FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 82, 83, 84 ... 119, 120, 121  Następny
  Co to za anime? / Czy ktoś pamięta tytuł...
Wersja do druku
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 05-11-2011, 00:05   

Minori, ciężko będzie wymieniać każde anime z ciemną grafiką, zwłaszcza, że nie znam żadnego z duchem zstępującym na ziemię (chyba że liczyć ah my goddes).
Przydalo by się więcej szczegółów bo tak to można powiedzieć, że to Ergo Proxy, Darker than Black albo cokolwiek innego.
Działo się w mieście, fantazy, proporcje postaci, stare, nowe, z potworami? Cokolwiek nawet nieistotnego.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Minori Płeć:Kobieta
Schizuję.


Dołączyła: 02 Kwi 2011
Skąd: Kostnica.
Status: offline
PostWysłany: 05-11-2011, 12:55   

Wiem, że dałam wam zagadkę nie do rozwiązania - strasznie przepraszam. Myślałam jednak, że może jest tu jakiś freak, który będzie umiał mi pomóc, ale to chyba niemożliwe, bo ja sama nic kompletnie na temat tego anime nie wiem. Zwyczajnie miałam ochotę na anime, w którym nie ma tzw. "gag" i żartów, a nastrój pozostaje do ostatniej sekundy przygnębiający. Mimo wszystko, dziękuję za uwagę i za próbę pomocy.

_________________
„Samotność to rzecz straszna. Normalny człowiek by zwariował, ale dla mnie samotność to codzienność i niech tak zostanie.”
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gucia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Lip 2009
Status: offline
PostWysłany: 05-11-2011, 14:43   

To nie duch, ale w Shigofumi był motyw śmierci, gagów też nie było, ktoś zstępował z zaświatów i było kilka odrębnych opowieści. To pewnie nie to, ale może warto spróbować.








http://www.youtube.com/watch?v=FPbmb_mg6DM&feature=related
Ktoś zna to pierwsze anime?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Goso Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 26 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 06-11-2011, 21:49   

Gucia napisał/a:
http://www.youtube.com/watch?v=FPbmb_mg6DM&feature=related
Ktoś zna to pierwsze anime?

Onii-chan no Koto nanka Zenzen Suki Janain Dakara ne!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gucia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Lip 2009
Status: offline
PostWysłany: 07-11-2011, 21:00   

Dziękuję, wasza pomoc jest nieoceniona. A teraz next- co to za anime, zajeżdża mi yojouan shinwa taikei, kreska identyczna. Pierwotnie to gif, ale nie wiem jak dodać. W każdym razie włosy są targane podmuchem wiatru jak na obrazku i z półdługich robią się długie, a tło zmienia się z niebieskiego na nieświeżo zielone.
http://imageshack.us/photo/my-images/507/tumblrlnb3fxr2g31qc7sw0.gif/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Goso Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 26 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 08-11-2011, 21:11   

@Gucia
To tylko teledysk.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Psyh Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 19 Lis 2011
Status: offline
PostWysłany: 19-11-2011, 23:46   Poszukuję anime

Witam
kiedyś oglądałem za młodu anime na Hyperze i nie mogę sobie przypomnieć jak się nazywało, może ktoś z was kojarzy. Anime o chłopcu pracującym na wykopaliskach i spotykającym się z księżniczką, aż do czasu, kiedy nie pamiętam co się stało i zaczęli oni podróżować po równoległych wymiarach w celu odzyskania pamięci tej księżniczki.
Jeśli ktoś zna tytuł tego anime, bardzo proszę o odpowiedź.
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Amarth Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 19-11-2011, 23:50   

Brzmi jak Tsubasa.


Ostatnio zmieniony przez Amarth dnia 19-11-2011, 23:58, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Psyh Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 19 Lis 2011
Status: offline
PostWysłany: 19-11-2011, 23:56   

Wielkie dzięki :D

Sry za tamten temat. ^^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
michas Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 26 Lis 2011
Status: offline
PostWysłany: 27-11-2011, 22:14   

Witam,

Poszukuję anime w którym młodsza siostra namiętnie próbuje rozkochać w sobie swojego starszego brata (np. wchodząc mu nad ranem do łóżka). Co wyróżniało to anime to "kocia" cenzura. Widziałem kawałek pierwszego odcinka, rozbawił mnie...i mam zamiar zobaczyć całość.

Z góry dziękuję i pozdrawiam :)
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 28-11-2011, 00:05   

Szczerze nie wiem, ale jedno co mi przychodzi do głowy to Kiss X Sis z tym że tam były dwie :P

Młodsza siostra , toż to zboczone :P do samego młodsza siostra pasuje mi natomiast
Ore no Imōto ga Konna ni Kawaii Wake ga Nai

Daj więcej szczegółów (stare, nowe, ładne , brzydkie, kolor włosów siostry, fryzura)
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
karp Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 25 Sty 2009
Status: offline
PostWysłany: 28-11-2011, 00:48   

Może to "Onii-chan no Koto Nanka Zenzen Suki Janain Dakara ne!!"?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 28-11-2011, 00:49   

michas napisał/a:
Poszukuję anime w którym młodsza siostra namiętnie próbuje rozkochać w sobie swojego starszego brata (np. wchodząc mu nad ranem do łóżka). Co wyróżniało to anime to "kocia" cenzura. Widziałem kawałek pierwszego odcinka, rozbawił mnie...i mam zamiar zobaczyć całość.

Nie oglądałam, ale brzmi jak Onii-chan no Koto Nanka Zenzen Suki Janaindakara ne!!

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
michas Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 26 Lis 2011
Status: offline
PostWysłany: 28-11-2011, 01:31   

Tak drodzy państwo! To raczej to...potwierdzę jak obejrzę pierwszy odcinek.

Dziękuję pięknie :)

EDIT:

Tak...to ta seria. Dzięki jeszcze raz.

@Kokodin - serię Ore no Imōto ga Konna ni Kawaii Wake ga Nai już dopadłem w swoje łapska i czeka na swoją kolejkę :) Dzięki.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
rati1917
Gość
PostWysłany: 01-12-2011, 21:54   

witam, szukam anime, w którym o ile dobrze pamiętam główny bohater wraca na osiedle na którym mieszkał w zamierzchłych czasach i znajdowała się tam wielka dziura. musiał on tam wskoczyć aby obudzić w sobie demona czy coś w tym stylu
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 83 z 121 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 82, 83, 84 ... 119, 120, 121  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group