FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 104, 105, 106 ... 119, 120, 121  Następny
  Co to za anime? / Czy ktoś pamięta tytuł...
Wersja do druku
Raven999
Gość
PostWysłany: 29-07-2013, 19:42   

Niestety żadne z powyższych, ale dzięki za pomoc. Pamiętam tez scenę z początku openingu - jakaś mała dziewczynka (krótkie, ciemne włosy) z tym charakterystycznym chińskim nakryciu głowy :) wędruje nocą, w świetle księżyca jakąś ścieżką. Dookoła jest łąka. Wiem że to dziecko, bo pokazana jest jej twarz, ma takie dużę ciemne oczy. Jeśli chodzi o sceny walki to w tle jest miasto nocą, wszystko oświetlone światłem księżyca. Dziewczyny robią różne akrobacje w powietrzu walcząc z tymi robotami. Poruszają się bardzo szybko, żadna się nie uśmiecha. Ich twarze wyrażają niewiele emocji, podejrzewałam nawet, że też są robotami czy coś, ale to tylko moje podejrzenie. Piosenka z openingu była niezbyt wolna, taka szybsza, tzn. była po prostu rytmiczna, wpadała w ucho. Do dzisiaj pamiętam melodię, próbowałam nawet wpisać w wyszukiwarkę jakiś jej fragment ale strasznie ciężko wyłapać z japońskiego konkretne litery. Pamiętam melodię dźwięki, ale nie konkretne wyrazy. Wnioskuję po głosie, że śpiewa dorosła kobieta (nie jest to głos taki jak np. z piosenek Nightcore, nie jest remixowany). Kreska jest bardziej szczegółowa. Dziewczyny ubrane sa w białe fartuszki, krótkie spódniczki. Nie ma pokazanej golizny, nie ma pokazanych seksownych poz czy kształtów, jest bez podtekstów, wszystko takie poważne.
Przejdź na dół
Raven999
Gość
PostWysłany: 29-07-2013, 19:48   

Nie było żadnych strojów w stylu fantasy, ten mężczyzna z jasnymi włosami i zarostem mógł prawdopodobnie być nauczycielem bo niósł jakąś teczkę. Była dziewczyna w granatowym mundurku z krótkimi ciemnymi włosami, nie walczyła, po prostu pokazali ją i tyle.
Powrót do góry
qazswedcx Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 06 Sie 2013
Status: offline
PostWysłany: 06-08-2013, 14:31   

Cześć. Szukam takiego filmu...
Na początku była taka scena, że facet był na pustyni i jakieś stwory go zaatakowały. Potem dotarł do miasta i walczył z jakąś kobietą, a potem ona dołączyła się do niego. Potem doszli do takiego miasta, gdzie był doktor, co robił wszystkim mieszkańcom zastrzyki, bo inaczej widzieli zombie zamiast ludzi. Potem babka spaliła las, w którym rosła roślina, z której doktor sporządzał zastrzyki, a facet zabił tego doktora i powybijał zombie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 06-08-2013, 14:57   

hmm... może Shin Angyo Onshi, ale nie jestem pewien.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
qazswedcx Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 06 Sie 2013
Status: offline
PostWysłany: 06-08-2013, 16:11   

Tak, o to mi chodziło. Dzięki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Solteck Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 17 Mar 2012
Status: offline
PostWysłany: 09-08-2013, 00:30   

Hejka, próbuję przypomnieć sobie tytuł filmu...
To była 3 częściowa OVA.
Początek był taki, że ważny gość zabił prostytutkę w samochodzie. Jakaś tajna organizacja wskrzesiła ją w zamian za zemstę. (to był chyba prezydent miasta)
2 Część skończyła się tak, że ona trafiła do raju z jakimś psychopatą, który tam urządził masakrę.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 09-08-2013, 00:43   

mardock scramble?
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
arara
Gość
PostWysłany: 09-08-2013, 01:04   

pełnometrażówka z dzieciństwa lata 90 vhs - wiele nie pamiętam - klimaty s-f, przygody na innej (chyba pustynnej) planecie - pamiętam finałową scenę w której bodajże dziewczę bohatera wpadło do jakiegoś wąwozu/dziury/otchłani i ginęło, chyba trzymała różę w ręku (być może motyw róży był w jakiś sposób istotny).
Powrót do góry
Solteck Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 17 Mar 2012
Status: offline
PostWysłany: 09-08-2013, 14:26   

o właśnie, to jest to
wiadomo kiedy będzie 3 część?
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 09-08-2013, 19:25   

29.09.2012 a wydanie płytowe pewnie rok później :P
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
McMore
Gość
PostWysłany: 24-08-2013, 13:17   Anime z androidem

Witam, od jakiegoś czasu chodzi za mną scena z jednego filmu pełnometrażowego który oglądałem kiedyś być może na jakieś telewizji typu TVN lub coś podobnego. Najgorzej że z całego anime pamiętam ostatnią scenę gdzie po (chyba) pożarze budynku jakiś mężczyzna okrywa nagą kobietę swoim płaszczem i odchodzą wzdłuż zburzonych budynków. Przypuszczam że ta dziewczyna była przykładem AI/częścią zamienną lub jakimś wytworem laboratorium. Jeszcze pamiętam że był chłopak w sumie młody który dosyć się peszył jak ta dziewczyna była odsłonięta. W tle była raczej przyszłość mocno zniszczona wojnami. Możliwe(ale już nie w 100%) że był z nimi dziadek który od początku był z tą dziewczyną i kazał młodemu zaopiekować się nią.

Moje przypuszczenia które wywnioskowałem po tagach to było Ghost in shell- kreska w sumie była podobna lecz ta scena nie wystąpiła. Tak więc to odpada.


Dodam że te anime/film animowany może mieć ponad 6 lat
Powrót do góry
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 24-08-2013, 15:53   

Armitage może?

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 24-08-2013, 19:30   

W Armitage taka scena nie występuje, a dziadek to już w ogóle. o ile dobrze pamiętam Armitage było o małej pyskatej AI i dużym ponurym gliniarzu a w finałowej scenie to
Spoiler: pokaż / ukryj
albo jechali autostradą po marsie (uprzednio była ciekawa scenka typu anioły zniszczenia z nimi w rolach głównych) albo odlatywali promem na marsa z ziemi z córką.
(zależy od części) I wiem, że chlapnąłem tu obrzydliwego spoilera obydwu części :]
Cytat:
Dodam że te anime/film animowany może mieć ponad 6 lat

To akurat może być jeszcze starsze, telewizje typu tvn lubią puszczać n razy to co nabyły x lat wcześniej, kiedy miało już z lat. Więc jeśli to było w poprzedniej dekadzie, to film mógł być z lat 90-tych a jeśli wcześniej to nawet i z 80-tych, gdzie był jeszcze żywy cyberpunk, i postapokaliptyczne klimaty.
http://valkiria.net/index.php?type=special&area=1&p=articles&id=5739 << lista anime emitowanych w polsce do 2005 roku na podstawie nieżyjącego już anime.info.pl (kurcze jak się tego oszukałem)

Jak wiesz, że walisz spoiler to go na wielkiego jenota ukryj, a nie przyprawiaj moderację o więcej roboty. Tren
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
fancy Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 24 Lut 2013
Status: offline
PostWysłany: 25-08-2013, 13:01   

Szukam tytułu takiego starego anime, było o trzech robotach taki żółty, czerwony i niebieski. Niestety nic nie pamiętam więcej, wiem, że oglądałem to na jakimś zagranicznym kanale jak byłem mały.

_________________
Graj w Rycerze-Zodiaku.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 25-08-2013, 22:21   

Mały to ile lat temu?

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 105 z 121 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 104, 105, 106 ... 119, 120, 121  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group