FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 116, 117, 118, 119, 120, 121  Następny
  Co to za anime? / Czy ktoś pamięta tytuł...
Wersja do druku
hl3 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 14 Lut 2016
Status: offline
PostWysłany: 14-02-2016, 09:12   

Dziś zadanie nieco trudniejsze, ponieważ dysponuję jedynie screenem z anime.
Może ktoś poznaje po bohaterce?

screen
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
shugohakke Płeć:Mężczyzna
Najstarszy Grzyb

Dołączył: 15 Gru 2011
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 14-02-2016, 09:44   

Wygląda na Toki wo Kakeru Shoujo.

_________________
I crossed the mountain and I climbed the river...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hl3 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 14 Lut 2016
Status: offline
PostWysłany: 14-02-2016, 10:31   

shugohakke: Wyglądają identycznie. Obejrzę i się okaże, ale to niemal na pewno to. Dzięki!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 14-02-2016, 11:23   

Wyszukiwanie obrazem google by Ci to od razu wskazało... trochę inicjatywy, ludzie...

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mateusz77b Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 29 Lut 2016
Status: offline
PostWysłany: 29-02-2016, 03:13   Szukam pewnego anime.

Cześć :) Szukam anime, które oglądałem bardzo dawno temu i teraz nie pamiętam jak się nazywało. Historia wygląda następująco: Była to dość restrykcyjna rodzina w Chińskiej/Japońskiej prowincji. Pewien syn głowy rodu, przegrał za młodu walkę z kobietą, a ponieważ coś takiego uchodziło za haniebne, to wyrzucili go z domu. Syn ten po paru latach stał się bardzo mocny i wrócił do domu aby się zemścić i pokazać jak mocny się stał.
Nie wiem czy tam czasem nie używali mocy w postaci duch wiatru, czy ognia.
Nie było zbyt wiele odcinków tego anime.

Ktoś coś wie na ten temat?

Scalono do właściwego tematu. Tren
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mateusz77b Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 29 Lut 2016
Status: offline
PostWysłany: 29-02-2016, 12:24   

Hej :) Szukam pewnego anime, które oglądałem dawno temu i chciałbym obejrzeć jeszcze raz, ale nie pamiętam nazwy.
Fabuła jest następująca: pewien chłopczyk pochodzący z chińskiej/japońskiej, restrykcyjnej i tradycyjnej rodziny (syn głowy rodu) przegrał walkę z kobietą. Oni uznali to za haniebne i go wyrzucili z domu. Po kilku latach ciężkiego treningu chłopak powraca do swojej miejscowości, żeby się zemścić i pokazać swoją siłę.
Oni chyba mieli swoje moce typu: duch wiatru lub ognia (ale to chyba).
Czy ktoś coś kojarzy? Nigdzie nie mogę znaleźć tytułu. Może tutaj mi się uda.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gośc
Gość
PostWysłany: 29-02-2016, 14:16   

Kaze no Stigma
Powrót do góry
mateusz77b Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 29 Lut 2016
Status: offline
PostWysłany: 29-02-2016, 14:52   

Dokładnie! Ślicznie dziękuję! :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
daxonix
Gość
PostWysłany: 13-03-2016, 01:12   

chciałbym się dowiedzieć z jakiego anime jest ten screen https://scr.hu/4i8q/pi7xn więcej mogę powiedzieć że facet wypadł z okna, nie znam fabuły xd
Powrót do góry
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 13-03-2016, 02:38   

Sama nie oglądałam tego anime, ale widziałam gifa z tej konkretnej sceny. Screen pochodzi z Charlotte i pan nie wypadł tylko sam skoczył.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Pozzorek Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 29 Mar 2016
Status: offline
PostWysłany: 29-03-2016, 13:07   

Witam. Mam nadzieję, że ktoś pomoże mi z nazwą anime którego szukam. Pamiętam jeden odcinek, samo anime jest stare, zrobione grubo ponad 10 lat temu, traktuje o machach, więc może być to któryś z Gundamów. Odcinek, który pamiętam wyglądał następująco: Dwóch bohaterów (piloci mechów) grają w squasha, może tenisa. Jeden ma blond włosy, drugi czarne. Blondyn mówi temu drugiemu, że jakaś tam dziewczyna się w nim podkochuje (w tym czarnowłosym, tak dla jasności), bo nigdy nie używała perfum, a teraz czuć ich zapach kiedy pracuje w pobliżu czarnowłosego. To tyle jeśli chodzi o ten odcinek.
Inne fakty które pamiętam:
- Mechy (może Gundam),
- Blondyn ma czerwonego mecha,
- czarnowłosy używa w swoim mechu miecza jako podstawowej broni,
- świat post-apo, inwazja obcych (kosmici przypominający robaki, Blondyn walczył z nimi na pustyni w jednym odcinku),
- jeden z głównych złych ma coś wspólnego z czarnowłosym (Zły chyba nazywał go swoim bratem, jestem tego prawie pewien, ale ręki nie dałbym dobie uciąć, jestem pewny na jakieś "dałbym się obciąć na łyso" %).
To wszystko co pamiętam. Samego anime widziałem tylko kilka odcinków w telewizji wiele lat temu.
Mam nadzieję, że jakiś fan mechów będzie wiedział czego szukam.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
123Nowy! Płeć:Mężczyzna
Ołowiany żołnierzyk


Dołączył: 27 Lis 2010
Skąd: Therabiti
Status: offline
PostWysłany: 29-03-2016, 15:21   

Może Teknoman?

_________________
Nieoficjalny fan Zabuzy Momochi i Mitarashi Anko.
Oficjalny fan Ohtsuki Akio.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
31522071
Pozzorek Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 29 Mar 2016
Status: offline
PostWysłany: 29-03-2016, 17:21   

Dzięki, obejrzę i dam znać czy to to.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lisek Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 06 Lis 2010
Status: offline
PostWysłany: 29-03-2016, 21:43   

Witam mam problem szukam anime i mangi
anime świat raczej przyszłość jest również magia główny bohater wraz z paroma osobami chce się zapisać do szkoły uniwersytetu gdzie uczą jak byc magiem rycerzem itd przy wpisaniu sie łapią sie do nie popularnego" klubu " dzięki czemu mogą łatwiej se zapisać do szkoły mieszkają w czymś ci przypomina zamek kamienny więcej niestety nie pamiętam a google wysiada
nast anime to kawałek który widziałem w jednym filmiku YouTube z muzyką iskiereczka tylko wampiry były wiec pewnie jakieś anime o wampirach jest taki kawałek w którym maszeruje grupa odzianych na biało ludzi na czele jeden koleś z białymi włosami i biała zbroja /płaszcz
teraz manga
pamiętam jedną scenę przed szkołą w nocy posąg przedstawiający osobę niską mająca na plecach drewniany plecak z" drewnem" okazuje sie że to robot po gdy główny bohater przybywa nagle ożywa i atakuje go, po chwili pojawia sie więcej robotów podobnych i wywiązuje sie battle royal
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 29-03-2016, 22:19   

Lisek napisał/a:
anime świat raczej przyszłość jest również magia główny bohater wraz z paroma osobami chce się zapisać do szkoły uniwersytetu gdzie uczą jak byc magiem rycerzem itd przy wpisaniu sie łapią sie do nie popularnego" klubu " dzięki czemu mogą łatwiej se zapisać do szkoły mieszkają w czymś ci przypomina zamek kamienny więcej niestety nie pamiętam a google wysiada
nast anime to kawałek który widziałem w jednym filmiku YouTube z muzyką iskiereczka tylko wampiry były wiec pewnie jakieś anime o wampirach jest taki kawałek w którym maszeruje grupa odzianych na biało ludzi na czele jeden koleś z białymi włosami i biała zbroja /płaszcz

Brzmi jak Seraph of the End
Lisek napisał/a:
pamiętam jedną scenę przed szkołą w nocy posąg przedstawiający osobę niską mająca na plecach drewniany plecak z" drewnem" okazuje sie że to robot po gdy główny bohater przybywa nagle ożywa i atakuje go, po chwili pojawia sie więcej robotów podobnych i wywiązuje sie battle royal

Baito Saki wa "Aku no Soshiki"?! - swoją drogą polecam, całkiem udana komedia.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 117 z 121 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 116, 117, 118, 119, 120, 121  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group