FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 504, 505, 506 ... 531, 532, 533  Następny
  Co w tej chwili oglądacie - edycja druga
Wersja do druku
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 02-04-2016, 21:44   

Ace Attorney 01

NIE BYLO RZUCENIA PERUKĄ W TWARZ

Poza tym, odcinek pierwszy zrobił to co powinien. Załatwił sprawę z the First Turnabout tak szybko jak się dało.

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 03-04-2016, 21:47   

Kuma Miko 01 - cute girls... cute girl doing cute things... um... with bear.
Poza tym: !!!Alarm!!! Bear Rape! Bear Rape! Bear Rape! Bear Rape! !!!Alarm!!!
I to już w pierwszym odcinku! A tak na serio, to tak jak pisałem w pierwszym akapicie. Zazwyczaj stronię od takich produkcji, ale ta wydaje się ok.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 04-04-2016, 18:02   

Hero Academia..............................YYYYYYYYYYYYYYYYYYYY?
Od ci nek pier wszy był do bry, lepszy niż pierwszy odcinek pandorki. Chyba mam co oglądać.

+kiwanie na krześle ... nice.

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 09-04-2016, 10:52   

Concrete Revolutio 14 - najlepsza seria powraca. Pierwszy odcinek o detektywie Shiba Righto i jego przemianie. Całkiem niezły ep i w końcu jakieś wyjaśnienia...

Luluco 2 - full Trigger. Kolejny fajny ep.

Joker Game 1 - ech... Edge is strong with this one. Anime o szpiegach. Póki co szpiedzy szpiegują swój kraj, znaczy się robią za kontrwywiad. Mamy tu cały oddział Jamesów Bodów. I rety... jest to tak kretyńsko przerysowane, że ciężko będzie to zdzierżyć.

Bungou Stray Dogs 01-anime robione na potrzeby fujiyoshi, patrz: mamy ładnych panów, którzy coś tam robią, agencja detektywistyczna bla bla bla i sporo humoru. Sztampa, ale o dziwo w porównaniu do konkurencji z gatunku, to nawet da się oglądać.

Sakamoto-san 01- nie mam wielkich nadziei co do tego anime, bo manga jakoś mnie nie zainteresowała. I muszę powiedzieć, że standardowa scena siatkówkowa oznajmiająca, że anime zajmują się ludzie od Gintamy wywołała u mnie pewien uśmiech, ale sam materiał niestety był średni.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 09-04-2016, 17:27   

Ace Attorney 02

Lepiej niż w poprzednim odcinku, zobaczymy jak będzie na rozprawie z Edżim.

Tak czy inaczej średnio mi się tu podoba charakterystyka Phoenixa, nadmiernie jeżdżą na flashbacku ze szkolnej rozprawy. Wolałbym zobaczyć jak się wkurza na Grossberga a później próbuje mówić Mayii, że Grossberg nie nadaje się do jej obrony bo jest z niego sama skóra i kości (mogli to bez problemu zmieścić przed tym jak dalej to rozegrali w anime). Choć scena hotelu czy w pociągu są niczego sobie, przyjazd do sądu też był świetny.
Ale za wcześnie wyjawiają że on i Edżi się znają, lepszy efekt był na początku drugiego dnia rozprawy ;P

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 09-04-2016, 19:04   

Space Patrol epizod 2
Czemu to jest takie krótkie i tak rzadko?

Shonen Maid 01 To mi przypomina Ouran Host Club, chociaż jest kompletnie inne. (kolory włosów charakterów się zgadzają) Niemniej rechotanie jest cały czas, gdy seria brnie z każdym gagiem głębiej w błoto, ale ma tej subtelny dystans do siebie i jest zwyczajnie śmieszne. Mundurek pokojówki tak, ale ze spodenkami, żądza zabicia bałaganu większa niż cokolwiek. I tak dalej

Rinne
wróciło i ma się dobrze. Nie było filerowania i od razu przeszli do rzeczy. Nowa postać odcinka jest dobrym uzupełnieniem Agehy... Okładki są sporo lepsze niż druga część pierwszego sezonu , zwłaszcza ending. Chociaż czołówka też jest niezła. Ośmiornice, Oni, Krokodyle- uber Takahashi style. Znacznie dynamiczniejsza jest za to kompozycja ujęć, nice.
No i tyle nowych postaci ;]

Chyba ten sezon jest znacznie lepszy niż zimowy :], przynajmniej dla mnie.

edit**************

Odwrotny X-Man
z Hero Academiiepizod 2
Ładnie skomponowana powtórka na początek, ładnie powolutku budowana akcja i piękny pokaz , jak bardzo na pokaz są herosi. W zasadzie ciekawa perspektywa, w japonii x-meni są wielbieni jako gwiazdy mordujące swój gatunek złoczyńców, w usach władze chcą ich zabić lub odixsmenić. Wiem mieszam uniwersy, ale to jest tak piękny kontrast :]
Plus to jest kolorowe :]
Podoba mi się konflikt głównego bohatera i głównego antagonisty :]

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 12-04-2016, 15:46   

Luluco 1-2

top kek

Hero Academia 1-2
Sympatyczny szonen ALE Z SUPERBOHATERAMI, mam nadzieję że już przeszliśmy przez flashbacki. Ile odcinków nam zajmie dostanie się do szkoły? :P

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 12-04-2016, 17:03   

Gamer2002 napisał/a:
Hero Academia 1-2
Ile odcinków nam zajmie dostanie się do szkoły? :P


Spoiler: pokaż / ukryj
W 4 odcinku powinien być egzamin wstępny do szkoły, a potem już będą zajęcia. Trzeci zejdzie na training montage i wyjaśnianie jak działa moc All Might.


Cerberus 1-2
Budżetu szczególnie nie ma, ale za to twórcy wyraźnie dobrze się bawią. Główny bohater próbuje być tru i edgy, ale ma bardzo dziecięcą twarzyczkę i
Spoiler: pokaż / ukryj
wykałaczkę zamiast miecza,
jego nauczyciel i opiekun właśnie przygarnia bandę dzieci, a nad finansami czuwa mały smok. Czy wspomniałam, że w openingu jest magical girl?

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 15-04-2016, 22:20   

Luluco 3 - space gyaru... poza tym nawiązanie to Street Sharks (nawet ja tego dobrze nie pamiętam).

Concreate Revolutio ep15 - kolejny bardzo dobry ep i parę wyjaśnień. Chyba seria skończy u mnie z bardzo wysoką oceną.

KnKabaneri 2 - fabularnie może nie ma jakichś fajerwerków, ale wykonanie jest znakomite.

Kuromukuro 1-2 - 2 ep to praktycznie czysty mecha fighting. Pierwszy ep to takie typowe wprowadzenie. Bez szału, ale da się oglądać.

Cyborg 009 vs Devilman - OP jest tak marny. Shin Cyborg 009 miał taki fajny jazzowy op i całkiem niezły ending, a tu odwalili taką kichę. Fabularnie jest tak sobie. 009 Ishinomoriego to tak na prawdę nie jest fighting manga. To takie historyjki z morałem i dużą ilość tłuczenia się. Z drugiej strony Devilman Nagaia to flaki i krew i tylko trochę morału. Nagai jak zawsze buduje swoją historię tworząc makabryczny świat, w który wrzuca bohaterów. Ta mieszanka nie do końca tu pasuje. Bo z jednej strony nie ma tej makabry Nagaia (który najczęściej ubija wszystkich bohaterów w iście Tarantinowskim stylu) i nie ma typowej dla 009 fabuły. Jest za to sporo nawalanki. Wizualnie zresztą nie można się przyczepić. Tutaj wyszło to ok. Ale czy warto? To taki poziom komiksowych crossowerów, a więc bardziej dzieło dla fanów. Cóż... mimo narzekań, było ok: 6/10.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sebaar Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 12 Lip 2012
Skąd: Somewhere in time...
Status: offline
PostWysłany: 16-04-2016, 09:58   

Gintama Shogun Assassination Arc - trzeba przyznać że nie oszczędzali budżetu na tym arcu. Nawet Sat-chan, Goryl i Szogun wypadli poważnie i bojowo w tych odcinkach. Sporo też się wyjaśniło na temat historii trójki kumpli ze szkoły Shoyo-sensei.
Szkoda tylko że walka Sougo z Kamui była tak krótka.

_________________
...a poza tym uważam że Toaru Majutsu no Index powinno dostać kolejny sezon.

The goddess of victory is waving her underwear in your faces!
Fritz Josef Bittenfield
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 16-04-2016, 15:55   

Ace Attorney 03

To oficjalne - skopali charakterystykę Phoenixa. Jest on zwykłym miłym heroicznym protagiem anime #12354371234, gdy powinien być Kyonem z Haruhi który ratuje się z sytuacji blefując do czasu aż dowody nie zaczną pasować.
To pipa wołowa a nie Phoenix, rzekłem.

Maya jest słodka, też rzekłem.

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Sebaar Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 12 Lip 2012
Skąd: Somewhere in time...
Status: offline
PostWysłany: 16-04-2016, 20:43   

Gintama Farewell, Shinsengumi Arc trzeba przyznać że jak na tą serię fabuła mocno ruszyła do przodu.

To ładnie namieszał goryli mangaka:

Spoiler: pokaż / ukryj
Tak więc Utsuro to Shoyo-sensei. Delikatnie mówiąc ten wątek wydaje mi się mocno naciągany. Mogli pozostać przy wersji z poprzedniego arca gdzie Gintoki sciął własnego nauczyciela by ratować przyjaciół.

Bardzo ciekawie zrealizowany został natomiast wątek relacji pomiędzy Isaburo a Nobume.


A na podsumowanie sezonu powiem tak:
Tama is best girl.

_________________
...a poza tym uważam że Toaru Majutsu no Index powinno dostać kolejny sezon.

The goddess of victory is waving her underwear in your faces!
Fritz Josef Bittenfield
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 17-04-2016, 11:19   

Space Patrol Luluco ep3 koniec sezonu pierwszego :P
Fajnie wydłużony epizod, no i oczywiście Midori-chan.

Rinne epizod 27
Pozostaje zacytować kosmitę sprzed 30 lat: "Takahashi-san, madżi de?"
Tradycyjne koń, krowa, sumo, ale dodatkowo kanał plus kule do kręgli? Niemniej filler lub forshadowing, trochę śmiechu, ale fabularnie nieco mniej spójny niż pierwszy odcinek tego sezonu. Ale kolejny zapowiada się bardzo mrucznie.

Shounen Maid epizod 2
Tak ten serial zdecydowanie da się oglądać, przynajmniej niema w nim light novel protaga. Humor trzyma ten sam poziom, natomiast postaci zaczynają przypominać piękne aniołki z różkami, ogonkiem i widełkami. Bałem się trochę, że po pierwszym odcinku miejsce akcji się zahermetyzuje i nie zobaczymy żadnych zewnętrznych interakcji, ale wygląda na to, że posiadłość jest w rozsądnej odległości od starej szkoły Cihiro i koledzy będą mieli sporo do powiedzenia. Chociaż fajnie wyglądało ich zaniepokojenie, jedna poduszka wszystko odmieniła.
Ending
Dalej nie wiem co to za zuka-style gejo-trojaczki, ciekawe czy fabuła do tego dojdzie.
na openingu jest albo babol albo coś się zmieniło, żółty krawat nie jest niebieską wstążką.

edit********************************
Hero Academia epizod 3
Jak pierwsze 2 odcinki trwały jeden dzień, tak trzeci trwał 10 miesięcy.
Normalnie brakowało tylko schodów i było by Rocky , ale skoro Mahoro wrzeszczała już "Adrian" temu dzieciakowi pozostaje nieartykułowany wrzask. Fajny odcinek, od zera do bohatera dość dosłownie, bez skrótów. Ciekawe kiedy wyjdzie coś typu batmanowy styl bohatera kontra supermenowy :p I jak bardzo All Might dzieciaka oszukał z tym treningiem.
Well, see you next time.

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.


Ostatnio zmieniony przez kokodin dnia 17-04-2016, 14:58, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 17-04-2016, 13:46   

Big Order 01
Z jednej strony ciekawi mnie protag z ambitnym celem zawładnięcia światem, ale z drugiej strony Lelouch to nie jest a przeciwnicy wyglądają na bandę klaunów.
Dam temu z 2 odcinki szansy.

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 17-04-2016, 20:32   

Gamer2002 napisał/a:
Big Order 01
Z jednej strony ciekawi mnie protag z ambitnym celem zawładnięcia światem, ale z drugiej strony Lelouch to nie jest a przeciwnicy wyglądają na bandę klaunów.
Dam temu z 2 odcinki szansy.

Powiem w ten sposób... w mandze odbyło się to inaczej (lepiej). I teraz trzeba się spytać scenarzystę i reżysera jak bardzo mają zamiar skrzywdzić ten (znowu nie jakoś szczególnie specjalnie wybitny) tytuł.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 505 z 533 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 504, 505, 506 ... 531, 532, 533  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group