FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 85, 86, 87 ... 119, 120, 121  Następny
  Co to za anime? / Czy ktoś pamięta tytuł...
Wersja do druku
Pumba Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 28 Gru 2011
Status: offline
PostWysłany: 28-12-2011, 20:02   Poszukiwane Anime.. zagadka? :3

Witam! Jako gdy pierwszy raz piszę na tym forum, wymagało by się przywitać.. :)

Dawno temu oglądałem kilka odcinków jednego Anime, bardzo mi się spodobało, ale jakoś straciłem wąteki.. no właśnie. Zapomniałem jak się nazywa, ale nie przychodzę z pustymi rękoma i mam dla was kilka wskazówek:

- Walki były bardzo płynne
- Główny wątek to były sobowtóry.. czy coś, że są na świecie zawsze 3 takie same osoby, i jak jedna drugą zobaczy jedna z nich ginie, i ta co przeżyła dostaje jej moc czy coś..
- W pierwszych odcinkach zginęła tak właśnie koleżanka z klasy głównego bohatera..

No w sumie tylko tyle przychodzi mi na myśl.. Mam nadzieję że zdołacie mi pomóc =)

Ps. Nie wiem czy to dobry temat.. lepszego nie znalazłem więc.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 28-12-2011, 20:46   

Owszem dobry temat. Natomiast samo anime brzmi jak Kurokami.

Dobry, dobry, bo przeniosłam... Mai

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Pumba Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 28 Gru 2011
Status: offline
PostWysłany: 28-12-2011, 22:33   

Dziękuje Tren, Mai za przeniesienie :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GOŚĆ
Gość
PostWysłany: 04-01-2012, 21:29   

Witam poszukuje anime z c+ polskiego chodziło o trzy planety które miały jakiś rodzaj napędu prawdopodobnie uciekały przed jakimiś obcymi którzy mieli planetę lub statek która otwierała się i wciągała w siebie inną planetę , przed atakiem ten planeto-statek ukrywał się w słońcu .z góry bardzo dziękuję za pomoc
Powrót do góry
Gucia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Lip 2009
Status: offline
PostWysłany: 05-01-2012, 20:55   

http://anime.info.pl/lista.php
Tutaj znajdziesz co potrzeba. Mam nadzieję, że strona się przyda.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
GOŚĆ
Gość
PostWysłany: 05-01-2012, 22:38   

Niestety na tej stronie nie ma tego . Zapomniałem dodać to jest anime sprzed ponad 10 lat
Powrót do góry
lnfidel Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 09 Sty 2012
Status: offline
PostWysłany: 09-01-2012, 15:32   poszukuje nazwy anime...

które kiedyś oglądałem i chciałbym do niego wrócić, ale pech chciał, że za cholerę nie potrafię sobie przypomnieć tytułu xd


Spoiler: pokaż / ukryj
W tym anime był wątek miłości szkolnej. Chłopak był zakochany w pewnej spokojnej dziewczynie, której on też się podobał, lecz ten chłopak nie miał totalnie pojęcia jak postępować w ten kierunek, żeby byli razem. Poznał laskę, której się podobał, ale był ślepo zapatrzony w tamtą. I ta przyjaciółka uczyła go krok po kroku od rozmów z kobietą poprzez pocałunki do seksu co i jak. Ten już był ze swoją wymarzoną dziewczyna i okazuje się, że przyjaciółka jest w ciąży z nim od tej "nauki". Dziewczyna bohatera się o tym dowiedziała i pierw zabiła chłopaka i odcięła mu głowę, a potem zabiła te laskę i rozpruła jej brzuch, by sprawdzić, czy naprawdę była w ciąży, otóż nie znalazła dziecka, bo to było wczesne stadium ciąży i powiedziała: "wiedziałam, że nic tam nie ma" i na samym końcu był motyw na statku na morzu i ona siedzi z głową chłopaka i mówi mu, ze nigdy już się nie rozdzielą...


Tematyka może i wydaje się dziwna, ale anime fajne, dużo śmiesznych wątków. Ktoś może kojarzy tytuł z mojego opisu ? :) byłbym wdzięczny :)


Ostatnio zmieniony przez lnfidel dnia 10-01-2012, 15:31, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 09-01-2012, 15:47   Re: poszukuje nazwy anime...

lnfidel napisał/a:
które kiedyś oglądałem i chciałbym do niego wrócić, ale pech chciał, że za cholerę nie potrafię sobie przypomnieć tytułu xd

Tematyka może i wydaje się dziwna, ale anime fajne, dużo śmiesznych wątków. Ktoś może kojarzy tytuł z mojego opisu ? :) byłbym wdzięczny :)


Jedno z najgorszych i najgłupszych anime ever - School Days. I radzę zamaskować spoilery.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
gbywalec
Gość
PostWysłany: 17-01-2012, 22:37   

Gdy byłem młodszy, czyli przed rokiem 2000 prawie na pewno to było, oglądałem jakąś japońską bajkę o ninja. Znaczy się pamiętam tylko to, że było w niej trochę krwi i jedna scena, która zapadła mi w pamięć. Mianowicie ninja wyskakujący spod ziemi. Całkiem spora grupa ninja. Czy ktoś kojarzy, co to mogło być? Wiem, że podpowiedzi jest dość mało, ale nic więcej nie pamiętam, a chciałbym bardzo to oglądnąć... Bajka w starym stylu, podobnie rysowana trochę jak Ninja Scroll, tak mi się wydaje
Pozdrawiam!
Powrót do góry
szymlu Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 25 Sty 2012
Status: offline
PostWysłany: 25-01-2012, 00:36   

Witam !

Założyłem konto , ponieważ było to chyba najpopularniejsze forum , dla maniaków anime , więc uznałem , że mam największą szansę zidentyfikować dany film/anime/bajkę (do końca nie wiem co to było) .
Dawno temu gdy miałem góra 8 lat , czyli w roku około 2001 oglądałem film/anime pełnometrażowy i bardzo długo , lecz nieskutecznie próbowałem przypomnieć sobie nazwę tego anime więc podam kilka cech i prosiłbym o pomoc w rozwikłaniu zagadki :D
Więc tak :

- pamiętam , że to było o chłopcu , któremu coś stało się w rękę , ona mu się jakby zmutowała/zakaziła i dzięki temu strzelał z łuku bardzo dokładnie i z potężną siłą ścinał ludziom głowy strzałami ;O

-wątek był powiązany może z wojną , mogło być coś takiego , ale w szczególności pamiętam dziki , takie olbrzymie dziki tam były , nie pamiętam jaką rolę odgrywały , ale dużo o nich było xd

-w sumie nic więcej mi sie nie kojarzy , jeszcze pamiętam takie białe ludki malutkie i okrąglaste w lesie mieszkały (wiem , że to dziwnie brzmi , ale to naprawdę było o tym ) he he

- film trwał od godziny do dwóch coś koło tego xD

Jeżeli komuś coś to mówi , niech śmiało pisze , ja sprawdzę wszystkie możliwości , bo od kilku tygodni męczy mnie to strasznie :D
Z góry dziękuję .

P.S. Jeżeli dane cechy kojarzą się wam z dwoma różnymi anime , to możecie podać obie nazwy ;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Virgil Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 30 Kwi 2008
Status: offline
PostWysłany: 25-01-2012, 01:16   

Prawie napewno Mononoke Hime
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
szymlu Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 25 Sty 2012
Status: offline
PostWysłany: 25-01-2012, 01:38   

Łohohohohoho !
Dziękuję !! <3
Nawet nie wiesz jak dla mnie wiele to znaczy :D
Bóg z Tobą ;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ankhsunamun Płeć:Kobieta

Dołączyła: 28 Sty 2012
Status: offline
PostWysłany: 28-01-2012, 20:41   co to za anime?

witam. od dawna próbuję dowiedzieć się nazwy anime oglądanego dawno temu. nie wiele z tego pamiętam z rzeczy które bardziej mi utkwiły w pamięci to :
dziewczyna pozszywana zdaje się z różnych ciał z dodatkowymi kończynami i mechanizmem ukrytym w plecach którym zszywała się w razie konieczności.
dziewczyna zamieniająca się częściowo w drzewo raz coś na kształt wampira jednak wysysał on krew językiem... jeśli koś ma sugestie co to mogło być za anime to będę wdzięczna.

Scalono do właściwego tematu. Tren
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wojtekd16 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 17 Lut 2012
Status: offline
PostWysłany: 17-02-2012, 19:01   Co to jest za anime?

Zauwazylem na jednej stronce i znalazlem taki obraz i chcialem sie od was dowiedziec co to moze byc za anime ;)
[img]http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2012/02/418ce7ff84f8cc707d16df35bb55e823.png?1329497104[/img]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 17-02-2012, 19:18   

Ao no Exorcist.

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 86 z 121 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 85, 86, 87 ... 119, 120, 121  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group