FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 71, 72, 73 ... 111, 112, 113  Następny
  Jakie anime obejrzeć? / Widziałem (...), co polecicie? (v2)
Wersja do druku
Mistique Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 16 Maj 2010
Status: offline
PostWysłany: 12-10-2013, 17:36   

Szukam anime w stylu Kami Nomi zo Shiru Sekai. Obejrzałem ostatnio trzeci sezon i ten szczególnie przypadł mi do gustu (najlepszy ze wszystkich trzech). Chodzi głównie o sam motyw głównego bohatera i podbijania dziewczyn dla jakiegoś "szczytnego" celu. Bohaterowie muszą być ciekawi i oczywiście ma to być komedia. Miło by było żeby grafika wpadała w oko, a nie odstraszała. Z góry dzięki jeśli coś takiego polecicie.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
serdelek
Gość
PostWysłany: 14-10-2013, 00:32   

Mistique napisał/a:
Szukam anime w stylu Kami Nomi zo Shiru Sekai. Obejrzałem ostatnio trzeci sezon i ten szczególnie przypadł mi do gustu (najlepszy ze wszystkich trzech). Chodzi głównie o sam motyw głównego bohatera i podbijania dziewczyn dla jakiegoś "szczytnego" celu. Bohaterowie muszą być ciekawi i oczywiście ma to być komedia. Miło by było żeby grafika wpadała w oko, a nie odstraszała. Z góry dzięki jeśli coś takiego polecicie.


Może Date a Live? Bohaterowi nie są jacyś wybitni, ale tematyka anime podobna + świetna oprawa audio-wizualna i jest to komedia. Tylko 12 odcinków, spójne i zjadliwe.
Powrót do góry
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 14-10-2013, 01:33   

Mistyk, czemu ty zawsze drążysz nisze ? :P Moim zdaniem to jest szczyt schematu randkowego i więcej tak rozbudowanego "levelingu" z panienkami raczej nie znajdziesz. To jest samo w sobie specyficzne by za otaku postawić kamerę i kazać mu grać w symulator randkowy na żywo. W innym kontekście to by nie mało sensu. Pozostają ci niezliczone haremówki, ale tam bohater zazwyczaj wybiera tylko raz. Na początku lub na końcu serii.
Mimo tego co powiedziałem dorzucam tytuł Mahoraba, gdzie bohater musi odnaleźć sposób na wszystkie osobowości swojej dziewczyny (które nie bardzo go tolerują poza jedną). Grafika jest bardzo przyjemna , ale okrąglutka jak rysunki dla dzieci, postaci też są trochę dziecinne z wyglądu. Fabularnie jest natomiast dosyć ciekawie
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mistique Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 16 Maj 2010
Status: offline
PostWysłany: 14-10-2013, 12:40   

kokodin, dlatego właśnie chciałem coś typu Kami Nomi by ten schemat nie był aż tak oklepany, a bohater nie angażował się uczuciowo w podboje. Ja w tym nie widzę ni krzty romansu, a traktuje to jako luźną komedie, w której jednocześnie mogę obserwować niezwiązanego uczuciowo bohatera, który wyrywa laski. ^^ Tak jak przypuszczałem, nie ma drugiego takiego anime więc można co najwyżej liczyć na 4 serie, która raczej nie wyjdzie (lecz kto wie...)
Co zaś się tyczy niszy... Pewnie dlatego, że ostatnio mało co jest w stanie mnie zaciekawić. Większość anime, które z samego wizerunku zapowiadało się ciekawie już widziałem i trudno jest coś sobie wybrać. Niby mam kilka takich "poważniejszych" na oku, lecz póki co praca i brak czasu zniechęca mnie by się za to zabrać, a takie luźne anime zawsze można po trochu ciągnąć. Z tych lepszych ostatnio widziałem Cowboy Bebop więc nie myśl, że oglądam tylko tanie shity ;p
Jakbym powiedział... Poleć coś w stylu Darker than Black (głównie motyw kontraktorów i sam świat + ciekawe postacie jak Hei), byłbyś w stanie coś doradzić czego jeszcze nie widziałem? Zerknij śmiało na moją listę tanuki.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 14-10-2013, 13:07   

Kurau - Phantom Memory :P
Bez większego zastanowienia, ale nieco w te klimaty.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Kizvo Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 19 Kwi 2011
Status: offline
PostWysłany: 16-10-2013, 20:04   

Hej
Szukam anime w którym głównym tematem przewodnim lub też na 2 planie jest turniej. Nie znam czegoś takiego podobnego więc nie dam dobrego przykładu czego konkretnie szukam ;/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 16-10-2013, 20:14   

Kizvo napisał/a:
Nie znam czegoś takiego podobnego

No wiesz, a niby Dragon Ball masz na liście. ;D

A tak na serio to Shaman King, a poza tym kojarzę tylko Yu Yu Hakusho, którego lektury osobiście nie wspominam najlepiej (choć może anime jest lepsze, bo widziałam trochę pozytywnych komentarzy na jego temat).

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Kizvo Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 19 Kwi 2011
Status: offline
PostWysłany: 16-10-2013, 20:18   

Tren napisał/a:
Kizvo napisał/a:
Nie znam czegoś takiego podobnego

No wiesz, a niby Dragon Ball masz na liście. ;D

A tak na serio to Shaman King, a poza tym kojarzę tylko Yu Yu Hakusho, którego lektury osobiście nie wspominam najlepiej (choć może anime jest lepsze, bo widziałam trochę pozytywnych komentarzy na jego temat).



Dzięki. W Dragon Ballu nie chodziło o turniej :) jak dla mnie bardziej o przyjaźń. Turniej był tylko małym pretekstem do poznania nowych przyjaciół.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 16-10-2013, 20:20   

Kizvo napisał/a:
W Dragon Ballu nie chodziło o turniej :) jak dla mnie bardziej o przyjaźń. Turniej był tylko małym pretekstem do poznania nowych przyjaciół.

No.... bo zwykle dokładnie na tym polegają turniejowe anime?

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
MikoMag
Gość
PostWysłany: 07-11-2013, 23:37   

Witam wszystkich,
potrzebuję pomocy w wyborze Anime, gdyż już 3 wieczór szukam i nie mogę nic wybrać..
Wcześniej oglądałem Neon Genesis Evangelion, Dragon Ball, Boys Be, Love Hina (b lubię), Slayers, Ninja Scroll, Attack on Titan (ostatnio i bardzo mi sie podobał).
Możliwe że coś pominąłem, ale te zapadły mi w pamięć.
Szukam Anime które nie jest może stricte komedią, ale nie jest też dołujące (uważam że attack on titan nie był). Fajnie jakby były tam ładne bohaterki (zależy na ładniej kresce) i głównym bohaterem był chłopak. Trochę funserwisu miło widziane. Jeśli chodzi o typ to lubię i SIFI i Fantasy.

Proszę o pomoc bo chętnie bym już coś oglądał a nie przeczesywał fora :)
Powrót do góry
Madt Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Lis 2013
Skąd: Krk
Status: offline
PostWysłany: 07-11-2013, 23:49   

Z tych nowszych anime do Twojego opisu pasuje trochę Suisei no Gargantia. Oprócz tego, po przeczytaniu wymienionych serii, polecam Fullmetal Alchemist Brotherhood i Samurai Champloo. Wydaje mi się, że powinny Ci się spodobać. :)
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Quayle Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 06 Cze 2013
Status: offline
PostWysłany: 08-11-2013, 00:02   

Do opisu pasują mi Boku wa Tomodachi ga Sukunai , Chuunibyou demo Koi ga Shitai!, Sakurasou no Pet na Kanojo oraz Zetsuen no Tempest.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 08-11-2013, 06:57   

Z sf zdecydowanie warto zobaczyć Vandread lub Gurren Lagann, komedii i fanserwisu nie zabraknie. Z gatunków Love Hinowatych możliwe, że Shool Rumble by paswało, choć to jest o większej grupie , ale wątek miłosny najgłupszego chłopaka na ziemi i najbardziej tępej dziewczyny świata, powinien być w miarę głównym wątkiem. A ącząc Love Hine i Evangeliona otrzymasz całkiem udany Mahoromatic.
Jeśli lubisz ciągłe przeskoki między koedią a dramatycznym kinem akcji z potworami, to Moon Phase też by pasowało.
Ale to tylko zdanie starego skrzywionego forumowicza.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
MikoMag
Gość
PostWysłany: 08-11-2013, 08:39   

Dziękuje wam za propozycje :)
Obejrzałem już pierwsze 3 odcinki Suisei no Gargantia, niestety nie wciągnęło mnie do tej pory więc chyba już tego nie zrobi, ale rzeczywiście kreskę ma bardzo ładną.
Co do wszystkich innych propozycji też już się zapoznałem i mam w planach przez weekend liznąć każdego, jednak wpadła mi do głowy jeszcze taka myśl...
Jako że ostatnio oglądałem (i zapomniałem wymienić niektóre): High School DxD, Ninja Scroll,Higurashi no Naku Koro ni, Hellsing oraz ostatnio Attack on Titan, chyba w tym momencie wolałbym coś jednak poważniejszego. Wszystkie te Anime miały to do siebie że od pierwszego odcinka wciągały jak cholera, więc w proponowanych przez was produkcjach liczę na to samo :) Jeszcze raz dzięki i czekam na propozycję - sprawdzę każdą:)
Wybaczcie, ale jeszcze raz będę liczył na waszą pomoc.
Oczywiście ładna kreska dalej jest dla mnie bardzo ważnym argumentem oraz postacie kobiece :)
Powrót do góry
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 08-11-2013, 14:42   

Może zatem Claymore, Freezing albo Bokurano?

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 72 z 113 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 71, 72, 73 ... 111, 112, 113  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group