FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 44, 45, 46  Następny
  Kto mi powie... [Manga i Anime]
Wersja do druku
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 21-10-2009, 21:20   

Kto mi powie co to za anime :P Mianowicie nie chodzi mi o tytuł bo to akurat wiem ale co to jest za gatunek , długość ,klimat.
Chodzi mi dokładniej o chibi wersje Fullmetal Alchemist: Chibi Party (OAV) w której wszyscy bohaterowie upijają się w knajpie.
Da się to oglądać czy to tylko taki bzdecik i czy da się to upolować legalnie lub nawet online linków oczywiście nie chce chyba że do jakiegoś polskiego sklepu.

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 21-10-2009, 21:56   

Raczej bzdecik. Bohaterowie w wersji SD komentują film. Owszem można się pośmiać, ale nie ma to żadnej fabuły, taki sobie zbiór gagów. Niestety nie pamiętam ile trwał...

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
ccc
Gość
PostWysłany: 26-10-2009, 18:02   

Ja mam pytanko. Oglądałem Last Exlie i nie kapuje jednej rzeczy. Dla kogo pracował Alex (kapitan Sylvany jakby ktoś nie pamiętał)na początku, chodzi mi o to dla kogo przewoził Aru.
Bo ja tego nie kapuje, wydaje mi się że pracował dla tych co mieli mundury jak w czasach napoleona, albo dla jakiegoś odłamu gildii, ale jakoś nie jestem pewien. Tym samym nie wiem dla kogo pracował kapitan Urbanosa.
Powrót do góry
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 07-11-2009, 13:26   

Zainteresowało mnie Pandora Hearts. Mogę obejrzeć anime, a potem przeskoczyć na mangę, czy anime dorabia własne zakończenie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 07-11-2009, 15:10   

Anime kończy się w polu, że tak powiem, po rozwiązaniu kilku wątków pobocznych i rzuceniu odrobiny światła na główny. Więc tak, po jego zakończeniu mozesz przeskoczyć do mangi, która też zresztą jeszcze się nie skończyła.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Donovan Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Mar 2009
Status: offline
PostWysłany: 09-11-2009, 22:28   

Czy można gdzieś w Polsce (empik) kupić mangę Ga-Rei? Czy trzeba sprowadzać z zagranicy?
I czy ta manga jest wydawana tylko w Japonii czy licencję ma także np. Anglia?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
CainSerafin
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 09-11-2009, 22:57   

Na razie jedynym zachodnim wydawnictwem które zajęło się publikacją tej mangi jest francuskojęzyczne Pika Edition - link. Same tomiki możesz zakupić przez Amazon, e-Bay, inny sklep internetowy.
Powrót do góry
Donovan Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Mar 2009
Status: offline
PostWysłany: 10-11-2009, 01:13   

Szkoda, że nie ma angielskiej wersji, z francuskim u mnie nie za bardzo :P
Chyba będę musiał czytać na necie ;/ (jak ja tego nie lubię).
Dzięki za odpowiedź.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Kael-Thas Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 17 Sie 2009
Status: offline
PostWysłany: 10-11-2009, 19:33   

Donovan, po polsku legalnie nikt tego nie przetłumaczył (zresztą nielegalnie też nie całą), niedawno też miałem ten problem i musiałem czytać po angielsku.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Donovan Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Mar 2009
Status: offline
PostWysłany: 11-11-2009, 02:29   

Wiem, że nikt u nas tego nie wydał. Liczyłem, że będzie angielska wersja w empiku ale tylko Francja ma licencję a francuskiego nie znam więc zostają angielskie scany ;/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 11-11-2009, 12:24   

A Włosi nie mają licencji na Ga-Rei? Bo pamiętam, że widziałam tam w kiosku tomik (i jakoś ciężko mi uwierzyć, że w małej mieścinie, w której przebywałam sprzedawaliby francuskojęzyczne wydanie).

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 16-11-2009, 14:43   

Poleciał post z linkiem do strony z anime online... Litości, ile razy można powtarzać?

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 17-11-2009, 19:24   

Mam takie dziwne pytanie.
Zastanawiałem się ostatnio dlaczego niezekranizowana część ranmy jest inna od całej reszty. Za razem dlaczego zaprzestano produkcji.
Czy ktoś z was też ma takie odczucie, że pani Takahashi pisząc ostatnie tomy ranmy już miała inuyasia na myśli? Bo wydaje mi się że klimat tych kilku ostatnich tomów jest bardziej podobny właśnie do inuyasia niż do poprzednich tomików ranmy.(więcej akcji, więcej konsekwencji i więcej love story)
Co o tym sądzicie?
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 17-11-2009, 19:35   

Anime było kręcone wedle zasada z lat 80 - czyli póty się sprzedaje póty kręcimy.
Powrót do góry
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 18-11-2009, 19:45   

Miałbym pytanie dot. mangi Neon Genesis Evangelion. Otóż MAL twierdzi, że manga wciąż jest wydawana i liczba jej tomów nie jest znana. Za to na Wikipedii jest napisane, że w Polsce wydano 11/23 tomów. To jak w końcu z tym jest? Czy na Polski przetłumaczono wszystkie do tej pory wydane tomy? Czy manga jest dalej u nas wydawana czy stanęło na 11 tomie?

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 46 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 44, 45, 46  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group