FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 44, 45, 46  Następny
  Kto mi powie... [Manga i Anime]
Wersja do druku
Piotrek Płeć:Mężczyzna
Nikt niezwykły


Dołączył: 26 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 06-01-2010, 11:57   

http://i46.tinypic.com/29m8xzm.jpg
Mógłby ktoś mnie oświecić, co to za postać i z jakiego anime pochodzi?

Nanami, dzięki.


Ostatnio zmieniony przez Piotrek dnia 06-01-2010, 12:28, w całości zmieniany 1 raz
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 06-01-2010, 12:03   

Asa Shigure z Shuffle!

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Gucia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Lip 2009
Status: offline
PostWysłany: 06-01-2010, 18:56   

Mam bardzo ważną prośbę. Chodzi o odcinek Mononoke, którego fragment jest w 2min47sek ten kopniak i 3min 50 sec mniejwięcej jak unosi się w przestrzeni wypełnionej znakami i głaszcze go jakaś kobieta. Oglądałam 12 odcinków i nie widziałam tych fragmentów. Czy to możliwe, żeby wyszedł jakis film kinowy czy coś?? A może przegapiłam? Proszę o pomoc! Błagam

http://www.youtube.com/watch?v=iszDyCa-_to

To ten filmik.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 06-01-2010, 20:00   

Jeden łuk Ayakashi ~Japanese Classic Horror~ opowiada o Sprzedawcy Leków i jest rysowany tak samo jak Mononoke. Nie pamiętam, który, ale wydaje mi się że to była scena właśnie z Ayakashi (tylko niech Cię nie zmyli zupełnie odmienny styl graficzny pozostałych łuków. Z resztą - wystarczy spojrzeć na kadry po prawej, tam widać że są zupełnie inaczej rysowane.).

Edit: pobieżna lektura recenzji podpowiada, że chodzi o ostatnie trzy odcinki.

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Gucia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Lip 2009
Status: offline
PostWysłany: 07-01-2010, 14:04   

Dziękujęęęęęęęęęęęę!!! Boże popłakałam się ze szczęścia!! w Zyciu nie pomyślałabym o tym, żeby Mononoke szukać w serii Ayakashi, chociaż też słyszalam, że są połączone. Zdawało mi sie jednak, że treściowo, a nie graficznie. TT.TT
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sakura239000 Płeć:Kobieta

Dołączyła: 09 Sty 2009
Skąd: Zakopane
Status: offline
PostWysłany: 10-01-2010, 20:09   Anime

http://www.youtube.com/watch?v=x7AMbTTt2XE
Wie ktoś może co to za anime? Bo mnie zaintrygowało :D

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
10727026
Mirror Płeć:Kobieta
Santa Echoś.


Dołączyła: 16 Gru 2009
Skąd: Bo... ja... Nie pamiętam.
Status: offline
PostWysłany: 10-01-2010, 20:10   Re: Anime

Sakura239000 napisał/a:
http://www.youtube.com/watch?v=x7AMbTTt2XE
Wie ktoś może co to za anime? Bo mnie zaintrygowało :D


Code Geass. Chyba pierwsza seria.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7664650
Sakura239000 Płeć:Kobieta

Dołączyła: 09 Sty 2009
Skąd: Zakopane
Status: offline
PostWysłany: 10-01-2010, 20:17   

Dzięki ;)

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
10727026
Fire_Soul Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 13 Sty 2010
Status: offline
PostWysłany: 13-01-2010, 12:04   Il etait une fois la vie - anime :)

Witajcie :)
Nie wiem czy powinienem w tym miejscu umiescic ten watek, ale jestem poczatkujacy na tym forum.

Zwracam sie o pomoc do was forumowiczów. Szukam bezowocnie openingu do tego serialu animowanego "Było sobie ... życie". Potrzebuje "czyste" wideo <tzn. bez napisów "muzyka" "scenariusz" itp> tak jak tutaj ->http://www.youtube.com/watch?v=AG3krA57ac4

Oczywiscie pobrałem te wersje z YT ale po jej przetwarzaniu w programam do obrobki wideo pozostaje duzy czarny margines, ktorego nie moge zlikwidowac.

Jesli ktos znalazłby te wersje, prosiłbym o kontakt ze mna :)
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 13-01-2010, 14:06   

Jakiego programu do obróbki wideo używasz? W tych choć odrobine bardziej zaawansowanych niż Windows Movie Maker powinna być opcja "wykadrowania" obrazu tak, by nie zawierał on czarnego paska.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Fire_Soul Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 13 Sty 2010
Status: offline
PostWysłany: 13-01-2010, 14:40   

Tak jak napisałas uzywam Windows Movie Maker. Rzeczywiscie nie wpadlem nawet na to zeby wykadrowac obraz :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gucia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Lip 2009
Status: offline
PostWysłany: 16-01-2010, 14:08   

Kto mi powie jak krzystać z programu do odtwarzania PICS SMOTRI( takie pomarańczowe kółeczko z białym trójkącikiem w środku)? Po miesiącu zamieścili w internecie ostatni odcinek Speed graphera i niech mnie diabli wezmą, jest w tym programie, którego nie potrafię odtworzyć. Pokazuje mi się pusta strona i koniec. Czy potrzebny jest jakiś program do odtworzenia tego czy jak? W VEOHu pokazywało się tylko pierwsze 5 min filmu gdy nie ściągnęłam programu ze strony producenta. czy w PICS SMOTRI jest tak samo? Jestem znowu załatwiona, Haibane renmei też nie mogłam odtworzyć >:( Czy wie ktoś cokolwiek na ten temat?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
surtur Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 16 Sty 2010
Status: offline
PostWysłany: 16-01-2010, 19:56   

Witam, może ktoś tu będzie w stanie mi pomóc. Szukam anime którego akcja rozgrywa się w teatrze lub też może mają tam miejsce jakieś epizody. Jeśli ktoś mógłby podać mi jakiś tytuł byłbym wdzięczny za pomoc:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gucia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Lip 2009
Status: offline
PostWysłany: 17-01-2010, 09:39   

Motyw teatru był w Speed grapher, w jwdnym z ostatnich odcinków, ale nie wien czy o to ci chodziło.

Wracając do mojego problemu, proszę o jakąkolwiek pomoc.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 17-01-2010, 10:45   

Surtur - w pierwszym rzędzie i przede wszystkim obie serie Glass Mask - nie są u nas niestety zrecenzowane, ale podobno dobre, szczególnie starsza seria. Może w mniejszym stopniu Kaleido Star - rozgrywa się w cyrku, nie w teatrze, ale też motywem przewodnim jest "widowisko" jako takie. Poza tym do pewnego stopnia Skip Beat! - tam też w dużej mierze o aktorstwo chodzi (ale filmowe i telewizyjne). Z rzeczy o kilka klas słabszych (mówiąc wprost - bardzo niedobrych) przypominam sobie jeszcze Hitohira, ale tam tak naprawdę ten cały teatr nie ma znaczenia, chodzi tylko o jakiś pretekst do wątłej fabułki. Postacie aktorów pojawiają się dość rzadko, motyw "przedstawienia szkolnego" jest w co drugiej serii, ale rzadko zajmuje więcej niż jeden odcinek. W każdym razie radziłabym Ci raczej przeprowadzać poszukiwania w nurcie shoujo, bo wbrew pozorom raczej tam bym się czegoś jeszcze spodziewała (zresztą z tego nurtu są wszystkie wymienione przeze mnie tytuły, poza Hitohira).

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 9 z 46 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 44, 45, 46  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group