FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 458, 459, 460 ... 531, 532, 533  Następny
  Co w tej chwili oglądacie - edycja druga
Wersja do druku
fleischman Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 26 Gru 2006
Status: offline
PostWysłany: 17-08-2014, 19:01   

Smk napisał/a:
MC jest bardzo niekonsekwentną postacią.

Ja widzę to troszkę inaczej, bardziej jako wyrachowanego drania, który od czasu do czasu ma ludzkie odruchy i nie widzę tu braku konsekwencji. "Czynnik ludzki" raczej daje mu dodatkowego kopa i mobilizację w sytuacjach, gdy szanse na sukces są niewielkie, niż jest głównym motywatorem jego działań. Z drugiej strony, chyba jednak nie ma co przesadzać z szukaniem głębi w bohaterach tej serii.


Smk napisał/a:
Poor communication kills odnosiło się do faktu iż gdyby Jajo* i Slaine w tym samym przedziale czasowym miast bezsensownie grozić sobie, po prostu przekazali drugiej stronie swoje cele...argh.

Myślę, że szybkie i przekonujące wyjaśnienie przez Slaina tego, że w sumie mocno przyczynił się do oficjalnego wypowiedzenia wojny przez imperatora, ale tak naprawdę chce pomóc byłoby dość trudne...Tym bardziej, że Jajo już jest mniej więcej świadomy całej intrygi i tego, że jakaś grupa chce się załatwić/wykorzystać księżniczkę, więc z automatu będzie bardzo ostrożny i podejrzliwy.

A tak poza tym... Haikyuu jest tak genialne, że aż trudno mi to opisać. Nigdy nie przepadałem za sportówkami i raczej ich unikałem, a na każdy odcinek Haikyuu czekam z wypiekami i czasem w czasie oglądania piszczę jak mała dziewczynka. W czasie odcinka z tego tygodnia stało się to przy okazji ostatniej sceny. Ja wiedziałem, że tak będzie :) W ogóle ten odcinek świetnie się skupia na tym jak ważne oprócz umiejętności różnych graczy jest ich nastawienie i morale, i że mecze często się przegrywa w głowie.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 17-08-2014, 20:28   

fleischman napisał/a:
Smk napisał/a:
MC jest bardzo niekonsekwentną postacią.

Ja widzę to troszkę inaczej, bardziej jako wyrachowanego drania, który od czasu do czasu ma ludzkie odruchy i nie widzę tu braku konsekwencji. "Czynnik ludzki" raczej daje mu dodatkowego kopa i mobilizację w sytuacjach, gdy szanse na sukces są niewielkie, niż jest głównym motywatorem jego działań. Z drugiej strony, chyba jednak nie ma co przesadzać z szukaniem głębi w bohaterach tej serii.


Napisałem postacią, nie osobą. Osobą to on jest sensowną akurat.
On nie jest wyrachowany. Słowo którego szukasz to "socjopata". To, albo Aspegers w jakiejś formie. Zakładając oczywiście że
Spoiler: pokaż / ukryj
jego data urodzenia to tylko przypadkowa zbieżność, a cała "adopcja" to nie zasłona dymna i MC nie ma z najeźdzcami aż za dużo wspólnego..

fleischman napisał/a:

Smk napisał/a:
Poor communication kills odnosiło się do faktu iż gdyby Jajo* i Slaine w tym samym przedziale czasowym miast bezsensownie grozić sobie, po prostu przekazali drugiej stronie swoje cele...argh.

Myślę, że szybkie i przekonujące wyjaśnienie przez Slaina tego, że w sumie mocno przyczynił się do oficjalnego wypowiedzenia wojny przez imperatora, ale tak naprawdę chce pomóc byłoby dość trudne...Tym bardziej, że Jajo już jest mniej więcej świadomy całej intrygi i tego, że jakaś grupa chce się załatwić/wykorzystać księżniczkę, więc z automatu będzie bardzo ostrożny i podejrzliwy.


Egg-kun wie tylko iż Nietopyrek należy do innej frakcji marsjan. I, po chwilowej współpracy w celu ukatrupienia przeciwnika, należy się go szybko i efektywnie pozbyć, bo nie wiadomo co mu do łba strzeli. Obaj, on i Slaine, nie znają się i mieli dosłownie mniej niż dziesięć sekund na przekazanie swoich myśli. Obyło się bez grożenia śmiercią, a i żaden nie strzelał by zabić drugiego.

To będzie długa, męska przyjaźń. A potem będzie drama, przecież to Urobutcher.

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 17-08-2014, 20:37   

ZROBILI TO

ZROBILI


Pisałem, ze gdy to zrobia, to seria ma u mnie 1, jest po prostu skończona.

No bo co, nagle nam tu ze sztampową kliszą wyskakują? TERAZ?! To mogli juz od startu dac hero super robota, przynajmniej nie łudziliby widza i rzeczywiście mielibyśmy nawiązanie do Gundama, zważywszy na to, jak MH się zachowuje.

W ogóle co, WE IDEON NOW? Statek zakopany pod ziemia wraz z robotem juz tam mielismy. Księżniczkę w rekach wroga tez, teraz powinna zajść w ciąże z MH. To teraz co odcinek moc aldnoah będzie rosła, a na końcu zabije wszystkich? No jeśli tak to będzie, to wystawie 10/10.

Ale teraz to sie czuje oszukany.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 17-08-2014, 23:13   

Po obejrzeniu ostatniego odcinka Rurumo mam mieszane uczucia. Seria zaczyna rozrywać się już nie w 2 a w 3 kierunkach, co nie oznacza, że odcinek nie był ciekawy. Ale po dosyć zabawnym odcinku o "pierwszym zadaniu pozadomowym" , przywalili z takiej grubej rury takim smutnym momentem o kocie, że aż się nie wierzy, że jeszcze 2 odcinki temu tematem przewodnim było metodyczne podglądanie majtek.
O co chodzi:
Seria ma potencjał być ciekawą zabawną komedią o czarownicy nieudacznicy, na co z resztą liczyłem. Z drugiej strony wkręcono wątek głównego bohatera, który jest zboczeńcem nadzwyczajnym z pretensjami do świata, że się na niego uwziął i nie pozwala mu robić tego co lubi. Tego wątku z kolei nie lubię, bo nie chcę patrzeć na krucjaty dla uzasadnienia chamskich podrywów. Niemniej w ostatnim odcinku za sprawą martwego kociaka wprowadzono kolejny poziom opowieści , brutalną prawdę o magii i jak to wpływa na rozwój psychologiczny postaci.

Spoiler: pokaż / ukryj
Mianowicie, zaprzyjaźniono nas z miłym i zabawnym kociakiem, tylko po to by go uśmiercić z przyczyn "naturalnych" i ponownie tylko po to by pokazać, że czary nie mogą ożywiać kocich zwłok. Kurcze, cały odcinek był od początku w klimatach "śmieszno" zboczuszkowych, koty były tylko przedmiotem podrywania dziewczyn a jak tylko zaczęło padać i w idiocie obudzily sie jakieś ludzkie uczucia, gruch z jasnego nieba
Najgorsze w tym wszystkim jest to, że mi bardziej żal tego kota niż protagonisty. I po myślach, że nareszcie coś do kolesia dotarło, dostałem takiego dola jak by mi ktoś przywalił łopata w tył głowy.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 18-08-2014, 14:53   

Slova napisał/a:
ZROBILI TO

ZROBILI


Pisałem, ze gdy to zrobia, to seria ma u mnie 1, jest po prostu skończona.

No bo co, nagle nam tu ze sztampową kliszą wyskakują? TERAZ?! To mogli juz od startu dac hero super robota, przynajmniej nie łudziliby widza i rzeczywiście mielibyśmy nawiązanie do Gundama, zważywszy na to, jak MH się zachowuje.

W ogóle co, WE IDEON NOW? Statek zakopany pod ziemia wraz z robotem juz tam mielismy. Księżniczkę w rekach wroga tez, teraz powinna zajść w ciąże z MH. To teraz co odcinek moc aldnoah będzie rosła, a na końcu zabije wszystkich? No jeśli tak to będzie, to wystawie 10/10.

Ale teraz to sie czuje oszukany.


Spokojnie. Urobutcher jako reżyser nie jest raczej znany ze sztampy < a biorąc pod uwagę jego zamiłowanie do wybijania kadry, Ideon ending nie jest wykluczone>. TO raz. Dwa, nie widzieliśmy jeszcze nic co wyglądałoby na mechatą wersję Jezusa stępującego na ziemię, więc to też nie powód do paniki. Na razie to co bohaterowie dostali to wyrównanie poziomu technologicznego z marsjanami, może.

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 18-08-2014, 17:05   

Precurki epizod 28, początek końca oryginalności?
Epizod był stosunkowo kiepski i polegał na młotkowym wbiciu do łbów dwóch hawajskich precurek na czym polega współpraca.(prezentacja wliczona) W dodatku poszło to bardzo szybko i bezboleśnie, chociaż początkowo dziewczyny nie załapały. Jedyne co mi się w tym odcinku podobało to homoniepewny oprawca. Kurcza, z tego był by piękny dwuczęściowy odcinek, w trakcie którego 4 lenie zdobyły by cała japonię,. Dlaczego użyli tego jako plot device?
Ale wracając do pierwszego zdania, deus ex machina została zdradzona. Blue przywołał kolejną część mitu o puszce pandory, czyli linijką, że na dnie została nadzieja. Oznacza to nie mniej nie więcej tylko prawdopodobnie bojowe suknie ślubne ze skrzydełkami motylków z drugiego endingu. (byle nie jeździły na drewnianych białych pegazach jako główny atak, serio wszystko tylko nie to) Niemniej tytuł kolejnego odcinka z cała pewnością nie jest przypadkowy. Znowu mogli dokonać levelaping i grupową synchronizację, bo w poprzednich odcinkach widać było jakiego kopa to daje. Ale nie, jednak musi być ukryty wcześniej powerup ;( inny niz Iona music Box. 4 karty multitransformacyjne? Nie mogą po prostu robić dalej najlepszych odcinków w historii?
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 23-08-2014, 19:47   

Aldonoah Zero 08 - LOL. Żeby ktoś nie miał wątpliwości: Slain cierpiał za mało!
A poza tym... Ja wiedziałem, że tak będzie... Ja wiedziałem, że tak będzie...

Spoiler: pokaż / ukryj
No dobra, nie wiedziałem. Liczyłem na wewnętrzny konflikt. A tu się okazuje, ze sprawa się skończyła zanim się zaczęła. No i teraz... No właśnie, co teraz?

Dalej trzyma w napięciu, draństwo jedne!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 23-08-2014, 20:59   

Aldnoah Zero 08. He. He. He.
Być może zwroty akcji nie są jakoś specjalnie zaskakujące, aczkolwiek dają satysfakcję z oglądania i trzymają w napięciu. Nie idą też po najmniejszej linii oporu...

Spoiler: pokaż / ukryj
No więc po skopaniu czterech liter przed Ihado - zamiast najbardziej spodziewanego let's be friends! - spodziewałam się, że raczej nie wiem, wezmą go w niewolę. Albo zostawią na samotnej wyspie. A jakoś biednego Slaina pozostawili tak, że zgarnęli go Marsjanie z powrotem i urządzili piekiełko... Trochę mi nie pasuje - głównemu od spisku powinno zależeć, by uciszyć jak najszybciej chłoptasia, a stawiał się za nim. I trochę długo czekał licząc, że nic nie piśnie? Że nawet jeśli, to go wyśmieją? Dziwne. Z kolei rycerz blond długo zaczajał co i jak i kosztowało go to suma sumarum życie. Ładna akcja... przewidywalna aczkolwiek ładna.


SAO2 odc. 8
Serio, Kirito... so moe. Co to miało być? Jakoś nie potrafię znaleźć sobie uzasadnienia do tej scenki co postanowił wykorzystać iż wszyscy myślą, że jest uroczą dziewczyną... kompletnie nie potrafię, no chyba tylko po to, by wkurzyć Sinon? He--- A poza tym odcinek nawet jakoś tak przegadany nie był NO I ZNÓW NA KONIEC ZOSTAWILI CLIFFHANGERA i najciekawszą akcję.

Spoiler: pokaż / ukryj
Trochę też mi się kupy nie trzyma to, że do tej pory było jasno powiedziane, że Death Gun zabija tylko jak wie, że są świadkowie. Tutaj Kirito myśli, że chce sprzątnąć przeciwnika na dobre i na serio, ale może jednak...? Jedyne uzasadnienie to takie, że doskonale sobie zdaje sprawę, że go obserwują. A CHWILECZKĘ. Przecież rozgrywki są transmitowane na żywo i mają mnóstwo widzów. Okej, cofam mój argument. Sinon pewnie nie da rady dziada zabić, ale wytrąci go z równowagi na tyle, by nie strzelił. Huuh ciekawe co to za gość się okaże koniec końców.


Tokyo ESP 7 rany julek jakie to nudne, pretensjonalne i na dodatek zatacza dziwne kręgi w czasoprzestrzeni. Czyli niby pierwszy odcinek będzie powiązany dopiero z ostatnim a w międzyczasie po prostu beda dalej męczyć nas historia sprzed i power-upowaniem głównej bohaterki? Jedyny bohater, którego tu lubię, to pingwin. Serio.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 23-08-2014, 22:22   

Ja tam nie widzę nic dziwnego w zachowaniu naszych zdrajców.

Spoiler: pokaż / ukryj
Spisek im się zdeczka sypnął. Tym samym trzeba zorientować się jak wygląda sytuacja. A sytuację zna tylko biedny sponiewierany Slain. Co więcej, Slain nie koniecznie wie, że jego protegowany się zorientował co jest grane i tym samym można mu przysporzyć dodatkowych cierpień, "ratując" biedaka.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vpirate65 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 24 Sie 2014
Status: offline
PostWysłany: 24-08-2014, 19:01   

Aldonoah Zero 08

Anime banalne. Nie wiem czym się wszyscy podniecają ( i tutaj mówię także o zagranicy).

Spoiler: pokaż / ukryj
Prosty podział na dobrych i złych. Niby tutaj mieli to trochę zapętlić, ale widać scenarzystom się nie chciało później myśleć nad jakimiś intrygami, więc od razu uśmiercili ludzi, którzy mogli by zrobić jakieś perturbacje. Według mnie to scenarzyści zrobili to tylko po to aby trochę to "uorginalnić". Getter robo był bardziej skomplikowany. Teraz pewno ten hrabia cośtamBaum wmówi sleinowi, że terransi chcą zabić jego księżniczkę i będzie ich atakować. Ewentualnie zrobią mu pranie mózgu i będzie taki dramatyzm później, który będzie powstrzymać pana głównego bohatera(tego bez emocji) od zamordowania sleina, bo ta księżniczka bezie go prosić, a on bezmyślnie będzie przyjmować od niej rozkazy jak to już robi od początku nie mówiąc npl. seksownej kapitance, że mają na pokładzie Marsjanina i w dodatku księżniczkę.



Sengoku tralala jundge end ep 8




Spoiler: pokaż / ukryj
Cały odcinek niezwykle nudny i leniwy. Na początku ishida dowiaduję się, że nikt go nie słucha i wszyscy coś knują za jego plecami. W ogóle ten ishida wygląda jak jakiś płaczek emo. Zresztą to samo z IEyasu. W pierwszych epkach sobie ubzdurał, że zabije swojego bosa, a później połączy Japonię na podstawie "bonds", które nie są zdefiniowane. Tylko on wie co to jest "bonds". To samo z ieyasu, wszyscy go ignorują, 89% ludzi nie chce się do niego dołączyć itd.
Ogólnie epizod leniwy, bo przez 10 minut słuchamy jakiegoś przemówienia tłumaczącego, dlaczego za chwilę każdy będzie się nawzajem zarzynał.


Dramatica Murder ep 8



Spoiler: pokaż / ukryj
Ah...!!! To był dramitac episode. Na początku noise zostaje poparzony kawą, lecz nie czuję żadnego "pain" co dziwi naszego głównego bohatera który jest męskim archetypem żeńskiej postaci w zwyczajnym shoujou. Później niebieski zabiera noise na taką quasi randkę. Scenarzyści pewno zrobili to po to aby pokazać jaki noise jest ignorantem nie znając takich dań jak takoyaki czy crepe. Ale nasz niebieski bohater mu pokazuje to i owo...
W tym epku też atakują niebieskiego i noisa ta cała sekta, która jest uzależniona od sword art online. Nawiasem mówiąc jest to ciekawe nawiązanie do serii SAO. W dodatku mamy też nawiązanie do... ONE PIECE, bo nie wiedzieć czemu nasz główny niebiesko włosy męski archetyp żeńskiej postaci w zwyczajnym shoujou, używa... HACK z ONE PIECE I to nie były zwyczajne hacki, ale te królewskie.

Końcówka jest piękna. Nasz - główny niebiesko włosy męski archetyp żeńskiej postaci w zwyczajnym shoujou - wchodzi inside him i leczy jego duszę. Całe ostatnie 10 minut polega na tym, że noise mówi takie słowa jak:
- pain z 100 razy
-alone z 88 razy
- feel z 99 razy
I ostatecznie nasz główny niebiesko włosy męski archetyp żeńskiej postaci w zwyczajnym shoujou przytula go i mówi mu, że jakby co to on jest przy nim i everything teraz będzie alright.

Jakie to romantyczne!

[/b]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 25-08-2014, 00:40   

Binbougami ga! całe
W zasadzie jeszcze mam płuca, ale mocno charczę. Dawno się tak nie wykaszlałem ze śmiechu, to jest niebezpieczne anime. Gdyby było więcej odcinków moja pseudo astma by mnie zabiła.
Ale poważnie, humor był by dobry nawet bez elementów parodystycznych ale te gęby z pierwszego odcinka z Ranmaru po prostu wymiatają. Z drugiej strony seria ma dosyć ciężką i głęboką warstwę rozdrapującą psychikę głównej bohaterki i to też jest bardzo ciekawy element. Tak więc bardzo się cieszę, że się zdecydowałem to zobaczyć, w sumie było warto

Rurumo epizod 7.
Weell... odcinek fanserwis 200% Dla postaci i dla targetu ale to akurat było najmniej ciekawe.
Spoiler: pokaż / ukryj
Najlepsze sceny wykonywała kotka, oraz Rurumo opętana przez przeklęty szkolny strój kąpielowy. W zasadzie protagonista dostał do spróbowania swojego lekarstwa i mało brakowało i by go mała czarownica brutalnie zgwałciła.
I nie , wcale nie uważam, że by mu się to spodobało, w o czach rysował się raczej strach lub przerażenie. Z drugiej strony chłopak zwyczajnie mówi zbyt prosto z mostu jeśli nie chce wyglądać jak największy zboczeniec
Spoiler: pokaż / ukryj
Chociaż kwestie "czy któraś z was może mi pożyczyć kostium" oraz "Pomóżcie mi zdjąć kostium z mojej siostry" w jego sytuacji bez wyjaśnienia mogły się skończyć linczem, więc nie wiem co gorsze
W każdym razie mam nadzieję, że chłopak się czegoś nauczył i nie zapomni tego przez kolejnych kilka tygodni.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sebaar Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 12 Lip 2012
Skąd: Somewhere in time...
Status: offline
PostWysłany: 25-08-2014, 20:39   

Noragami OAD- tym razem komediowo czyli nowa ulepszona wersja Hiyori w wykonaniu Yato oraz libacja bohaterów pod drzewem wiśni i jej efekty.

Naruto/Kakashi Shippuuden do 365- Madara dalej gra na kodach, przez sporą liczbę odcinków poznaliśmy wydarzenia z serii z punktu widzenia Kakashiego, ale gdy wróciliśmy do teraźniejszości dostaliśmy aż 4 śmierci postaci drugoplanowych w jednym odcinku (co na standardy tej serii to wręcz masakra),
Spoiler: pokaż / ukryj
ale za to czterej Hokage wracają do żywych.

_________________
...a poza tym uważam że Toaru Majutsu no Index powinno dostać kolejny sezon.

The goddess of victory is waving her underwear in your faces!
Fritz Josef Bittenfield
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 25-08-2014, 21:29   

Aldnoah 8

Bos...
KOLEJNY ZMARNOWANY ODCINEK.
Wszystko super, ładnie poprowadzone, wyjaśnione, fabuła posunęła się do przodu, pojawiły się nowe perspektywy.

Spoiler: pokaż / ukryj
A na koniec wszystko to zniwelowano do punktu wyjścia.
No, chyba, że to uderzenie plazmowym mieczem wiadomego jegomościa nie zabiło, bo nie ma ciała, nie ma trupa.

No, ale jeśli tak, to jak to wyjaśnią? Nie widzę wyjścia z sytuacji, w której zostali postawieni bohaterowie. WSZYSTKIE SENSOWNE ROZWIĄZANIA SĄ NIEMOŻLIWE DO OSIĄGNIĘCIA. Poza deus ex machina w postaci naszego Yamato.

No chyba, że to jest tak, że Saazbaum nie jest spiskowcem, tylko sam działa na rzecz księżniczki i zwyczajnie wszystkich podejrzewa o zamach, a ostatnia akcja to nieporozumienie i naszego małego męczennika uratował, żeby, jak uważał, Cruhteo go nie zabił w celu zlikwidowania świadków, co mógł wywnioskować z wideokonferencji z przesłuchania.

Ale to zbyt zawiłe, jak na tę historię.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 26-08-2014, 15:34   

Precurki epizod 29
Wygląda na to że się pomyliłem, bo wróciło to co lubię w tym sezonie i dodatkowo przyciągnęło za sobą niezła bombę. Przede wszystkim to co wyciągnął z pudełka Blue, jak na razie nie jest bojową suknią ślubną :] Po drugie mieliśmy kawałeczek dalszej historii i uzasadnienie po raz pierwszy, dlaczego konkretny oddział nieudaczników ma atakować konkretne miasto z głównymi bohaterkami. Mało tego ten odcinek wyjaśnia dlaczego hunter ma zakaz atakowania tego miasta i kto tu jest prawdziwym złem, co i dlaczego oraz tego skutki. Bardzo ładnie, fabuła zamiast się sypać się poukładała, złe szykują się do frontalnego ataku na o wiele większą skalę, podobnie jak dobre. Kroi się niezła konfrontacja :] (ja wiem że te suknie ślubne jeszcze się pojawią ale, może to akurat dobrze rozplanują , kto wie)
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 27-08-2014, 22:16   

Nozaki 8 - cóż... Nozaki jest zawsze w formie. Ale mniejsza o to, wyniki rankingu popularności:

Spoiler: pokaż / ukryj

Best grill: Mikorin! - no ba. Tu się zgadzam z kitajcami. Drugie miejsce piastuje Hori (WTF!?), później Sakura, Książę i Seo. Tomoda na 14 miejscu :(
Pairingi: ok... Wygrywa, w zasadzie nie wiem dlaczego, Hori x Kashima. Nie wiem, może to wrażenie homolustu, czy co. Na drugim, Seo x Waka (no ba!), trzecie zajmuje kanoniczny pairing MC. Pierwszy homo pairing dopiero na piątym miejscu.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 459 z 533 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 458, 459, 460 ... 531, 532, 533  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group