FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 77, 78, 79 ... 119, 120, 121  Następny
  Co to za anime? / Czy ktoś pamięta tytuł...
Wersja do druku
bbmeter Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 30 Cze 2011
Status: offline
PostWysłany: 30-06-2011, 14:21   

witam, poszukuje pewnego anime którego trailer widziałem na youtube jakies poł roku temu spodobło mi sie wiec sprawdziłem czy jest to gdzies do ogladniecie online i było tylko zapomniałem jak sie nazywa a szukam juz drugi dzien i nie moge go znalezc tutuł był japonski trzy członowy o ile dopbrze pamietam ale nie jestem pewien.. kiedy sprawdzałem to pamietam ze było ponad sto odcinklów tego anime a na trailerze głowny bohater wyglądł troche jak elf; miał spiczaste uszy długie białe włosy walczył kataną i był częsciowo okryty jkims duzym białym futrem jesli ktos kojarzy to anime to byłbym wdzięczny gdyby mi napisał jego tytuł :)
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5033009
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 30-06-2011, 14:36   

bbmeter napisał/a:
witam, poszukuje pewnego anime którego trailer widziałem na youtube jakies poł roku temu spodobło mi sie wiec sprawdziłem czy jest to gdzies do ogladniecie online i było tylko zapomniałem jak sie nazywa a szukam juz drugi dzien i nie moge go znalezc tutuł był japonski trzy członowy o ile dopbrze pamietam ale nie jestem pewien.. kiedy sprawdzałem to pamietam ze było ponad sto odcinklów tego anime a na trailerze głowny bohater wyglądł troche jak elf; miał spiczaste uszy długie białe włosy walczył kataną i był częsciowo okryty jkims duzym białym futrem jesli ktos kojarzy to anime to byłbym wdzięczny gdyby mi napisał jego tytuł :)

Brzmi trochę jak "Inuyasha".

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
bbmeter Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 30 Cze 2011
Status: offline
PostWysłany: 30-06-2011, 19:17   

dzięki wielkie Urawa to jest to :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5033009
NightDrago Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 03 Lip 2011
Status: offline
PostWysłany: 03-07-2011, 16:05   Co to za anime?

tak jak wyżej, prosiłbym o odpowiedz na pytanie co to za anime pod tym linkiem, wiem że tam jest screen z bleach ale te z ławką to już chyba nie? http://dobre.pro/877 Wydają mi się fajne rysunki a obejrzałbym sobie coś z napierda**niem ;) cholernie doby był kenichi ale no cóż, nie da stworzyć się drugiego takiego anime.

O i to znalazłem ;D może być fajne ;p http://www.dobre.pro/555 tyle że ta gówniana stronka nie ma podpisów co to xD a ja mam faze na anime ;p
Więc moze wiecie co to ;p

Co jeszcze polecicie? Prosiłbym o odp ;)

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 03-07-2011, 16:14   

http://dobre.pro/877 - Full Metal Panic bodajze, chyba fumoffu

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
NightDrago Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 03 Lip 2011
Status: offline
PostWysłany: 03-07-2011, 16:15   

Thanks ;D Mam nadzieje ze to to ;p

Scalono do właściwego tematu. Na przyszłość proszę sprawdzić czy temat odpowiadający twoim potrzebom już istnieje nim założysz nowy.

Tren
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
0rdi Płeć:Mężczyzna
Last man on the moon.


Dołączył: 18 Paź 2009
Status: offline
PostWysłany: 03-07-2011, 16:24   

877 to tak jak pisał Gamer2002 FMP Fumoffu. Zaś 555 to Fate/stay night.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Phantom Płeć:Mężczyzna
You wanna play too ?


Dołączył: 27 Sie 2010
Status: offline
PostWysłany: 09-07-2011, 18:24   

Czy ktoś może mi powiedzieć z jakiego anime jest ten obrazek?
http://imageshack.us/photo/my-images/853/obrazekjpg4e15caf78279b.jpg/
Jest dosyć mały i niewyraźny za to przepraszam.

_________________
Moja lista anime
http://www.anime-planet.com/users/mikikem/anime?page=1
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
7563976
kjur18 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 15 Kwi 2011
Status: offline
PostWysłany: 09-07-2011, 18:30   

Suzumiya Haruhi. Większa wersja http://oreno.imouto.org/post/show/4316
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Phantom Płeć:Mężczyzna
You wanna play too ?


Dołączył: 27 Sie 2010
Status: offline
PostWysłany: 10-07-2011, 14:21   

Dzieki wielkie ^^

_________________
Moja lista anime
http://www.anime-planet.com/users/mikikem/anime?page=1
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
7563976
NightDrago Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 03 Lip 2011
Status: offline
PostWysłany: 12-07-2011, 11:42   

wie ktoś może co to za anime? http://dobre.pro/53#gif
Zapowiada się ciekawie ;p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 12-07-2011, 11:45   

Grenadier

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
NightDrago Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 03 Lip 2011
Status: offline
PostWysłany: 12-07-2011, 11:48   

łiiii... THANKS ;D
dzięki za szybkie odp ;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 12-07-2011, 12:22   

Pociski z biustu są charakterystyczne :D

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Yakimo Płeć:Kobieta

Dołączyła: 22 Lip 2011
Status: offline
PostWysłany: 22-07-2011, 16:11   

Witam,
poszukuję tytułów anime, które oglądałam dawno temu, "za dziecka" jeszcze, mieszkając w Kraju Kwitnącej Wiśni. Było to w latach 1992-1995. Anime mogą być starsze, mogły to być powtórki. Utkwiły mi w pamięci pewne obrazy, ale co to było - nie wiem. Może ktoś na tym forum będzie wiedział?

1. Stare anime. Być może było tam coś o gigantycznych robotach, albo roboty te pamiętam z innego serialu. Na pewno bodajże w piosence wstępnej był ogromny niczym góra kamienny (?) miecz wbity w ziemię (a może w morze :P), po którym bodajże biegł w górę jakiś chłopiec, bohater serialu.

2. Kto wie, czy powyższe i to, to nie jeden serial był, ale może nie. Stare anime. Wielkie roboty. Jeden należący do chłopca, chyba białawy. Z chłopcem podróżowali jacyś ludzie, między innymi dziewczyna z długimi różowymi włosami związanymi w gruby kucyk lub dwa (może miała jakieś żółte spinki na tych włosach, powyżej skroni, albo mi się z inną myli). Zdaje mi się, że ten robot czasem ich niósł na ramionach, wędrując. Czasem chyba chłopiec wchodził do środka robota, za taką szklaną (ciemnozieloną? a może mi się coś z innym serialem myli) kulistą osłonę na jego piersi, i walczył w tym robocie z innym lub innymi robotami (jeden z wrogich był bodajże granatowy, ale mogło mi się przywidzieć, strasznie mglisto to pamiętam ;) ). Jakiś człowiek - przeciwnik miał chyba szare włosy w długi warkocz zaplecione. Zdaje się, że różowowłosa panna miała coś wspólnego z drużyną tego przeciwnika.

3. Stare anime, kto wie, czy nie było to to, co w numerze 2-gim opisywałam. :P Wydaje mi się, że występowały wielkie roboty. Był też ktoś w stroju ninja, jakby ciemnogranatowym lub ciemnofioletowym. Oprócz niego inni bohaterowie, rzecz jasna, których nie pamiętam. Walczono chyba tam.

4. Z całkiem innej beczki. ;) To chyba był film animowany jednoodcinkowy, ale mogę się mylić. Również nie mam pewności, czy było to produkcji japońskiej, czy tylko na japoński tłumaczone i tam wyświetlane. Coś a-la "Piętnastoletni Kapitan" Juliusza Verne'a. A może to była właśnie jakaś wersja "Kapitana"? Występowali: chłopak, ludzie, statki, morze, wyspa (w każdym razie jakiś ląd) i dżungla na niej bodajże, szkielet znaleziony na wyspie, być może mapa... Muzykę na koniec miał ten film chyba bez słów, chyba tylko muzyka i litery, bardzo mi się podobała.

Jakby ktoś był w stanie pomóc, będę bardzo dźwięczna. :P (Być może, już ktoś wcześniej w temacie tym lub innym pytał o te seriale i dostał odpowiedź - jeśli tak, to wybaczcie i napiszcie jeszcze raz - bo nie mam czasu ani oczu, by je tracić na przeglądanie dziesiątek stron. ^^")
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 78 z 121 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 77, 78, 79 ... 119, 120, 121  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group