FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 478, 479, 480 ... 531, 532, 533  Następny
  Co w tej chwili oglądacie - edycja druga
Wersja do druku
123Nowy! Płeć:Mężczyzna
Ołowiany żołnierzyk


Dołączył: 27 Lis 2010
Skąd: Therabiti
Status: offline
PostWysłany: 18-03-2015, 17:06   

Gekkan Shoujo Nozaki-kun

Polecane przez Tren i zaprawdę, nie żałuję. Autor traktuje wszystkich swoich bohaterów z sympatią, wszyscy są zabawni. Zabawni. Nie śmieszni. Najbardziej do gustu przypadli mi Seo i Mikoshiba. Seo to jest, nie bójmy się tego słowa, wariatka. Ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Mikoshiba zaś, wbrew swemu wyglądowi playboya, to nerd zakochany w symulatorach randek. Słodziusie.:)

Kilka scen ze mną zostanie, Seo grająca w koszykówkę, Mikorin w depresji (bo znowu powiedział za dużo), ale jedna z lepszych scen, w ostatnim odcinku. Chiyo w silnych męskich ramionach Nozakiego, ach, ach, ach.;)

Sam Nozaki, gdyby nie jego ekipa byłby pewnie nudny. Beznamiętna twarz, puste oczy, głos pozbawiony intonacji. Z drugiej strony jego zafiksowanie na pracy nad mangą jest sympatyczne. Brawka, Nozaki.

Jeszcze słówko o Kashimie. Zabawna postać, do zakochanych w niej dziewczyn nieodmiennie zwraca się per "księżniczki". Ostatecznie jednak wygrywa ją szefunio. I tak ma być.

A Seo rządzi. Wizyta w kinie świetna.

Ocena 6,5/10. Całkiem niezła komedia.

Cheers

_________________
Nieoficjalny fan Zabuzy Momochi i Mitarashi Anko.
Oficjalny fan Ohtsuki Akio.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
31522071
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 22-03-2015, 21:56   

odcinki jedenste

Psie dni 3 kontynuacja poprzedniego odcinka. Nieco dziwna i trochę nieoczekiwanie głupawa fabuła oraz przeciwnik. Psia królewna to już kompletna idolka, aby powyć do księżyca lalala musiała się przebrać....

DRRRDRRR
W zasadzie ciekawy odcinek. Dużo akcji, dużo pchania fabuły i nieco oczyszczenia atmosfery. Walka gigantów była dosyć dziwnie wyrównana, afterparty było piękne a cała reszta to czyste szaleństwo. najs

Rolling Girls A tutaj z kolei dużo śmiesznej kolorowej akcji. Powoli chyba widać koniec i ja jestem coraz bardziej zakręcony na finał. Wątek mamuśkowy był genialny, podobnie nasza mała zagubiona dziewczynka. i jeszcze te roboty :]

Wiedźma Maria To ma zamiar mieć happy end?
Kupa pozytywnego mordobicia, biegi w niebezpiecznej kiecce i silna dziewucha i jej chłopak :] i jeszce kotka ma na imię NEKO. Jakie to urocze. Koniec w zasadzie zapowiada pogrom albo błogosławieństwo. Ale uśmiałem się i ubawiłem strasznie jak Maria zaczęła wymachiwać łapami i nogami w kierunku tych dwóch żołnierzy :]
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
fleischman Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 26 Gru 2006
Status: offline
PostWysłany: 23-03-2015, 11:12   

Tak oglądam sobie pierwszego Macrossa i... o jaaa, jakie to jest niesamowicie fazowe :D Nie dość, że cała ta historia jest tak cudownie naiwna, to te wszystkie "archaizmy" są takie słodkie. Trzeba trochę przymknąć oko, żeby dało się to oglądać, ale po zrobieniu tego jest kupa radochy :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 23-03-2015, 15:58   

fleischman napisał/a:
Tak oglądam sobie pierwszego Macrossa i... o jaaa, jakie to jest niesamowicie fazowe :D Nie dość, że cała ta historia jest tak cudownie naiwna, to te wszystkie "archaizmy" są takie słodkie. Trzeba trochę przymknąć oko, żeby dało się to oglądać, ale po zrobieniu tego jest kupa radochy :)


Space tuna.

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fleischman Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 26 Gru 2006
Status: offline
PostWysłany: 23-03-2015, 16:35   

Smk napisał/a:
Space tuna.

Myślałem, że nic tego nie przebije, ale tęczowy, kosmiczny "chodnik" dla myśliwców i tort ślubny w kształcie Macrossa wygrały o włos. W ogóle ten ślub i to jak do niego doszło to była jedna wielka faza.
Pierwsze 27 odcinków zaliczone!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 24-03-2015, 03:14   

fleischman napisał/a:
Smk napisał/a:
Space tuna.

Myślałem, że nic tego nie przebije, ale tęczowy, kosmiczny "chodnik" dla myśliwców i tort ślubny w kształcie Macrossa wygrały o włos. W ogóle ten ślub i to jak do niego doszło to była jedna wielka faza.
Pierwsze 27 odcinków zaliczone!


Cytat:

Myślałem, że nic tego nie przebije


Cytat:
Myślałem


Obejrzyj zaraz po oryginale M7. Ciurkiem.

I dare you.

W sumie nie. Wpierw wciśnij pomiędzy obie wersje Plusa. a POTEM oglądaj siódemkę.



Tak, jestem zuym dzikiem.

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fleischman Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 26 Gru 2006
Status: offline
PostWysłany: 27-03-2015, 09:25   

Nie dam się wpakować w taką perfidną pułapkę ;) M7 najprawdopodobniej zostawię w spokoju, a teraz ogląda Ideona. No co, jak cisnąć kosmiczne klasyki, to na całego (następne w kolejce jest LoGH).

BTW Shirobako jest tak dobrym i realistycznym anime o tworzeniu anime, że ciągle łapie opóźnienia. Przypadek? ;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 27-03-2015, 22:49   

Małe podsumowanie:
Garo - solidne fantasy. Fajni bohaterowie. Niezły design. W pierwszym sezonie walki były do kitu. W drugim je poprawili, ale nadal bez rewelacji. Fabuła jest prosta i przewidywalna, ale nie odrzuca. Podoba mi się muzyka. Niby dużo pochwał, a jest to w zasadzie średniak. Nie jestem pewien czy zasługuje na 7/10. Ale trzeba przyznać, że bardzo mało fantasy akcji wychodzi, które da się oglądać, więc raczej naciągnę.

Death Parade - to zabawne jak niedługo wszyscy zapomną o tym anime. W zasadzie produkcja ma wszystko.No prawie... Brakuje jednak tego czegoś, by było to anime niezapomniane. No jest to kolejny trudny do sklasyfikowania tytuł. To nigdy nie ułatwia polecania takiego tytułu. Wystawiam zasłużone 9/10.

Tokyo Ghoul A - niedorobiona wersja historii z mangi. Z tego co czytałem Re sprzedaje się bardzo dobrze (co mnie zresztą cieszy). Muzycznie tak sobie graficznie tak sobie. Fabularnie tak sobie. Dla mnie problemem jest motywacja głównego bohatera i pocięta końcówka. W zasadzie chyba nawet 4/10. Taka ciekawostka dla fanów mangi i pierwszego anime.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 28-03-2015, 22:45   

Czy źle pamiętam, czy ktoś tu próbował bronić Aldnoah.Zero i twierdził, że wymyślam problemy i zakładam, że będzie złe, nie ważne od tego, co zrobią w dalszej części?
No jak to się mogło stać, że jednak było.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fleischman Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 26 Gru 2006
Status: offline
PostWysłany: 28-03-2015, 22:52   

Pierwszą połowę w moich oczach ratowało to, że miała dobre pierwsze 4 odcinki i że ścieżka dźwiękowa była świeża. W drugiej połowie nie było ani jednego dobrego odcinka i ani jednego nowego utworu w ścieżce dźwiękowej. A to zakończenie było tak słabe, że szkoda gadać. Po co ja to oglądałem do końca? :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 29-03-2015, 00:45   

Takie SAO z mechami i troszkę lepszymi postaciami. Fabularnie dno i 3 metry mułu. Oprawa była za to ok. Końcówka tragiczna. Ale nie rzuciłem w trzy diabły: 6/10.

Rolling Girls- um... emm... hmm... ładna kreska? Brak trzymającej się kupy fabuły. Irytujące postaci.Musze się zastanowić nad oceną...

Log Horizon s2 - DEEEEEEEEEN! (s2 zostało wykończone przez słabego reżysera/scenarzystę i braki w budżecie, ale pewnie to pierwsze było powodem ogólnej marności). Waham się pomiędzy 4 a 5.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 29-03-2015, 18:51   

vries napisał/a:
Rolling Girls- um... emm... hmm... ładna kreska? Brak trzymającej się kupy fabuły. Irytujące postaci.Musze się zastanowić nad oceną...

A nie miało tak przypadkiem być od początku? Jak dla mnie ten właśnie szalony łolaboga co ja pacze charakter był bardzo fajny. Włączasz, jesteś nabuzowany złymi emocjami z pracy , czy gdzie indziej , w połowie odcinka dziecięcy okrzyk w środku "bijo sie, ale super" a na koniec odcinka takie małe Eeee? O całym dniu zapomina się już po czołówce i dalej ogląda się to jak pokaz fajerwerków. Jest głośne, kolorowe, bardzo ładne i jednocześnie bez większego sensu a cieszy.
Szczerze powiedziawszy, gdyby to miało więcej historyjek, 26 odcinków i więcej rzeźbienia charakterów i skili, być może ta sama ilość fabuły też by starczyła. W każdym razie ja bym to oglądał nawet bez wątku głównego. jak dla mnie 4/5

Wiedźma Maria finał and all.
W zasadzie nie wiem co o tym myśleć. Zakończenie jest zbyt poukładane. Sru i już pasujesz do świata. Nie rozumiem motywów Mikaela, metod postępowania ani nawet nie czuję z której mitologi się urwał
Najbardziej nie pasuje mi w tym wszystkim motyw wiary i siłowej równowagi świata, kontra elementy ponadprzeciętne. To jak wojna fanatyzmu i filozofii przy nastawieniu sędziego, że nikt niema prawa wygrać. Ale to do serii, bo final był kompletnie od bani. Ezekiel WTF?! Impreza w wiosce, pokora wielmoża .. jedno co mi się podobało to szaleństwo tego całego Bernarda, ale też przeholowali. A nie mogli zrobić z niego świętego za sprawą nawrócenia na bardziej obiektywną i altruistyczną ścieżkę? Młody księżulek power hungry brat ...
Edwina, Viv i Neko były jednak najśmieszniejszymi postaciami :]
gdyby nie finał było by 4 a tak jest 3,5/5

DRRRDRRR
Ciekawy koniec rozdziału. Rosjaniny, Wronka i Słonik, nawet Izaya, ale co mnie zaskoczyło to długopis Ryiugaminego (i apteczka)
Spoiler: pokaż / ukryj
to było piękne jak po full badass momencie zmienił się momentalnie w jazgotliwego miłego dzieciaka
Mimo wszystko muszę temu sezonowi dać 4/5 bo sporo odcinków było zwyczajnie nijakie, nie mówiąc o okładkach, jedna zerżnięta żywcem, druga nudna.


Dog Days Koniec z czkawka, koniec z fabułą , koniec serii.
ostatni odcinek był w połowie nudny w połowie oklepany i w trzeciej połowie :] wszystko inne co w tej serii wystepuje.
ocena końcowa 2,5/5 nie było warto tracić czasu.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 29-03-2015, 18:57   

Slova napisał/a:
Czy źle pamiętam, czy ktoś tu próbował bronić Aldnoah.Zero i twierdził, że wymyślam problemy i zakładam, że będzie złe, nie ważne od tego, co zrobią w dalszej części?
No jak to się mogło stać, że jednak było.


Przybyłem oglądać mchy i odszedłem ukontentowany. A że wszyscy prócz Ass-Hime cierpią? Well.. Urobutcher.

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 29-03-2015, 20:38   

kokodin napisał/a:
A nie miało tak przypadkiem być od początku?

Niet. To miało mieć minimum sensu i fajne walki. Fajne walki tylko bywały. Postaci były mamłate. Jakby to wytłumaczyć. Spodziewałem się Gurren Lagann skrzyżowanego z mahou shojou, a dostałem co prawda bardzo podobną mieszkankę, lecz głównym składnikiem był K-ON. Smak zupełnie inny.

DRRR X2 S1 - i tak... to nie jest Baccano. To zabawne jak zapominałem, że ta seria w ogóle jest wyświetlana. Oprawa wyszła tak sobie. Postaci nadal ok. Fabuła niby ok, ale jakoś czegoś tu brakowało. Oceny brak, bo czekam na całość.

Yoru no Yatterman - tej serii też brakowało szaleństwa. Brakowało kanonicznych starć robotów wypuszczających mniejsze roboty. Fabularnie mieliśmy co tydzień powtórkę tego samego, co męczyło. I ostatecznie trzeba powiedzieć, że całość się nie udała. Seria co najwyżej średnia. 4/10
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 30-03-2015, 02:06   

vries napisał/a:

Log Horizon s2 - DEEEEEEEEEN! (s2 zostało wykończone przez słabego reżysera/scenarzystę i braki w budżecie, ale pewnie to pierwsze było powodem ogólnej marności). Waham się pomiędzy 4 a 5.

Reżyser i scenarzysta (oraz reszta zespołu poza studiem zajmującym się grafiką) są Ci sami co w sezonie pierwszym. Po prostu, jak wielokrotnie mówiłem - autor ma dobre pomysły, ale szybko dostaje zadyszki i bardzo szybko knoci swoje dzieła po pierwszym rozbiegu.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 479 z 533 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 478, 479, 480 ... 531, 532, 533  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group