FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 46, 47, 48 ... 531, 532, 533  Następny
  Co w tej chwili oglądacie - edycja druga
Wersja do druku
aoc Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 21 Lis 2008
Skąd: z Polski
Status: offline
PostWysłany: 28-01-2009, 21:50   

Tenshi na Konamaiki 1 - 5
Hmmm ... co by tu rzec o tym . Długowłosa blond piękność zachowująca się jak chłopak, stado jej wielbicieli i beznadziejnie w niej zakochany chłopak o aparycji "goryla" . Genialne, po prostu genialne :)
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6404012
Norrc Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Kwi 2008
Skąd: 西
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 28-01-2009, 22:01   

Kono Minikuku mo Utsukushii Sekai - 01 - 03

Czy tylko mi ta seria wygląda na wzorowaną w dużej mierze na Elfen Lied?
Na początku Hikari, to wykapana Nyu/Lucy. No i ta wszędobylska golizna...
W następnych odcinkach czuję się jakbym oglądał co trzecią scenę. Kobieta która dopiero co spotkała kuzynkę bohatera, zna wszystkie jej uczucia. Cała rodzina + przyjaciele natychmiast dają wiarę historii
Spoiler: pokaż / ukryj
o znalezieniu kosmitki i metamorfozie w coś na wzór "Super Wymiatacza Rodem z Shounena klasy C".

Jak na razie baaardzo skopane pod względem fabularnym, ale jakoś trzeba przebrnąć do końca. Jednym zdaniem, "prawdopodobnie najbardziej naciągane anime na świecie".

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1498253
Lila Płeć:Kobieta
BAKA Ranger


Dołączyła: 19 Wrz 2006
Skąd: [CENSORED]
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Lisia Federacja
Omertà
PostWysłany: 28-01-2009, 23:26   

Gamer2002 napisał/a:
Gundam 00 ep 22

Spoiler: pokaż / ukryj
Ja nie chce by ta ******* z trójcy żyła i się jeszcze nawróciła! Ma zdychać!


Gundam 00 ep 23

Spoiler: pokaż / ukryj
Dziwne, że Lockon nie użył Trans AM podczas walki. W ten sposób rozwaliłby Gundama.
A tak odszedł jedyny rozsądny z tej całej bandy.


Boże, kolejny Anty ;]


Spoiler: pokaż / ukryj
Gdybyś oglądał uważniej, wiedział być, że Lockon nie mógł użyć Transa, bo go juz użył i się ładował. Niestety nie zdążył na czas i tak wyszło, że nasz kochany Space Cowboy zrobił *poof* till 2nd sezon. Mnie najbardziej zasmucił fakt, że przeżyła 2 osoba ;< ( pewnie za to dostane w dziób, bo wiele ludzi go lubi :P )

_________________
" Twas brillig, and the slithy toves, did gyre and gimble in the wabe;
All mimsy were the borogoves, and the mome raths outgrabe.~ "

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 29-01-2009, 00:01   

Soul Eater 42. Zuo. Mhrok. Skądś znam ten głos! O mamuśko.

Spoiler: pokaż / ukryj
O matko... Yukana. Jako Azusa. Słucham sobie, słucham... Kurczę, znajomy głos. Myślę, myślę... i nagle skojarzyłam! Tear z Tales of the Abyss! C.C. z Code Geass! Tylko, kurczę, czy oby na pewno?! Bo jednak ten głos... coś nie taki. Nie sądziłam, że Yukana ma TAKI zakres mozliwosci głosowych. Ómarłam. Poza tym rozwój fabuły... ciekawy. Gocąca się Maka trochę wkurzająca. Co mnie niepokoi - znacząco odbiega od mangi. Mogą to obrócić na dobrą kartę, mogą totalnie schrzanić. Bo jakby szli zgodnie z manga, to akurat ten łuk zamknałby im ładnie sie w 51 odcinku. Pod spodem porównanie z manga, więc na wszelki wypadek ostrzegam...

UWAGA! Nawiązania do mangi!
W mandze warunkiem Medusy za przekazanie BREW było prawo bycia strategiem w porachunkach z Arachnofobia. Skompletowała sobie drużyne z naszych młodych meisterów i broni i tylko ich zaciągneła w serce kryjówki Arachne... A tu siedzi na zadku i obserwuje z cieni co się dzieje. Stein miał z insza zupełnie inna funkcję - gotuje się we mnie jak widze, ze zaciągneli go do boku Meduzy! Prych! W mandze zostaje oskarżony o popełnienie zabójstwa i ucieka dopiero. W mandze Kishin nie leży sobie na podołku Arachne... chowa się w kątach po całym świecie, nie wspiera żadnej ze stron i nie przeszkadza zbytnio. Tylko rozsiewa szaleństwo... BJ ma też zupełnie inna funkcje - ciekawe czy w anime zdecydowano się całkowicie wyciac jego talent - moc super percepcji dusz z mozliwoscia przebicia się przez Soul Protection wiedźm. Póki co "zyskuje" na tym tylko Chrona, która w mandze koniec końców dała dyla na stałe, a tu staraja sie jej dorobić kręgosłup jakiś. Ciekawe jak teraz wybrna.


Kemono no Souja Erin 01 hmmm... tutaj jedna wielka niewiadoma. Nie tego się spodziewałam. Kreska jest... nieciekawa. To znaczy poprawna i tyle. Oczy są jakieś dziwne. Tła nieruchome. Twarze wieśniaków brzydkie. Tylko potworki wygladaja jako-tako. Ani opening ani ending nie zachwycaja - wrecz przeciwnie. A historia zdaje sie być lekko infantylna... delikatnie mówiąc. To znaczy, sam wątek nadal mi się podoba. Ma w sobie mimo wszystko coś, co przykuwa uwagę. Może sposób przedstawienia uczuć między córka a matka? Zalążek fabuły, która może się okazać całkiem dobra?

Spoiler: pokaż / ukryj
Mam już po pierwszy odcinku dziwne przeczucie, że mamuśka Erin nie pożyje sobie długo. Dziewczę będzie musiało dorosnąć i przekonać się, że te bestie wcale takie grzeczne nie są, a jako specjalista od nich ze specjalnymi mocami wcale nie jest nietykalna - i tu widzę rolę mamuśki jako ofiary rozszarpanej na strzepki w obronie córki (tylko musi troche podrosnac, może zastosuja jakies przeskoki czasowe?), która nie bedzie mogła jej pomóc. Takie mam przeczucie.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 29-01-2009, 00:48   

Z.O.E Dolores,i dotłukłem się do 15 odcinka i idę spać :].

Spoiler: pokaż / ukryj
Dotarliśmy na marsa :) a tam niema ryb i Dolores zaczepia przygodne łodzie podwodne terrorystów z pytaniem. Gdzie są ryby? Ale mniejsza z tym gdzie zawędrowała akcja tylko jak. W życiu nie spodziewał bym się aby ktoś poważnie rozważał wykonanie lądownika ze śmieci. Naszych obecnych kosmonautów przeraża nawet wystający kawałeczek pianki :P. Po przygodach związanych z wodorostami, produkcją tlenu i "ekologami" wreszcie zaczyna być widoczne o co naprawdę chodzi. Że zgrzyty pomiędzy ziemianami i ich podległą planetą mars zaczynają prowadzić do konfliktu zbrojnego w którym to mars miał by przewagę.
Widzimy też jak bardzo zindoktrynowani są marsjanie i że Dolores nie jest normalnym mechem bojowym a jej si znacząco odbiega od norm zbrojeniowych. Bo żeby nie wiedzieć o podstawowym wyposażeniu :].A i ten staruch ma niezłą wyobraźnie Dolores w maid cafee wyglądała wręcz perfekcyjnie :] :]

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 29-01-2009, 11:41   

Norrc napisał/a:
Czy tylko mi ta seria wygląda na wzorowaną w dużej mierze na Elfen Lied?
Tylko tobie. Cała reszta sprawdziła, i wie że KonoMini pojawiło się kilka miesięcy PRZED Elfen Lied, więc to EL jest wtórne, jeśli już :D

Regios 3
Uuuch... groch z kapustą. Tysiąc pięćset sto dziewięćset nowych wątków, zero logiki i do tego przeskoki czasowe. Rzucę chyba, szkoda czasu.

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Piotrek Płeć:Mężczyzna
Nikt niezwykły


Dołączył: 26 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 29-01-2009, 14:40   

i tak oto serią Kimi ga Nozomu Eien zakończyłem moją niemal 2 tygodniową podróż anime po romansach (dramaty / komedie). Odcinki OAV chyba sobie odpuszczę.
Obejrzałem kilka serii, jedne były gorsze, drugie lepsze jednak czas spędzony przy tych seriach wspominać będę raczej pozytywnie. Poza wymienioną już serią obejrzałem:
School Rumbe
School Rumble Ichi Gakki Hoshuu
School Rumble Ni Gakki
School Rumble San Gakki
Ichigo 100% + wszystkie OAV
I''s Pure
Hanbun no Tsuki ga Noboru Sora
Final Approach
ef - a tale of memories
Akane-iro ni Somaru Saka
Ajimu Kaigan Monogatari

przy okazji powtórzyłem:
Full Metal Panic!
Full Metal Panic? Fumoffu
Full Metal Panic! TSR
Kimikiss Pure Rouge

jako niewypał mogę zaliczyć próbę obejrzenia Ouran High School Host Club, grafika kluła mnie w oczy, a głupota samego anime mnie przeraziła.
Do części z tych serii na pewno wrócę w wakacje, teraz czas powrócić do realnego świata. Wezmę się za długo odkładane pozycje, czas na to co lubię czyli akcję i dużo krwi. Może obejrzę jeszcze Melancholy of Haruhi Suzumiya jestem po jednym odcinku, więc można zaliczyć to jako "oglądane aktualnie anime". Czas się również wyspać, bo zarwałem wiele nocy aby obejrzeć to anime w spokoju a wiadomo, że w dzień nie śpi się najlepiej :P
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 29-01-2009, 18:23   

Z.O.E Dolores,i do końca. Niech żyje A.I. .

Spoiler: pokaż / ukryj
Po krótkim fragmencie zemsty osobistej jednego z klonów (wygląda na to że to były jakieś przebrania bo bez tego wyglądał inaczej) i totalnym wypaczeniu morale wrogich pilotów. Marsjańska prywatna armia zamierza zniszczyć życie na ziemi poprzez zwalenie na ziemie gwiezdnej windy (którą nawiasem amerykanie właśnie projektują w realu).
Rodzinka gwiezdnych kowbojów zostaje zjednoczona a przygodna ziemska reporterka chce zdobyć na tym pulicera. W rezultacie wszystkich zdarzeń nawiązuje się wielka walka pomiędzy prywatną armią pewnego szaleńca a zjednoczonymi siłami ziemi i marsa (choć ci drudzy raczej tylko trzymają kciuki za to żeby nie odcięto ich od zaopatrzenia)z Dolores na czele. A na koniec najlepsza rzecz serii Dolores mimo poświęcenia resztek energii nie zostaje unicestwiona bo jej sztuczna inteligencja zostaje sprytni zamocowana w innym miejscu :]
Tak głupkowate to było ale warto było sobie zawracać głowę. Może to nie tachikomy ale efekt emocjonalny podobny.

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
MegamanNoTsukaima
Gość
PostWysłany: 30-01-2009, 00:24   

Naruto
Rockman.exe
Zero No Tsukaima
Clanad after story
Moje kochane Anime które nie mają prawa Zaginąć w tłumie
Powrót do góry
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 30-01-2009, 13:50   

Nie rozumiem jaki jest sens wypisywania tych długich list. Nie wiadomo nawet czy tytuł był godny uwagi.(koniec offtopa)

Minami-ke Okaeri ep 4 coś mi tu nie gra.

Spoiler: pokaż / ukryj
Więc zacznijmy od tego że wszystko co było w tym odcinku "już było". Chwilami nawet odczuwałem pewne deja vu. Wydawało mi się wręcz że całe sekwencje scen zerżnięto z okawari (jak często można mieć urodziny?). I czemuż to nie było jeszcze żadnego nagłego wejścia miko-chan, on był przecież najlepszą postacią 2 poprzednich sezonów. Dodatkowo akcja jest dużo bardziej chaotyczna niż w poprzednich seriach. Wiem że chodziło o luźny charakter serii ale brakuje mi tu punktów zaczepienia typu głupia rozmowa przed szkołą o zamiarze odwiedzin.


armitage iii ova nadrabianie zaległości.

Spoiler: pokaż / ukryj
Szczerze mówiąc ta seria mnie odstraszała dość skutecznie przez kilka lat. Okazało się jednak że nie jest to nędzna rozbieranka a strój głównej bohaterki o niczym nie świadczy.
Dość ciekawy pomysł na adaptacje sztucznej inteligencji do społeczeństwa. Zaszyć w mięsku i powiedzieć że są ludźmi prawie jak terminator.No właśnie to prawie stało się tutaj poważnym problemem. Religia znowu podzieliła społeczeństwo. A polowanie na czarownice i fobie "rasistowskie" zrobiły wrogów z niedawnych idoli i przyjaciół. Dodajmy do tego że wszystko było ukartowane a naszym oczom ukaże się całkiem przyjemny kryminał sf


toradora ep 17 NNNNIIIIEEEEEEEEEE!!!!!!!

Spoiler: pokaż / ukryj
Odcinek sam w sobie taka spokojna konspiracja. Ale stała się rzecz straszna. Opening i ending zostały zmienione. Nie wiem czy już na stałe (pewnie tak) ale nowa okładka serialu mi się nie podoba, straciła pazur. Więcej powiedzieć mi się nie chce najlepiej zobaczyć samemu.

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 30-01-2009, 22:38   

Pierwszy epizod Excel Saga. Urocze...

Spoiler: pokaż / ukryj

- sceny wskrzeszenia Excel za każdym razem, gdy ta albo zostanie rozjechana przez 10t TIR albo zirytuje Ilipalazzo (czyli praktycznie cały czas).
- jedyny sposób, by Excel się uciszyła i pozwoliła Ilipalazzo mówić, jest - zastrzelić ją. Raz z shotguna, raz z bazooki...

- uroczy był także motyw z zabijaniem... autora mangii Excel Saga XD . Sumienie Excel zastrzeliło Antysumienie i zostało aresztowane... XD A sama Excel... No cóż, dostała za zadanie kierowanie ruchem drogowym przy budowie. Z oczywistym tego skutkiem XD .

Ciekawe, czy jest jeszcze PowerPoint Saga... :}
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Achmed Płeć:Mężczyzna
Hurry Starfish ^.^


Dołączył: 11 Paź 2008
Skąd: Lublin
Status: offline
PostWysłany: 31-01-2009, 09:51   

Basilisk: Kouga Ninpou Chou - tytułu chyba do końca świata nie zapamiętam. Póki co obejrzałem ze 4 odcinki, no i całkiem fajne. Mam takie wrażenie jakby sobie pan od Naruto tą serię pooglądał... Miecz wyjmowany z gardła, facet jak balon, pajączek i jeszcze tego więcej było.

Póki co mi się podoba, zobaczymy dalej.

_________________
"Don't believe in you, who believes in me."
"Don't believe in me, who believes in you."
"Believe in you, who believes in yourself."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
406070
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 31-01-2009, 20:42   

Właśnie oglądnołem sobie Ghost in the shell 2.0 czyli odświeżone wydanie starego dobrego filmu. I szczerze mówiąc mam mieszane uczucia.
Spoiler: pokaż / ukryj
Z całą pewnością kolory dokładność kreski efekty specjalne i gra światła jest ładniejsza. Ale kilka trójwymiarowych wstawek psuje całą słodycz starego ghosta. Owszem mapki ekrany i inne urządzenia elektroniczne nabrały jakiegoś wyglądu i nie wyglądają już na rysowane za grubą krechą. Jednak trójwymiarowe scenki z gołą major zupełnie nie wyszły. Nawet nie chodzi o to że są trójwymiarowe tylko o to że za chwile ta sama major jest narysowana normalnie. Zwykłą mangowską kreską z normalnym animowym cieniowaniem. żadne tam 3d zwyczajny rysunek prosto z pierwszej edycji. I tak całe sekwencje scen. Od czasu do czasu oddzielone wkomponowaną w tło przesadnie trójwymiarową bryłą. Nawet nie udającą dwuwymiarowej animacji. Zdecydowanie na lepsze wyszło ghostowi rerecording wszystkich dźwięków i zmiana niektórych dialogów niezrozumiałych lub nieaktualnych w dzisiejszych czasach. Drugim wyraźnym plusem jest kolor dobrze stonowany lecz jednak wyraźniejsze kontury i większe nasycenie barw dostosowane do oglądania w domu. Cały film nabrał szczegółów ginących poprzednio w mroku. Poza tym za wyjątkiem zmiany głosu puppet mastera na kobiecy jest to dokładnie ten sam film w zdecydowanie lepszej jakości. Ale czy warto to obejrzeć ? O to musicie już zapytać się sami.

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
OverLord_Zenon Płeć:Mężczyzna
Lord Chaosu


Dołączył: 20 Gru 2008
Skąd: ? Z otchłani Kosmosu!!!
Status: offline
PostWysłany: 01-02-2009, 04:32   

Szczerze mówiąc nie przepadam za GiTSem więc nie sądzę żebym sięgnął po nową edycję. Za dużo w dzieciństwie Gibsona czytałem żeby GiTS zrobił na mnie większe wrażenie.

Obecnie oglądam trzy serie z dziewczyną androidem w roli głównej.
Mahoromantic - komedia romatyczna. Przyjemne postaci, fajna główna bohaterka. Hero całkiem na poziomie. Sympatyczni wrogowie. Ogólnie przyjemny odstresowujący serial. Bdb angielski dubbing.
Steel Angel Kurumi - komedia romatyczna(z naciskiem na komedię). Pierwszysezon bdb. Drugi słabszy. Niezły angielski dubbing.
All purpose cultural cat robot Nuku Nuku - komedia. Tytuł powala. Niezła komedia szczególnie seria TV równa z ziemią. Stara dobra kreska.

Ogólnie wszystkie seriale rysowane. Tak żadnych brzydkich animacji 3d. Dubbing angielski bardzo dobry(OVA nuku NUku nie ma ang dub:).

_________________
Nadgorliwość gorsza od faszyzmu.
Nadgorliwy urzędas zasługuje tylko na jedno:
Totalną Anihilację.
http://myanimelist.net/signature/OverLordZenon.png
http://www.youtube.com/watch?v=KsTgWCZNk-0
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
144775
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 01-02-2009, 11:20   

OverLord_Zenon z nuku nuku sie mylisz. Wszystkie s3 serie są dubingowane i to w dodatku przez te same osoby. Ova i tv są genialne a dash po zmianie ustawień fabuły i wyglądu nie da się oglądać. Ale widzę że mamy podobny gust :] Do kompletu można dosypać jeszcze hand maid may , maico 2010, To Heart Remember my Memories i zoe dolores i.
Dobra koniec offtopa

Właśnie zamierzam rzucić się na Green Legend Ran kolejny staruteńki film lub ova zależy jaką edycje się ogląda :] (3x50, 2x75 lub 1x150 według anidb druga opcja to reedycja z 2004) Film ma opowiadać o walce ludzi z kosmitami którzy zabrali z ziemi wodę. Zobaczymy czy ludzie będą na tyle sprytni aby nie wyginąć :].

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 47 z 533 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 46, 47, 48 ... 531, 532, 533  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group