FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 44, 45, 46  Następny
  Kto mi powie... [Manga i Anime]
Wersja do druku
Lain Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Maj 2003
Status: offline
PostWysłany: 19-04-2011, 21:07   

Gucia, Clampetki uznały, że w TRC jest za mało klonów i zrobiły z Watanukiego klona Syaorna. A to i tak nie jest najbardziej WTF-owa wiadomość.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Gucia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Lip 2009
Status: offline
PostWysłany: 20-04-2011, 19:26   

A co ze mną?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 21-04-2011, 19:49   

Jedno pytanie co do Basiliska.


Spoiler: pokaż / ukryj
Pan Pająk (Shougen, czy jakoś tak), został zadźgany nożem przez Panią od Motyli (Hotarubi). Chwilę później ekipa Pani od Motyli atakuje wioskę, której jednym z broniących jest... Pan Pająk. Po chwili go masakrują, ale wciąż pozostaje nurtujące pytanie: skąd on się tam wziął, skoro powinien leżeć martwy w lesie?


Możliwe, że wyjaśnienie było gdzieś w trakcie i je przegapiłem. Niemniej wolałbym się upewnić, bo jak na razie mam to za dość rażący błąd twórców.

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
seshiro Płeć:Kobieta


Dołączyła: 20 Paź 2009
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 29-04-2011, 00:13   

Mam pytanie odnośnie Melancholy of Haruhi Suzumiya.
Aby zrozumieć o co chodzi w filmie trzeba oglądnąć wszystkie nowe odcinki z 2009 roku, czy może wystarczy sam Bamboo Leaf Rhapsody?

_________________
Just open your eyes and see that life is beautiful.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 29-04-2011, 00:16   

Wystarczy Bamboo Leaf.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Gucia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Lip 2009
Status: offline
PostWysłany: 02-05-2011, 13:00   

Ostatnio czytałam o mandze, ale zapomniałam tytuł i nawet go głupia nie zapisałam. Proszę o pomoc.

Była o szkole. Opowiadała historię jakiegoś chłopaka, który należał do klubu prawiczków (jakoś tak, w każdym razie chodziło o coś z dziewictwem). Pewnego dnia zjawiła się w szkole jakaś dziewczyna, pozornie ułożona i może nawet nieśmiała (nie chcę przesadzić), która bawiła się naszym bohaterem, ciągle go prowokując (namiot w spodniach) i stawiając go w nieciekawym położeniu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Bez nicku
Gość
PostWysłany: 02-05-2011, 21:34   

Dam sobie ręke uciąć, że to Oniichan no Koto Nanka Zenzen Suki Janain Dakara ne!! ,a tą niewiasta jest Iroha.
Powrót do góry
Gucia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Lip 2009
Status: offline
PostWysłany: 03-05-2011, 18:35   

Niestety nie. Dziewczyna miała ciemne włosy( chyba długie, ale mogą być też krótkie, lub półdługie), w każdym razie ciemne i rozpuszczone. Manga chyba nie była zekranizowana, a ten klub, to był normalny, zalegalizowany klub szkolny, a nie grupka chłopaków spotykających się po szkole.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Virgil Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 30 Kwi 2008
Status: offline
PostWysłany: 07-05-2011, 12:33   

Nie wiem czy dalej szukasz tytułu, ale opis trochę przypomina Sundome
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Gucia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Lip 2009
Status: offline
PostWysłany: 08-05-2011, 11:45   

Taaak! To jest to dzięki wielkie Virgil, !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
ewag777 Płeć:Kobieta
=^=


Dołączyła: 11 Maj 2011
Status: offline
PostWysłany: 11-05-2011, 20:47   

A ja składam zapytanie o anime lub mangę Heart no Kuni no Alice. Tytuł wpadł mi w ucho z googlów dowiedziałam się niewiele... Wie ktoś co to u licha jest?!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 11-05-2011, 21:10   

ANN wie.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 11-05-2011, 21:12   

internet napisał/a:
The girly but bloody otome game re-imagining of Lewis Carroll's classic fantasy novel Alice's Adventures in Wonderland with bishounen characters and added romance.

A parody of Alice's Adventures in Wonderland where Alice is smart and non-doormatlike.

In this story, Alice is not all what she seems. She is practical, strong, yet darkly cynical. Instead of the traditional story, Alice is kidnapped unwillingly by a mysterious (yet somewhat bishie-looking) man with bunny ears into a place call Heartland. Stuck in Heartland due to a trick by the mysterious bunny eared man, she meets the residents of this world. Along the way, Alice meets Blood, handsome mafia leader; Ace, the psycho yet charming knight and more…What should Alice do in such a world!?

O gatunku
internet napisał/a:
Comedy
Drama
Fantasy
Harem
Romance
Shoujo

oraz
internet napisał/a:
Alice in Wonderland
Animal Characteristics
Based on a Classic
Bunny Boy
Game Roles
Love-Hate Relationship
Otome Game
Reverse Harem
Strong Female Lead
Twins

Poza tym ten sam internet informuje nas , że tytuł ma 35 rozdziałów podzielonych na 6 tomów i jest to tytuł skończony. Dowiedzieć się też można, że jest już w całości przetłumaczony na języki zrozumiałe (czytać angielski). O arcie można powiedzieć coś googlając obrazki i jest to już bardziej subiektywne, więc twoja ocena jest tu decydująca.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
tomm98 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 23 Maj 2011
Status: offline
PostWysłany: 23-05-2011, 13:44   The Melancholy of Haruhi Suzumiya 2

Mam pytanie odnośnie tego animee. Z tego co powszechnie wiadomo Haruhi była puszczana w innej kolejności niż powinna. uporałem się z 1 serią i udało mi sie ją oglądnąć chronologicznie... Problem mam z drugą. Nie wiem jak oglądać żeby oglądać po kolei poniewaz odcinki które mam nie są podpisane nazwami tylko numerkami (1,2,3,4 itd).

Pytanie: Czy druga seria była puszczana chronologicznie w TV? jeśli nie czy mógłby mi ktoś dać wskazówkę jak to oglądać po kolei? (PS. Wiem że 2 seria jest wplątana w 1 ale 1 juz ogladnąlem cała zanim zorientowałem się że jest 2. ;PP. Zależy mi tylko na tym żeby w 2 zachować ciągłość fabuły)

Z góry dzieki za pomoc ;)

Scalono do właściwego tematu.
moshi_moshi
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 23-05-2011, 21:35   

Tak, druga edycja Haruhi była puszczana chronologicznie. Kolejność odcinków:
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_The_Melancholy_of_Haruhi_Suzumiya_episodes

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 29 z 46 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 44, 45, 46  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group