FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 94, 95, 96 ... 119, 120, 121  Następny
  Co to za anime? / Czy ktoś pamięta tytuł...
Wersja do druku
Placek Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 27 Maj 2010
Status: offline
PostWysłany: 02-09-2012, 19:09   

Witam, natrafiłem dzisiaj na ten gif: http://9.asset.soup.io/asset/3745/3209_92cf.gif . Wie ktoś może z jakiego to anime?
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 02-09-2012, 21:09   

Odrobina googlowania wskazuje na Katte ni Kaizou i graficznie rzeczywiście podobne :P Google grafika is amazing. A jak dałem mu szkic konkretnego modelu gitary to nie wiedziało jaka to :/
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 02-09-2012, 21:43   

Ooo... To anime jest na podstawie mangi Kojiego Kumety. Nie dobrze... Jutro mam wstać o piątej nad ranem.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
rafgc Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 02 Wrz 2012
Status: offline
PostWysłany: 02-09-2012, 22:41   

Jakiś czas temu przemknął mi gdzieś (chyba nie na youtube, bo nie mogę tego znaleźć w historii) fragment jakiegoś anime. To był chyba jeden z tych filmików, gdzie ktoś wycina jakiś fragment filmu/anime i podkłada swoją muzykę. Na Scenie znajdują się 3 osoby, dwóch przedstawicieli płci męskiej i jedna piękniejszej. Jeden z mężczyzn jest dość mocno umięśniony i ma jakby jasno oliwkowo-złotawe włosy ,drugi to chłopak, który posiada miecz (ostrze w kształcie podłużnego trójkąta), próbuje zaatakować umięśnionego osobnika, ale ten zatrzymuje go ręką i niszczy siłą woli ( jakby wygina, wygniata), później ten chłopak się zmienia i też jego włosy stają się takie oliwkowo-zółotawe (mam wrażenie, że ogólnie jest to jakieś anime mające swoje korzenie w dragonballu, konkretnie umięśniony przeciwnik ma przypominać chyba Brolliego), przyskakuje do przeciwnika i zaczyna walkę. Pamiętam jak albo obydwaj, albo przynajmniej chłopak traci rękę podczas walki, którą za chwile regeneruje. W tym Anime chyba ważną role gra taki płaski kryształ (kojarzę, że był szary szary) z trzema literami w środku, ale nie pamiętam jakimi (to chyba on pozwolił chłopakowi na transformację). Nie jestem pewien, czy ten chłopak miał te kryształ na klatce piersiowej, w pewnej scenie stoi trzymając ten kryształ w ręku a w klatce piersiowej ma dziurę. Całość chyba odbywa się na dachu budynku, na końcu tego klipu była scena jak dziewczyna łapie tego chłopaka od tyłu, tak jakby chciała go uspokoić bo za mocno się rozkręcał (typowa scena, jak np w Naruto Sakura chwyta Sasuke od tyłu aby się opamiętał) itd.

Mam nadzieję ze takie anime istnieje a nie jest to wytwór mojej wyobraźni :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 02-09-2012, 22:49   

Brzmi zdecydowanie jak Busou Renkin.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
rafgc Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 02 Wrz 2012
Status: offline
PostWysłany: 02-09-2012, 23:05   

Tak, szybko!!!!? Arigatou GoNik! Zrobiłaś to czego mój mózg nie mógł przez cały tydzień. Tytuł znam, więc pozostaje obejrzeć i ocenić czy wart był wypalenia tych kilku scen w moich neuronach. He, he nigdy nie wiesz, gdzie trafisz na profesjonalistów.

Ten napis na tym krysztale "LXX", gdybym to pamiętał... 1s googlowanie, eh.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 24-09-2012, 12:44   

No więc dobrze, o serii czytałem kiedyś (lata temu) w starym numerze Secret Service. Seria była o dwóch magical girls (jedna chyba ubierała się na biało czy biało-różowo, druga w ciemnych kolorach), które obie opiekowały się tym samym miastem - tylko zamiast współpracować zdecydowały się na konkurencję, która uratuje więcej ludzi - do tego stopnia, że ich próby kopania dołków pod drugą kończyły się masowymi zniszczeniami omalże.
Co to mogło być? (i nie, to nie była Nanoha stanowczo).

Edit: Wyjaśnione. Seria to Magical Girl Pretty Sammy. Dziękuję Xen!

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
Diuv
Gość
PostWysłany: 07-11-2012, 14:44   

Witam
mam takie małe pytanko odnośnie anime, ponieważ nie pamiętam tytułu ;)
Wojownik i wojowniczka ochraniający dziewczynę - księżniczkę, która została uratowana ze spisku w zaku królewskim.
Ludzie żyjący w zamkniętym świecie ( ziemia jest okrągła, ale oni mogą żyć w części, zamknięci przez Boginię [to wyjaśnia sie na końcu]) granic bronią tzw peacemakerzy. Rycerz który ochrania księżniczke dostaje zapomnianą moc ( tu nie pamietam jak sie nazywała, ale objawia się miedzy innymi w postaci astralnej dziewczyny, która pyta sie go czy aby uratować ksieżniczke bedzie w stanie sprzeciwić się nawet Bogu). Błagam o tytuł, chciałem go sobie odświerzyć.
Powrót do góry
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 07-11-2012, 15:49   

Scrapped Princess - w zasadzie nie mam wątpliwości ;-)

_________________


Ostatnio zmieniony przez Daerian dnia 07-11-2012, 15:54, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
Xeniph Płeć:Mężczyzna
Buruma


Dołączył: 23 Sty 2003
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
WIP
PostWysłany: 07-11-2012, 15:54   

Brzmi jak Scrapped Princess

EDIT: ZOMG, ninjas
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
diuv
Gość
PostWysłany: 07-11-2012, 17:25   

Bardzo dziękuję i zabieram się za oglądanie :)
Powrót do góry
Gucia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Lip 2009
Status: offline
PostWysłany: 21-11-2012, 18:52   

Czy ktoś to zna?

http://imageshack.us/content_round.php?page=done&l=img94/1921/fgty.png
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 21-11-2012, 19:22   

Gucia napisał/a:
Czy ktoś to zna?

http://imageshack.us/content_round.php?page=done&l=img94/1921/fgty.png

Shinsekai Yori - yuri i yaoi w jednym.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 21-11-2012, 19:30   

on to zna a ja wygooglowałem, odcinek 8 :P
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Yawgmoth Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 23 Lis 2012
Status: offline
PostWysłany: 23-11-2012, 23:09   Szukam anime.

Witam. Zarejestrowałem się ponieważ szukam pomocy w znalezieniu pewnego starego anime. Widziałem je jako dzieciak, więc nie pamiętam kompletnie tytułu, jednakże pewne obrazy utkwiły mi w głowie.

Pamiętam wyraźnie jeden moment jak główna bohaterka zostaje zaproszona, czy coś w tym guście, przez jakiegoś księcia do jego zamku. Tam, w ramach zaufania, dostaje od niego srebrny, ozdobny klucz. Ma on otwierać pewne tajne pomieszczenie, lecz książę zabrania tam wchodzić. Oczywiście tam weszła i za drzwiami były długie schody w dół prowadzące do owalnego pokoju gdzie wokoło na ścianie wisiały portrety kobiet (chyba byłych kochanek księcia). Po środku pomieszczenia stał stolik a na nim wazon z różami. Gdy dziewczyna dotknęła ich te zaczęły się rozpuszczać (coś na wzór krwi), postacie na obrazach chyba zaczęły płakać, zerwał się wiatr i dziewczyna ledwo uciekła z pomieszczenia jak i z zamku. Ostatnia scena była taka, iż główna bohaterka stoi wraz ze swoimi towarzyszami chyba na wzniesieniu i obserwują walący się zamek, na którego jednym z balkonów stoi właśnie książę patrząc na nią ze smutkiem.

Mam nadzieję, że dokładnie to opisałem :] Bardzo proszę o pomoc.

Scalono do właściwego tematu - na przyszłość proszę sprawdzić czy nie istnieje już temat spełniający twoje potrzeby przed założeniem nowego. Tren


Ok sorki Tren ;]

PS. Temat już nieważny. Jakby ktoś był ciekaw to jest to anime o Sinobrodym
http://www.youtube.com/watch?v=g2CCSjtWkAw
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 95 z 121 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 94, 95, 96 ... 119, 120, 121  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group