FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 446, 447, 448 ... 531, 532, 533  Następny
  Co w tej chwili oglądacie - edycja druga
Wersja do druku
fleischman Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 26 Gru 2006
Status: offline
PostWysłany: 11-04-2014, 00:26   

Tren napisał/a:
Nie jestem pewna czy chcę drugi sezon w tym momencie bo całość była jednak ciut zbyt idealistyczna jak na moje cyniczne serce i jeśli w drugim sezonie akcje Hajime nie odbiją się negatywnie na jej psychice to moje zawieszenie niewiary raczej nie wytrzyma.

Po obejrzeniu tego odcinka wyszło mi na to samo. W tej serii fajne były „osoby towarzyszące”, ale sama główna bohaterka jest zbyt bardzo narzędziem do przekazania jakiegoś morału/pokazania czegoś/pchania historii w konkretną stronę, a zbyt mało człowiekiem, czy jak to nazwać. Ale i tak drugi sezon będzie trzeba sprawdzić. Może jednak zeświruje i stanie się tam głównym złym, a całość stanie się mhroczna ;)

Ten tydzień, oprócz kilku dropów, przyniósł dwie miłe niespodzianki:
Isshuukan Friends 1
Historia jest niemiłosiernie naciągana (wybiórczy reset pamięci co poniedziałek... jasne), ale jej pastelowa kolorystyka i klimat (jeśli można mówić o pastelowym klimacie) przyciągnęły mnie na tyle, że dam temu szansę. Trudno będzie zrobić z tego sensowną serię, ale po pierwszym odcinku robiło mi się jakoś tak błogo i ciepło.

Ryuugajou Nanana no Maizoukin 1
Niesamowicie absurdalny pomysł, ale chyba właśnie przez to, że nawet nie próbuje on mieć sensu, to zaakceptowałem go niemal tak szybko, jak główny bohater grającego w MMO ducha. Może z tego wyjść przyjemna seria przygodowa.

Ogólnie ten sezon już mogę uznać za udany. Jest Mushishi, zainteresowały mnie pierwsze odcinki trzech serii, a to jeszcze nie koniec, bo M3 i Mekaku zdają się mieć potencjał, w maju będzie 5 odcinków nowego Monogatari series, no i może w końcu ktoś stworzy angielskie napisy do Break Blade...
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 11-04-2014, 00:38   

fleischman napisał/a:
Po obejrzeniu tego odcinka wyszło mi na to samo. W tej serii fajne były „osoby towarzyszące”, ale sama główna bohaterka jest zbyt bardzo narzędziem do przekazania jakiegoś morału/pokazania czegoś/pchania historii w konkretną stronę, a zbyt mało człowiekiem, czy jak to nazwać.

No, niestety. I o ile 12 odcinków można było obejrzeć dla uroczego ekscentryzmu bohaterki, tak brak innych wad zaczynał być cokolwiek rażący jak kończyłam serię. W dodatku pierwsza seria skończyła się na tak idealistyczną nutę, że mam wątpliwości czy druga seria da radę wykrzesać z siebie choć trochę poważnych problemów, których genialna Hajime nie rozwiąże z łatwością.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 11-04-2014, 01:32   

Ryuugajou Nanana no Maizoukin 01 - nie wydaje się złe, ale tylko przewinąłem przez odcinek. Chyba nie dla mnie.

No Game No Life 01 - jw. plus loli.

Black Bullet 01 - jw. aczkolwiek to obejrzałem od deski do deski. Mimo wszystko bez większego entuzjazmu. Zabijamy robactwo wylęgnięte poprzez mutację ludzi. To zabawne jak tonowy pająk potrafi zmutować z normalnego człowieka.

Fuuun Ishin Dai Shogun 01 - to akurat przypomina mi inną serię sezonu: Blade and Soul. Bijatyka plus cycki. Ale ta seria jest przynajmniej mniej nijaka. Ma więcej irracjonalnego charakteru. Z drugiej strony animacja kuleje.

Soul Eater Not! 01 - efekt zgodny z założeniami, oglądalne.

Ping Pong 01 - również zgodnie z oczekiwaniami, czyli kandydat na 10/10.

Albo ja robię się mało wybredny, albo ten sezon ma całkiem niezłe średniaki.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 11-04-2014, 15:20   

szybko zanim zapomnę
Not Eater 01 jedyne co mi nie pasuje to kreska, poza tym zupełnie inny klimat jest znośny, postaci w miarę nawet ciekawe a stare bohatery twarze mi nie pasują. Moja ulubiona postać poza Croną (Cronem? whatever anyway) wygląda jak anime girl!!! nieeeeeeee!!!!
Poza tym Medusa sensei?!
Początek ... zaraz to nie to anime... aaaa jednak to.

Plusy
odziedziczony świat i postaci
Minusy
ciężki do natychmiastowego zaakceptowania face lifting ku normalności. Maka jest paskudna ale co dopiero mówić o Solu?

Ja bym w tym anime postawił na eksperyment. Gdyby stare postaci były rysowane po staremu a nowe w miarę asymilacji z akademią i nowymi mocami powinny ewoluować w stronę starej kreski z poziomu generyczności, jaką teraz reprezentują swoim wyglądem.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 12-04-2014, 00:27   

Knights of Sidonia 01 - zadziwiająco znośne. Obejrzałem pomimo paskudnego CG marnej moim zdaniem oprawy dźwiękowej (poza ED, który jest ok). Materiał źródłowy jest oczywiście jedną z fajniejszych mang komediowo-przygodow-sf-eee... czy coś... W każdym razie jest dobrze.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 12-04-2014, 14:02   

Drugi, drugi Mushishi. Chyba nie trzeba nic pisać poza tym, że było nad morzem :3 Fajnie się to ogląda na 25 letnim telewizorze unitra :D jeszcze tylko kolumienki trzeba skończyć.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 12-04-2014, 23:13   

Mekakucity Actors 01 - nikt mnie nie uprzedził, że to robi Shaft. Zresztą trudno nie zauważyć. Po kresce, typowy Shaft. Poza tym totalny trainwreck, ale ogląda się przyjemnie.

Soredemo Sekai wa Utsukushii 2- trochę rzyg. Mój borze, to śpiewanie... Ogólnie bardzo średnio.

Cpt. Ziemniak 2- oni są niereformowalni z tymi nazwami własnymi.

Mushishi idzie pewnie po dychę.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 12-04-2014, 23:25   

Mekakucity Actors - 01

Ja wiem, że SHAFT specyficznym studiem jest, ale czy mogę powiedzieć, że tym razem się nie popisali i to anime jest zwyczajnie

NIESPECJALNIE ŁADNE?

Zmęczyłam się, oglądając pierwszy odcinek. Nie dość, że narysowane trochę na odwal się, to jeszcze jakoś tak... Rany, od kiedy Shintaro ma taki wyrąbany w kosmos wielgachny pokój? Dlaczego terroryści byli zamaskowani, co, twórcom nie chciało się rysować twarzy? Ale za to chciało im się do akcji w centrum handlowym wcisnąć Seto, którego w oryginale tam w ogóle nie było. I te wszystkie spadające jednocześnie sprzęty elektroniczne. Na litość,
Spoiler: pokaż / ukryj
to spowodowały trzy dziewczyny, ani się nie rozmnożyły, żeby wywołać taki bajzel, ani też nie były jakoś specjalnie silne, żeby przewracać półki w pojedynkę i to jednym pierdnięciem.


Ending też mi zgrzytał. Well, przyznam, że nie każdy utwór Jina mi podchodzi, ale głos MARiI zwyczajnie nie pasuje do jego klimatów, nie można było zmolestować np. Akatina? A MARiA niech się trzyma swoich "Girls" i "Lamb" i innych takich... A poza tym: WIĘCEJ SPOILERÓW DO ENDINGU WCISNĄĆ SIĘ NIE DAŁO? Kurczę, chyba nie. Serio.

Ale bardzo podobała mi się animacja pojawienia się Ene, przypominała mi animację "włączania się" oprogramowania Miku w piosence ODDS&ENDS od ryo. I te fanarty na sam koniec. Miłe to takie.

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.


Ostatnio zmieniony przez Easnadh dnia 12-04-2014, 23:27, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 12-04-2014, 23:27   

Mekakushi City Actors 1
Od początku było mówione, że Shaft i moim zdaniem służy on surrealistycznemu klimatowi serii. Przynajmniej anime jak na razie podoba mi się bardziej niż manga, której kawałek przeczytałam.

I oh, ten ending.

Next week, Momo's POV!

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 13-04-2014, 10:09   

O patrzcie a ja chciałem to oglądać, teraz muszę się zastanowić czy dalej chce.

Mniejsza o to...

Kamigami no Asobi drugi odcinek ... to nie jest jednak Ouran, przynajmniej na razie. Moje oczekiwania były nieco bardziej komediowe. Niemniej opening jest paskudny mimo wszystko, wszyscy powinni za to stracić głos. Nie jest to boys band lecz stado beczących baranów i każdy chyba na własna melodię, w każdym razie każdy chce zdominować piosenkę. Ending Ourana czy opek z Wallflowera chłopy umiały zaśpiewać ale chyba bizony nie powinny.

No i zaległe zeszłotygodniowe Precure
Happiness Charge Precure epizod 10, zaraz tam chyba jest wykrzyknik na końcu tytułu :]
I co ja mówiłem o łamaniu konwencji w precurkach? No dobrze mówiłem Cure Honey zrobiła to w piękny sposób, chociaż wolał bym, gdyby miała więcej niż jedną piosenkę w zanadrzu. Jeszcze trochę więcej samozaparcia i powiedziała by im wprost jeszcze w kostiumie bojowym "ale następnym razem nie spławiajcie mnie przed każdą walką, to przykre" Niemniej takie złapanie kolejnej precurki też akceptuje w 100%, bo jest postawione na głowie. Co do złej cukiernicy, ja rozumiem urażoną dumę ale dlaczego musiała wybrać tę samą melodię? Zamiast idolki bardziej by jej pasował styl hevy metalowy albo coś takiego jak to coś Przynajmniej pokrycie świata słodyczami nie było by aż tak dziwnym pomysłem. W zasadzie odcinek klamerka , dziejąca się w szkole i miał za zadanie jedynie zdemaskować Cure Honey. Następny ma ją zasymilować a za dwa tygodnie spodziewam się jakiegoś mocniejszego przeciwnika, lub częściowej demaskacji motywów Princess.

All hail Precure
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 13-04-2014, 10:53   

Soredemo 2

vries napisał/a:
Mój borze, to śpiewanie...


Myślałam, że zejdę jak to usłyszałam. Liczyłam na sałatkę słowną w stylu tego wcześniejszego zaklęcia, bo już to by lepiej wypadło niż ten paskudny engrisz. A że w przyszłości Nike dość często śpiewa... Nie wiem, czy chcę wiedzieć. Cóż, zobaczymy. W każdym razie, tym sposobem zekranizowali... pierwszy rozdział. Pytanie: na co był potrzebny ten denny, wymyślony prolog?

Captain Earth 2

Na razie nie zastanawiam się, czy gdzieś w tym wszystkim jest sens i po prostu sobie oglądam. Obsada jak na razie wydaje się sympatyczna i co najważniejsze: są mechy :3. Fabularnie... Patrz wyżej. Zastanawia mnie tylko, czy to będzie scenariusz z cyklu: "lato się kończy, czas do szkoły, więc żegnaj przygodo!" Oby nie, bo brakuje mi w takich seriach większego niesamowitych wydarzeń wpływu na dalsze życie bohaterów i mam nadzieje, że tutaj coś takiego dostaniemy. Tak czy siak, nie wiem, czy współczuć czy zazdrościć pewnemu panu domowego przedszkola od następnego odcinka?

Kamigami i La Corda 2

Taka mała charakterystyka porównawcza, bo generalnie problem ten sam: czyjeś widzimisię zmusiło bohaterów do zmiany szkoły. Fakt problem zupełnie innej wagi, ale mimo wszystko podobne:
- bohaterom (bo się okazuje, że Zeus nie tylko Yui wykiwał) generalnie nie podoba się, że ktoś za nich decyduje i głośno wyrażają swój sprzeciw, a mimo że z oczywistych przyczyn niewiele to dalej, to potem przynajmniej trochę marudzą, zanim dochodzą do wniosku, że coś z tym trzeba zrobić. Yui jest może nieco naiwna i zbyt optymistycznie patrzy na życie, ale przynajmniej COŚ robi, przy okazji nawiązując z kilkoma panami współpracę. I kwik, chyba po raz pierwszy widziałam, żeby bizon przeprosił pannę za pocałunek xD
- bohaterowie zostają zmuszeni do wzięcia udziału w konkursie i co robią? Jedna sztuka głośno narzeka, a druga snuje się przez niemal cały odcinek, by w końcu trafić na załamanego i natchnionego haremecika, który załamany opowiada jej swoją wzruszającą historię poświęcenia, pasji do muzyki. Bla bla bla. Co oczywiście porusza niewieście serce i dziewczyna pokazuje wszystkim, że potrafi grać, co automatycznie zapewnia jej stado nowych znajomych (ok, powiedzmy, że ogólna niechęć wynikała z nagłej nominacji i jawnego braku motywacji do działania, ale mimo wszystko... - już widzę te hordy fangirli tego ciemnego okularnika, które napastują heroinę za bycie jego przyjaciółką z dzieciństwa...) I jeśli tak naprawdę ona i jej błękitny kolega (aż przypomina mi się "I'm blue...") nie chcieli się przenosić wystarczyło stanowczo odmówić, a nie poddawać się woli szefa... Duh, co za sieroty. No dobra, jedno można policzyć na plus: główna bohaterka faktycznie umie grać i nie potrzeba jej magicznych skrzypieć, chyba że ta złota struna to znak i faktycznie wyjdzie, że jak ta nie daj borze pęknie, to przez te wszystkie lata dziewczyna niczego się nie nauczyła... Oh well, zobaczymy. Na razie La Corda to drewno...

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 13-04-2014, 11:22   

KamiAso - 02

ALE. TO. BYŁO. NUDNE.

Tak jak mówiłam, heroina z czasem jednak będzie głupieć. Apollon jest irytujący jak jasny szlag. Nie znoszę takich wiecznie promieniujących optymizmem i radością postaci, które na dodatek wymyślają innym idiotyczne przydomki (Baru-Baru, no na litość... gorsze było chyba tylko Dee-Dee). Plus nie znoszę, kiedy twórcy, aby stworzyć "podniecającą" sytuację, robią straszliwego babola:
*Apollon całuje Yui w policzek*
Yui: (o/////o)
Apollon: To było tylko przywitanie. Ojej, w twoim kraju ludzie witają się inaczej? (czyli bidulek nie wie, co to Japonia)
Yui: *kiw kiw*
Apollon (kłaniając się w TYPOWO JAPOŃSKI SPOSÓB): Przepraszam!

No nie no. Ten odcinek zdecydowanie był mało fazowy, na dodatek miał Maskotkę SeriiTM. Wyglądający jak zrobiony z żółtych szmat mini-golem o żeńskim imieniu, mówiący na dodatek głosem Tomokazu Sugity. A siedź ty w tym swoim mini-domku i z niego nie wychodź.

Mam nadzieję, że to się rozkręci. Bo jak na razie, anime dostaje ode mnie zwyczajowe w przypadkach ekranizacji otome game "MEH".


Soredemo Sekai wa Utsukushii - 02

Ej, toż to Ciel Phantomhive i jego kamerdyner, tylko że setting trochę inny. I narzeczona bardziej znośna niż Lizzie. Swoją drogą, kiedy chara designerzy się nauczą, że rudowłose osoby, zwłaszcza takie, których włosy są jasnorude, wyglądają beznadziejnie w cholernym różowym kolorze. Niczym prosiaki. Ja nie wiem, przecież trzeba być ślepym, żeby tego nie zauważyć! Na zielono! Ubierzcie ją na zielono, do stu diabłów!

Wychodzi na to, że Evil miała 100% racji. Myślałam, że to będzie coś bardziej o poznawaniu nieznanego kraju, trochę ekonomii, nie wiem, coś trochę ambitniejszego, a okazuje się, że dostajemy zwyczajnego szojca z nieletnią dramą. Już zwłaszcza ta piosenka mnie dobiła. Podczas przyzywania deszczu liczyłam na jakiś mistyczny zaśpiew, a to było takie... pretensjonalne.
Spoiler: pokaż / ukryj
BTW skoro pożar wybuchł w środku budynku, jakim cudem deszcz się tam dostał? Wpadnięcie przez uchylone okno jakoś mnie nie przekonuje. Nie w przypadku, gdy, cytuję, w gabinecie księcia rozpętało się istne piekło.


E tam. MEH.

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 13-04-2014, 19:04   

Rowdy Sumo Wrestler Matsutaro 02 - nadal mam ochotę zabić MC. Mało jest takich drani w anime.

Enevi napisał/a:
A że w przyszłości Nike dość często śpiewa...

;__;

Z deszczem oczywiście spartolili sprawę. Bo miało się zacząć palić pod dachem, wtedy dach się zajmie i sfajczy, to deszcz (teoretycznie) ładnie gasi płomienie.

Haikyuu!! 02 - no jak się okazuje bohaterowie są nawet sympatyczni. Standardowi, ale sympatyczni. Na starcie wyoutowali się z klubu siatkówki. Brawa! Czyli seria dochodzi do listy.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 15-04-2014, 15:17   

Knights of Sidonia 01 - jest bałdzo postapo, i bałdzo trendy aż po trzecią płeć włącznie. Kiepskawe CGI... o dziwo pasuje do całości, i pomaga budować klimat, a pierwszy odcinek kończy debiut protaga pożyczonego z tentacle rape hentai. Hmm, czemu nie, ze względu na mechy dam szansę.

Atelier Eschatology 01 - Zarówno Escha, jak Logy są strasznie moe, ale ten pairing ma w sobie coś co sprawia że nie można go nie lubić. Setting, jak na serię z eschatologią w tytule przystało, wywołał u mnie nieprzeparte deja vu w stosunku do Laputy... latające ruiny na horyzoncie, i zawartość endingu, wiodą do oczywistych wniosków.
A koncept alchemii w tej serii doprowadził by Edwarda Elrica do facedesku, a u mnie wywołał radosny wyszczerz... otóż podstawowe wyposażenie prowincjonalnej alchemiczki to kocioł i garść probówek zarąbana zwykłym chemikom.
Przepis 1
Dwie probówki kolorowej cieczy, trochę utartego suszonego grochu, i krojone jabłka - wrzucić do kotła, zamieszać wiosełkiem, nakryć pokrywką, dusić na wolnym ogniu przez pół godziny.
Rezultat: tarta jabłkowa.
Przepis 2
Kocioł wody, kilka kawałków blachy, garść pogiętych wkrętów do drewna, kfiatki. Zamieszać, dusić na wolnym ogniu przez godzinę.
Rezultat: przekładnia redukcyjna.
Po tym ostatnim śmiałem się z przerwami przez dobrą godzinę... wygląda, że mam na aktualny sezon komedię do poprawiania humoru.

Hitsugi no Chaika 01 - Mocniej utleniony, mówiący półsłówkami klon Mugi z K-on! w bliżej nieokreślonej misji, której celem jak obstawiam jest pozbieranie poćwiartowanych zwłok kogoś ważnego i zapewne nieumarłego. Akcesoria: rusznica przeciwpancerna na magię oraz futerał na nią, o kształcie trumny. Hum... właściwie, czemu nie?

Mahouka 01+02 - jako czytelnik serii jestem jak na razie zadowolony - postaci są do siebie podobne, a skróty w fabule dopuszczalne. Najbardziej bałem się jak wyjdzie z magią, ale na razie jest bardzo efektownie - lepiej niż się spodziewałem.

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 16-04-2014, 21:39   

Not Eater 02 to w zasadzie o czym to ma być? O oswajaniu tsunderowych księżniczek i wyłudzaczach, oraz całej masie czegoś innego okraszone czaszkami. W zasadzie niema to nic wspólnego z czymkolwiek eaterowym w 90% przypadków, ale jak na tak sztandarowe anime o ścieraniu charakterów, na razie jest przynajmniej smieszne. Przez faceplaming ale śmieszne.
I teraz jestem juz pewien, że na czołówce jest nie kot z Disgayi jest to forma pośrednia Slumber Cata i Thief- a z drugiej disgai więc charakter oryginalny.

11 odcinek Nowych Precurek i Honey znowu ukradła cały odcinek swoim atakiem końcowym (godnym nawet Flonnezilli). Chociaż nie, ukradła go już na początku a potem tylko podbijała poprzeczkę, tak ze 3 razy. Popcorn się nie liczy, bo zamiast pompona użyła wstążki a wszyscy wiemy, że amerykańskie chirliderki to pomponiary. Niemniej tak, moje przypuszczenia gdzieś z początku serii się sprawdziły a poza tym to był jeden z najbardziej fazowych odcinków precure najlepszego sezonu i nawet chłopaka ze sobą przyciągnęły. Żeby od razu znaleźć słabość nowej wojowniczki, wyciągając poprzednio bezużytecznego przeciwnika? To było całkiem sprytne. I mam wrażenie, że to jeszcze nie koniec fazowości nowych precurek, zwłaszcza wnioskując po zapowiedzi, w której w kadrze są tylko buty Lovely obcasami do góry.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 447 z 533 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 446, 447, 448 ... 531, 532, 533  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group