FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
  Oficjalny download anime
Wersja do druku
Shans Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 19 Maj 2009
Status: offline
PostWysłany: 15-01-2011, 13:20   Oficjalny download anime

Witam!

Ostatnio, z powodów "nagonki" władz na posiadanie oryginalnego oprogramowania/muzyki oraz przeczesania całego akademika i skonfiskowania komputerów z nielegalnym oprogramowaniem postanowiłem znaleźć "oficjalne" źródło.

Czy jest jakaś strona, która podobnie do serwisów muzycznych (np. legalsound.com) oferuje oficjalny download anime po zapłaceniu iluśtam centów?

Czy wiecie może, czy gdy zapłacę za "premium usera" na stronie z downloadem anime r............. poza szybszym downloadem/lepsza jakością uzyskam oficjalne prawa do ściągniętych rzeczy?

Pozdrawiam

PS.

Wiadomo najbardziej bezpiecznym jest streamowanie filmów, gdyż nie łamiemy wtedy żadnego prawa, ale mam limit 5gb na miesiąc, a streamowanie po nocach troszkę mi nie pasuje ;>
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Eire Płeć:Kobieta
Jeż płci żeńskiej


Dołączyła: 22 Lip 2007
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 15-01-2011, 13:33   

Na tą chwilę nie słyszałam o żadnym tego typu legalnym serwisie. Wszelkie płatne strony to piraty. Jest parę stron oferujących legalny stream( crunchyroll, funimation) ale zazwyczaj nakierowane są na rynek amerykański.

Możesz zadać to pytanie na animenewsnetwork.com tam wielu jest zorientowanych na bieżąco, ale nie sądzę, by się coś znalazło.

_________________
Per aspera ad astra, człowieku!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1018596
 
Numer ICQ
616 Płeć:Mężczyzna
From GARhalla


Dołączył: 21 Kwi 2007
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 15-01-2011, 13:56   

Anime News Network samo też streamuje legalnie anime. Co prawda nigdy nie udało mi się odpalić choć jednego odcinka z ich strony, ale może to tylko moje szczęście.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Eire Płeć:Kobieta
Jeż płci żeńskiej


Dołączyła: 22 Lip 2007
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 15-01-2011, 14:02   

Czasem coś wejdzie, czasem nie- blokada jest czasem dziurawa.

_________________
Per aspera ad astra, człowieku!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1018596
 
Numer ICQ
Chudi X Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 21 Maj 2007
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 15-01-2011, 16:07   

Swego czasu (dwa - trzy lata wstecz) FUNimation (firma rozprowadzająca anime na rynek USA) prowadziło legalny download anime, oczywiście odpłatny. Jednak możliwość takiego pobierania mieli tylko mieszkańcy USA, reszta mogła sobie tylko przeglądać ich stronę. W tamtym okresie czasu, Toei Animation udostępniało również możliwość pobierania anime przez opcję Direct2Drive, reszta już zależała od strony, z którą firma miała podpisaną umowę, przykładowo na IGN.com można było pobrać Digimon Adventure 02.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora
 
Numer Gadu-Gadu
5883209
Dembol Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 11 Sty 2006
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 15-01-2011, 17:43   

Z mang sigikki.com tyle, że większości serii nie da się już od początku czytać bo wychodzą powoli na papierze.

Z anime jak wspomniano wyżej. Można z jakiegoś proxy w USA skorzystać.

_________________
Evil Manga
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
666666
Lucyfer Płeć:Mężczyzna
Fallen Angel

Dołączył: 14 Cze 2009
Status: offline
PostWysłany: 16-01-2011, 12:15   

Interesuje mnie serwis Crunchyroll, na razie korzystam z 30dniowego okresu próbnego i bardzo chętnie kupiłbym później konto premium, tylko że wybór anime dostępnych dla naszego regionu jest bardzo ubogi (na dobrą sprawę, to jak skończę oglądać Gintamę, to już nic ciekawego mi nie zostanie) i czy jest jakiś prosty sposób, żeby to obejść i korzystać z pełnej oferty? Jeśli tak, to czy ktoś mógłby go łopatologicznie wytłumaczyć?
Interesują mnie głównie klasyki tam dostępne: Fist of the North Star, Galaxy Express, Captain Harlock, Slam dunk, itp.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Eire Płeć:Kobieta
Jeż płci żeńskiej


Dołączyła: 22 Lip 2007
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 16-01-2011, 13:38   

Ja odradzam. Sposobu pewnego raczej nie ma, a przy tej cholernej blokadzie to w sumie strata pieniędzy.

_________________
Per aspera ad astra, człowieku!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1018596
 
Numer ICQ
anulka406 Płeć:Kobieta
Unfabulos :)


Dołączyła: 13 Cze 2010
Skąd: Szczecin
Status: offline
PostWysłany: 16-01-2011, 14:31   

Sory, że tak nie na temat, ale... Co to jest streamowanie? O co w tym chodzi?
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
10892933
Eire Płeć:Kobieta
Jeż płci żeńskiej


Dołączyła: 22 Lip 2007
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 16-01-2011, 14:43   

Oglądanie online jak np. youtube.

_________________
Per aspera ad astra, człowieku!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1018596
 
Numer ICQ
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group