FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 81, 82, 83 ... 119, 120, 121  Następny
  Co to za anime? / Czy ktoś pamięta tytuł...
Wersja do druku
Freederth
Gość
PostWysłany: 09-10-2011, 20:14   Co to za anime

Hej, mam problem. Jakieś dobre parę lat temu oglądałam na youtube anime, niestety byłam wtedy w podstawówce, nie miałam pamięci do obcych wyrazów i nie pamiętam jak się nazywało.
Ale pamiętam, ze:
Pewna dziewczyna mieszkała naprzeciwko jej kolegi (z klasy?) i ich okna też były tuż naprzeciwko siebie. Ten chłopak chyba się w niej zakochał, ale ona widziała w nim tylko przyjaciela. Pewnego dnia ktoś ją chyba atakuje i pewien zboczony facet chce jej coś zrobić, ale na ratunek przychodzi jej jakiś chłopak przebrany w jakiś kostium (superbohatera?). W każdym razie nie było widać jego twarzy. My, widzowie, wiemy że to ten jej przyjaciel uratował główną bohaterkę ale ona nie.
pomożecie? może wiecie jak nazywa się to anime?
Przejdź na dół
Madixs
Gość
PostWysłany: 11-10-2011, 16:59   

http://s017.radikal.ru/i433/1110/e9/d85a3b3fe216.jpg


Wie ktoś może co to jest za anime?
Powrót do góry
kjur18 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 15 Kwi 2011
Status: offline
PostWysłany: 11-10-2011, 17:02   

Fanart z Touhou.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
To ja
Gość
PostWysłany: 18-10-2011, 22:56   

Witam, mam pytanie w sprawie jednego anime, kiedyś leciało w języku polskim na TV.
Akcja rozgrywała się w kosmosie, ludzie walczyli z niebiesko skórymi homo sapiens (często to słowo tam padało), walki były w powietrzu (kosmos) jak i na różnych planetach, jedna jak i druga strona konfliktu używała samolotów/machin wojennych (o maszyny kroczące), podobnych jak to bywa w mech anime, którymi sterowali. Przypominam sobie że po stronie ludzi był jeden ten niebiesko skóry.

Sama czołówka zaczynała się chyba walką w kosmosie dwóch roboto podobnych maszyn.
Może ktoś pamięta nazwę.
Powrót do góry
Amarth Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 18-10-2011, 22:59   

To ja napisał/a:
Witam, mam pytanie w sprawie jednego anime, kiedyś leciało w języku polskim na TV.
Akcja rozgrywała się w kosmosie, ludzie walczyli z niebiesko skórymi homo sapiens (często to słowo tam padało), walki były w powietrzu (kosmos) jak i na różnych planetach, jedna jak i druga strona konfliktu używała samolotów/machin wojennych (o maszyny kroczące), podobnych jak to bywa w mech anime, którymi sterowali. Przypominam sobie że po stronie ludzi był jeden ten niebiesko skóry.

Sama czołówka zaczynała się chyba walką w kosmosie dwóch roboto podobnych maszyn.
Może ktoś pamięta nazwę.

Nie anime, ale podejrzewam, że może chodzić o Exo Squad.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
To ja
Gość
PostWysłany: 18-10-2011, 23:16   

Tak własnie o to mi chodziło poznaje te postacie, wielkie dzięki.
Właśnie nie wiem czy anime czy nie.
Powrót do góry
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 18-10-2011, 23:47   

Zdecydowanie nie anime, serial amerykański.

Bogowie, i ten CLIFFHANGER T____T

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gucia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Lip 2009
Status: offline
PostWysłany: 23-10-2011, 20:49   

Czy ktoś to zna? Wygląda na jakieś tegoroczne anime.
http://imageshack.us/content_round.php?page=done&l=img90/310/tumblrlt177ltr8d1qad73g.jpg&via=mupload&newlp=1
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kjur18 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 15 Kwi 2011
Status: offline
PostWysłany: 23-10-2011, 20:52   

Gucia napisał/a:
Czy ktoś to zna? Wygląda na jakieś tegoroczne anime.
http://imageshack.us/content_round.php?page=done&l=img90/310/tumblrlt177ltr8d1qad73g.jpg&via=mupload&newlp=1

Guilty Crown.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gucia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Lip 2009
Status: offline
PostWysłany: 23-10-2011, 21:33   

Mam wrażenie, że wszyscy czają się jak hieny na jakiś post. Myślałam, że będę czekać do jutra. Dzięki to jest to, czego szukałam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
cycbrilu Płeć:Mężczyzna
woodstock fan


Dołączył: 03 Lis 2011
Skąd: chrzanow/krakow
Status: offline
PostWysłany: 04-11-2011, 14:21   

this

panna pojawiala sie w 4chanowskich gif mixach (np. tu w 2:14) staralem sie uzyskac odpowiedz na anime-planet ale sie nie udalo, moze tutaj komus sie uda odgadnac.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 04-11-2011, 15:14   

Ze stylu wypowiedzi i avatara wnioskuję, że mam do czynienia ze stałym bywalcem 4chana. I cóż... mi wystarczyło tam 5 minut.

Haruka z Sister Princess.

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
cycbrilu Płeć:Mężczyzna
woodstock fan


Dołączył: 03 Lis 2011
Skąd: chrzanow/krakow
Status: offline
PostWysłany: 04-11-2011, 17:53   

4chan byl pierwszym miejscem gdzie szukalem odpowiedzi, ale jak wiadomo zachowanie anonow jest rozne w zaleznosci od plam na sloncu.
w kazdym razie dzieki za odpowiedz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Minori Płeć:Kobieta
Schizuję.


Dołączyła: 02 Kwi 2011
Skąd: Kostnica.
Status: offline
PostWysłany: 04-11-2011, 21:16   

Wybaczcie mi, bo naprawdę niewiele wiem o anime, którego szukam. Moja wiedza ogranicza się tylko do 2 zdań jeśli chodzi o fabułę i opisanie graficznej strony. M.i.n przedstawia się to tak : Na ziemię schodzi jakiś duch .. i nie wiem co dalej. W każdym odcinku opisywana jest inna historia (chyba .. być może ich historie składają się na kilka odcinków.) Ogółem patrząc na stronę graficzną to wszystko jest bardzo ciemne i niewyraźne. Anime jest podobno bardzo poważną produkcją, w której nie znajdziemy tzw. "Gag", jest w dodatku dość skomplikowane (chyba). Wiem, że podałam bardzo niewiele informacji, ale mam nadzieję, że ktoś jednak trafił na to anime. Z góry dziękuję.

_________________
„Samotność to rzecz straszna. Normalny człowiek by zwariował, ale dla mnie samotność to codzienność i niech tak zostanie.”
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Luik Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Sie 2011
Skąd: Pruszków
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 04-11-2011, 23:11   

Minori napisał/a:
Ogółem patrząc na stronę graficzną to wszystko jest bardzo ciemne i niewyraźne
A może chociaż uda ci się powiedzieć czym jest owo "wszystko"? To mogło by naprowadzić kogoś na trop.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 82 z 121 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 81, 82, 83 ... 119, 120, 121  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group