FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 80, 81, 82 ... 111, 112, 113  Następny
  Jakie anime obejrzeć? / Widziałem (...), co polecicie? (v2)
Wersja do druku
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 05-03-2014, 22:25   

Paranoia Agent nie ma jednej postaci głównej, ale powinno mocno pasować.
The World God Only Knows pasuje pod wieloma względami, chociaż to mocno inny nastrój niż obie wymienione przez Ciebie serie.

_________________
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 06-03-2014, 01:58   

./hack Sign Nieco inaczej, ale o odludku.
Darker Than Black
Genshiken studium na temat odludków, przynajmniej jeśli chodzi o Maderame vs Saki
Kimi ni Todoke oswajanie "dzikiego dziecka" Podobnie jak Wallflower ale mniej ekstremalnie
Kuragehime
Natsume Yuujinchou Pod pewnym względem też opowiada o odseparowanym społecznie chłopaku i jego nowym życiu.
No i chyba tyle
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ren Płeć:Mężczyzna
蓮 <-- To moje imię.


Dołączył: 25 Cze 2010
Skąd: Manticore
Status: offline

Grupy:
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 30-03-2014, 11:54   

Cześć jakoś tak mnie naleciało by obejrzeć film anime o cyborgach.
A dokładnie interesuje mnie by te cyborgi to były ładne dziewczyny tak by było na czym oko zawiesić ;) wiecie o co chodzi ;). Film wolałbym by miał ładną kreskę za ładną uznam te dziś nowoczesną komputerowo rysowaną przykładem niech będzie "Tekken: Blood Vengeance".
https://www.youtube.com/watch?v=wAQ-nHNZj8A

Super by było gdyby to był film, oczywiście aby też były do niego dostępne napisy bo mój Japoński czy Angielski nieco kuleje ;)

Dzięki z góry i pozdrawiam !

_________________
Yoake umare kuru mono yo,
Keshite miushinawa naide,
You are you shoujyo yo ima koso!
Furi hodoki tachi agare!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1146958
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 30-03-2014, 13:34   

Oj wysoko stawiasz poprzeczkę, zwłaszcza, że androidy przestały być modne jakieś 15 lat temu. A jednym z najnowszych filmów tego typu był drugi Appleseed.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ren Płeć:Mężczyzna
蓮 <-- To moje imię.


Dołączył: 25 Cze 2010
Skąd: Manticore
Status: offline

Grupy:
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 30-03-2014, 17:22   

Właśnie coś mnie tak naleciało na androidy i cyborgi, coś jak "Ghost in the shell".
Nie koniecznie musi to być film, może byc i serial lecz by był ubrany w ładną szatę graficzną.
Może teraz coś polecisz ?
Pozdrawiam.

_________________
Yoake umare kuru mono yo,
Keshite miushinawa naide,
You are you shoujyo yo ima koso!
Furi hodoki tachi agare!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1146958
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 30-03-2014, 17:44   

Mardock Scramble powinno w największym stopniu pasować.

Natomiast jeśli będziesz chciał mieć coś w tej tematyce, ale w zupełnie innym ujęciu, to możesz spróbować Time of Eve albo Casshern Sins.

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ren Płeć:Mężczyzna
蓮 <-- To moje imię.


Dołączył: 25 Cze 2010
Skąd: Manticore
Status: offline

Grupy:
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 30-03-2014, 18:06   

Mardock Scramble właśnie to zasysam 30GB o zgrozo ;) ale 1080p zrekompensuje mi czas czekania ;)
Time of Eve też o tym myślałem lecz chyba będzie za mało akcji - lubię filmy akcji po prostu.
O Casshern Sins nie zauważyłem tego - ciekawa krecha. Zassam jak się spodoba to obejrzę całość.
Dzięki za pomoc pozdrawiam !

_________________
Yoake umare kuru mono yo,
Keshite miushinawa naide,
You are you shoujyo yo ima koso!
Furi hodoki tachi agare!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1146958
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 30-03-2014, 19:23   

Ja jak patrze na te tytuły to jednak powiązania nie widzę, Casshern jest o .. nazwijmy to chłopaku, Eve jest o inteligancji robotów i raczej akcji typu tekkena tam nie będzie (bo to w zasadzie seria gier automatowych o biciu po mordkach przeciwnika z za drugiego monitora) Mardock już bardziej, ale tam nie do końca mamy cyborga "cyborga" metal sie nie sypie. (no troszki w drugim filmie,le nie z dziewczyn)
W zasadzie chciałem polecić jedyny tytuł który pasował by w tych ramach czyli właśnie film Ghost in the Shell Solid State Society, Ale skoro Gits mamy nawet jako przykład to ja nie znajduje wiecej nowych tytułów.
Ze starych i ładniejszych jest Armitage III Dual Matrix, ale do tego z kolei trzeba znać pierwsze ovki lub polimatrix
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 30-03-2014, 20:34   

Bohaterka Mardock Scramble ma syntetyczne ciało (tylko użyto włókien węglowych zamiast metalu; nie żeby w GiTSach było tak szczególnie "metalowo") i używa cybernetycznych gadżetów. Seria filmów ma bohaterkę na której można zawiesić oko i dopracowaną grafikę. Przy dwóch pozostałych pozycjach zaznaczyłem, że to inne klimaty (i dzięki podczepionym recenzjom adresat poleceń mógł szybko wyrobić sobie odpowiednią opinię), ale też spełniają podstawowy zasób wymagań (androidy, porządna grafika, kobiety, na których da się zawiesić oko)

Już któryś raz widzę, że nie potrafisz za bardzo sam coś zaproponować i z tajemniczych powodów czepiasz się innych, dzieląc włos na czworo. Jak Cię następnym razem będzie korcić w takiej sytuacji, to daj sobie może na wstrzymanie.

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 30-03-2014, 22:15   

No ja jakoś zapamiętałem, że miała syntetyczną skórę (nie wnikałem czy resztę też), ale możliwe, że oficjalne tłumaczenie angielskie coś skopało. Mniejsza o to. Chodziło mi tylko o to, że nie jest klasycznym cyborgiem/androidem.

Ja zawsze wychodzę z założenia, że jeśli tytuł jest w zupełnie innych klimatach, to warto o tym powiedzieć zanim ktoś obejrzy całość i będzie mieć pretensje, że to nie było to czego szukał. W żaden sposób nie jest to osobista vendetta. Jedyne co chciałem uzyskać to obniżenie oczekiwań po tych tytułach, bo same w sobie są ciekawe, tylko zwyczajnie inne.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ren Płeć:Mężczyzna
蓮 <-- To moje imię.


Dołączył: 25 Cze 2010
Skąd: Manticore
Status: offline

Grupy:
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 31-03-2014, 17:34   

Dzięki za pomoc aktualnie oglądam Mardock Scramble.
Jak by ktoś nie wiedział wyszły dwa nowe odcingi Ghost in the shell: Arise.
http://anime.tanuki.pl/strony/anime/5355-ghost-in-the-shell-arise
Pozdrawiam.

_________________
Yoake umare kuru mono yo,
Keshite miushinawa naide,
You are you shoujyo yo ima koso!
Furi hodoki tachi agare!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1146958
dggjhk
Gość
PostWysłany: 11-04-2014, 11:37   

Czy znacie może jakieś anime z zombie? Natrafiłam kiedyś na Highschool of the dead, a że zombie uwielbiam to sobie puściłam jeden odcinek ale niestety poziom głupoty oraz monstrualnych cycków przygniótł mnie kompletnie. I w związku z tym byłabym zainteresowana tymi zombie ale tylko pod warunkiem, że będzie zero kretyńskiego ecchi oraz zero kretyńskiego kretyństwa (w stylu postaci pielęgniarki). :P
Chętnie bym tez obejrzała coś... surrealistycznego. Żadnego takiego anime nie widziałam, więc nie mam do czego porównać ale z filmów lubię obejrzeć czasem coś D.Lyncha. Więc chętnie przyjmę wszystkie tytuły pozbawione sensu (przynajmniej na pierwszy rzut oka) w trakcie oglądania których można pomyśleć tylko "O co tu chodzi??" :) Tylko też przypadkiem bez wielkich cycków i subtelnie pokazywanych majtek bo ecchi nie trawię po prostu. :P
Powrót do góry
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 11-04-2014, 12:37   

Kore wa Zombie Desuka jest o zombie ale jest kretyńskie w dobrym znaczeniu tego słowa oraz ecchi z małymi cyckami. Pierwszy sezon jest bardzo przyzwoitą komedia na punkcie zombisa, dopóki nie przejdzie w coś poważniejszego (czyli finał), drugi sezon to niestety już tylko fanserwis.

z surrealistycznych moze być Paranoia Agent czy zbyt mało oderwany od rzeczywistości?
FLCL?
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
fleischman Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 26 Gru 2006
Status: offline
PostWysłany: 11-04-2014, 13:23   

Hmm, może nie do końca surrealistyczne, ale jednak wyjątkowe i dziwne (w tym dobrym znaczeniu):
Paprika
Tekkonkinkreet
Katanagatari
Utena (szczególnie film...)
Kaiba
Angel's Egg

Można spróbować pod to podciągnąć jeszcze Windy Tales, Mawaru Penguindrum i Kyousougiga.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 11-04-2014, 15:22   

Gość napisał/a:
Czy znacie może jakieś anime z zombie?


Sankarea.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 81 z 113 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 80, 81, 82 ... 111, 112, 113  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group