FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 102, 103, 104 ... 119, 120, 121  Następny
  Co to za anime? / Czy ktoś pamięta tytuł...
Wersja do druku
Anon
Gość
PostWysłany: 12-05-2013, 19:51   

Mamy pytanko z czego jest ten gif
Link
Przejdź na dół
Cepelia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 03 Mar 2012
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 12-05-2013, 19:59   

To jest Sasamisan@Ganbaranai.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mymek
Gość
PostWysłany: 15-05-2013, 11:13   

Jakiś czas temu (na oko 10 lat) w telewizji można było oglądać anime (tak mi się wydaje, że to anime). Chyba to było na Polsacie. A więc seria ta była o bodajże 5 osobach które pilotowały pojazdy. A pojazdy te łączyły się w robota (czy coś a'la Power Rangers :P). I oni walczyli, nie pamiętam już, czy z obcymi, czy to jakaś inna organizacja ludzka. No i Ci wrogowie tworzyli za każdym razem roboty, które były niszczone przez naszych bohaterów. A cała akcja miała miejsce w przestrzeni kosmicznej o ile dobrze pamiętam.

Będę bardzo wdzięczny za pomoc :)
Powrót do góry
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 15-05-2013, 12:56   

To było kilka różnych anime o zbiorczej nazwie Voltron.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zygo89 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 12 Paź 2012
Status: offline
PostWysłany: 19-05-2013, 21:48   

Witam.

Potrzebuję pomocy w odnalezieniu trzech tytułów.
Wczoraj na Magnificon'ie nabyłem poduszkę z postacią, która lekko mnie zaintrygowała. Niestety nikt nie wiedział z jakiego anime/mangi ona jest.


Drugi tytuł już chyba chodzi za mną od roku. Nie wiem nawet czy to anime/manga. Autor sygnatury też niestety nie wie kim jest postać w Jego podpisie:


Trzeci tytuł:


Z góry dziękuję za pomoc.


Ostatnio zmieniony przez Zygo89 dnia 20-05-2013, 04:35, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 19-05-2013, 22:16   

Wklejanie dużych obrazków na forum jest zabronione, w związku z czym proszę o zmianę obrazu na link.


Co do drugiego to nie jest żadne anime ani manga. Po prostu bardzo ładny rysunek losowej pani.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
czarno0zielona Płeć:Kobieta

Dołączyła: 20 Maj 2013
Status: offline
PostWysłany: 20-05-2013, 14:42   pytanie do znawców- może kto pomoże

Witam.
Mam takie zapytanko, dawno dawno temu oglądałam pewną anime. Ostatnio próbowałam do niej dotrzeć, ale za cholere nie mogę przypomnieć sobie tytułu.
Zamknięty obóz, ludzie umierający na tyfus (albo trąd, już nie pamiętam) i bohaterka jeżdżąca na bodajże wielkim białym wilku. Wszystko utrzymane w dość mrocznym klimacie.
Kojarzy to ktoś może?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 20-05-2013, 16:18   

Mononoke Hime?

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 20-05-2013, 16:35   

Scalono do właściwego tematu.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
maciekwsp
Gość
PostWysłany: 24-05-2013, 21:36   

Cytat:
pierwsza: Chłopak ma jedną rękę jakby zmutowaną (większą), która jest dużo silniejsza ale jeśli tego używa to się to rozprzestrzenia na resztę ciała czego on nie chce i goni chyba jakiś duży pociąg.

druga: Dziewczyna nie pamięta kim jest druga dziewczyna ją znajduje i ta pierwsza ma jeszcze coś w postaci naszyjnika, który zmienia się w wielofunkcyjne narzędzia do komunikacji.


Sam znalazłem na swoim dysku zewnętrznym i okazało się że chodziło o jeden tytuł - Agito srebrzystowłlosy, chociaż na dysku mam to zapisane jako poprostu Origin.
Powrót do góry
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 25-05-2013, 00:07   

http://anime.tanuki.pl/strony/anime/726-origin-spirits-of-the-past/rec/738 w takim razie obydwa tytuły są częściowo poprawne :] ale ja nie pamiętałem w tym tych rąk.

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Gucia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Lip 2009
Status: offline
PostWysłany: 04-06-2013, 20:12   

Pilne!!!

Kiedyś widziałam odcinek, gdzie jednocześnie rozgrywały się 2 wątki:

I. Jakaś dziewczyna idzie do szkoły i wchodzi po schodach, prowadzących do głównego wejścia do szkoły.
II. Parka uczniów obściskuje się w pustej klacie. Ona siedzi na krześle, on rozpina jej bluzkę, odsłaniając stanik.
Dziewczyna Od Stanika wypada przez okno, a dziewczyna, która już się wspięła po schodach patrzy w górę i widzi jak tamta spada prosto na nią. Czarny kadr.

Nie wiem czy Dziewczyna Od Stanika przypadkiem się nie wycofuje i nie zostaje wypchnięta przez tamtego chłopaka, ale równie dobrze mogła się potknąć i wypaść przez otwarte okno. Po prostu pamiętam te fragmenty niedokładnie i próbuję je sobie logicznie ułożyć. Najważniejsza część jest zawarta powyżej, mnie to zajeżdżą School days, ale dokrętki nie były takie dramatyczne jak 2 połowa serii.

Pomóżcie!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
pomocy
Gość
PostWysłany: 05-06-2013, 23:34   

Kojarzy ktos anime z lat 90 tych miałem na vhs nie pamiętam dokładnie było coś w stylu gościu z kobieta docierają na jakas planetę on coś ma medalion chyba i robot powstaje jak fenix z popiołów leci taki fenix uderza w skale wylania się robot i lecz rozwalają zle roboty itd juz 3 noce nie spis szukam tego wszedzie
Powrót do góry
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 06-06-2013, 07:34   

O matko, to może być coś wspólnego z tym, czego ja szukam od kilku ładnych lat. To chyba nie było anime.
Czy złymi robotami kierował gruby dzieciak?

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Uke Płeć:Mężczyzna
Proximity


Dołączył: 11 Mar 2013
Status: offline
PostWysłany: 06-06-2013, 12:45   

Zygo89 napisał/a:
Witam.

Potrzebuję pomocy w odnalezieniu trzech tytułów.
Wczoraj na Magnificon'ie nabyłem poduszkę z postacią, która lekko mnie zaintrygowała. Niestety nikt nie wiedział z jakiego anime/mangi ona jest.
Obrazek

Drugi tytuł już chyba chodzi za mną od roku. Nie wiem nawet czy to anime/manga. Autor sygnatury też niestety nie wie kim jest postać w Jego podpisie:
Obrazek

Trzeci tytuł:
Obrazek

Z góry dziękuję za pomoc.

Co prawda troszkę późno ale...

1. Nene Nene z Utau. IMG
2. Oryginalny art Kozaki Yusuke. IMG
3. Ferenan z Magna Carta. IMG

@Gucia
Nowe anime? Stare? Wygląd postaci, typ grafiki? Samej sceny nie kojarzę, ale gdybym miał coś więcej to mógł poszukać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 103 z 121 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 102, 103, 104 ... 119, 120, 121  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group