolatek (z których najstarsze powinny mieć po 24 lata :P) Niemniej znowu ciekawie je pomieszali i zwiastun znowu wygląda nieźle (chociaż ilość wojowniczek dobra mogła by już zagrozić suwerenności Angory lub Monako)
Wielkim plusem dla tej serii do tej pory jest nie wpychanie na siłę kolejnych wojowniczek. Wiemy kto nimi będzie, wiemy ile ma ich być, ale nie wiemy kiedy to nastąpi i podobnie jak z zaspoilerowaną Setsuną oczywistość z wymuszonej zmienia się w wyczekiwaną a to chyba dobrze.
Tak więc viva Precure moje Happiness zostało fully Charged.

edit...................................................
Kill 22 zaskakująco udany odcinek?? W sumie brakowało mi właśnie dobrego humoru i lekkich spirytów niemniej odcinek rozwala od pierwszej sceny transformacji ala ... mecha combining. Była balanga, krokieciki, nożyczki pokazały pazurki a Nui dostała pierwszego berserka :]Ryjówka była po raz pierwszy inteligentnie okrutna a Zenek pokazał z jakiego miękkiego materiału ma serduszko. Generalnie wszystko w tym odcinku na plus i czuje się tak jakby tych kilu ostatnich nie było. I tak moja teoria z tresurą była trafna, jedynie Ryjówka była zbyt uparta by to zauważyć.

edit 2...............................
Zveda 9 czyli nasi kiutni inwaderzy w onsenie. I w sumie nie było by w tym nic dziwnego gdyby to był odcinek nastawiony na fanserwis a tu nie. Chodziło tym razem o popchnięcie fabuły o spory kawałek i to w bardzo ciekawy sposób. Zwłaszcza stare dobre małżeństwo. No i piękne wprowadzenie w końcówce do kompletnego bezsensu wojny. Ta seria nie staje sie wcale ani mdła ani nudnawa a z kiutności do morału przechodzi raczej w ładny sposób. bez niepotrzebnego obciążania postaci lub widza. me like.

edit3.................................
Kerobain oke kerobain oke czyli epic Shurara final battle w Keroro Gunsou ep 202-203
Muszę przyznać , że tych odcinków nie pamiętam. A są całkiem dobre. Nawiązania do megazordów, śledzących laserów z Eureki, giga drill breakera czy nawet typowej pozy ataku dubble shining darkness z Mahoromatica byćmoże wypatruje zbyt wiele nawiązań al wizualnie te sceny były tak podobne w dynamice i kompozycji :3 Sam odcinek był typowym motywem zemsty z dodatkiem pasożyta, który przejmuje kontrolę. A poszło o plaster :] Sama walka finałowa była epicka. Great Keron 2 (zwany przez Kururu zupełnie inaczej:]) wygląda jak powinien i nie jest karykaturalny, działa jako tarcza, siepacz, ciachacz i może rozdzielić się na 5 małych potworków, z których każdy ma po 3 tryby bojowe. Bardzo przydatne na kolczaste macki przy penetracji bazy wroga. Motyw z praniem też był fajny.

edit 4**********************
Zveda 10 czyli nasi kiutni inwaderzy na wymarciu. Stało się zło pod maską dobra zaczęło niszczyć wszystko co pokojowi terroryści stworzyli. Typowy odcinek trup za trupem i całkiem fajne podejście do legalności białych wojowników. Jeśli tylko wykonujesz rozkazy to... a jeśli kierujesz się sumieniem to.... Trochę smutny odcinek bo wszystko się wali jednak nieźle też miesza. Zobaczymy co dwa ostatnie przyniosą. Ale przede wszystkim w jaki sposób.

aktualizacja kolejna :P
Happiness Charge Precure epizod 7
Ok zaczynało mi się to trochę nudzić, że każdy odcinek był na podobnym poziomie a tu nagle komiczny początek i nowa sztuczka. Seria zdecydowanie nie spoczywa na laurach, wojowniczki już leveluja i w każdym odcinku coś zgrzyta między nimi :] Niemniej jednak precurki z głównej pary nadal tylko okazjonalnie leja potwory i nie są zbyt silne w pojedynkę. Złe są bardziej inteligentne niż w poprzednich seriach i za razem mniej demoniczne. Seji jest jak zwykle tylko katalizatorem a cała reszta obsady dobrze odgrywa swoje role. Fajne jest też to, że skupiaja sie na punktach opowieści a nie próbuja opowiadać wielkich kawałków na raz. Mamy czas i jakość chwilowo nad ilością góruje :]. Za tydzień, oj kilka dni, powrót gburowatej precurki : jej :D

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 22-03-2014, 18:27   

Log Horizon - Hmm... podobało mi się. Anime oparte na świecie MRPG są zazwyczaj marne. Marne fabularnie. Tutaj zastosowano bardzo fajne wybiegi, by otoczka nie była aż tak wkurzająca. Po raz pierwszy chyba bohaterowie nie spiesza się, by wrócić do rzeczywistości. To daje spore pole manewru, by tworzyć zwyczajne fantasy w komputerowej otoczce. Bohaterowie może nie powalają, ale też nie są bandą sztucznych kukieł, które mają jedynie zagrać swoją rolę w przedstawieniu. Ogólnie da się ich lubić. Fabuła jest taka sobie. Do tego dochodzi całkiem przyzwoita strona audio-wizualna. OP jest taki szybki i fajny (taki styl lat 90-tych). Ogólnie oglądało mi się dobrze, ale bez fajerwerków. Mam ochotę tu naciągnąć ocenę: 8/10 za to, że jest to jedyne według mnie najbardziej strawne anime dziejące się w świecie MRPG (nie ukrywam że uczciwszą oceną byłoby 7).
Czekam na sezon 2, który może mnie w ocenie utwierdzić, lub ją obniżyć.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sebaar Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 12 Lip 2012
Skąd: Somewhere in time...
Status: offline
PostWysłany: 23-03-2014, 13:17   

Monogatari Series Second Season odc. 01-12 - no w końcu zabrałem się za kolejny sezon najbardziej przegadanego anime ostatnich lat. Pierwszy arc powinien nazywać się "między nami dziewczynami".
Całkiem ciekawe okazały się "ulepszone" wersje bohaterek, szczególne Sengoku.

_________________
...a poza tym uważam że Toaru Majutsu no Index powinno dostać kolejny sezon.

The goddess of victory is waving her underwear in your faces!
Fritz Josef Bittenfield
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fleischman Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 26 Gru 2006
Status: offline
PostWysłany: 23-03-2014, 15:31   

Sebaar napisał/a:
kolejny sezon najbardziej przegadanego anime ostatnich lat

... który jest jeszcze bardziej przegadany, niż poprzednie. I chyba właśnie dlatego (pomijając pewne dziwne sytuacje) uważam go za najlepszy.

Ja za to wziąłem się za Silver Spoon. Nie wierzyłem w to, że komedia o szkole rolniczej może być czymś dobrym i wartym obejrzenia. Och jak bardzo się myliłem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 23-03-2014, 20:20   

i tym sposobem kolejny człowiek podzielił los bekonu :P Trzeba będzie skończyć ten drugi sezon :]

Ja sobie tym czasem obejrzałem killa 23 i tak, ja wiedziałem że na finał będzie mało czasu. Tym czasem ten odcinek finałem nie był i jedyne co zrobił to odwlekł finałową walkę do ostatniego odcinka (Gdzie dramatyzm Dragon Balla? Ci to potrafili rozciągać walki.) Czyli liczba zmarnowanych odcinków jest równa 4 .Teraz pytanie do ludzi , którzy nie potracili nadziei po drodze. Drugi sezon, finał gilotyna, clifhanger, filmy, czy klapa? Co wybieracie? Tak czy siak za tydzień koniec tego sezonu i zanosi się na krótki pojedynek potworów. A life fiber zeźre wszystkich , zgłupieje i da się unicestwić. koniec!

Kiutni invderzy ze Zvidy natomiast w przedostatnim odcinku pokazali jak do finału krótkiej serii należny się zebrać. Powstać z ruiny, przegrupować i stawić czoła głowie hydry, która cie gryzie. Wiemy tez że mała księżniczka nie jest tylko dzieckiem. Czy można chcieć czegoś więcej? oczywiście, jest cień i to całkiem spory kompletnego przegrupowana. zwłaszcza w sytuacji Roboko i jej kumpeli , bo są nawet dwa cienie nadziei. A na sam koniec te oczka. Ta seria zdecydowanie mnie nie zawiodła, zobaczymy co wyczarują na koniec.

Pozostaje czekać na Precurki :]obrazek

Co do nowego flashowego Keroro
Główne głosy się zgadzają i na tym kończą się plusy serii.
Przy 3 minutowych odcinkach i rozpoczęciu akcji od zera ... było by ok 2864 odcinki aby dogonić akcję poprzedniego serialu, zwłaszcza, że akcja w 3 minutowych odcinkach mimo drobnych zmian kosmetycznych, zasadniczo porusza się w tym samym tempie co prawdziwe anime.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
fleischman Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 26 Gru 2006
Status: offline
PostWysłany: 23-03-2014, 21:02   

kokodin napisał/a:
Drugi sezon, finał gilotyna, clifhanger, filmy, czy klapa? Co wybieracie?

Ogólnie seria okazała się być taka se, głównie przez wewnętrzny konflikt tożsamości i najlepiej byłoby to zakończyć, ale zebrała taką bazę fanów, że mogą się pokusić na drugi sezon. Zobaczymy, ale lepiej kończ waść i wstydu oszczędź.

A tak poza tym, to czy ktoś wie co z Noragami? Dzisiaj był niby ostatni odcinek i to jest tak niesamowicie dziwnie urwane, że przy tym Kuragehime wygląda jak seria z satysfakcjonującym i pełnym zakończeniem. Mnóstwo wątków zostało jedynie liźniętych (na przykład temat Bishamona, czy Nory, przeszłość Yato i co się stało, że się zaczął zmieniać) i w sumie jedyne co się udało zrobić przez te 12 odcinków, to
Spoiler: pokaż / ukryj
wyprostować Yukine i ukatrupić jedno bóstwo w iście ekspresowym tempie
. A na razie ani widu ani słychu informacji o kontynuacji. Szkoda, bo choć nie było to wybitne dzieło, to oglądało mi się bardzo przyjemnie i długo będę pamiętał tę świetną ścieżkę dźwiękową.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 23-03-2014, 21:47   

W Noragami ostatni wątek był fillerem, bo pełny ark z Bishamonem się nie zmieścił. LOL! 6/10 - scenarzyści pod topór.

kokodin napisał/a:
Drugi sezon, finał gilotyna, clifhanger, filmy, czy klapa? Co wybieracie?

Skończą na jednym sezonie. Anime się sprzedało jako tako, więc Trigger będzie miał fundusze na kolejny projekt.


Ostatnio zmieniony przez vries dnia 23-03-2014, 21:50, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
fleischman Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 26 Gru 2006
Status: offline
PostWysłany: 23-03-2014, 21:49   

Eeee, serio? Faktycznie wyglądało to dla mnie tak, jakby w środku serii ktoś zdecydował, że jednak trzeba z jakiegoś powodu zmienić wątki, ale aż tak źle w porównaniu z mangą?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 23-03-2014, 21:59   

fleischman napisał/a:
Eeee, serio? Faktycznie wyglądało to dla mnie tak, jakby w środku serii ktoś zdecydował, że jednak trzeba z jakiegoś powodu zmienić wątki, ale aż tak źle w porównaniu z mangą?

Biorąc pod uwagę, że główny zły fillera był tylko lekko przerobioną graficznie głównego złego wątku Bishamon (a tam nie był bogiem, a przedmiotem na usługach bóstwa), to tak, dla mnie wypadło to fatalnie.
W mandze wyjaśniono powód zwady pomiędzy bóstwami i ogólnie sprawa była dość skomplikowana. Do tego manga idzie fabularnie dalej. Koniec rozdziału za to byłby do tego całkiem ładnym zakończeniem (bardzo klasyczny "nie do końca happy end"). Ale chyba materiału było zbyt dużo na jeden sezon.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
fleischman Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 26 Gru 2006
Status: offline
PostWysłany: 23-03-2014, 22:04   

No to już wiem skąd u mnie to poczucie, że coś tu się nie klei i nie ma sensu. No nic, fajnie się oglądało, ale jednak ogromny niedosyt i wrażenie niewykorzystanego potencjału pozostaje. Szkoda.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 23-03-2014, 22:07   

Akurat wygląda, że anime miało być po prostu reklamówką mangi. Widziałam gdzieś tłumaczenie fragmentu wywiadu z kimś odpowiedzialnym za anime, gdzie wprost mówił, że chciałby zrobić pełny łuk Bishamon, ale potrzebowałby na to 10 odcinków, a miał tylko jeden cour.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 23-03-2014, 22:26   

@oftop//
więcej postów niż przez ostatni tydzień :]

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 443 z 533 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 442, 443, 444 ... 531, 532, 533  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group