FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 44, 45, 46  Następny
  Kto mi powie... [Manga i Anime]
Wersja do druku
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 22-07-2011, 08:06   

Agon napisał/a:
Ogląda ktoś na bieżąco BLOOD-C? Czy od pre-aira poziom serii choć trochę się podniósł? Chciałabym wiedzieć, czy warto dać temu anime szansę.

Trochę przedwczesne pytanie, bo wyszły tylko dwa odcinki. I nie, w drugim odcinku poziom się nie podniósł.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
anime fan
Gość
PostWysłany: 17-08-2011, 10:44   

Kto mi powie skąd mogę pobrać piosenkę Voyage...Meguru toki no naka de (instrumental) z anime Fantastic Children?
Szukam jej dość długo, a bardzo mi się podoba.
Piosenkę online można znaleźć na cut.
Z góry dziękuję,

Pozdrawiam

Przypominam, że umieszczanie linków do nielegalnie zamieszczanych na różnych stronach utworów czy wideo jest u nas niemile widziane.
Bezimienny
Powrót do góry
Morg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Wrz 2008
Skąd: SKW
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 17-08-2011, 10:49   

Stąd, choć to CD, a nie mp3, ale zawsze można potem zgrać.

_________________
Świadka w sądzie należy znienacka pałą przez łeb zdzielić, od czego ów zdziwiony wielce, a i do zeznań skłonniejszy bywa.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8137449
Gucia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Lip 2009
Status: offline
PostWysłany: 24-08-2011, 10:47   

A ja chciałabym, żeby ktoś mi powiedział czy: w mandze pandora hearts główny wątek jest tak samo perfidnie ucięty i nie dokończony jak w anime, czy jest szansa na poznanie, co się działo 100 lat temu? Gdybym wiedziała, że tak to "zakończą", to nie brałabym się za tą serię, nawet, gdyby dawali jej ocenę 10/10!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 24-08-2011, 10:50   

Manga Pandora Hearts w dalszym ciągu jest publikowana, więc niczego nie musieli ucinać.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Gucia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Lip 2009
Status: offline
PostWysłany: 03-09-2011, 11:21   

Dzięki Keii,

Jeszcze jedno pytanie:
Czy ktoś, kogo odstraszają mechy jest w stanie wziąć się za serię Gurren lagan? Mam za sobą Evangelion i Bokurano, ale te 2 tytuły się chyba nie liczą-1 to klasyk, który każdy powinien znać, a w 2 było coś, co nawet mechem nie było tylko UFO. Nie było tam kolorowych przycisków, skafandrów i kabli, wskaźników, ani dźwigni. Przypuszczam, że w GL będzie właśnie to, czego nie lubię, ale czy będzie się to rzucać w oczy? W recenzji pisało, że ciekawe i w ogóle, problem stanowi jak bardzo jest to zmechowane. Czy polecicie ten tytuł komuś z moim problemem?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 03-09-2011, 11:49   

Najlepiej chyba po prostu obejrzeć kilka odcinków i na własnej skórze się przekonać. Ja od siebie powiedzieć mogę tyle, że "typowe" serie z mechami bardzo szybko mnie nudzą, ale TTGL oglądało mi się bardzo przyjemnie (chociaż ep jest nudny i rzuciłem po nim serię na jakiś czas). Z tego co piszesz wynika, że lubisz niestandardowe podejście do tematu wielkich robotów, więc chyba warto spróbować, jeśli nie przeszkadza Ci ogromna dawka kiczu i absurdalnego humoru. I rzucanie galaktykami.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Gucia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Lip 2009
Status: offline
PostWysłany: 03-09-2011, 12:29   

O_o. Lubię absurdalny humor, chyba zapowiada się ciekawie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 03-09-2011, 12:55   

Jako meha hater powiem, że Guren Lagann przekręca trochę zasadę anime o sile wrzasku i mocy uderzenia. Tam to jest wprost powiedziane jako podstawa pilotażu :] Poza tym tam mechy owszem są ważne, ale cała akcja skupia się na postaciach, a tych jest pełna paleta. Poza tym absurdów jest co niemiara np taki hipek skrzyżowany z zielonymi winogronami :]
Inna sprawa, to to, że Gurren jest serialem walki, akcji, o ludziach którzy nie potrafią robić nic innego tylko iść na przód. A kłody rzucane im pod nogi są coraz większe i chwilami nawet dobrze uzasadnione.
W rezultacie serial jako karykaturę gatunku meha ogląda się świetnie, zwłaszcza, że niespodzianki scenariusza są wręcz zaskakujące :]
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 03-09-2011, 13:04   

Cytat:
było coś, co nawet mechem nie było tylko UFO. Nie było tam kolorowych przycisków, skafandrów i kabli, wskaźników, ani dźwigni.

Dzieciaki nigdy nie słyszały o moich super robotach i ponazywały TTGL parodią Gundama gdy jest to list miłosny do wszystkich wielkich robotów.

TTGL czerpie garściami z takich dzieł jak Getter Robo czy GaoGaiGar i jak chyba każde głośne dzieło Gainaxu, nie ma za grosz oryginalności (tak Evangelionie, ty w szczególności). Jednak z powodu poziomu swego wykonania w formie sesji RPG gdzie każda kolejna przygodą jest coraz bardziej zaawansowana i epicka (poza odcinkiem bodajże 4 który jest do kitu), nie mówiąc już o strasznie fajnych bohaterach, jest najlepszą serią młodzieżowo/dziecięcą jaką widziałem.
Seria dzieli się na główne cztery arce gdzie pierwszy nawiązuje do klasycznych super robotów, drugi do Gundama, trzeci do Evangeliona a czwarty to bombowy miks wszystkiego. Jest to dzieło pełne pozytywnej energii ale też zaskakujące i jeżeli chce się ocenić go nie oglądając całości trza obejrzeć przynajmniej pierwszy arc (gdy się zobaczy jego zakończenie będzie wiedziało się, że to to).

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 03-09-2011, 13:08   

Cytat:
TGL czerpie garściami z takich dzieł jak Getter Robo czy GaoGaiGar i jak chyba każde głośne dzieło Gainaxu, nie ma za grosz oryginalności (tak Evangelionie, ty w szczególności). Jednak z powodu poziomu swego wykonania w formie sesji RPG gdzie każda kolejna przygodą jest coraz bardziej zaawansowana i epicka (poza odcinkiem bodajże 4 który jest do kitu), nie mówiąc już o strasznie fajnych bohaterach, jest najlepszą serią młodzieżowo/dziecięcą jaką widziałem.

Zapominasz o jednym - fanserwis. Eva - Rei i Asuka, TTGL - Yoko. Stare mechate serie przegrywają pod tym względem. Sunrise dopiero od paru lat (Seed) nauczyło się twórczo wykorzystywać cycki w procesie sprzedaży mechów.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 03-09-2011, 13:20   

Evangelion i fanserwis to chyba jeszcze inna historia. Każdy kto to ogladał pamięta jak dopracowane były slut siuty Rei i Asuki, jak dużo czasu antenowego poświecono też na lotniskowcu scenom z udziałem czerwonego Shingiego :P Ale same kombinezony z Evu maja to coś w sobie, skoro po 15 latach kolejne pokolenia otaku nadal robią z czerwonych worków na śmiecie cosplay :] (i żeby tak chociaż jeden wyglądał blisko pierwowzoru)

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 03-09-2011, 13:25   

Cytat:
Stare mechate serie przegrywają pod tym względem.

Fanservis był w mechach znacznie wcześniej, stare produkcje po prostu nie mogły sobie pozwolić na to co dzisiejsze i nikomu do głowy nie przychodził namolniejszy fanservis osób nieletnich w telewizji ;P
Ale tak, sporo sukcesu Evy i TTGL opiera się na tym.
Cytat:
(Seed)

Phi. Fanservis do Sunrise wprowadził znacznie wcześniej kto inny. Ty nawet nie wiesz co się znajdowało w oficjalnych magazynach promujących Zeta Gundama >]

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 03-09-2011, 13:38   

A możliwe, ze starszych Gundamów znam tylko pierwszego (pod względem fanserwisu nad wyraz oszczędny) i Winga (który zawiera fanserwis hmmm... innego rodzaju). Za to takie natężenie cycatych panienek (i różowych horo-horo), jakie było w Seedzie, cześniej chyba w produkcjach Sunrise nie występowało.
Owszem, Go Nagai nie miał oporów (vide Cute Honey), ale z tego co pamiętam, w jego mechatych produkcjach było dość spokojnie. Jak Kokodin słusznie zauważył, slut suity z Evy wprowadziły w zasadzie nową jakość, podobnie jak rola obu bohaterek w fabule. Wcześniej takie natężenie (dziś już też nie robiące aż takiego wrażenia - toteż Gainax w nowej Evie wprowadził jeszcze bardziej slutty suity) pojawiało się właściwie tylko w OAVkach, poza mainstreamem.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Shans Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 19 Maj 2009
Status: offline
PostWysłany: 23-09-2011, 00:13   

Szukam mangi akcji w której głównym bohaterem jest kobieta. Coś polecicie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 31 z 46 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 44, 45, 46  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group