FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
  Koniec Katekyo Hitman Reborn.
Wersja do druku
NataliaKiSS Płeć:Kobieta


Dołączyła: 29 Mar 2010
Skąd: Grudziądz
Status: offline
PostWysłany: 18-09-2010, 17:06   Koniec Katekyo Hitman Reborn.

Przeczytałam na jednej stronie że po 203 odcinku (za tydzień) seria ma się skończyć.
"September 18, 2010, the show was confirmed to end on episode 203, To a New Future, which would air September 25, 2010."
A wy co o tym myślicie? Bo dla mnie to koszmar.

_________________
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 18-09-2010, 17:22   

Przeniesiono.

Żaden koszmar. Z tego się orientuję po prostu dogonili mangę i postanowili przerwać emisję, zamiast tworzyć zapychacze. Jeżeli jest popyt na ten tytuł to pewnie za jakiś rok, półtora wznowią.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
616 Płeć:Mężczyzna
From GARhalla


Dołączył: 21 Kwi 2007
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 18-09-2010, 18:09   

Tren napisał/a:
Przeniesiono.

Żaden koszmar. Z tego się orientuję po prostu dogonili mangę i postanowili przerwać emisję, zamiast tworzyć zapychacze. Jeżeli jest popyt na ten tytuł to pewnie za jakiś rok, półtora wznowią.


To o wiele lepsze niż co się dzieje z takim Bleach czy Naruto, jeśli by mnie ktoś pytał o zdanie.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
0rdi Płeć:Mężczyzna
Last man on the moon.


Dołączył: 18 Paź 2009
Status: offline
PostWysłany: 21-09-2010, 20:15   

A tak trochę z innej beczki- czy w tym anime zdarzały się momenty gdzie wpychano filery? Nie oglądam, ale jestem zainteresowany tym tytułem. Lepiej wiedzieć zawczasu co mnie czeka.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Stary_Umęczony Płeć:Mężczyzna
Andrzej

Dołączył: 30 Cze 2010
Status: offline
PostWysłany: 22-09-2010, 04:56   

Raczej wszystko było na swoim miejscu, ale najtrudniejszy do przebrnięcia jest początek. Jest po prostu koszmarnie nudny i głupi, dłuży się niemiłosiernie, ale niestety trzeba go obejrzeć żeby ogarnąć to co się będzie działo później.
Mimo to warto, bo później otrzymujemy jednego z lepszych shounenów jakie są aktualnie emitowane (no, aktualnie do soboty).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 22-09-2010, 10:07   

Stary_Umęczony napisał/a:
Raczej wszystko było na swoim miejscu, ale najtrudniejszy do przebrnięcia jest początek. Jest po prostu koszmarnie nudny i głupi, dłuży się niemiłosiernie, ale niestety trzeba go obejrzeć żeby ogarnąć to co się będzie działo później.
Mimo to warto, bo później otrzymujemy jednego z lepszych shounenów jakie są aktualnie emitowane (no, aktualnie do soboty).

Przekładając to na długość mangi, początek to gdzieś 65 chapterów z około 290-ciu, które zapewne zostały zekranizowane. A shounen według mnie taki sobie. Anime nie oglądałem, czytam mangę.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 22-09-2010, 13:26   

Vries, ale z tego co wiem z anime wycięto sporo początkowych zapychaczy (na pewno nie ma motywu tego dziwnego mafioza i desolation bullets oraz paru innych).

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Infero93 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 27 Wrz 2010
Status: offline
PostWysłany: 28-09-2010, 08:26   

No, ja po tym jak się dowiedziałem, że anime kończy się po 203 odcinku trochę się zawiodłem, ale domyślam się, że jest to związane z tym, że zaczeło doganiać mangę. Zawsze lepsze to, niż fillery, które w Naruto mnie mocno dobiają. Emisje zapewne po roku czasu wznowią, jeżeli będzie duże zainteresowanie.

Zmuszony zostałem do czytania mangi i pierwszą rzeczą jest to, że aż tak mocno w anime nie fillerowali, może wycieli pare rzeczy, ale nie było jakiś dodatkowych zapełniaczy w tym anime. W mandze teraz dzieje się akcja, że hej! Nie mogę się doczekać następnego chaptera.

Swoją drogą anime przednie, tylko początek długi, nudny i po prostu denerwujący. Później jest już tylko lepiej. Tylko, żadna piosenka z openingu/endingu mi się jakoś nie podobała, a raczej, nie wpadła w ucho. :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group