FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
  Najdziwniejsze rzeczy skutkami anime
Wersja do druku
satisek Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 18 Gru 2012
Status: offline
PostWysłany: 18-12-2012, 22:58   

Po obejrzeniu Great Teacher Onizuka zacząłem palić, i przez pare miesięcy starałem sie nauczyć tricku z openingu w którym Onizuka wypalał całego papierosa jednym zaciągnięciem.

Po obejrzeniu Vampire Hunter D i paru innych anime o wampirach, wzieło mnie na wszystko co z wampirami związane. Na swoje usprawiedliwienie dodam że to było dawno dawno temu, zanim było o tym głośno w internecie i nikt mnie nie ostrzegł. Kupiłem i starałem sie przeczytać Zmierzch.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 19-12-2012, 14:09   

Cóż, pod wpływem GTO zrobiłem prawko na motory i kończę ciężarowe. Jeszcze dyplom z socjologii i będzie git..

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ksander Płeć:Mężczyzna
Wielbiciel Kotów


Dołączył: 30 Gru 2012
Status: offline
PostWysłany: 08-01-2013, 12:23   

Ja pod wpływem GTO pieniądze przeznaczone na prawko na samochód i samochód wydałem na prawko na motor i motor. : D

Po obejrzeniu Clannadu zagadywałem do wszystkich dziewczyn samotnie siedzących na ławce.

Po obejrzeniu K-On wróciłem do grania na pianinie i od tego momentu ćwiczę codziennie.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sandisiek Płeć:Kobieta


Dołączyła: 27 Sty 2013
Skąd: Oborniki Wielkopolskie
Status: offline
PostWysłany: 27-01-2013, 12:19   

Ja po obejrzeniu Bleacha kupiłam sobie drewniany miecz i zaczęłam udawać, że zaraz odpalę Bankai. A jak mi się nie udawało, to twierdziłam, że nie jestem jeszcze gotowa xD
Cóż to było...

_________________
Ludzie utopili się w swych żądzach i wnet świat przestał oddychać ~Kagamine Len
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Helium Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Lis 2013
Status: offline
PostWysłany: 09-12-2013, 23:13   

Przeczytałam chyba wszystkie historie i nigdzie nie znalazłam niczego o tych prowizorycznych, domowych cosplayach i tylko trochę o odgrywaniu scenek z anime. Naprawdę nikt się w to nie bawi? Temat zainteresował mnie tym bardziej, bo dokładnie wczoraj wcisnęłam się w cienkie, dopasowane leginsy + sportowy cyckonosz i obowiązkowo sznur od szlafroku vel przepaska samuraja i w publiczności brata wykonywałam Harakiri Sunshine.
Nie licząc tego, wychodziłam z koleżanką do lasu i uzbrojone w różdżkę i pamiątkowy miecz z wycieczki na Grunwald - to znaczy tfu, Kurikarę, walczyłyśmy na śmierć i życie. Nie wiem kim jestem w oczach sąsiadów, którzy widzieli nas kiedy tam szłyśmy, ale jest ryzyko jest impreza.
Innym razem, po tym jak wciągnęłam się w mangę Black Cat, zaczęłam nałogowo pić mleko. |D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mitka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 13 Gru 2013
Status: offline
PostWysłany: 21-12-2013, 18:15   

Po obejrzeniu Saki zaczęłam grać w Mahjonga i szukałam w okolicy jakiegoś klubu - z powodzeniem oczywiście ;)
Tak samo było z Walkure Romanze - wcześniejsza nauka jazdy konnej, poszukiwania grupy osób zajmujących się walkami konnymi na kopie, a nawet posunęłam się do wybrania uniwerku w pobliżu tych osób.
A z takich mniejszych "grzeszków" to układanie własnych historii w głowie by pewnego dnia przelać je na papier i zakup książek pokazujących jak rysować mangę. A i gdy ktoś mnie o coś poprosi odpowiadam "hi!" zamiast dobra czy ok.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 21-12-2013, 18:46   

Cytat:
poszukiwania grupy osób zajmujących się walkami konnymi na kopie, a nawet posunęłam się do wybrania uniwerku w pobliżu tych osób.


O? To w Polsce są takie grupy? Wydawało mi się, że naszych chorągwi nie stać na takie drogie przyjemności.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Mitka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 13 Gru 2013
Status: offline
PostWysłany: 21-12-2013, 19:21   

Ysengrinn napisał/a:
Cytat:
poszukiwania grupy osób zajmujących się walkami konnymi na kopie, a nawet posunęłam się do wybrania uniwerku w pobliżu tych osób.


O? To w Polsce są takie grupy? Wydawało mi się, że naszych chorągwi nie stać na takie drogie przyjemności.


No ba że są! Choć mnie bardziej interesowało UK ^^ tu jest link do bloga w tym właśnie temacie (tak gdyby kogos to też interesowało ;] ) http://www.thejoustinglife.com/2012/02/jousting-troupes.html#nottingham
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group