FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 459, 460, 461 ... 531, 532, 533  Następny
  Co w tej chwili oglądacie - edycja druga
Wersja do druku
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 28-08-2014, 15:42   

Już nie pamiętam kto ale mie oszukał, W trzecim sezonie World bóg wie co prawie nie było Elci i tylko chyba dwa kadry z wozem strażackim. Mimo tego uważam ten sezon za nie do końca spaprany. Fabularnie bardzo nie podobał mi się koniec i nie chodzi tu ani o występ ani o sposób wyznawania sobie...;P phe phe ... najgorsze chyba było to "niech się dzieje co chce to już nie moja sprawa" Protag fail a boginki były tam w zasadzie tylko dla głupich plottwistów i powtarzalności obsady :P.
Ok już narzekam, wiecznego podrywacza jeszcze bardziej bym krytykował.
Ogląda się to w sumie fajnie ale tego jednego odcinka brakuje , bo finałowej bitwie brakowało epickości, ba brakowało jej czegokolwiek. Kabumba- niema, koniec. A tak liczyłem na Elkę w tym sezonie w pierwszym planie (chlip chlip, zagryza rożek swojej kołderki).
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Melmothia Płeć:Kobieta
Sexy Chain Smoker


Dołączyła: 09 Lut 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 28-08-2014, 16:35   

vries napisał/a:
Pairingi: ok... Wygrywa, w zasadzie nie wiem dlaczego, Hori x Kashima. Nie wiem, może to wrażenie homolustu

W życiu nie pomyślałam o tym w ten sposób, a też najbardziej podoba mi się ta para. Kashimę uważam za świetną postać kobiecą (myślę, że nie jestem jedyna). Fakt, wyśmiewają się za jej pomocą ze schematu księcia, ale mimo wszystko Kashima w jakiś sposób pozostaje dość kobieca. A tendencje do pairingowania jej i Horiego mogą wynikać nie tylko z tego, że jest to romantyczne (bo jak na razie nie jest), ale przede wszystkim z tego, że to zestawienie generuje najwięcej humoru (ósmy odcinek, o bosze, ósmy odcinek! Ómarłam).

_________________
"Słowo ludzkie jest jak pęknięty kocioł, na którym
Wygrywamy melodie godne tańczącego niedźwiedzia,
Podczas gdy chcielibyśmy wzruszyć gwiazdy"
G.F.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 28-08-2014, 21:41   

Melmothia napisał/a:

W życiu nie pomyślałam o tym w ten sposób, a też najbardziej podoba mi się ta para. Kashimę uważam za świetną postać kobiecą (myślę, że nie jestem jedyna). Fakt, wyśmiewają się za jej pomocą ze schematu księcia, ale mimo wszystko Kashima w jakiś sposób pozostaje dość kobieca. A tendencje do pairingowania jej i Horiego mogą wynikać nie tylko z tego, że jest to romantyczne (bo jak na razie nie jest), ale przede wszystkim z tego, że to zestawienie generuje najwięcej humoru (ósmy odcinek, o bosze, ósmy odcinek! Ómarłam).

Kwestia gustu co do absurdalnych pairingów w tym tytule. Osobiście uważam, ze postaci ogólnie w anime są bardzo dobrze wymyślone. Zwyczajnie jestem zwolennikiem WakaxSeo.
I pewnie troszkę zainspirował mnie art dołączony do zestawiania. I w zasadzie jest bardzo porządny i wszystko jest na miejscu, no ale... Nie okłamujmy się. Jakby tak Kashimę wsadzić w spodnie to równie dobrze mogłaby być kolejną postacią z gry otome (z wyglądu znaczy się, bo jeśli chodzi o charakter to jest różnie).

Kolejny Special Mushishi - 10/10. O ile poprzedni mi się szczególnie nie podobał, to ten był zwyczajnie rewelacyjny.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
fleischman Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 26 Gru 2006
Status: offline
PostWysłany: 30-08-2014, 22:52   

Aldnoah.Zero 09
Trololololol
Moje główne pytanie na ten tydzień brzmi:
Czy silniejsze będzie prawo Urobutchera, że trupy muszą być, czy wygra prawo anime, że zabić kogoś, a zabić kogoś na śmierć to dwie zupełnie inne rzeczy. Jesli to pierwsze, to chyba mam mocnego kandydata na trolling roku. Choć siły ujmuje mu to, że

Spoiler: pokaż / ukryj
Po ujawnieniu, że księżniczka jest księżniczką właściwie nikt jej nie pilnował, a sprawczyni nikt nie wziął przez ten cały czas na poważne spytki. Grała w gry, tja.

Przyjemnie się to ogląda, ale jednak nie należy brać tego na poważnie...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 31-08-2014, 09:42   

SAO II ep. 9
Dawno mi się nie zdarzyło bym podczas oglądania anime pod nosem piszczała z uciechy. ⊂⌒~⊃。Д。)⊃
A tak nowe SAO dostarcza mi ogromnej dawki uciechy. Oczywiście nie da się go brać na serio, raczej w typie "co to tam jeszcze wymyślą", ale z pewnością ważny jest fakt, że dzięki poprzednim seriom zdążyło się bardzo do bohaterów przywiązać, na swój sposób. Dodatkowo bardzo podoba mi się ta zagadka "którym szaleńcem z Aincradu może być Death Gun". I ciekawi mnie niezmiernie jak wytłumaczą to wszystko.

Spoiler: pokaż / ukryj
Ohohoh gdzieś tam w sumie przypuszczałam, że w możliwych scenariuszach będzie "Death Gun zaatakuje Sinon", ale niemniej ostatnia scena była moooocnaaaa i wg mnie naprawdę emocjonująca. Do przewidzenia jest, że Kirito skądś się zjawi ją uratować... ale co dalej?

Ale te cliffhangery zabijają... ja chcę już całą serię... zwłaszcza że ma być aż 24 odcinki, a narazie to dopiero 9-ty? A akcja jakby zmierza szybko do punktu rozwiązania? Czyżby zrobili jak w pierwszym sezonie, że ta gra się skończy i przeskoczą do innej?... trochę głupie by to było.

Aldnoah Zero ep. 9
Noo to może tak na początek, nowy ending jest gorszy niż poprzedni. W ogóle dziwne, seria 12-to odcinkowa a dwa endingi... bogato.
Fakt, serii nie da się brać na poważnie, ale ten trolling potrafi przyciągnąć widza. WTF?!

Spoiler: pokaż / ukryj
Pierwsze: zabójca uratował Slaina i nawet się okazało, że ironicznie miał do tego powód - bo jego ojciec go kiedyś uratował - choć najlogiczniej to byłoby go sprzątnąć. I.. dalej jest pokrętne pomieszanie z poplątaniem - więc żywi urazę do rodziny królewskiej, bo wkopała ich w wojnę i wysłała na Ziemię i potraktowała jako mięso armatnie, bo nie raczyli dać znać, że chcą rozpieprzyć księżyć. Więc jego ukochana zginęła. A dalej życie uratował mu Ziemianin. Ale mimo tego teraz: chciał zemścić się na rodzinie królewskiej i postanowił zrobić z księżniczki kozła ofiarnego i zacząć konflikt na Ziemi... a teraz zabił własnego równorzędnego Rycerza (który był "tym dobrym"), natomiast nie zabił jeszcze syna tego, co go uratował... eeeeee.
Cała radosna sprawa z bieganiem luzem księżniczki - która w końcu była dla nich niezwykle ważna i była źródłem paliwa do statku - zakrawa na głupotę na miarę mecho-wampirków (Buddy Complex).
No i w sumie... ta scena pod prysznicem (fanserwisssssss)... Pewno każdy myślał własnie o tym, że zabicie a zabicie na śmierć to nie to samo i księżniczka tylko się poddusi. Ale dla dobitości sceny wyłączyli zasilanie w statku, żeby podkreślić, że to zabicie na śmierć? No, to tutaj jest też poletko na małe Deux ex Machina typu wejście tego tytułowego "aldnoah zero" i jakiejś sprawczej mocy by księżniczka powstała z martwych. No bo jednak openingi często są mocno luźno powiązane z fabułą, ale ta ostatnia scena jest intrygująca i mam nadzieje, że jakoś ją pociągnął jeszcze w anime...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 31-08-2014, 11:39   

Nanami napisał/a:
zakrawa na głupotę na miarę mecho-wampirków (Buddy Complex)


Te, Namiś, nie chodziło przypadkiem o Valvrave'a? xD

A ja sobie dołożyłam kilka serii do oglądania i tak...

Argevollen - w sumie nie wiem, czemu to oglądam. Głód na mchy? O_o W każdy razie... To jest... nudne. Główni bohaterowie są irytujący... Nie, serio aktywacja mecha musi tak wyglądać za każdym razem? To tak, jakby do odpalenia silnika i przekręcenia kluczyków specjalnie za każdym razem byłby mi potrzebny rodzic O_o - ale czego się nie zrobi, żeby główna bohaterka miała zastosowanie w fabule... Gópie to.

Tokyo Ghoul - ja naprawdę nie wie, czy to jest kwestia medium, czy czegoś innego, ale to chyba jedna z tych mang, która nigdy nie powinna być zanimowana, bo walka na macki jest na ekranie jest zabawna i nic więcej... I to tempo, wykończą tego biednego chomika na tym kółeczku, jak tak szybko będzie musiał biec do samego końca ._. Ale, przynajmniej Mamoru Miyano odnalazł się w kolejnej roli.

Zankyou no Terror - eeeem... Tak, byli sobie młodzi terroryści oraz ich wielcy rywale. Były sobie nawiązania do mitologii... Było sobie tanie kino sensacyjne i była sobie główna bohaterka, która w żadnym wypadku nie powinna się tam znaleźć. Lisa nie byłaby złą postacią, gdyby twórcy przestali tak na każdym kroku podkreślać jej ślamazarność i ogólne nierozgarnięcie życiowe... Sorry, nawet ja za pierwszym w kuchni nie zrobiłam takiego syfu. I, serio, kto na "misję" bierze legitymację szkolną? O_o

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
fleischman Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 26 Gru 2006
Status: offline
PostWysłany: 31-08-2014, 15:49   

Nanami napisał/a:

Spoiler: pokaż / ukryj
Ale dla dobitości sceny wyłączyli zasilanie w statku, żeby podkreślić, że to zabicie na śmierć?

Zawsze może się okazać, że omdlenie wystarczy do odcięcia dopływa paliwa. Myślę, że w tej serii może już stać się wszystko :D Jednak zabawa schematem

Spoiler: pokaż / ukryj
damy wam super mecha i nadzieję, tak jak w milionie innych serii, ale za chwilę was ztrollujemy uczynimy go bezużytecznym

wydaje mi się wybitnie atrakcyjna i ciekawa, więc mam nadzieję, że to wszystko pójdzie jednak w tę stronę i nie będzie cudownych zmartwychwstań a'la anime.

Scena z prysznicem jest tym zabawniejsza, że

Spoiler: pokaż / ukryj
obie panny marsjanki wchodzą sobie tam bez żadnego stresu i dyskutują o rzeczach potencjalnie nieprzyjemnych dla ziemiach pomimo tego, że słyszą cieknącą wodę, więc wiedzą, że nie są same.

Lista idiotyzmów w tej serii jest niesamowita, ale jakoś trudno mi się na nią złościć, bo jednak po każdym odcinku mam banana na gębie, albo z powodu świetnej akcji i tego jak jest połączona z muzyką, albo z powodu ogólnie pojętej niesamowitości scen WTF.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 31-08-2014, 16:41   

Enevi napisał/a:
Nie, serio aktywacja mecha musi tak wyglądać za każdym razem? To tak, jakby do odpalenia silnika i przekręcenia kluczyków specjalnie za każdym razem byłby mi potrzebny rodzic

To tak, jakby do uruchomienia samolotu myśliwskiego za każdym razem była potrzebna ekipa techniczna...
och, czekaj, przecież jest potrzebna.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 31-08-2014, 18:38   

Enevi napisał/a:
Nanami napisał/a:
zakrawa na głupotę na miarę mecho-wampirków (Buddy Complex)


Te, Namiś, nie chodziło przypadkiem o Valvrave'a? xD

Oh masz rację.. podobieństwo głównej pary bohaterów mnie zmyliło xD

A tak btw Aldnoah 9 jeszcze...
Tak się cofnęłam do 1 odcinka, bo w ogóle nie pamiętałam o czym on był. I o, ten łańcuszek, który miała na sobie księżniczka, dostała od Slaina jako "ziemski talizman odstraszający złe duchy".

Spoiler: pokaż / ukryj
Ogromna ironia czy może furtka do ożycia?

W ogóle ta seria pogrywa sobie ironią ile wlezie, tak jak ta bombka i jak ludzi z miasta zmiotło, a potem pokazanie dwójki dzieci na werandzie zachwycających się "spadającymi gwiazdami" i że ich życzenie do gwiazdki to "by ludzie żyli w pokoju" ;)
Przejrzałam jeszcze endingi... pierwszy odcinek endingiem był opening. W drugim odcinku ta sama piosenka, co była w 9-tym. A w miedzyczasie był "ten mój ulubiony" kawałek "aLIEz"... hmmmm.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 31-08-2014, 20:53   

Ludzie, przecież Hime

Spoiler: pokaż / ukryj
żyje, takim duszeniem to się człowieka z miejsca nie zabije. To, że ktoś zwiotczał, to nei oznacza, że umarł

Acz scena była przednie wykonana.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 01-09-2014, 07:47   

Slova napisał/a:
Ludzie, przecież Hime

Spoiler: pokaż / ukryj
żyje, takim duszeniem to się człowieka z miejsca nie zabije. To, że ktoś zwiotczał, to nei oznacza, że umarł

Acz scena była przednie wykonana.


Hrabia w czerwieni jes zrobiony dobrze, to sie nazywa miec uzasadnienie by byc skurczybykiem, a jednak byc postacia lubiana.

Nah. to bedzie troll. a jesli taki jak podejrzewam, to sie bede turlal po podlodze. i to sfilmuje dla niedowiarkow.


Spoiler: pokaż / ukryj
ksiezniczki nie budziet juz. za to bedzie zakamuflowana dziewoja co dusila.



ps nie wie ktos jak dotykowa klawiature w osmej wingrozie przekonac do polskich znakow?

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 01-09-2014, 09:09   

Smk napisał/a:
to sie nazywa miec uzasadnienie by byc skurczybykiem

Uzasadnienie dobre, tylko metody takie... naciągane? Bo motywy są oczywiście wiarygodne, tylko postępowanie jakoś do nich nie przystaje.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 01-09-2014, 09:45   

Slova napisał/a:
Enevi napisał/a:
Nie, serio aktywacja mecha musi tak wyglądać za każdym razem? To tak, jakby do odpalenia silnika i przekręcenia kluczyków specjalnie za każdym razem byłby mi potrzebny rodzic

To tak, jakby do uruchomienia samolotu myśliwskiego za każdym razem była potrzebna ekipa techniczna...
och, czekaj, przecież jest potrzebna.


Jeśli tak, to ok. Nie znam się na samolotach, a inne mechowe serie, pewnie mylnie, przyzwyczaiły mnie do tego, że większość rzeczy robi pilot... Mój problem z tym wątkiem polega na tym, iż mam wrażenie, że to jedynie sposób na zatrzymanie głównej bohaterki na pierwszym planie (bo inne roboty w tej serii chyba tak nie działają, prawda?)... Ale pewnie marudzę, bo panienka jest wyjątkowo niestrawna...

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sebaar Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 12 Lip 2012
Skąd: Somewhere in time...
Status: offline
PostWysłany: 01-09-2014, 21:03   

No Game No Life, było już kilka anime o podobnej fabule (np. Dog Days, Mondaiji-tachi ga Isekai), ale bohaterowie tej serii są jeszcze bardziej zakręceni, podobnie jak humor.

_________________
...a poza tym uważam że Toaru Majutsu no Index powinno dostać kolejny sezon.

The goddess of victory is waving her underwear in your faces!
Fritz Josef Bittenfield
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 01-09-2014, 22:45   

Enevi napisał/a:
(bo inne roboty w tej serii chyba tak nie działają, prawda?)

Inne roboty mają typową obsługę naziemną. Tak, to te dziewczyny, które plączą się bez celu po ekranie w kombinezonach roboczych.

Enevi napisał/a:
bo panienka jest wyjątkowo niestrawna...

O, widzisz, a ja ją bardzo lubię. Postaci to jedyne, co sprawia, że anime da się oglądać (nie, żeby były jakieś super dobre ich kreacje, ale zawsze), bo pozostała część koncepcji to kpina i bzdura.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 460 z 533 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 459, 460, 461 ... 531, 532, 533  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group